Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu arvamus Ristiusust ja miks inimesed hakkavad usklikuks
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:08 pm    Teema: Minu arvamus Ristiusust ja miks inimesed hakkavad usklikuks Vasta viitega

Kõige hullem variant on see, kui vanemad on kristlikud ja teevad ka lapse(d) usklikuks. Lapsel on Väga Raske oma vanemate vastu võidelda...
Kui laps ristitud, siis on laps ju juba orjastatud ja nüüd on tal juba palju raskem sellest s***** välja rabeleda.
Miks ma ise kunagi usklikuks hakkasin, tahtsin hakata ?
Vot vist selle pärast, et mulle sai selgeks, et "midagi" on ikkagi olemas... Olin loll ja selle peale, et kas see "midagi" on ka tegeklikult see, nagu "räägitakse", ma pead ei murdnud.
Nüüd on mulle aga selgeks saanud, et illusioonide loomisel nö ei ole piire, tähendab s***le saab anda sellise väljanägemise, millist just tahetakse...
Kahjuks paljud inimesed hakkavad usklikuks just selle pärast, et nad ei tea paljusid tähtsaid asju...
Näiteks arvavad paljud, et nad ei saa muidu osa ilusast hauatagusest elust, kui nad pole usklikud... Tegelikult meie kõigi "hing" jääb ju peale füüsilise keha surma igal juhul elama ja ei lähe nende mitte usklike hinged mitte põrgu vaid saavad hiljem uuesti kehastuda ( kas sünnivad siis tagasi planeedile maa või mõnele muule planeedile )

...Ristiusk on ju puhas HIRMUVALITSUS Exclamation

Näiteks: "Kui sa ei ole usklik, ja kui sa ei ela piibli järgi ja ei ole ristitud, siis sa piinled igavesti põrgus..."
No inimene hakkab mõtlema, et aga mis siis saab, kui see tõesti on tõsi, kas on tõesti mõtet "riskida" ? Äkki peale surma satungi põrgusse ja piinlen IGAVESTI Question
No nüüd ongi inimene õnge otsas... Ta hakkab usklikuks ja keerab sellega endal kõik *****
Siis veel hirmutatakse inimesi sellega, et nende endi pattude eest saavad karistada nende järglased ja nende järglaste järglased ja nii kuni päris kaugele...
Nüüd inimene mõtleb, et kui see kõik on Juhuslikult tõsi, siis keerab ta ***** mitte ainult enda elu (peale surma), vaid ka enda tulevaste, veel sündimata lähedaste elud...

Samuti luuakse inimestele illusioon, et igal sammul jumal aitab neid ja
neil ongi just selline tunne, et ilma jumala abita kaoks neil jalad alt ja nad ei tuleks enam mitte kuidagi elus toime. Pannakse inimesed näiliselt sõltuma ristiusust...
Tõde on see, et kui te omalt selle kristliku s*** maha raputate, siis teilt enam ei varastata energiat ja teil on palju rohkem elujõudu...
Natuke vajab küll harjumist... aga eks igast sõltuvust tekitavast mürgist on alguses natuke raske eemal olla !

Äkki keegi targem kirjutab siin lähemalt, mis nende Usklike hingedega tegelikult peale surma tehakse, aga igatahes seda ma tean, et tehakse midagi väga jubedat Exclamation
Edit Seda tean, et mingi hingejupp ikka ära varastatakse ja siis on inimese järgmine elu ikka palju keerulisem, kuna kui "tükid" puudu, läheb energiat kaotsi ja inimene võib jääda selle pärast väga haigeks jne.
Endal olid ka mitmed tükid eelmises elus "kaduma läinud" ja tervis läks ikka järjest kehvemaks
Ei olnud minu elu enam normaalne ja väga raske oli
Nüüd kui tükid tagasi enda käes, on asjad hakanud palju paremini minema ja tervis juba päris hea

Inimesed...
Rabelege ennast sellest jamast lahti Exclamation Saage oma enda juhtimine jälle enda kätesse Exclamation Vabanege sellest orjusest...
Pole midagi paremat, kui olla vaba !

