Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Töötegemisest ja ülemustest.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 3:59 pm    Teema: Töötegemisest ja ülemustest. Vasta viitega

Avastasin enda jaoks ühe teema.
Sissesõit ülemuse poolt on ilmselt paljudele tuttav.
Samas paneb tööle. Ehk siis naljakas situatsioon: enamiku ajast tegeleb ülemus vaid töötahte röövimisega(paljalt oma olemasoluga tõmbab kogu kollektiivi kuivale) aga kui konkreetselt sisse sõidab siis tuleb sealt hoopis mingisugune laeng,mis tegutsema paneb.

Nüüd on kaks varianti, kas vimpled lihtsalt solvumise või hirmu pärast või sööd teadlikult selle energialaengu ära ja saad justkui kaotsis teotahte tagasi.
Kui ma ei neutraliseeriks seda siis tõmbaks ta mind hoopis pikali.

Millise süsteemi läbi taolised asjad töötavad? Kas on tegemist täiesti tavalise olemasolemise ruumi eest võitlusega? Kas ma ennem ei osanud lihtsalt õigesti reageerida või panen ma nüüd ise vampiiri? Laughing

Vahemärkusena ja endapoolse arutlusena:Ainukese toimiva kaitsena on siiani olnud selle tegelase olemasolemise unustamine.
Ehk häälestan ennast selliselt: teen tööd ja annan asutusse oma tööga panuse diili kohaselt, mille alusel mind tööle võeti. Ma pean silmas diili mis on nö. paberil kirjas. Enda ainult seedekulgla osaks määramise lugesin diili mittekuuluvaks osaks.
Siia pean mainima veel,et üleüldse tundub mulle see pilt,mis luuakse töö tegemisest kuskil asutuses ning selle eest tasu saamisest(mis on justkui aus diil) ja asja tegelik olemus väga kaks iseasja. Ehk siis mingi nipiga läheb inimene tõesti õnge ja müüb ennast ilusti zombiks. Mis valemi järgi kedagi siis kuskile leeri paigutatakse sõltub ilmselt konkreetsest persoonist.
Õige variant peaks ikkagi olema justkui nii,et sulle antakse mingi hunnik materjali või niisama mingi ots kätte ja siis hakkad ehitama. Ehk siis asutust kasvatama.
Siit tuleb siis sisse vahe,et kas on töötav asutus(toidab ennast oma olemasoluga ja suudab ka areneneda) või tegeleb peaasjalikult enda veepeal hoidmisega ning vajab vaid kütust.


vot seekord tuli nii ja lihtsalt tahtsin selle kirja panna Razz
Tagasi üles
Sinner
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 1 Juun 2005
Postitusi: 266
Asukoht: kõikjal laiali

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Paneb mõtlema...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 9:51 am    Teema: Vasta viitega

Ülemus teab sageli üht põhitõde.

Kui paned ämbrisse külma vett ja sinna sisse konna ujuma, ning siis ämbri pliidile, siis konn ujub aina loiumalt ja logeleb niisama mõnusalt soojas vees. Lõpuks on konn nii lodev et ei jaksa enam eriti liigutada ja lõpuks lihtsalt keeb ära.

Aga kui viskaks konna tulisesse vette, siis ta kargaks kui keravälk ämbrist välja.

See ongi ülemuse töö, virutada ootamatult ja kiiresti LAKS !!!
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 10:19 am    Teema: Vasta viitega

vaidlen.
on võimalik virutada ärgitavalt.
on võimalik ärgitada suretavalt.

aga pms. on sul õigus. see on minu valik,kus tööd teha. ja kui selgub ,et tööd ei saa enam teha ja tegeletakse kõige muuga...siis võib alati lahkuda.
samas ...kas see on lahendus?
teisalt paistab sedamoodi siblimine ärimaailma loomulik koostisosa olema.
seega ärimaailm on tegelikult üks kena tasakaalustav asi: neelab kõik üleliigse. ja paremat kohta hammaste teritamiseks ka ei ole.
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt on palgatöö pärisorjuse kaasaegne humaansem variant. Erinevus on selles, et kui tunned end vales kohas olevat, siis võid vahetada mõisnikku, keda orjad.
Haridussüsteem on palgatööks ettevalmistav kasvatusasutus.

