Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Juudi maffia avastatud.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

hmm...
kas tead ka iseloomustada ,et mispuhul ja kes seda 'jalaga makku' võtet kasutab.
kas seda kasutatakse inimestevahelises suhtlemisel nõrgestamiseks? et siis peale obakat paremini kätte saada? kaitseks ma pole nagu märganud ,et keegi juuziks...
või,et mispuhul see asi reeglina teoks saab.
ehk siis kui mul sellega pidev probleem,siis kas ma ise hoopis kutsun esile seda millegagi?
ehk kui hakkan ise 'pugema', teine blokib...on siis sama tunne?
Tagasi üles
Freya
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid missugune võib välja näha löök kurgu tsakrasse?(Venelased löövad jälle kõri chakrasse (5 reaalsus).) Kas löökide tulemus ennast mitte kaitsta oskamise korral ongi see, et tsakra on kinni?
Vaatan, et siin foorumis ka ikka täiega pekstakse ja nii öeldes on need samuti löögid päikesepõimikusse ja vingemal juhul ka südamesse, hea näide minu meelest:
Tokroda: "Mis teha, mis teha.
Mareni rinnapartii on liiga väike selleks, et meeldida mulle."
Iseasi, kas toimib...
Rünnata saab siis, kui inimene on aktiivne ning tahab ja tegutseb millegi nimel. Passiivsena on hea ju öelda, et tegelikult saab peksa hoopis enesetähtsus.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

see mis toimub peegeldab igasugu reeglite ja seaduste toimimist mumeelest.
need on ajajooksul asendatud moraali ja eetikareeglitega.see ,et keegi neist kinni ei pea ja on võimalik mööda astuda näitab ,et kõik see ilus pilt on farss. paraku on need nn 'õiged' reeglid hetkel küllaltki samas seisus.

universumi ja planeedi seadused peaks kehtima nagu gravitatsioon ja muu taoline sodi. midagi,milles elad ja millest mööda astuda ei saa.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

löök kõri/kurgu tsakrasse võib välja näha kui kerge löök vastu kõri (tunne on selline) või ka kraabib korralikult ja tahaks köhida või koguni raskemal juhul tekib poomistunne konkreetselt kurgul.

löök südametsakrasse võib välja näha ka tõsise valusa löögina südamesse, nagu midagi puuriks sisse või väga äkki läheb süda lambist pahaks.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Nujah tähendab keegi, siis lõi mind Tartu kokukal, sest mul oli kyll kurgus veidike valus ja kraapis kah Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Freya kirjutas:
Vaatan, et siin foorumis ka ikka täiega pekstakse ja nii öeldes on need samuti löögid päikesepõimikusse ja vingemal juhul ka südamesse, hea näide minu meelest:
Tokroda: "Mis teha, mis teha.
Mareni rinnapartii on liiga väike selleks, et meeldida mulle."
Iseasi, kas toimib...
Muidugi ma löön vastu. Kui ma seda ei teeks, siis upuksin sita kihi alla. Siis ma ei saa teooriat kirjutada.
Katile. Need seadused on täitsa olemas. Neid seaduste mitte tundmist kasutataksegi ära, selleks, et inimesi lõhki lüüa. ma tõõtlen neid praegast välja. 10 süsteemi tundmisega saab sortsidest jägu ja 7 süsteemiga saab hävitada juudi maffia.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