SAAGE VABAKS Exclamation


Viimati muutis seda Arxos (Püh Märts 07, 2004 10:06 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos!

minu arvamus kristlusest on teistsugune.
ma püüan lähtuda põhimõttest, et kõik maailmas olemasolev on vajalik.
tean, et ka Tokroda pole minuga nõus.
kristlus. ta on vajalik nagu sĂĽĂĽfilis ja LSD.
inimesel peab olema valikuvabadus.

iga inimene, kes tahab midagi tasuta saada, peab seda saama. ja ta peab teda saama, mis on tasuta asja hind. ta peab ise selle läbi põdema, teiste juttu orjusest ja aju kärbumisest ta niikuinii ei usu.
kristlus on maailma loomulik osa, sest ta on vajalik kariloom- inimestele.
ta on vajalik seakasvataja- inimestele.
ta on vajalik "meid on palju: meil on õigus"--inimestele.

ainult ise olles teiste söök, ise olles sääsk sääsepilves, ise olles massipsühhoosi ohver saab inimene otsekogemuse vääraarusaamast.
ainult nii võib seda mõista ja vabaneda.

ja loomulikult on neid, kes on need haigused juba läbi põdenud, aga ei mäleta.
neid aitab meeldetuletamine. neile aitab jutustki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Aga usklikuks hakkamine ei ole alati inimese vaba valik
Mõnel on vanemad usklikud, mõni ristitakse juba väiksena ära, nii et inimene isegi ei mäleta seda

Inimestele ju valtatakse
Neile räägitakse igast jahu selle usundi kohta
Nad ei tea tõde, neile luuakse illusioone
Neilt varastatakse ja pannakse nad kannatama...
Samas pannakse nad tundma, nagu nad elaksid õiget, tõelist ja head elu
Inimesed hakkavad kartma, neil jääb energiast puudu, paljud jäävad selle pärast haigeks ja lõpuks surevad...
Ennem surma veel piinlevad
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Sa peaksid juba nägema, et midagi ei ole juhuslikku.
kristlus saab ainult seal pesa punuda, kus on selleks soodne koht.
inimene ei valigi midagi teadlikult.
see "kleepub" vigase koha kĂĽlge.
inimese olemus on "vigane", seepärast saab kristlus( või mingi muu õpetus) sinna sisse tungida.

annan pea, et kui oled Tokroda õpetuse omandanud, on see sama kasutu, kui tanksaapad tuvi jalas.
me kõnnime mööda treppi, et edasi minna, tuleb eelmine aste maha jätta.

Sulle teeb kristlus muret, sest pole suutnud teda veel maha jätta, solvumine kõrvetab hinge...

kõik muutub sitaks... ka Su lihane ema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 12:07 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:


Sulle teeb kristlus muret, sest pole suutnud teda veel maha jätta, solvumine kõrvetab hinge...

kõik muutub sitaks... ka Su lihane ema.


Ma tean, et valge võrgustik võib iseenesest sisse pugeda
heh... Üleeile prooviti mulle valget võrgustikku sisse toppida
No kohe ĂĽldse ei tahtnud seda
Tegelikult olen suutnud selle jura maha jätta, aga lähen vihaseks, kui mõtlen nendele kannatavatele hingedele, kes elavad mõttetut elu ja taandarenevad
Minu viga oli selles, et ma tahtsin midagi järgida, ikka tahan midagi/kedagi järgida
Varem lihtsalt polnud paremaid valikuid, kui usundid, aga ma ei tahtnud, et mind orjaks tehakse, aga tehti
Millegi kellegi järgimine ei tähenda selle kellegi millegi orjamist
Tagasi üles
yentl
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 9:52 pm    Teema: Koiott Vasta viitega

