Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lucid Dream
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 9:12 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kood:
tolteegi nõidadel ei olnud inimkuju, nii et seest ja väljast termineid ei saa kasutada. see ei selgita midagi


vanad ja uued tolteegid..
uute kohta ei saa isegi öelda, et tolteegid. ei ole inimkuju, ei saa öelda et on tolteek.


Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Aug 22, 2008 7:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Uued nõiad on mingid taotluse meistrid. Aga seda taotlemist on lihtne teha ärkvel olekus. Igaüks võib öelda, et on siin ärkvel olekus mingi taotleja. Aga tegelt unenäokeha ei tea sellest midagi. Unenäokeha vaatab seda asja mis ärkveloleku keha teeb hoopis teisest aspektist. Kui unenäokeha tahab ka teha sama , siis ta peab hakkama ärkveloleku keha kopeerima. Peab kõik äera kopeerima, keha, teadvuse, hinge , kõik. Aga see kopeerimine ongi kõige vastikum. Tavaliselt see tähendab füüsilise keha surma. Kui hästi kopeerib siis muidugi võib uus keha tekkida, aga pole kindel ja isegi kui kopeerib hästi siis ei pruugi sattuda samasse kohta. See kuhu kopeerima hakkab hing füüsilist keha sõltub sellest inimese mõttemaailmast aga seal kui inimene seda ise ei kontrolli siis võib sattuda hävitusprogrammide peale. Siis võidakse uuesti sündida ja võib isegi hakata areng peale jälle mikroorganismist kuskil kiviajal. Ma arvan et kui valgus peas vilgub siis see ongi selle kopeerimise protsessi algus. kui valgus peas vilgub, siis see ongi nagu kopeerimismasinas olemine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt kui tahetakse mingit pikka rännakut ette võtta teispoolsuses, siis pannakse füüsilise keha sisse võõras jõud, et keha füüsiline keha elaks edasi. Keha ilma hinget ei saa elada. Keha võib edasi elada ka võõra hingega või võõra jõu pealt. See on nagu kütus mis hoiab füüsilist keha elus. Samal ajal kui hing rändab. Ma arvan et ilma mingisuguste diilide tegemata ei ole võimalik pikalt rännata ilma et füüsiline keha ei sureks ära. See oligi vanade nõidade valik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei saa aru mis selles halba oli, et ta auto ärandas.. mul on küll nii et, et kui aru saan et uni on siis tuleb üliruttu midagi lahedat leida, mida päriselus teha ei saa.. ja ruttu sest tavaliselt ma ärkan varsti peale aru saamist et tegemist on unega.. kui mu kõrval on auto, siis miks mitte sisse karata ja sõita ükskõik kui kiiresti ükskõik kuhu vastu Very Happy ma küll selles midagi halba ei näe.. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 8:29 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mis imetrikke sa ka proovisid ?



Laadisin endale mõned CC programmid "Unenägemise kunsti" teisest ja kolmandast peatükist öösel , kui uni vahepeal ära läks. Lucid Dreaming läks kohe lahti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Lucid ei tule enam välja Confused



Kas võib olla põhjuseks liiga sügav uni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas võib olla põhjuseks liiga sügav uni?



Kõige parem on sügav uni enne ära magada. Siis lugeda mingi pool tundi raamatut ja siis kohe üritada LD-t enne sügavalt magama jäämist. Unenägemise kunst on minu meelest kõige asjakohasem, eriti esimesed peatükid. See tekst seal genereeris energiat nii kõvasti, et ma leidsin kohe LD-s käed üles ja hakkasin maagilisi sooritusi unenäokehaga tegema. Uskumatu kuidas üks raamat võib mõjuda Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Kas võib olla põhjuseks liiga sügav uni?



Kõige parem on sügav uni enne ära magada. Siis lugeda mingi pool tundi raamatut ja siis kohe üritada LD-t enne sügavalt magama jäämist. Unenägemise kunst on minu meelest kõige asjakohasem, eriti esimesed peatükid. See tekst seal genereeris energiat nii kõvasti, et ma leidsin kohe LD-s käed üles ja hakkasin maagilisi sooritusi unenäokehaga tegema. Uskumatu kuidas üks raamat võib mõjuda Idea

mingit energia genereerimist raamatust ei tule Laughing
peale und sa võid püsti tõusta ning lugeda internetis tekste lucid dreamingu kohta ja sul tuleb samakergelt välja LD kui castanedat lugedes...

kui keegi tahab LD-d kiiresti saavutada, siis on soovitatud lugeda enne magamajäämist LD kohta tekste, siis mõtted LD-st lähevad koos teiega unenägude maailma =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

seega et LD oleks viimane mõte enne magamajäämist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

leints kirjutas:
seega et LD oleks viimane mõte enne magamajäämist


Viimane mõte enne magamajäämist, defineeri endale subjekt millest sa und tahad näha Smile, seda moodi saad ka järgesid vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Apr 07, 2006 6:09 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tavaliselt kui tahetakse mingit pikka rännakut ette võtta teispoolsuses, siis pannakse füüsilise keha sisse võõras jõud, et keha füüsiline keha elaks edasi.