Ja igaühel on võimalus hakata ise peremeheks ja selles võimaluses on peidetud konks...

Nii nagu tapmine on kriminaalkuritegu mille eest pokri pannakse ja samas on olemas James Bond kellel on luba tappa, nii on ka ärimaailmas. Kõik võivad hakata firmaomanikeks, kuid vähestel on luba edukaks saada ja mitte lõpetada pankrotiga. Kardina taga sahmerdav karvane käsi, kes vähestele lubasid väljastab ja ülejäänud mättasse peksab on üsnagi tunnetatav.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 11:18 am    Teema: Vasta viitega

ise pean ärimaalima oma olemuselt küll primitiivseks aga ,tõsi, väga vajalikuks tasakaalustajaks. nähtavad ja avalikud energiavahetuse diilid.
kättesaadavad ka vaimses mõttes kõige 'pimedamale' inimesele. materialiseeritud energia.
teisalt tundub ,et ka seal peaks kehtima mingisugused energiakantimist/ümberjaotamist vältivad vääramatud reeglid.
et siis saad ,mida annad ja vastupidi.
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
nähtavad ja avalikud energiavahetuse diilid.


Oi oi oi Embarassed

Nähtavad on vaid tagajärjed. Haridussüsteem on Sind hästi kasvatanud.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

ma pidasn silmas seda ,et kergemini tuvastatavad. poes ma maksan. see on näha. mismoodi ma müüjale näiteks sisse sõidan-see ei pruugi nähtav olla.
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

See ongi tagajärg.

Sa maksad seal, kus Sul lubatakse maksta ja selle eest mida Sul on lubatud saada.

Seda, kellel ja kus on lubatud poodi pidada Sa ei näe. Samuti ka seda, kelle tooteid on lubatud poodi riiulisse panna ja kelle omasid mitte.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

njah. tõsi ta on.

meil sinuga on erinevad nurgad asja lahkamiseks. ka põhjus ja tulem, kuhu jõuda soovime on erinev.

ainult ,et naljakas on see ,et sa tõrjud mind välja sealt kuhu ma minna tahan.
hetkel näib nii. tavaliselt kisutakse teist sisse..vms. teisalt oled hetkel värav kes peab hoolega jälgima,mis sisse tuleb ja vajadusel selle siseneva sobivaks mudima.
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuhu Sa minna tahad?

Ma vihjan sellele, et Sa pole kunagi mõisnikuga kohtunud, ülemus kelle kallal juurdled on kubjas, kelle asi ongi piitsa plaksutada.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2005 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea veel kuhu. täpselt. kusagile ma pressin.
noja kubjas jäi kõige ennem ette.
loogiline,mis?
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kubjas pole õige märklaud, liiga lähedal ja hästi nähtav.

Otsi vaenlast sõprade hulgast.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei otsi vaenlast.
ja märklauda ka pole.
lihtsalt uurin.
kui vaenlane tekib... eks siis paistab mis saab.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

veel üks tähelepanek .

tegeled mingi asjaga. heal meelel. oled hoos ja töötuhinas. vaikselt, omaette.
siis tuleb keegi, justkui lõhna peale ja sõidab just sellesama asja pealt sisse.

esimese hooga tekib tahtmine asi nurka visata. aga seda teha ei saa. asi, millega hakkasid tegelema ise, sest nägid ,et seda on vaja jne, võetakse kuidagi 'ära'. ehk siis teed küll...aga mitte omas tahtes. tegutsemistuhin asendub hirmuga või tülpimusega näiteks.

aga kui sissesõitu ignoreerida ja mitte õnge minna, siis on sissesõitjal paha.
omaette mõttes kehtestamisest aitab.