Tolerants on hea.Ära käitu nagu kristlane(kelle vastu Sa oled)S.t.ära ole nii sallimatu.Ma leian et mingit religiooni ei peaks halvustama.
Just nii nagu Sa ĂĽtlesid:vaba valik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 10:13 pm    Teema: Re: Koiott Vasta viitega

yentl kirjutas:
Tolerants on hea.Ära käitu nagu kristlane(kelle vastu Sa oled)S.t.ära ole nii sallimatu.Ma leian et mingit religiooni ei peaks halvustama.
Just nii nagu Sa ĂĽtlesid:vaba valik


Mis vaba valik see on, kui inimestele valetatakse, vanemad ristivad oma lapsi.
Inimestele pannakse olendid nende sisemaailma ja hakatakse inimestega manipuleerima...
Inimesi samuti kodeeritakse jne.

Miks ei peaks mingit religiooni halvustama, kui antud religiooni eesmärk on inimestelt varastada ja inimesed orjastada, tekitada neile kannatusi ja panna nad teistele kannatusi tekitama Question
Kuidas ma saaks sellise asja vastu salliv olla Confused
Ma saan ja olen usklike vastu salliv, aga mitte selle orjastava ja inimkonda laastava sĂĽsteemi vastu
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et selliste tunnetega avataksegi oma hinge ja tehakse ennast haavatavaks, peab olema neutraalne, siis ei pääse keegi ega miskit su ligigi Smile
Elus on palju selliseid faktoreid mis tekitavad liigseid tundeid, ja oledki kellegile jälle ukse lahti teinud...
Tagasi üles
Marge
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Saue vald

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 10:09 am    Teema: Re: Koiott Vasta viitega

yentl kirjutas:
Tolerants on hea.Ära käitu nagu kristlane(kelle vastu Sa oled)S.t.ära ole nii sallimatu.Ma leian et mingit religiooni ei peaks halvustama. Just nii nagu Sa ütlesid:vaba valik


Aamen

Tsiteerin::
Mis vaba valik see on, kui inimestele valetatakse, vanemad ristivad oma lapsi. Inimestele pannakse olendid nende sisemaailma ja hakatakse inimestega manipuleerima...

Kuna siin foorumis on ju õigus igal ühel oma arvamust avaldada, siis avaldan:
Kuidas võid sa kindel olla, et sinuga keegi ei manipuleeri? Ainult selleläbi, et sa ise nii arvad, või et su nägemused või kogemused sulle niiviisi ütlevad või et peale sinu veel ports inimesi samamoodi arvavad? Kas sa mitte ei arva, et sa ise oma arvamustega teisi manipuleerid ja asjata hirmutad? Mina nii hetkel arvan. ELAGU USU-, SÕNA- JA SÜDAMETUNNISTUSVABADUS.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Marge, sul on see õigus: avaldada arvamust.
Aga mul Sulle pretensoon:
Miks Futhark on rokem saatan, kui mina. Mina kirjutan kristuse vastaseid tekste rohkem, kui tema.
Kas tõesti Sinu valik on tingitud sellest, et ta on pandavam Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Marge kirjutas:

Tsiteerin::
Mis vaba valik see on, kui inimestele valetatakse, vanemad ristivad oma lapsi. Inimestele pannakse olendid nende sisemaailma ja hakatakse inimestega manipuleerima...

Kuna siin foorumis on ju õigus igal ühel oma arvamust avaldada, siis avaldan:
Kuidas võid sa kindel olla, et sinuga keegi ei manipuleeri? Ainult selleläbi, et sa ise nii arvad, või et su nägemused või kogemused sulle niiviisi ütlevad või et peale sinu veel ports inimesi samamoodi arvavad? Kas sa mitte ei arva, et sa ise oma arvamustega teisi manipuleerid ja asjata hirmutad? Mina nii hetkel arvan. ELAGU USU-, SÕNA- JA SÜDAMETUNNISTUSVABADUS.