[17:31:09] @skyzer : võsu maffia on huvitav
[17:31:19] Efu : no seda minagi
[17:31:27] @skyzer : nähtamatud vaenlased kummitavad
[17:31:27] Efu : pinnige tokroda käest kõik välja
[17:31:32] @skyzer : kummitus kummitab kummikus
[17:31:45] Efu : öelge et minu erisoov
[17:31:55] @skyzer : efu, tee parem ajurännakuid
[17:33:00] @skyzer : efu
[17:33:05] @skyzer : suudad ajurännakuid teha?
[17:33:20] Efu : vabalt
[17:33:24] Efu : igas asendis
[17:33:38] @skyzer : põigiti näiteks ?
[17:34:10] Elvis : ma nägin täna juba 3 korda mingeid valgetes kleitides indusid või kes iganes nad on, kuulasid kõvasti mingit muusikat ja tantsisid tänaval.
[17:34:17] @skyzer : või peaalaspidi rippudes puu otsas ja lastes tuvisid pihlakaragulkaga?
[17:34:50] Efu : ära siin naljata midagi
[17:34:57] Efu : see võsuvärk on tõsine asi
[17:35:02] Efu : seda ma teile ĂĽtlen
[17:35:48] @skyzer : see on juutide esimene samm
[17:35:59] @skyzer : järgmine samm on juba terve kesk-eesti haaramine
[17:36:06] Efu : ehkki ma ikka ei saa senini pihta mis see julgestuspolitsei sinna puutub
[17:36:09] @skyzer : ja lõpuks haaratakse kogu eesti ja võimule tuleb jälle kristlus
[17:36:14] @skyzer : efu
[17:36:15] @skyzer : saad sa aru
[17:36:16] Efu : mida see tokroda seletab kogu aeg
[17:36:20] Efu : ei saa
[17:36:34] @skyzer : julgestuspolitseiga tehti energeetiline katse, nad olid juutide tankid
[17:36:45] Efu : oi
[17:36:50] Efu : kuu peale mine
[17:37:11] @skyzer : neljandast paralleeldimensioonist oli see energia julgestuspolitseid haaranud et rajada võsusse energiasammas juutide poolt eesti hävitamiseks kahe kuu jooksul
[17:37:36] @skyzer : kui pole veel ikka aru saanud, siis seletan edasi
[17:37:37] Efu : ma arvan et tokroda on jĂĽri lina teisik
[17:37:41] @skyzer : et siis kui detailsemaks minna
[17:38:04] @skyzer : tokroda avas oma maotsakrad ja siis sai järsku vaimujalaga hoobi maosse ja ta oksendas 3 kilo viinereid välja
[17:38:06] Efu : see kes homme bikersisse tuleb, et on jĂĽri lina
[17:38:12] Efu : mitte tokroda
[17:38:21] Efu : nii et jälgige teda homme hoolega
[17:38:49] @skyzer : nii, pärast ta aktiviseeris oma ylejäänud 83 tsakrat, et toimuks energiavahetus tema ürgallika ja tuumaga ja lõpuks hävitada võsujuudimaffia
[17:38:59] Kelbas : Ah kurask, siis tahaks küll väga bikerisse minna. härr linale paar küsimust vaja esitada.
[17:39:16] Efu : kelbas, lina on esmaspäeval tallinnas
[17:39:25] sirel : mina tahan lihtsalt näha kes keda paneb
[17:39:25] @skyzer : ja siis kui arvestada tema parralleelenergeetikahüpoteesi, suurenes ta tsakrade vaimujõud topelt
[17:39:27] Efu : peab loengut, sain just kirja talt
[17:39:50] Kelbas : Kas mingile oma seltskonnale on loengud?
[17:40:04] Efu : ei olnud, avalik ikka
[17:40:15] @skyzer : ja kui julgestuspolitsei on ikka veel seal, siis elavad nad kõik lõpuni õnnelikult edasi

***

[17:41:24] Efu : esmaspäeval kell 19 rävala pst 8
[17:41:54] Efu : räägib nõuk. okupantide saladustest ja kgbst
[17:42:18] Efu : ja tutvustab raamatu öised päevad uustrükki
[17:42:23] Efu : mis iganes see siis on
[17:42:51] @skyzer : kas ma efut seal katsuda saan?
[17:43:05] Efu : kus?
[17:43:11] @skyzer : rävala pst 8
[17:43:23] Efu : no ega mina sinna ei lähe
[17:43:31] @skyzer : duh
[17:43:40] Kelbas : kas lina oli korralik vabamüürlane? selline tunne nagu ta oleks seal väga väikest aega olnud ja siis vso
[17:43:43] sirel : ei lähegi efu?
[17:43:56] sirel : ise fännad teda sajaga
[17:43:59] Efu : oh ei
[17:44:11] Efu : fännan muidugi
[17:44:23] Efu : pigem on vastupidi sest tema kirjutab mulle
[17:44:27] Efu : mitte mina talle
[17:44:34] sirel : aa, tema fännab sind
[17:44:35] @skyzer : ühepoolne fännamine siis?
[17:44:44] sirel : sul on ĂĽldse tagurpidi see maailm
[17:44:46] Efu : a äkki ta tahab foorumit hävitada
[17:44:55] sirel : sul tunne et kõik fännavad oopis sind
[17:45:02] Efu : just
[17:45:08] sirel : vaeseke
[17:45:10] Efu : eluaegne viga, krooniline
[17:45:20] sirel : ĂĽksp?ev see reaalsus sind tabab siis saab valus olema
[17:45:31] Efu : noh, sinna on veel aega ma arvan
[17:45:39] sirel : noh
[17:45:39] Efu : eks ma siis karjun ja kannatan
[17:45:47] @skyzer : efu, kui su maailm on tagurpidi siis see on kolli sĂĽĂĽ
[17:45:50] sirel : ei me seda tea
[17:45:56] @skyzer : ja su 75-s tsakra on kinni löödud
[17:46:08] Efu : ei, 56s on kinni
[17:46:09] Kelbas : :p ole vait skyzer Very Happy
[17:46:24] sirel : skyzeril on kõik 100 tsakrat pajuvitstega kinni löödud
[17:46:35] @skyzer : lisaks veel ma just avastasin oma kolmanda silmaga, et su võnge on pooleks lõigatud teravate kääridega
[17:46:45] Efu : appi
[17:46:46] @skyzer : arvatavasti on tegu Philipsi elektrikääridega
[17:46:51] Efu : mis ma siis teen nĂĽĂĽd
[17:47:07] sirel : ära paanitse skyzeri kolmas silm on tehissilm
[17:47:07] @skyzer : tõelisi aitajaid on vähe, aga ma tunnen üht
[17:47:14] sirel : klaassilm noh
[17:47:21] Efu : ma tunnen kaht
[17:47:47] @skyzer : see on ivo linna vend
[17:47:56] @skyzer : kurjad kaksidvennad need linnad
[17:48:41] @skyzer : kui nende kolmanda silma sisse vaatad, siis hoobilt saad sa oma kõri ja maotsakrasse vaimse löögi nimetissõrmega ja kirdetuul puhub näkku samal ajal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 8:19 am    Teema: Vasta viitega