Ajast aega on miskit kasutatud. Taevamanna on näiteks olnud väga populaarne vahend - eesti keeles L. Gardneri raamatud lõpuks väljas (v.t see seaduselaeka kohta). See peab olema psühhotroopse mõjuga asi, mis lööb energia "vahule" ehk lahti, aga keha ei kahjusta, hoopis hoiab tasakaalus. Suits, seened, narkots üldisemas mõttes kahjustavad. Või panna rühm toetajaid valvama - tüüpiline arv on 12 (Surnukirstul 12 meest, hoirassaaa ja pudel rummi!). Need valvajad hoiavad siis rändaja keha elus. Viimast varianti enam eriti ei kasutata, sest inimesed on võimelised praegusel ajal juba ilma hakkama saama, aga varasematel sajanditel oli kõvasti probleeme.

Hea näide sellisest rännakust, mida päris LD-ks või paljaks unenägemiseks nimetada ei saa on "Kalevipojas" retk ilma äärele ehk too Lennukiga ettevõetud rännak, mis kah siis pooleli jäi, kui jõud ja teadmised otsa said ja ei olnud tähelepanu piisavalt terav, et edasi minna.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Apr 07, 2006 10:43 am    Teema: Vasta viitega

lycantrophe kirjutas:
akk kirjutas:
Kood:
tolteegi nõidadel ei olnud inimkuju, nii et seest ja väljast termineid ei saa kasutada. see ei selgita midagi


selline erinevus kah, et vanad ja uued tolteegid.
vanad olid inimkuju küljes kinni ja energia varastamise
uute kohta ei saa isegi öelda, et tolteegid. ei ole inimkuju, ei saa öelda et on tolteek.


oot oot, Inimkuju all peate silmas mida? füüsist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Apr 07, 2006 11:40 am    Teema: Vasta viitega

jõudu, mis hoiab inimesi nende harjumuste ja tavade küljes kinni, kui väga lihtsalt öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 07, 2006 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

Täna hommikul suutsin LD teha. Alguses tapsin toas sinna tunginud ämblikulaadseid olendeid, siis tõmbasin sõrme ja selle välja venimisel tõestasin endale et tegu on unega. Siis hakkasin mööda tuba kõndima ja oma eesmärke sõnastama, kummalisel kombel tekib mul tahtmine unes oma eesmärkidest rääkida. Ilmselt on see mingite prioriteetide paika panemine teistes tasandites. Seekord oli mu keha unenäos hästi tihke, ma ei suutnud näiteks oma keha kuju muuta, sellele survet avaldades. Kui keegi teab, siis võiks öelda, mis määrab selle kui tihke on keha unenäos? Vahel ma võin näiteks käe pea sisse panna ja katsuda mis seal on. LD-d lõpevad mul tavaliselt sellega, et panen unes silmad kinni ja siis paari sekundi pärast hakkan kohe kiirelt lendama kuhugi, tavaliselt ärkan sellepeale üles.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma nüüd õieti aru sain siis on need uned sellised kus saad aru et see on uni ja saad hakata ise igast asju tegema mis aga pähe hakkab.

Sellisel juhul on mul on neid mitmel korral olnud, mõned ka suht verised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 8:20 am    Teema: Vasta viitega

Kui keegi teab, siis võiks öelda, mis määrab selle kui tihke on keha unenäos?


-----------
Unenäokeha tihkuse võib määrata anorgaanilise energia sisaldus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 8:50 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kui keegi teab, siis võiks öelda, mis määrab selle kui tihke on keha unenäos?

Sina.

-----------
Unenäokeha tihkuse võib määrata anorgaanilise energia sisaldus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Anorgaanilise olendi kuju tuleks meelde jätta, aga mitte katsuma minna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Üldiselt LD on alateadvuse programmide kompleks ning seal maksab tahe tunduvalt vähem kui astraalis. Ehk siis tahet on tunduvalt raskem teostada, kuna sind piiravad kõik reeglid mis on kinnistatud juba lapsepõlvest ja isegi dna-se kodeeritud info.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 8:57 am    Teema: Vasta viitega

Mul oli eile naguali päev (st ma kontoritööd ei teinud, tegin füüsilist tööd, kogusin energiat) . Proovin vaheldumisi neid päevi . Siis magasin paar tundi ja ärkasin öösel üles, kuna uni kadus ära. Lugesin internetist frition weling kohta, sest hõrdkevitus tahetakse arendada ful cellde jaoks. kes probleemi lahendab, saab miljon dollarit. trükkisin meelega trükivigadega, et otsingumootoritega välja ei tuleks. ok, kaks tundi lugesin, uni tuli peale. siis jäin uuesti magama. ja siis sattusin unenägemisse autoavariist mis toimus Laagna teel. ilmastik oli täpselt sama mis praegu, kuid huvitav oli, et Laagna tee oli liikluseks kinni pandud ja inimsed tegid seal mingit tervisejooksu. Tegin autoukse lahti ja jahedam hommikune õhk tuli sisse. Mõtlesin, et kas minna jooksma, aga eile oli niigi naguali päev. Ja täna on kontoripäev. Ei läinud sinna ja ärkasin üles õigesse maailma. Muidu oleks võibolla koos füüsilise kehaga sinna maailma tõmmatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group