...minul on juhtruum ja juhendajate ruum korras ja tunnen, et minuga ei manipuleerita. Eks mulle püütakse ka aegajalt igasugust jura sisse toppida, aga vaadatakse mind jälle üle...
Aga mida rohkem proovivad seda väiksemaks jääb võimalus, et neil see õnnestub Wink
Mis see loeb, et ainult posu inimesi nii arvab ? Kristlaseid on rohkem, ju neil on siis õigus ? Väga primitiivne lähenemine...
Budiste on ikkagi kristlastest rohkem, nüüd lähed nende kloostrisse palvetama ? Idea
Mina näen sellest kristlikust süsteemist läbi, kirjeldasingi siin teemas neid lõkse mis on inimestele seatud ja kuhu nad masside viisi kinni jäävad

Ja ära nüüd keeruta, saad ise ka väga hästi aru, et kristlus tõesti on enamikel juhtudel hirmuvalitsus...
Edit: Väga harvadel juhtudel ei ole see nii ja väga tundub, et ka sind valitsetakse just hirmu abil Neutral

Elagu jah sõnavabadus, mida muud ma siin siis teen, kui panen oma mõtteid kirja Question Ma Ei topi ju inimestele kolle sisse ja ei topi neile võrgustikku naha vahele
Tagasi üles
yentl
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2004 6:34 pm    Teema: Jah,,, Vasta viitega

Mina olen jällegi selline inimene ,et kui ma kardan löön risti ette ,see aitab.
Ja ei ole "paduusklik".Aga sallimatus mingi teise usundi suhtes ajab väga närvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 2:50 pm    Teema: Re: Jah,,, Vasta viitega

yentl kirjutas:
Mina olen jällegi selline inimene ,et kui ma kardan löön risti ette ,see aitab.
Ja ei ole "paduusklik".Aga sallimatus mingi teise usundi suhtes ajab väga närvi.


saan sinust täiesti aru
Kunagi olin ise sama sugune, aga siis ma ei teadnud seda, et kui palju tegelikult sellised orjastavad sĂĽsteemid inimestele halba teevad Neutral
Tagasi üles
muruvana
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Märts 2004
Postitusi: 50
Asukoht: eikuskil

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 1:58 am    Teema: Kõige lõputust suhtelisusest Vasta viitega

Aga tegelikult on kõik suhteline. Millelegi lõplikku tõestust leida on vägagi raske. Taustsüsteem on lausa hetkedega muutumas. Tõesti, kasulik on olla vaba ja sõltumatu, selle poole peab inimene püüdlema! Neutraalne olla on kasutult mõttetu. Sellisel juhul ei ole ka püüdlustel mõtet. Oma "tee" tuleb leida ja siis sellel ka püsida. Millegipärast on mul tunne, et te ei taipa asjade olemust... (vähemalt kristluse tõelist olemust. Kahjuks ei taipa seda ka paljut nn. "tõelised kristlased") Olen siin foorumis ja nagu ka mu allkiri ütleb: roheline. Vatan natuke ringi ja loen kirjutatut... Eks vahel proovin ka sõna sekka öelda.
_________________
Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Marge
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Saue vald

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 10:06 am    Teema: Re: Jah,,, Vasta viitega

Arxos kirjutas:

saan sinust täiesti aru
Kunagi olin ise sama sugune, aga siis ma ei teadnud seda, et kui palju tegelikult sellised orjastavad sĂĽsteemid inimestele halba teevad Neutral