Viljandi vanglast põgenes kaks vangi . Üks saadi kätte , teist otsiti terve nädalavahetus. Kõigil suurematel ristteede nurkadel olid võmmid väljas. Muuseas kontrolliti ka joovet , kuid vaadati hoolega ka näkku .
Mina sõitsin reedel marsruudil Tartu-Jõhvi-Võsu-Paide-Tallinn ja nägin teel üllatavalt palju politseiautosid .
Peale selle nägin üht tuigerdavat kährikupoega ja kaks kitse hüppasid auto eest läbi. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

See jutuka logide kleepimine foorumisse on nii asjatu, et ma ei viitsi seda jama isegi lugeda.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Poder kirjutas:
See jutuka logide kleepimine foorumisse on nii asjatu, et ma ei viitsi seda jama isegi lugeda.

väga kahju et sa ei loe. muideks ma kopisin selle teksti spetsiaalselt sinu jaoks, aga nagu näha polnud vajadust Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma praegu istusin poti peal ja mulle tuli selline arvamus, et tokroda teeb eesti riigile ainult head. Pange tähele, et ta hävitab eesti riigi vaenlasi paratasanditel, seega ta kaitseb nii enda kui ka eesti huve.

Juba on avastatud uus vaenlane - juudid. Juba plaan valmis kuidas neid ära hävitada, mis tugevdaks eesti riiki. Varsti saavad kõik vaenalsed mulla alt kaevatud ja nende võrgustikud ära hävitatud. Kui numbrid ei peta, siis tasanditeks on üks kuni seitse.

Reaalse sõjaväe asemel võiks palgata selliseid nõidu nagu tokroda, et nad kaitseksid eesti riiki vaenlaste eest paratasandil.


Iseasi on veel see, kui palju inimesi usub neid paratasandeid Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Juudid on läbi aegade just kõige sobilikumad vaelnalased olnud, ma ei hakka siin põhjuseid esile tooma. Kuid olulisem tundub asjaolu, et juute on läbi ajaloo vihanud just kristlased. Keegi väidab nüüd, et kõik vihkavad. See, et nüüd ka moslemid juute ei seedi, on tegelikult kristliku maailma teene. Nimelt enne juudi riigi loomist elas palestiinas hunnikute viisi juute, kes said moslamitega imehästi läbi. Kui me räägime nüüd näiteks vandenõust, siis mulle tundub, et see pole juutide vandenõu, kuna juudid on esiplaanil, aga vendenõulased peavad olema tagaplaanil, kuna muidu poleks see vandenõu. Mõelge selle peale. Juudid on siis hoopis tööriist, juhul, kui mingi nn "maffia" on olemas. Me võime ju rääkida eestlaste maffiast, ärimeeste maffiast, filatelistide maffiast ja paljust muust. Samas on ju teada, et omavahel kisklevaid tegelasi on tunduvalt kergem valitseda, juhtides kõrvale tähelepanu oluliselt. Järelikult inimeste omavaheline kisklemine on kellelegi kasulik. Pange tähele, Tokroda just seda õhutabki. Muide, mul on karvane tunne, et Tokroda juba ammu praktiseeris "nõidumist", enne, kui kuulis raadiost või tont teab kust sõna "tshakra". See, et mingil tädil hakkas Tokrodaga mööda pärapõrgut jalutades halb, pole üldse ime.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Juutidel on tõesti komme kõvasti kokku hoida ning seda sageli seadusi ning nn häid tavasid eirates. Seega parem nendega mitte tegemist teha kui just tarvis pole või kui on, siis hoida silmad lahti ning mitte mõtlematult suud pruukida. Sest ka seinal võivad olla kõrvad ning ei või iial teada, kes kellele koputab. Mustlastega natuke sarnane värk, aga oluliselt peenem ja mõjukam. Maffiaga võrdlus on isegi mõneti kohane, kuigi aabrami lapsed reeglina ise käsi ei määri. Põdral soovitaks rohkem vanasid inimesi, kes nõuka ajal tegijad olid, kuulata. Võib üpris mõtlema panevaid lugusid kuulda.

