Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellele naine annab?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 1:32 pm    Teema: Kellele naine annab? Vasta viitega

Kui te hästi jälgite naiste käitumist, siis tavaliselt on nii, et kui naisel on krõpsu isu, siis ta annab tavaliselt mehele, kellest ta lugu ei pea kohe esimese korraga. Aga kui naine kohtab meest, kes tas tekitab tundeid, siis hakkab ta pipardama. Miks see nii on?
Me teame, et naine peab leidma endale mehe, kes on tema tasemest üle. Selle mehe tunneb naine ära, sedasi, et temas tekivad tunded. Selline mees arendab naist. Meie mõistes tõstab naise ülesse. (Valgusjumal on võimeline tõstma taevasse). Aga kui mees on naise tasemest madalam, siis tõmbab mees naise alla. Mulle meenub siin ühe sõbranna kogemus. Ta leidis endale ühe mehe. Hakkas temaga käima. Ja siis hakkasid õnnetused teda jälitama. Kõigepealt kaotas töökoha, siis murdis jalaluu jne. Õnneks mul oli oidu öelda sõbrannale, et visaku see mees üle parda. Nii, kui ta seda tegi, siis kadus ka needus.
Vaatleks asja energeetiliselt: kui mees on naise tasemest üleval, siis temaga suheldes avaneb naise ürgläte ja temast voogab naisenergia. See energia annabki edu. Kui mehe tase on madalam, siis tõmbab mehe valgus naise lätte kinni. Selline naine on energia vaakumis. Vaakumis naist on tunda virisevana, ennast piinavana jne. Seega on kaugele näha, keda naine paneb. Kas tasemel meest või primkat. Kas naine on õnnelik, või vingus.
Nüüd on küsimus, miks naistel on selline idiootlik programm sees, et kohates tasemel meest ta ütleb ei, aga kohates meest, kes ta hävitab, ajab kohe jalad laiali. Ma arvan, et seda mõelgu iga naine ise. Ja kellele see kasulik on?
Võtaks hea näite ka meie foorumi rahvast. Te teate indigo depressiivsust. See on ehe näide sellest, et see daam on ainult saasta pannud. Väe kanalid on kinni. No me siin meestega mõtlesime, et teeme indigo õnnelikuks, et paneme teda kokukal. Saab kanalid lahti. Aga indigo ütles meile kõigile ära. Seega mehed, kes oleks indigo väe vabastanud ei saanud seda teha. Mis keelas indigot seda tegemast. Tema sees olev koll. See soovitas, et kui kätte ei anna, siis saad need mehed enda lõo otsa. Aga näiteks mina ei anna enam indigole teist võimalust. Ma oleks pannud teda täiesti saamahimutult ja oleks löönud tema olemuse lahti. Indi tegi oma valikud. Tal oli võimalik sopast välja ronida. Ta ei tahtnud. Ja minu moto on: Ma ei tee kedagi õnnelikuks vastu tema tahtmist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tok kahjux sa oled valesti aru saanud - ma ei taha teid lihtsalt - te ei ole piisavalt atraktiivsed et minus tundeid tekitada Exclamation st. olete mu tasemest all pool Wink Ma olen õnnelik - ja muidex kui ma seal kokkukalt ära tulin siis tundsin end tohutult puhta ja vabana, vaevalt ma nii olex tundnud kui olexin kellegiga sexinud(nimetame asju õigete nimedega) seal,kahju sinust ja su kibestumisest :S La vita bella ... Very Happy




Ps! Sellega pole mind kah nüüd vaja rünnata et ma ise pole ju kah kes teab mis atraktiivne, kuna asi pole minus, ma võin olla sookoll, kuid tahta printsi, seda ei keela miski Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

OK. Ma ei taha enam kuulda Su virinat, et keegi Sind ei taha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

pigem oli natu see kes virises et keegi teda ei taha.
njaah... indigo on kah varem virisenud seda... õigus jah.

aga kas nüüd on siis nii et kõik naised kes tahavad puhastuda... peavad minema tokroda või turkiani juurde ja ennast panna laskma?

minu arust kuidagi litsilik tegevus.
lased end panna saamahimu tõttu. puhastumise soov teiste najal on ju saamahimu... või ma eksin?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Seda, keda naine tegelt tahab on tavaliselt tunda ja ka tema paratasandi tegemistes näha...
Kui inimene midagi tahab ja siis kui pakutakse ei võta seda vastu, võib tähendada seda, et saamahimu oli nii suur, et tahteti midagi sellist mida vastu võtta ei suudetud.

Aga siiski, mina olen tohutult elus tähele pannud, et naised on füüsilisel tasandil vägagi ettevaatlikud mehele teatud ettepanekute tegemisel...
Mingid veapunktid neid igatahes takistavad
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

noojah.
minu tõekspidamistega ei lähe see kokku.

olen arvamusel et naised kes ringi lasevad ei suuda leida piisavalt head meest kes kõiki nende aspekte suudaks täita... ning mehed tõmbavad sadu naisi kuna ei leia naist kelles oleks kõik vajalik olemas.

mulle meeldib tööd teha.
seega ei lase ringi vaid üritan igati endas arendada oma kõiki külgi.
tasa ja targu.

tokroda... arvatavasti ei pea seda tegema kui tal kõik tippis toppis.
las tirib naisi Very Happy suur mees ju. küll aga jäävad arengus kängu tema järgijad kes sama värki proovivad.

