Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ajastu vahetuse tehnika.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 12:20 am    Teema: Ajastu vahetuse tehnika. Vasta viitega

Palju on räägitud ajastu vahetusest, aga kuidas see tehniliselt toimib, seda pole keegi lahti kunagi seletanud. Aga eks räägime sellest siis. Planeedid, tähed, galaktikad liiguvad universumi keskpunktist äärealale (meie tajume, et universium paisub). Universumi keskpunktis on kõik energiad ja äärealas nad puuduvad. Universiumi keskosa ja ääreala vahel on pooled energiad. Seega kui planeet liigub keskosast äärealasse, siis teatud aja jooksul kaob üks energia liik ära. Meie oleme selles ajajärguas, kus kaob iga ajastuga üks inimenergia ära. Mida see tähendab. Me ei saa seda energiat võtta väljastpoolt, vaid peame seda ammutama enda seest. Nüüd siis täpsustaks asja. Inimkond vajab 8 erinevat energiat. Siiamaani oli kõik energiad kätte saadaval. Ajastu vahetusega kaob alumine energia ära: vundament energia. Mis muutus toimub inimestes? Inimesed, kes elavad maailmas, mis on loodud vundament energiast nende maailm hakkab hävinema. Nüüd on inimestel valik, kas kolivad kõrgemasse sagedusse või surevad välja. Milline on vundament energiast koosnev maailm? Meil on läänelik ärimaailm selleks. Ärimaailm toitis ennem algkuju. Seega, kõik kes on primkad, need surevad välja. Primka ei saa enda seest vundament energiat ammutada. Teistel on see olemas. Muideks primkade maailmas elava elaniku tunneme sedasi ära, et vaimsust ei eksisteeri tema jaoks. Ta on puhas materjaalne inimene. Muideks primkade heararhias maksab mass. Näiteks kõige kõvem mees on see, kellel kõige rohkem raha. Muideks primka maailma valitsejad on mõrdiööbikud. Seega on mõrdikatel kaks valikut. Kas hakkavad arenema, või surevad välja. Väike vahemärkus: vene sortsid elavad külmavereliste maailmas. Nad on aste kõrgemal. Kuna nad on aste kõrgemal, siis on neil võim vabamüürlaste üle. Aga seda ei suuda mördikad enam näha. Nemad näevad oma maailma, aga nad ei näe seda, kellele see allub. Siit tuleb ka nende illusioon, et nad valitsevad maailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 1:37 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Palju on räägitud ajastu vahetusest, aga kuidas see tehniliselt toimib, seda pole keegi lahti kunagi seletanud. Aga eks räägime sellest siis. Planeedid, tähed, galaktikad liiguvad universumi keskpunktist äärealale (meie tajume, et universium paisub). Universumi keskpunktis on kõik energiad ja äärealas nad puuduvad. Universiumi keskosa ja ääreala vahel on pooled energiad. Seega kui planeet liigub keskosast äärealasse, siis teatud aja jooksul kaob üks energia liik ära.

päris nii vegetatiivselt need asjad ka ei käi. olid ajad kui inimeste meeled olid eetertasandil, muutusi teostasid "vaimud" ( :üldine maailma kaemus). need ajad on möödas. see ajajärk lagunes umbes siis kui tekkis vanakreeka kultuur koos filosoofiaga.
ok. siis tekkis ühismaailma pildi asemele igal inimesel oma isiklik maailmavaade mis, polnud enam seotud eeter välja läbi. iga üks pidigi arenema edaspidi oma isikliku mõistuse varal. (siin tuntakse seda iseenesele toetumist).

aga siis kui inimkond eraldus vaimsest maailma nägemisest ei juhtunud seda et, eetermaailma üldse polnud enam võimalik tajuda. seda kuni tänaseni isegi. miskid tehnikad võimaldavad seda ikka veel, kuigi ajad on ammu möödas. aga peale vaimse maailma nägemise on praegu selle kõrval veel sitaks muid.
kuid kuidas on siis võimalik näha eetermaailma kuigi sellest inimkond on ammu irdunud.
tüüpiline: dna mälus on igaühel kogu mineviku info. kõik mis oli kunagi võimalik on võimalik endiselt.
vene sortsid on võibolla huvitatud et, keegi ei saaks läbi isenese minevikuandmete (no ka energiate) ligi, ja kontrolli hoiavad mingid hierarhid (vabamüürlased ja mt.) jagades inffi nii nagu heaks arvavad.
kuid praegu ei pea enam keegi kellegi käest midagi kerjama.