Kallis Arxos...kui sa tõesti enne olidki kristlasest ori selle kõige halvemas mõttes, no siis on kahju külll....aga ega siis ühes äärmusest teise hüppamine veel sulle tõetunnetust kätte anna. Ja väita, nagu sa mõistaksid teisi...sorry, mind sa ei mõista ja sügavalt kahtlen, et sa ka teisi tõe otsijatest "täiesti aru saad". Tundub, et Jumalat pole sa ka minevikus mõistnud. Sest kes Teda tunneb, see teab, et Jumal ei ole mingi pahatahtlik türann või orjastaja. Inimesed orjastavad ise endid oma vigaste tunnetuste ja arusaamistega. Jumala armu ja rahu sulle, ja kui see peaks tähendama ka rahutust, siis ka seda!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Marge, Te elate veel vanas ajas, saage aru Piibel on kirjutatud vastavalt tollele ajastule ja just nendele inimestele kes elasid tollal. Mina nõustun täiesti 10 käsuga, aga kõike võib tõlgendada vastavalt ka oma soovile.
Aga see aeg on möödas, eneseohverdamise ja materiaalsete väärtuste aeg on läbi. Uuel ajal, mis algas umbes 1990 aastate algusest on tähtis ainult inimese HINGELINE areng, uut informatsiooni on väga palju ja kes tahab see näeb seda. Edasi saab minna ainult hääestudes UUELE AJALE, mida siinolevad inimesed ka teevad. Teie panete paraku edasi vana rasva pääl, aga kaua võib aegunud infoga edasi minna? Te mõelge et Teile ei tule uut infot juurde juba väga pikka aega. Heaks näiteks on kasvõi sotsialistliku reziimi lagunemine ja Eesti iseseisvumine. Vene penskarid elavad veel ikka vene ajas edasi ja kroonide ja sentide asemel räägivad rublad ja kopikad. Neist saadakse ümberringi aru ja ei vaielda eriti vastu, aga ARVELDAMINE käib ikka kroonides ja sentides. Sellistele inimestele tuntakse reeglina kaasa ja ei hakata neid ümber veenma, sest see ei oma mõtet. Ma saan aru et uue ja värskega tuleb alati harjuda mõnd aega, et info setiks. Hirmu pole vaja tunda, ja silmade kinnipigistamine ei aita, sest elu läheb vaatamata kõigele omasoodu edasi nii nagu ta minema peab. Arveldamine käib juba uue süsteemi järgi:D
Vaadake ümberringi, isegi lapsed kes sünnivad on hoopis teistsugused kui varem, sest nemad sünnivad juba vastavalt Uue Aja seadustele. Neid ei saa enam kasvatada "vana hea" Spocki raamatu järgi, sest see murraks ainult neid. Vabadus on võtmesõna.
Kui Jeesus tuli uute teadmistga "siis" kui palju oli neid kes pidasid teda ettekujutajaks nagu Teie Tokrodat ja teisi peate? Ja mõelge edasi mis hiljem sai. Wink
Mis iganes usu egregori alam ei saa iialgi VABA olla, sest te olete sunnitud ikkagi kellelegi alluma. Koer, kass ja muud koduloomad kah arvavad et nad on vabad, aga see pole ju mitte nii. VABADUS/TÕDE-tema tõeline pale on niivõrd ere, et mitte keegi ega midagi ei saa seda tumestada, ja ta jääb alati olema. Me oleme sellised nagu me oleme, sest ARMASTAME inimesi ja soovime et kõik saaks osa sellest TÕEST osata TÕDE NÄHA ja õppida tõeliselt - tingimusteta armastama.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks veel lisada, et pole olemas õiget või valet religiooni või uskumust. Kõik see kokku on inimese arengutee, mis koosneb olenevalt indiviididest erinevatest etappidest. Kui inimene juba satub mingi religiooni sisse, siis see on juba hea, sest ta otsib ja on põhimõtteliselt õigel teel. Kui tal on piisavalt kvaliteetset materjali ajukolbas ja südames, siis näeb ta need süsteemid ja nende piiratusest läbi ja valib järgmise etapi. Õige informatsioon jõuab selleni kes seda ise tahab, sest seda ei suuda ka kõige võimsamad egregorid varjutada. Seega pole mõtet kasutada "piits ja präänikud" varianti sest sel on liiga väike õnnestumisprotsent, nagu keegi kusagil mainis et seda energiat võib kasulikumalt ära tarvitada. Pealegi millegi "pealesurumine" ehk oma seisukohtade selgitamine tekitab reeglina ikkagi vastupanu. Kellel kõrvad see kuuleb ja kellel silmad see näeb. Vaba tahe on see mis on kõige tähtsam. Kõigil on oma saatus ja omad õpetunnid mida omandada ehk põhjus-tagajärg süsteem. Antud kohal kus paljud meist asuvad on juba see teadmine, et pole olemas sellist asja nagu arengu lõpp. Religioonides on see lõpp konkreetselt paika pandud, aga see on ju loodusseaduse vastu. Peale talve algab uuesti kevad-loodus ei jää ju igavesse talve elama Smile Sellepärast me elamegi siin maa peal, et sellest aru saada. Endile luuakse meeletult takistusi ja kannatusi täiesti mõttetult. Tuleb lahti lasta minevikust ja ebavajalikust lastist, mis kisub meid maadligi. Looja ei taha meile kannatusi ja valu, aga kuna inimesed on nõrgad, siis tuleb neid tugevamaks treenida läbi taoliste õppetundide.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 12:21 am    Teema: Re: Minu arvamus Ristiusust ja miks inimesed hakkavad usklik Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Äkki keegi targem kirjutab siin lähemalt, mis nende Usklike hingedega tegelikult peale surma tehakse, aga igatahes seda ma tean, et tehakse midagi väga jubedat Exclamation
Exclamation

