Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellele naine annab?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wudu
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Aga mis on mĂ€ngude ja realsuse vahe? :shock:Kes on see kodanik kes ĂŒtleb,et me mĂ€ngime vĂ”i vĂ”tame seda kĂ”ike realsusena?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Üks suurim kompleks on inimestes see, et tahetakse ehitada oma Ă”nn teiste Ă”nnetuste peal ĂŒlesse.
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Üks suurim kompleks on inimestes see, et tahetakse ehitada oma Ă”nn teiste Ă”nnetuste peal ĂŒlesse.

NÀiteks teised Ônnetud mustad inimesed ja siis nende puhastamine.
Ühtedele Ă”nnetus ja teistele Ă”nn, vĂ”i mis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
KrÔÔt
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, Àra takerdu oma kinnisidesse Smile

Vaata laiemalt, mitte Ă€ra nĂ€mmerda ĂŒhte ja sama asja kogu aeg. Kitsendad nii lihtsalt oma enda maailmapilti.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

KrÔÔt kirjutas:
Elvis, Àra takerdu oma kinnisidesse Smile

Vaata laiemalt, mitte Ă€ra nĂ€mmerda ĂŒhte ja sama asja kogu aeg. Kitsendad nii lihtsalt oma enda maailmapilti.

Mis moodi ma siis oma maailmapilti laiendada saaks, tĂ€hendab, ma olen seda juba teinud aga kĂ”ik on siiani tĂ”estanud, et mu maailma pilt on Ă”ige, Ă€kki keegi lĂŒkkab selle ĂŒmber? Ja muidugi mĂ”ni lahke kodanik vĂ”iks ka Ă”elda milline maailmapilt mul on ja milles seisneb mu kinnisidee.

Ja kas pole kergem kinnisideest vabaneda, kui seda elluviies.
Tagasi üles
KrÔÔt
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea milline on sinu maailmapilt. Kuid ma mĂ€rkasin, kuidas sa takerdud hetkel sellesse "puhastamisse"... Sulle ei meeldi tĂ”enĂ€oliselt (ma oletan vaid), et selle sildikese varjus tehakse tegusid, mida sa Ă”igeks ei pea. Kuid ka seda on vĂ”imalik vaadelda laiemalt. Igal osapoolel on seal omad kompleksid ja need on vĂ€ga erinevad... Pole absoluutset tĂ”de ju kunagi ja antud juhul pole absoluutselt ĂŒhest kĂ€itumist, motivatsiooni, sarnast kompleksi, mis ajendab inimesi selles osalema...

Ma soovitan vaid analĂŒĂŒsida, miks sind see teema Ă€rritab, miks sellesse "takerdud". Kui leiad vastuse, leiad midagi uut iseendas iseenda jaoks. Ja ausĂ”na, see on ainus mis loeb - ainult see loeb, mis on sinu jaoks sinu sees... Teised oma arvamusega (ka mina koos nendega) lennaku "kukesohu" Smile
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

elvisele.

kellelegi mingit asja pidevalt nina alla hÔÔrudes sa nagu ytleksid: minul on Ôigus, ja sinul puudub Ôigus nii teha nagu sa teed. sellega sa mÀÀratled enda arusaama absoluutseks ja nullid Àra kÔik teised, ehk isegi ei pyya vaadata, kas seal teises on ka Àkki midagi (ma ei ytle, et kÔik peab Ôige olema) ja kas see midagi ei sobi Àkki sinu mingit arusaama asendama, nii et tekib hoopis uus arusaam asjadest.
absoluutselt eitades sa plokid info lÀbitöötamise vÔimalust ja sellega segad enda arengut. (sa ju ei arva ometigi, et sa oledki juba lÔplikult vÀlja arenenud?) Shocked
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
Tokroda kirjutas:

NÀiteks teised Ônnetud mustad inimesed ja siis nende puhastamine.
Ühtedele Ă”nnetus ja teistele Ă”nn, vĂ”i mis.
Ma pidasin siin silmas seda, et tahad tÔusta teisi maha tehes.
Aga kui see su arengule vajalik, eks jÀtka edasi.

