Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

nägemused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sinner
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 1 Juun 2005
Postitusi: 266
Asukoht: kõikjal laiali

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Mul tekib viimasel ajal teatud kohtadesja tatud ajal silmi kini pannes mingi sinine torulaadne asi, mis kiirgab valgust. Vahest on see ilus sinine valgus võimsam,vahest tahab see hääbuda. Ma ise ei oska öelda,mis see on aga see on huvitav. ja on veel paar asja mida ma ei suuda kirjeldada, aga ma kavatsel lähiajal pildi üles toppida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Tõenäoliselt näed astraalis (4-s reaalsus) kohti, kus on normaalne energeetika taastatumas või taastatud. Vt sõda 4-ndas sfääris
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
saadik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 19
Asukoht: USA, Florida

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

FReeZe kirjutas:
ma ei räkinud ju tuleviku nägemisest. teema kaldus vahepeal üsna metsa.

rääkisin nägemusest mida ma olen terve elu näninud, mis on minevikus juhtunud. ja ma polegi seda otseselt unes näinud vaid nagu mäletaks seda.

teie räägite mingitest unenägudest, või ettekuulutustest.


See on hagune malestus aga siiski malestus. Moned inimesed maletavad eelmisi elusid ja syndi ja surma ja koike, mis vahepeal toimub, moned maletavad vahem, enamus ei maleta midagi. Veedades on kirjas kogu meie minevik, olevik ja tulevik, lisaks sellele on seal kirjas yksikasjalikult reinkarnatsioon. See on fakt, et sa maletad lihtsalt seika sellest kui sina, hing, olid saadetud jargmisesse arateenitud kehasse. Miks arateenitud? Seeparast, et koik me teod ja eriti see mida motlemesurma hetkel, maarab meie jargmise synni. Ja valu on seletatav syndimisvaluga. Enamik inimesi unustab selle valu, mis synniga kaasneb, jah...loogiliselt vottes pole valus ainult synnitajal vaid ka syndijal. Mix siis esimene asi, mida vastsyndinu teeb on halastav nutt...Me tulime siia kannatama, arvame, et oleme nautijad aga tegelt kannatame hullumoodi....birth, old age, disease, death...yritades nautida javeel rohkem nautida, anname me end yha tugevamalt materiaalsete pyyniste kyysi.
Edu! Smile
_________________
Jumal eksisteerib hoolimata sellest, kas usud voi mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

saadik kirjutas:
Me tulime siia kannatama, arvame, et oleme nautijad aga tegelt kannatame hullumoodi....birth, old age, disease, death...yritades nautida javeel rohkem nautida, anname me end yha tugevamalt materiaalsete pyyniste kyysi.
Edu! Smile


Näh, sa dramatiseerid üle minu arvates. Elus on kõike, k.a. kannatusi ja naudinguid.
Tagasi üles
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

öäkk kui mustad toonid. elu on lill, elu on ilus, elust tuleb võtta kõike, mida võtta annab. vahel sajab paska aga tihti paistab ka päike, meile on antud see võimalus, et ehitada põrgust endale paradiis.
ma ei mõista, et milleks pista pea kohe sündides liiva alla ja oodata surma.
saadik, ma sul soovitakski sellise jutu peale võtta valge lina ja roomata surnuaia poole. samal ajal lähen võtan mina aga ühe õlle ja tunnen elust rõõmu.



P.S. vastsündinud kisavad selle pärast, et vabastada endi hingamisteid. teaduslikult ja meditsiiniliselt kinnitatud fakt. sita eluga pole asjal seost.
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Elu on kui roosiaed kust läbi minnes võtta kaasa ka sõber kuid ära unusta, et roosidel on okkad. Mingi Pärsia luuletaja, minu poolt täiendatud.
Tagasi üles
saadik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 19
Asukoht: USA, Florida

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Muinasjulle kirjutas:
öäkk kui mustad toonid. elu on lill, elu on ilus, elust tuleb võtta kõike, mida võtta annab. vahel sajab paska aga tihti paistab ka päike, meile on antud see võimalus, et ehitada põrgust endale paradiis.
ma ei mõista, et milleks pista pea kohe sündides liiva alla ja oodata surma.
saadik, ma sul soovitakski sellise jutu peale võtta valge lina ja roomata surnuaia poole. samal ajal lähen võtan mina aga ühe õlle ja tunnen elust rõõmu.



P.S. vastsündinud kisavad selle pärast, et vabastada endi hingamisteid. teaduslikult ja meditsiiniliselt kinnitatud fakt. sita eluga pole asjal seost.