planetaarne tasand on kausaalne, ja annab ettenägemiseks piisavalt andmeid. tokroda, kusagil sa kirjutasid kunagi et, sinu sünnikaart on parmu oma.

seega kui ajastu muutub ei kao ära mitte midagi vaid lisandub uusi võimalusi (loodetavasti seninägematuid)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 8:18 am    Teema: Vasta viitega

Ajastu vahetub küll, kuid ega see H Potteri maailm ka kaua ei püsi ja mingit tippu ei kujuta veel, aga parem kui varem. Muidugi on sellel ka omad ohud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ega kõike lühidalt seletada saa. Aga ma püüan veel. Muideks ma olen spiro sinuga nõus, aga tahan paremini seletada.
Reaalsus jaguneb 8 erinevaks nivooks. Need nivood on, olid ja jäävad. Aga mis muutub. nende nivoode täitmine energiaga. Algselt täidab nivoosid universium. kui Planeet eemaldub keskohast, siis universiumi tuuma mõju ei täida enam neid nivoosid. Nüüd peab neid nivoosid täitma inimesed.
Toome näite. Primkade maailm koosneb vundament energiast. See on energia, mis tuleb läbi naiste. kui planeet oli tuumale lähemal, siis toitis universium selle nivoo. Energia kogust võiks võrrelda planeedi massiga. Aga kui me eemaldume, siis universium enam ei toida. nüüd peab seda nivood toitma naised. see energia tuleb naise allikast. Aga siin on üks väike konks. Kui naine sksib enda tasemest madalama mehega, siis ta allikas sulgub ja ta ei saa energiat transportida. Aga me teame, et valitsevad jõud ahvatlesid naisi seksima primkadega. Seega naisi kes pole pannud endast madalamat on kaduvväike kogus. Seega energiat nullnivoose jääb niipalju, kui on selliste naiste mass. Seega energia koguste vahe on väike.
järeldus: Kapitalistlik-primkalik maailm hävib nii või teisiti. Ja miks sortsid on eriti aktiivsed. Nad elavad ju külmavereliste maailmas. Praegune venemaa on ju ehe külmavereliste ühiskond.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Freya
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, teoorias on öeldud, milline osa inimkonnast välja hakkab surema, kuid siiski jääb minul mõistmatuks, kuidas on see seotud "uue ajastu tehnikaga". Kas antud tekstis on mõeldud seda, et see “uue ajastu tehnika” on enda seest vundament energia ammendamise oskus?
Võin muidugi täielikult mööda panna, kuid kasutades loogikat ja taustsüsteemina Tokroda maailma, tekivad mõned küsimused. Samas tahan ka öelda, et ei taotle kuidagi poolt või vastu olemise mängu. On lihtsalt huvi.

Tokroda kirjutas teemas “Kuhu kadus Tokroda?” Juul 20, 2005 5:46 pm
Sõda on väga laiapiiriline. Te ei oska unistadagi, millega tegemist on. tegelikud juhid on KGB nõiad (sortsid). Millest järeldan? tehnikast, mida kasutatakse. Kui täpsemalt analüüsida, siis teatud tegelased käituvad ju sortside mudelite järgi.