tegelege endaga mitte teiste päästmisega. soovitan uuesti lugeda biorobotite sektsiooni.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks Lendaja on ka väga hea puhastaja. Ega Celtukulgi viga pole.
Celt, kas sa siis mind jälgides ei saanud sotti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

ma senimaani mõistatasin et mis see oli mis naisi su järele vedas.
sinu sõnade järgi soov puhastuda. ok.

indigo igatahes lööb kõva lamenti. tal ju alati olnud soov oma mullist välja rabeleda. ta lihtsalt ei mõista et ta ise ongi üks mull.
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

celtic, sa ütled, et natu virises. mu arust natut tahavad kõik, aga ta ise ei taha, sest tok oli üks suur libulik mees, kes ei suuda naises usaldust tekitada. natu võtab ehk selle, kes jaksab püüda, mitte neid, kel kepp pidevalt õites valimatult paljude peale.
just see mulje on vaatluses jäänud.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

ahjaa... veel veidi.

Lits - minu mõistes naine, kes müüb end maha saamahimu peale. soov puhastuda? kepime... soov kõrgele end upitada? kepime...
saamahimu on alati taga.

2 X Lits - naine kes lisaks enda mahamüümisele rikub ära ka oma järeltuleva põlve elud. ärge nüüd rääkige et ema ja lapse vahel pole sidet.


Libahundile:
hmm... kes tahab natut? mina ei tea kedagi kes tahaks... kas sina tahad? oled sa kõik?
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

rääkida võib paljut, musta valgeks ja vastupidi ka. mõte on see, mis loob. mõte on kindel. sa ei saa teda oma peast välja. selge sinu tahte väljendus.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Libahunt

Mina küll Natut ei taha
Muideks need naised kes tahavad meest omada, hakkavad aina mehelikemaks muutuma, kuna lõpuks on päris energeetilised transad valmis.

Celtic

Panemine on näiteks selleks, et inimesed areneksid ja oleksid rohkem korras...

Ja näiteks üks mees ei ole minu arvates nii täiuslik, et naisele "piisakss" ühest mehest. Inimesed ju ikkagi erinevate parameetritega ja omada ning korralikule tasemele arendada saab vaid piiratud arv parameetreid korraga.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ja Libahunt, äkki aitaks see kui viiksid Natu mõne hüpnotiseerija juurde kes võimaldaks tal unustada, et Natul on lootusetu vajadus Tokrodat omama hakata. Samas kui Natu mõtlema hakkaks, siis saaks ta aru kui palju saasta ta sellega juba ise endale ja teistele teinud on.

Mul on tunne et see viib Natukese kapitaalse transastumiseni välja, kuna paranemismärke lihtsalt ei ole mitte miskit pidi märgata.
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

arxos, kuna natu sulle ei meeldi, tekib küsimus: kas sa oled mees? kas sul on vajadus maalima päästa, et loendad teiste hädasid, millega nad oma elus hakkama ei saa, natu kaela? mul on tunne, et natu ei lähe ühegi nõia ega ka hüpnotisööri juurde.
sina tahad teda, sest muudkui räägid temast. celticuga sama sündroom.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Libahunt

Kas sa ei saanud siis minu vihjetele pihta Question
Kirjutasin oma teada vaimse transalikkuse probleemist
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Libahundile.

yx toxi parimaid omadusi on see, et ta just suudab naistes usaldust tekitada. aga muusoolistega võib tõesti kysimusi tekkida. mõni mees tajub võistlejat, mõni enda allajäämist, mõni veel midagi. ja tulemuseks on kigin.

muidugi transade koha pealt ei oska yldse seisukohta võtta. nad ilmselt nagu tahaks usaldada, sest mingi aspekt on veel naiselik. samas mehelik osa räägib sellele vastu ja tekitab võitlusele õhutava allajäämise tunde. mis lööb errorisse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

libahunt on huvitav nähtus...
räägi kellestki... see tähendab et tahab panna?
kas libahunt tahab celticut panna? räägib ta ju celticust...
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Ja näiteks üks mees ei ole minu arvates nii täiuslik, et naisele "piisakss" ühest mehest.

Shocked sul on nii suur alaväärsuskompleks või?? Või õigustad oma laiskust?? Confused Või oled transastunud ise... Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
Arxos kirjutas:
Ja näiteks üks mees ei ole minu arvates nii täiuslik, et naisele "piisakss" ühest mehest.

Shocked sul on nii suur alaväärsuskompleks või?? Või õigustad oma laiskust?? Confused Või oled transastunud ise... Embarassed


ta lihtsalt mõistab, et keegi pole ideaalne.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
Arxos kirjutas:
Ja näiteks üks mees ei ole minu arvates nii täiuslik, et naisele "piisakss" ühest mehest.

Shocked sul on nii suur alaväärsuskompleks või?? Või õigustad oma laiskust?? Confused Või oled transastunud ise... Embarassed


Maren, asi selles et inimesel on piiratud arv parameetreid millel tema tegemised "põhinevad". Kui näiteks muuta Ürglätte värvi, siis muutuvad tänu sellele ka paljud muud parameetrid. Üks inimene ei saa ju kõiki töid korraga teha, aga naisel ehk tarvis veel just mõnda teist "töölist".

Samas täiesti võimalik, et selliseid mehi on ka olemas, kes tõesti praktiliselt kõiges ülitasemel on. Nüüd kui võtta, et selliseid mehi on olemas, ei jätkuks neid kõigile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group