Miks sa kohe kukile kargad? Igale asjale on ju alati voimalik eri kyljest laheneda. Siin foorumis jah paljud naaklevad niisama. Ma ise ajan oma joru, sest olen veendunud, et leidsin toe.
See oli asja yks pool, mida kirjeldasin. Loomulikult on olemas naudingud aga siin materiaalses maailmas on need vaga ajalikud ja mitte nii voimsad. Me koik tahame olla onnelikud aga kui kaua sa saad nautida seda olut? Kui liiga palju jood, hakkab paha, hakkad ropsima! Tean seda tunnet, see ei ole monus,siis ei maleta, mis toimus - enam ei joo. Naiteks toidust saad jah naudingu aga kaua sa seda yhte toitu naudid?
OK..olen jah pessimistlik, sellisena syndisin, see on minu elu laul, sest ihkan elada mujal. Ma ei tea, millised on teie elud aga minu elu oli enamasti yks suur masendus. Ei saa, mida tahad...naudingud ei pakkunud rahuldust, mida te siis veel soovitaksite???
Aga mida kostad invaliidi kohta, kellel pole jalgu voi kasi? Voi kas saab olla inimene onnelik, kui ta satub raskesse onnetusse ja piinleb valudes nii, mis jube, voi kui kaotad parima sobra autoonnetuses.....ok ok juhtub jah igast jamasid aga ka haid asju, tosi! Monel juhtub vahem, monel rohkem. Oeldakse, et siin maailmas on head ja halba 50/50.
Ma ei viitsi intriigitseda...............
_________________
Jumal eksisteerib hoolimata sellest, kas usud voi mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Õnn ei sõltu nüüd küll füüsisest ega sõprade hulgast.
Elu pole jah mee sees elamine, see tehakse juba sündides selgeks. Mida paremini selle selgeks saad, seda enam iseenesele toetud, mitte ei oota suu ammuli, et keegi putru suhu topib ja kogu aeg aitab. Lõpuks oskad siis ka elu nautida, sest naudingud omavad tähendust justnimelt hetkes ja hetkest võtta maksimum on eriline oskus. Hetk läbi, siis on see minevik ja heal juhul uus kogemus.
Maailm on värviline ja kogemused niisamuti.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
saadik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 19
Asukoht: USA, Florida

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Õnn ei sõltu nüüd küll füüsisest ega sõprade hulgast.
Elu pole jah mee sees elamine, see tehakse juba sündides selgeks. Mida paremini selle selgeks saad, seda enam iseenesele toetud, mitte ei oota suu ammuli, et keegi putru suhu topib ja kogu aeg aitab. Lõpuks oskad siis ka elu nautida, sest naudingud omavad tähendust justnimelt hetkes ja hetkest võtta maksimum on eriline oskus. Hetk läbi, siis on see minevik ja heal juhul uus kogemus.
Maailm on värviline ja kogemused niisamuti.


Onne tsiteerivad paljud erinevalt . . . Ja ma noustun taiesti, et toeline onn ei soltu fyysisest ega soprade hulgast ja ma pole seda vaitnudki. Need naited, mida toin pole loomulikult seoses toelise onnega, vaid materiaalse onnega, materiaalse eluga, ma raakisin sealkohal materiaalse maailma kannatustest.
_________________
Jumal eksisteerib hoolimata sellest, kas usud voi mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Õnne ei saa tükkideks lahutada.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
saadik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 19
Asukoht: USA, Florida

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Õnne ei saa tükkideks lahutada.

Seda arvad sina.
Me naeme asju erinevalt...kogu moos. Mina teen vahet onnel ja toelisel onnel ja pealegi igayks voib onne yle vaielda - iga yhe kogemused on erinevad, kas pole, et igayks on ainulaadne isiksus??? Mu arust pole motet vaielda. Peace!
_________________
Jumal eksisteerib hoolimata sellest, kas usud voi mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

saadik kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Õnne ei saa tükkideks lahutada.

Seda arvad sina.
Me naeme asju erinevalt...kogu moos. Mina teen vahet onnel ja toelisel onnel ja pealegi igayks voib onne yle vaielda - iga yhe kogemused on erinevad, kas pole, et igayks on ainulaadne isiksus??? Mu arust pole motet vaielda. Peace!
Õnnel on erinevad tahud nagu kristallil.
Õnnetundehetkel ei ole ajal, ruumil ega kehal tähendust. Sa lihtsalt särad selle õnne sees, sulad selle hetkega kokku.
Neid ainulaadseid isikuid ei kohta just palju. Enamik on hall mass.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
saadik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 19
Asukoht: USA, Florida

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2005 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
saadik kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Õnne ei saa tükkideks lahutada.

Seda arvad sina.
Me naeme asju erinevalt...kogu moos. Mina teen vahet onnel ja toelisel onnel ja pealegi igayks voib onne yle vaielda - iga yhe kogemused on erinevad, kas pole, et igayks on ainulaadne isiksus??? Mu arust pole motet vaielda. Peace!
Õnnel on erinevad tahud nagu kristallil.
Õnnetundehetkel ei ole ajal, ruumil ega kehal tähendust. Sa lihtsalt särad selle õnne sees, sulad selle hetkega kokku.
Neid ainulaadseid isikuid ei kohta just palju. Enamik on hall mass.

Jatan omale oma kogemused ja arvamused aga aktsepteerin, et sa arvad nii nagu arvad.
_________________
Jumal eksisteerib hoolimata sellest, kas usud voi mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yo



Liitunud: 18 Jan 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mul selline v2rk, et kui ma natuke noorem olin, kui ma m6tlesin ´ma olen olemas´ hakkas mul hirmus. Tajusin ennast kellegi teisena, yxinda universumis, end k6rvalt vaadates. Sama moodi tundus mulle, et ma olen valinud aja millal ma elan oma elu, ehk praegu. Mida rohkem ma m6tlesin selle peale seda jubedam oli, hakkasin kahtlema , kas see on 6ige aeg, sest enam muuta seda ei saa, ega uuesti valida.

Praegu kui m6elda nende asjade peale ei tunne ma midagi.

Ei tea kas saite midagi yldse aru..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 4:30 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Naima sa oled must kuu aega vähem olnd siin aga poste on nii palju?
Sul ikka kohe kõige kohta midagi öelda jah. (mitte halvas mõttes) Cool
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Eks foorum tähendagi eestikeelde tõlgituna mokalaata.
Tagasi üles
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Eks nii ta ole jah.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

ja neid on ju küll, kes püüavad võtta selle termini otsetõlkelises tähenduses kasutusele ja ignoreerida muud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 4:28 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group