Kas ta on siin mõelnud seda sama tehnikat? Või on mõeldud lihtsalt paremat häkkimise tehnikat?
Aga kui, siis valdavad vene sortsid antud “uue ajastu tehnikat”, mille alla käib ka füüsise mõjutamine?
Kui seda tehnikat on võimalik omandada alates külmaverelise tasandist, miks on siis nii, et just külmaverelised on omandanud eriti hästi selle ja järgmised tasandid kipuvad kuidagi alla jääma või noh, peavad nii palju energiat kulutama nende võimutsemise soovi allasurumiseks (näiteks Tokroda vene sortsidele), et üldse ise tegutseda? Lihtsalt selle pärast, et külmaverelisi on kõige rohkem siia maailma kehastunud?
Siis viimane järeldus selle teooria põhjal: Kui me oma planeediga ikka liiga äärealale satume, kas poleks siis targem välja surra ja/või omadega jälle keskpunkti kolida? Teine võimalus: kas meie sees oleks siis potensiaalselt tõesti nii palju energiat, et suudaksime tegelikult kõik eluksvajaliku enese seest ammendada? Et lõppkokkuvõtteks ei sõltuks me universiumi eluenergiast? ...oeh...
Kas näiteks praegu oleks võimalik elada ka ilma vundament energiata või surrakse tõesti ilma selleta välja?
nonii ja nüüd ma järeldan Tokroda süsteemi põhjal, et naiste valikust (primka või kõrgemal tasandil mees) sõltub nii mõndagi Twisted Evil Et siis külmaverelised (vene sortsid) valdavad eriti hästi naistelt tulevat vundament energiat? Ja see ongi siis kogu "uue ajastu tehnika" ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Uue ajastu all ma mõtlesin, et väline vunament energia kaob ära. ma püüdsin seletada füüsiku keeles. Siin me ei saa midagi teha. See on meie jaoks paratamatu. Jah, need hinged, kes on primka tasemel, need kehastuvad planeedil, mis on universiumi tuumale lähemal. Aga tõelisi primkasi on küllaltki vähe. Minumeelest eestlaste seas ainult 3% (ma ei ole arvus kindel, see prognoos) ülejäänudel on võime enda seest ammutada seda algenergiat. Seda osa inimesest nimetame me inimese algkujuks. Ja sellepärast ma ka klassifitseeringi vundament energiat 0 nivooks. Ülejäänusid loendan 1-7. seal on universiumi tugi olemas.
Nüüd siis sortside tehnikast. Nemad elavad 1 nivoos. Aga nad tahavad valitseda maailma. See eeldab, et nad on plokeerinud energia voo 2 nivoost. Aga nad vajavad kõrgemate nivoode energiat. Seda nad saavad niimodi, et viivad kõrgemad olendid primkade nivoole s.o. 0-nivoose. Naistega on lihtne. naine liigub sinna nivoose, kus asub tema mees partner. Seega naistele söödetakse ette primka mehed, kes tehakse hästi ahvatlevaks. Nüüd, kui naine, kelle tase on soojavereline ja kõrgem muutub primkaks. Ja see ülejäänud taseme enrgia läheb külmavereliste kasutusse. Külmaverelised asuvad 1 nivoos, naine 0. Kõrgem saab valitseda alumist. Teine tehnika, mida teevad usundid on see, et inimesele sisendatakse, et ta on tühine putukas. Siis inimene kolib ise kõige madalamale. Kõrgem saab ju laskuda alla. Ja loomulikult ahvatletakse ärimaailma hüvedega. Inimene ise siseneb 0 nivoose. ja nüüd, kui inimene keeldub laskumast 0 nivoose, siis saadetakse teised kallale. ja kui see ka ei aita, siis üritatakse ta tappa. Eriti neid inimesi, kes on avastanud, et suudavad maailma muuta. Asoo, meest tõmmatakse alla sedasi, kui mees hakkab peret looma 0 reaalsuse elanikuga. näiteks mina olen keeldunud elamast koos mõne naisega. See võimaldaks neil minu taset alla tömmata.
Tänapäeval mees ravijal,nõial on täiesti mõtetu naist omada. Selleks, et olla nõid, pead elama vähemalt 5,6 nivoos. Nõia naist hakatakse kohe nulli tõmbama. ja ma pole siiamaani veel kohanud naist, kes ei suuda ahvatlustele ja hirmudele vastu seista. Seepärast ma olengi tegelikult üksik. Ja need naised, kes mind taga ajavad tegelikult ei taha mind, vaid neil on sortside programmid sees.
Kui ma laskuks nulli, siis saaksid sortsid mulle saata haigusi ja probleeme kraesse.
Kas suutsin seletada?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tänapäeval mees ravijal,nõial on täiesti mõtetu naist omada. Selleks, et olla nõid, pead elama vähemalt 5,6 nivoos. Nõia naist hakatakse kohe nulli tõmbama. ja ma pole siiamaani veel kohanud naist, kes ei suuda ahvatlustele ja hirmudele vastu seista. Seepärast ma olengi tegelikult üksik. Ja need naised, kes mind taga ajavad tegelikult ei taha mind, vaid neil on sortside programmid sees.