nüüd miks on oluline ,et inimene ei tahaks ise, oma tahtega , tööd teha? miks on vaja ,et ta initsiatiivikuse asemel täidab käsku?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 23, 2005 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tavakas kirjutas:
Ja igaühel on võimalus hakata ise peremeheks ja selles võimaluses on peidetud konks...
Kõik võivad hakata firmaomanikeks, kuid vähestel on luba edukaks saada ja mitte lõpetada pankrotiga. Kardina taga sahmerdav karvane käsi, kes vähestele lubasid väljastab ja ülejäänud mättasse peksab on üsnagi tunnetatav.
Tegelikult on asi väga lihtne. Peab teadma energia seadusi. Jõul on omad reeglid.
Myuideks fima alustoeks on naine.
Firma käekäik sõltub tema olemusest.
Kas naine on lahke, siis tuleb raha.
Kas naine on avatud, siis tulevad sidemed.
Kas naine teenib omi mehi, siis vara säilib.
Kas naine tunnistab omi vigu, siis paranevad asjad.

Miks naine Question Tema tõmbab energiat.
Järgmisena peab 4 meest paigas olema.

Muideks Sinu enda tase võimaldaks pidada päris suurt firmat, aga Sul pole naist, kes annaks Sinu mustrile väe.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Kolm Aug 24, 2005 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tavakas kirjutas:
Ja igaühel on võimalus hakata ise peremeheks ja selles võimaluses on peidetud konks...
Kõik võivad hakata firmaomanikeks, kuid vähestel on luba edukaks saada ja mitte lõpetada pankrotiga. Kardina taga sahmerdav karvane käsi, kes vähestele lubasid väljastab ja ülejäänud mättasse peksab on üsnagi tunnetatav.
Tegelikult on asi väga lihtne. Peab teadma energia seadusi. Jõul on omad reeglid.
Myuideks fima alustoeks on naine.
Firma käekäik sõltub tema olemusest.
Kas naine on lahke, siis tuleb raha.
Kas naine on avatud, siis tulevad sidemed.
Kas naine teenib omi mehi, siis vara säilib.
Kas naine tunnistab omi vigu, siis paranevad asjad.

Miks naine Question Tema tõmbab energiat.
Järgmisena peab 4 meest paigas olema.

Muideks Sinu enda tase võimaldaks pidada päris suurt firmat, aga Sul pole naist, kes annaks Sinu mustrile väe.


Põhimõtteliselt on Sul õigus. Eks igaüks saab ilmselt oma taset parandada/halvendada ja energiat leida/kaotada, nii et lõpuks kõik siiski endast oleneb.

Selle konkreetse kirjutisega ma pigem viitasin mördikalaadsete ehitatud süsteemile, mis kohe segama hakkab kui kipud iseseisvust ilmutama ja on nõus natuke hüvesid jagama kui nende lojaalseks tankistiks oled nõus hakkama.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 25, 2005 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks ma jõudsin tulemusele, et selleks, et saaks realiseerida oma saatus, pean leidma naise, kes tahab mind järgida.
Ma vaatan neid naiste horde, kes mind himustavad ja olen nutusele tulemusele jõudnud. Enamus ei taha mind järgida. Seega nende armastus on mõtetu.
Kuidas tulin selle peale? Ma avastasin, et ma olen loonud foorumi, mis on vaimne firma. Reaalis olen tööline. Kus käärid? Oleks mul naine, kes on nõus mind järgima, siis oleks ta toonud minu vaimse firma, rikkuse siia füüsilisse maailma. Aga ma katsetan nüüd uusi variante.

Muideks selle mõrdikate süsteemi toob mehe ellu naine, keda mees armastab. Naine armastab omakorda raha, ehk siis mõrdikate süsteemi. Ma kunagi kirjutan sellest pikemalt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Myuideks fima alustoeks on naine.
Firma käekäik sõltub tema olemusest.


Hmm, ja õige naise tunneb ära ... kuidas...?
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas tunda ära on minulegi küsimus.
Aga katsetada läbi tasub küll.
Kui hakkad õige naisega asju ajama, siis hakkavad asjad laabuma.
Omast kogemusest võin õelda, et selliseid naisi on kuratlikult vähe, aga kui sellise otsa komistad, siis on tunne, et saatus on muutunud. Õnn on õuele saabunud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group