Aga genereertides hÀvingut, purustad oma sisemaailma.
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma pidasin siin silmas seda, et tahad tÔusta teisi maha tehes.
Aga kui see su arengule vajalik, eks jÀtka edasi.

Aga genereertides hÀvingut, purustad oma sisemaailma.

Ok, aga kuhu on mul ĂŒldse tĂ”usta, ise enda jaoks olen ma alati tipus, mis loeb kuhu teised mu parasjagu panevad.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

tipuga on see viga, et edasi minna ei ole kusagile. see tÀhendab paremal juhul seisakut, mis hiljem muutub taandarenguks, halvemal juhul aga allakÀigutee algust. seepÀrast on enese seisukohast parem siiski otsida aspekt, mida arendada, et oleks vÔimalik veel kuhugi kÔrgemale pyyelda. isegi juhul, kui seda esimesel pilgul ei leia. kindlasti on see olemas.
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pĂŒĂŒdlengi kĂ”rgemale, aga muidugi jÀÀvad siis teatud tegelased ette juba, kas poleks neid lihtsam eest Ă€ra hĂ€vitada, vĂ”i peaks ĂŒmbert ringi minema, ma eelistaksin otse lĂ€bi.
Tagasi üles
KrÔÔt
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Arenedes, s.t iseendaga tööd tehes ei tohiks teised kĂŒll ette jÀÀda Smile... Pigem on nad "abivahendid" nagu siin foorumis kunagi mÀÀratleti. Abivahendid selles mĂ”istes, et nad aitavad sinus aktiviseerida teatud punkte, kutsuvad sinus esile emotsioone. Ja kuna areng tĂ€hendab ikkagi seda, et lĂ€hed kooskĂ”lla ISEENDAGA, suudad nautida iseennast ja tunda rÔÔmu elamisest, siis teed kĂ”ik selleks, et vĂ€ltida edaspidio negatiivseid emotsioone....

Kui keegi sĂŒĂŒtas lĂ”kke, milles sina oma kohmakuse tĂ”ttu kĂ€e pĂ”letasid, siis sa oled hiljem ise ettevaatlik lĂ”kke lĂ€heduses, mitte ei keela teistel enam kunagi lĂ”kke sĂŒĂŒtamist Smile
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

KrÔÔt kirjutas:
Arenedes, s.t iseendaga tööd tehes ei tohiks teised kĂŒll ette jÀÀda Smile... Pigem on nad "abivahendid" nagu siin foorumis kunagi mÀÀratleti. Abivahendid selles mĂ”istes, et nad aitavad sinus aktiviseerida teatud punkte, kutsuvad sinus esile emotsioone.

Vot abivahendid tÔesti, aga mis siis kui ma nÀiteks Ôpin hÀvitama, ja vÔtan nÀiteks tokroda endale sihtmÀrgiks, siis ta teenib lojaalselt Àra mu abivahendi tiitli.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis.
Minumeelest peaksid sa tegelema sellega, et pĂŒĂŒad aru saada, milline on Sinu tahe ja milline sinu sisse topitud vÔÔras tahe (koll).
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Elvis.
Minumeelest peaksid sa tegelema sellega, et pĂŒĂŒad aru saada, milline on Sinu tahe ja milline sinu sisse topitud vÔÔras tahe (koll).

Minu tahe,sinu tahe, meie tahe,vÔiks ju ajada iga mÔne oma tahte mingite kollide kaela.
MillegipĂ€rast oli se tahe mul juba esimest korda siia foorumisse tulles, se on alati olnud, ma ei leia et keegi mulle seda kaela mÀÀriks, kuna kĂ”ik pĂŒĂŒavad mulle selgeks teha, et ma ei tohiks jamada, kas mul poleks lihtsam se tahe lĂ€bi lĂŒĂŒa ja sellest lihtsalt vabaneda.
Tagasi üles
KrÔÔt
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
aga mis siis kui ma nÀiteks Ôpin hÀvitama,

Areng on see, kui Ă”pid endas olevaid purustavaid jĂ”ude ohjama ja ei hĂ€vita... Õpid valitsema enda negatiivseid emotsioone. Sina juhid ennast, mitte Sinus tekkiv emotsioon. Aga seda saad teha alles siis, kui TEAD, miks Sinus tekkis see negatiivne emotsioon.