Miks Sa teed üldistusi?
Ja kas see on ikka nii nagu Sa hetkel väidad?
Miks ma kahtlen selles Smile...
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

eino.... kui... ummm... vaadata teadusliku poole pealt.... umm... siis minu arvutuste järgi.... peaks kõik klappima...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sinu "Jah" sõna me ootasimgi siin Very Happy
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
Miks Sa teed üldistusi?
Ja kas see on ikka nii nagu Sa hetkel väidad?
Miks ma kahtlen selles Smile...
Kordan üle, ma pole näinud naist, kes suudaks loobuda primka maailma hüvedest. teoreetiliselt on see võimalik, aga praktikas mitte. Kui naine on nõidmehe kaaslane, siis saadetakse talle parves igasugu ahvatlusi peale. Jälgi kasvõi iseennast, kuidas kukkusid ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Jah... mina ei suuda ahvatlussssssstele vastu panna Smile
Kuid ometigi ma näen, et Su kõrval on neid, kes suudavad!!! Ja ka mujal on...
Seepärast ära tee üldistusi Smile
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole kedagi, kes suudaks lõpuni vastu panna.
Aga sellel pole tähtsust. Piisab, kui mina suudan.

Ja niikaua, kuni ma enda kõrvale ühtki naist ei võta, olen purunematu.
Koll saab tulla mehe sisse aint läbi naise.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Nelj Juul 21, 2005 4:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga sellel pole tähtsust. Piisab, kui mina suudan.


Aga siis on ju kõik hästi!!! Embarassed
Kõlab nagu muinasjutu lõpp: "kui nad pole ära surnud, elavad tänapäevalgi..."

Ja lapsukesed saavad uinuda õndsas rahus, et maailmas on kõik jälle hästi Smile...

p.s see muideks polegi iroonia täna...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on hästi.
Teistel ei ole.
Vot selles on point.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Minul on hästi.
Teistel ei ole.
Vot selles on point.

Jaah? Kellel ei ole? Kas kantisidki oma hädad nüüd "teiste" kaela, et nad jällegist nigu üks mees rünnakule asuksid "nähtamatult" nähtava vaenlase vastu??
Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei võta teiste probleeme endale.
See on võimalik siis, kui tõusta külmavereliste maailma peale.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mai ööldki, et sa teiste ädasid omale võtsid vaid et kantisid enda omad teistele... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Koll saab tulla mehe sisse aint läbi naise.


Siit järeldub nagu kõik meeste alaväärsuskompleksid oleksid seotud naistega... Et püüd meeldida tingib siis meeste alaväärsuskompleksid või? Et alguse saab emast, siis lasteaia sõbranna, siis pikapatsiline klassiõde jne?

Ma usun siiski, et on ka teisi põhjuseid, miks kujuneb madal enesehinnang Embarassed ja tunne, et mitte keegi ei armasta...

Näilise kõrge enesehinnangu taga on ka ju tegelikult "koll" Smile... Kuigi jah, see on parem variant kui enesehaletsus.
Teisi süüdistada maailma hädades on patsiendile leebem vorm kui ise elada süütundega Wink
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

lihtsaim viis on olla iseendaga rahul sellisena kui oled, mitte eitada iseend yheski aspektis. siis ei saa veapunktid ka nii kergesti tekkida ja kolle pole nii kerge kylge saada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 21, 2005 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Krööt.
Mehe energia keha ei võimalda haarata kolli.
Mehe süü on see, et ei kasuta oma võimalusi (valgust).

Aga tead, mul savi, uskuge mida tahes ja palun ärge hädaldage mulle.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group