Viimasel ajal on aga peas nati teine mõte mõlkunud. Nimelt vanasti kutsuti eestlasti sageli tsuudideks, mis kõlab nagu dzuuish. On see juhus või midagi enamat?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

t¹uudid ehk t¹uutide maa elanikud. peipsi järv on vene keeles siiani t¹utskoje ozero ehk t¹uutide järv. t¹utskoje sõnast t¹udo - ime. aga mida sellega mõeldi ei tea. võib olla seda, et eestlasi on alati nõiarahvaks ehk imetegijateks peetud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Peipsi järv on kaitsnud eestlasi ajast aega . Tõepoolest imeline järv.
haldjanoolele kĂĽmme punkti.

Ronija , kas ongi nii , et tõmbame saba lidusse ja hiilime oma nurka ja ei kuule ja ei näe , kui tundub et tuleb nendega tegemist teha ?

Oo eii ,mina arvan teisiti . Lõppude lõpuks on ju põhjuseid ,miks ajalugu just sedapidi kulgeb ja kuna neil on selles palju tegusid tehtud ,siis - kas poleks mitte arukam asju uurida süvitsi ? Siis vähemalt tead , keda peljata või keda sõimata asja eest .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Laup Aug 06, 2005 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
t¹uudid ehk t¹uutide maa elanikud. peipsi järv on vene keeles siiani t¹utskoje ozero ehk t¹uutide järv. t¹utskoje sõnast t¹udo - ime. aga mida sellega mõeldi ei tea. võib olla seda, et eestlasi on alati nõiarahvaks ehk imetegijateks peetud.

pole siin midagi üleloomulikku. puhas jama, et eesti kohal oli tugev nähtamatu kilp ümber ja siinne rahvas teadis gi-gongi ja lõi vaenlasi pimedaks kõigest nende poole vaatamisega.
Asi selles, et 1000 aastat tagasi ei olnud inimesed nii targad kui täna ja tehnika polnud arenenud, seega ka liikusvõimalus oli üliväike. Lisaks veel Eesti asukoht on geograafiliselt liiga hea selle katsmiseks. Et ainult lõuna poolt võis rünnata, aga seal oldi rahvaga sõprussuhetes. Ja võis rünnata ka ida poolt, aga seal asus suur järv (peipsi) ja seda oli vaenlasel raske ületada, pidi mööda selle kallast liikuma põhja poole (narvani tänapäeval) või lõuna poole, aga seal oli pihkva järv ja edasi olid juba lätlased.
Nii et siis ei lepitud selle peipsi järve suurusega ja ei suudetud ka naturalistlikkult/realistklikkult ära seletada selle järve tugevust ja hakati otsima vastuseid erinevate inimeste fantaasiatest.
Seda võib võrrelda ka elektriga, kui paar sajandit ei suudetud ära seletada selle tekkimist... või äikese tekkimist või muud loodusnähtused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 10:30 am    Teema: Vasta viitega

skyzer, mis sinuga juhtunud on, viimane postitus on täielik jura kuskilt kehvast fantaasiamaailmast.

Õpi siis ajalugu, kui kangesti õpitud teadmistele tahad tugineda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Pole vaja taganeda ega põgeneda, vaid ennem kui uisa-päisa lahingusse tormata, siis peaks natuke teadma millise vastasega kokku puututakse. Antud foorumis on palju noori, kes võivad lihtsalt "noa selga" saada. Hea näide on noormees, kes 3000 eeku võrra vaesemaks jäi. Lisaks võib ta teatud ametikohtadest oma ülejäänud elus vaid und näha. Juhul muidugi kui süsteem tervikuna ei muutu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

See noormees kerjab netis raha: http://bsd.ee/~olev/abipalve/

Jutt sõnavabadusest on ju koguaeg mull olnud, näiteks ei tohi kedagi avalikult sõimata aga "laimata". Sõnavabadust pole ega tulegi.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Sinner
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 1 Juun 2005
Postitusi: 266
Asukoht: kõikjal laiali

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Laa-laa-lalalaaa, lallallallallalaa...vabandust, ma ei viitsinud skyzeri mõttetut teksti parasjagu kuulata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group