NÀiteks kui tahad vÔidelda Tokroda tahte vastu, siis selleks ei pea sa hÀvitama Tokrodat, vaid TEADMA, mis on SINU ENDA TAHE!!! Ja jÀrgima iseenda tahet... Tugevama vastu saab vaid jÀÀdes kindlaks iseendale, uskudes oma jÔusse, ning samal ajal austama endast tugevamat jÔudu. Austad, kuid samas ei allu...

p.s Sulle ei meeldi maailm, millist loob Tokroda. Sa ei saa hÀvitada teise loodud maailma, aga Sa saad luua maailma, mis sulle meeldib, kus sinu jaoks on olla hea, mis on sinu mÔistes hea. Maailmaparandaja sinus ei ole seda ehk lihtsalt mÔistnud Embarassed
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

kas mul poleks lihtsam se tahe lĂ€bi lĂŒĂŒa ja sellest lihtsalt vabaneda.
HÀvitamissoov on pidev, sihmÀrk muutuv. Tahe hÀvitada on tegelikult soov vabaneda enda sisse kogunenud vÔÔrast, mis seestpoolt nÀrib. Loomuomaselt pole inimeses soovi hÀvitada vaid luua. Ka sinus on tegelikult loov aspekt tugevam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

KrÔÔt kirjutas:
aga mis siis kui ma nÀiteks Ôpin hÀvitama,

NÀiteks kui tahad vÔidelda Tokroda tahte vastu, siis selleks ei pea sa hÀvitama Tokrodat, vaid TEADMA, mis on SINU ENDA TAHE!!! Ja jÀrgima iseenda tahet... Tugevama vastu saab vaid jÀÀdes kindlaks iseendale, uskudes oma jÔusse, ning samal ajal austama endast tugevamat jÔudu. Austad, kuid samas ei allu...

Nii vaatame, oma jÔudu olen ma alati pidanud kÔigutamatuks ja kuidas ma saaks austada tugevamaid jÔude kui ma nÀiteks arvan,et tugevam jÔud olen mina.
Ja ma tahan hĂ€vitada tokroda tahte ja tokroda maailma ja kui sellest ei piisa lĂ€hen ma selle kallale kes on tokroda nime taga, ehk hannes, ma ei usu et enam tagasi teed on ja kui on siis olen ma pĂŒĂŒdnud need Ă€ra lĂ”hkuda-
Tagasi üles
KrÔÔt
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, palun loe kĂŒmme korda lĂ€bi Gerdeneli postitus!!!

Kulla poiss, sa pead looma oma maailma!
Ainult luues oma maailma saad muuta oma tahte tugevaks. Ja siis sa nÀed, et SINU TAHE tahab LUUA, mitte hÀvitada.

p.s tugevamaks jĂ”uks ei pidanud ma Tokroda tahet... need on jĂ”ud, mis suunavad meid... ma ei oska seda seletada, kuid ma tean, et meid ĂŒmbritsevad jĂ”ud, mis on tugevad. NĂ€iteks kui sulle saadetakse katsumus, siis selleks, et selle lahendad, kui sa sellega ei saa hakkama, mĂ€ngitakse ette sulle uus katsumus, mis on veelgi raskem kui eelmine. Seda pean ma tugevamaks jĂ”uks, mille ees tunnen austust. Ütleme nii, et see on austus ELU ees... VĂ”ibolla oskab mĂ”ni shamaan seda seletada lahti. Minu jaoks on see ebamÀÀrane Embarassed
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis teostab praegast Ôppetundi, kuhu viib viha.

Pole mÔtet seda takistada. Saab selle kaelast Àra, kui kiiresti teeb.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group