Need inimesed, kes valimatult teistest üle trambivad ja sellega hingeväärtusi hävitavad ehk enda jaoks olematuks mõtlevad, satuvad peale füüsilist surma põrgudimensiooni (see on kahene süsteem - keha ja mõistus). See on paralleelmaailm, kus elavad nn. deemonid. Deemon on isik, kellel on karistuseks hing eemaldatud (juurdepääs oma hingele on blokeeritud ehk selle kasutusõigus puudub), et ta saaks kogemuse, mida tähendab elu ilma hingeta. Deemon saab oma tegutsemisjõu nendelt inimestelt, kes oma hinge ei oska väärtustada, kes ei oska enda ja ka teiste suhtes ausad olla. Hingejõudu saab inimeselt varastada ainult siis, kui inimene mingile ebaausale tehingule ise alla kirjutab. Kui deemon on oma karistusaja läbi teinud ja oma vead teadvustanud, saab ta oma hinge tagasi ja jätkab inimeseks uuestikehastudes oma õppetunde.

See inimene, kes oma mõistuse ära annab ehk tahab, et ta elu oleks probleemitu (ka enesetapjad) sünnib järgmisse ellu nõrgamõistuslikuna (nn. idioodid). Idioodielus peab ta teadvustama, et mõistus on mõeldud kasutamiseks, mitte selle hävitamiseks.

Kas olete mõelnud, miks oma mõistuse ja hingearmastuse ära andnud isikud kohe peavad teisi oma süsteemi meelitama? Kuna neil hingejõud , mis normaalsel inimesell olemas on, puudub, siis seda olukorda on religioonisüsteemi vaimsel juhil läbi vaimsete peenmateriaalsete süsteemide imelihtne ära kasutada. Süsteem on üles ehitatud nii, et nn. värbaja saab pisikese portsu värvatava hingejõust endale, ülejäänud ohvri hingeenergia aga varastatakse egregori poolt lihtsalt ära. Veidi aja pärast on värbaja jällegi näljane ja läheb uut saaki otsima. Kas pole äge süsteem?
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Kas enesetapja hing voib kinnitada end teise inimese hingekettale ja selle kaudu enda himusid edasi toita ?Kui nii,siis mis oleks lahendus,kuidas puhastada see kettalt.Asi millest saan aru on see,et minu tahe peab olema tugevam selle tahtest kes on kinnitunud .Kuidas teada,kui paljud veel tegelikult toituvad inimese energiast peale lahkumist ja ehk on neile seda vaja,voi mitte?
See postitus sai veitsa valesse kohta......
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Peale inimese surma pidavat ta hing veel elama astraalis meie ajaarvamise järgi umbes 90 aastat ja omama samasid ihasid ja soove nagu maapealgi olles. Seega "kleebivad" nad endid elavatele külge ja toituvad nende energiast. Ei tea kuidas ise nendest lahti saada, aga tugevamad inimesed võtavad nad ilusti ära.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group