Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas kaitsta end inimeste rünnakute eest?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Lyzoom kirjutas:
Sa pyha jeerum, tushka, ta ju kirjutas kassa ei oska lugeda?


eeee....las ta ise räägib, selgemalt

ma ei ole veel eksinud ühes asjas. kui inimene räägib, et tal on mure, probleem, siis esimesel hetkel räägib ta sulle huinamuinat. tegelik mure või põhjus on hoopis kusagil mujal ja hoopis midagi muud. nii et kannatlikust Wink

stepikas: lase tulla, mis sul ikka kaotada ja ega ma ei hammusta, nuga ka selga homme ei löö vms.


Viimati muutis seda tushka (Nelj Mai 20, 2004 4:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kuule tushka, sa oled muidu siuke änxamacho, a laisk nigu leivaauto!Wink Teisel probla, sina pakud abi, a problat uurida ei viici!
Tagasi üles
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="tushka1"][quote="Lyzoom"]Sa pyha jeerum, tushka, ta ju kirjutas kassa ei oska lugeda?[/quote]

eeee....las ta ise räägib, selgemalt[/quote]


Ma kolasin siin foorumis veitsa ja lugesin Tokrodat, et kui Sa veidi küürus käid, siis on vampsid kallal. Tema hilisemad kommid panid mind uskuma, et vist ongi miskit närimas. Tunnen end energiast tühjana, ikka lausa nii, et aint magaks, muu elu nagu ei huvitagi, seda teen kohustusest.
Tokroda arvates on mul programm peal. Arvan, et võib tõsi olla, sest endal on suht raske midagi ära teha, kuigi üritan. Sestap otsin abi.
Stepihunt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Stepihunt

enamik istuva elu/tööviisiga inimesi on küürus (vt kontoriinimesi tänaval), suurem osa eestlasi on nõrga füüsisega k.a. sünnidefektid milles inimene pole isesüüdi. 80% sõjaväe kohustusega noori saaks sõjaväest hundipassi kui tähtenärida:) See selleks...

Aga räägi natuke rohkem enda taustast, mis need sinu tahtmised on ja mis sind teha ei lase?
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

tushka1 kirjutas:

enamik istuva elu/tööviisiga inimesi on küürus (vt kontoriinimesi tänaval), suurem osa eestlasi on nõrga füüsisega k.a. sünnidefektid milles inimene pole isesüüdi. 80% sõjaväe kohustusega noori saaks sõjaväest hundipassi kui tähtenärida:)


Aga oled sa ENDALT küsinud MIKS nad on küürus, MIKS on nõrga füüsisega, MIKS on sünnidefektid? Ja MIKS kõik nn kontoriinimesed EI ole sel juhul küürus? MIKS sünnib nö üleüldise mandumise olukorras terveid ja üliarenenud lapsi? MIKS ON sõjaväkke minejate hulgas siiski normaalfüüsisega poisse?
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
tushka1 kirjutas:

enamik istuva elu/tööviisiga inimesi on küürus (vt kontoriinimesi tänaval), suurem osa eestlasi on nõrga füüsisega k.a. sünnidefektid milles inimene pole isesüüdi. 80% sõjaväe kohustusega noori saaks sõjaväest hundipassi kui tähtenärida:)


Aga oled sa ENDALT küsinud MIKS nad on küürus, MIKS on nõrga füüsisega, MIKS on sünnidefektid? Ja MIKS kõik nn kontoriinimesed EI ole sel juhul küürus? MIKS sünnib nö üleüldise mandumise olukorras terveid ja üliarenenud lapsi? MIKS ON sõjaväkke minejate hulgas siiski normaalfüüsisega poisse?


Miks? Elu enam ei nõua tugevat füüsist - elu on muutunud. Ega see ainult eestlaste probleem ole, see on kahtlemata terves euroopas nii.
Tagasi üles
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="tushka1"]Stepihunt

enamik istuva elu/tööviisiga inimesi on küürus (vt kontoriinimesi tänaval), suurem osa eestlasi on nõrga füüsisega k.a. sünnidefektid milles inimene pole isesüüdi. 80% sõjaväe kohustusega noori saaks sõjaväest hundipassi kui tähtenärida:) See selleks...

Aga räägi natuke rohkem enda taustast, mis need sinu tahtmised on ja mis sind teha ei lase?[/quote]


Esialgu räägivad kõik muidugi huinamuinat, nagu Sina väljendud. Üks ei oska täpsemini väljenduda, teine ei taha seda võõraste ees teha... kõik taandub usaldusele. Kui see on tekkinud, siis tuleb ka asjalikum jutt.
Tegelt annaks skeptikul vist kõike minuga juhtuvat stressi ja depreka alla panna, see oleks vist lihtsam variant ja küllap see nii ka on. Aga kuivõrd siin vaadatakse asjadele ka teise pilguga, siis lihtsalt mõtsin, et järsku on miskit muud mängus.
Ühesõnaga, olen üksik hunt, ilma armastuse ja sõpradeta. Elu piirdub aint töö ja lastega (neid mul kaks). Tahaksin kõike muuta, aga ei suuda. Või nagu Tokroda ütles, et tegelt ma ei taha üksik olla. Aga just kui tahan ennast muuta, pudeneb kõik justkui käest ja olen tagasi samas, kus algasin. Vahel tundub, et keegi või miski nagu ei lase mul end muuta, et ma olen kasulikum sellises energiata olekus. Nagu keegi juhiks mind.
Taustaks, et meie perel oli väga kaugetest aegadest peal pereegregor, mu õde oli selle kandja, ja üks inimene (kui ma ei eksi, see, kes end Tokrodaks nimetab), tegi midagi tema vabastamiseks sellest. Ise olen kogenud rünnakuid, millest mõnegi teema all on arutletud...
Siuke värk, ehk pisut segane, aga võin edasi jutustada. Kui te mind just kohe ära ei retsi. Et suht segane jutt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

stepihunt

Sul on armastuse puudumine, sul ei ole elukaaslast keda sa armastaks?Muide, kuidas on sinu enda armastusega, milline see on? Miks eelmised suhted untsu on läinud...kuskilt need lapsed ju tulid:)?

Sobiks sulle, kui sa hetkel ei prognoosiks põhjuseid miks on miski nii või naa?
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Stepihunt kirjutas:
Kui te mind just kohe ära ei retsi. Et suht segane jutt...


Ei ole segane jutt. Jään oma soovituse juurde, et Arxos võiks vaadata (kui Sa muidugi hirmu ei tunne) esmalt. Mind ta aitas, teisigi siinseid, kes abi palunud. Ja Tokroda puhastas ka mu sõbratari "saastast" - muide temagi käis küürus. Nüüd hoiab pea püsti!

---------------------
Tushka soovitatud ebasoovitav MIKS -küsimus ohtlik jah, tappis Sokratesegi...


Viimati muutis seda coco (Nelj Mai 20, 2004 4:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="tushka1"]stepihunt

Sul on armastuse puudumine, sul ei ole elukaaslast keda sa armastaks?Muide, kuidas on sinu enda armastusega, milline see on? Miks eelmised suhted untsu on läinud...kuskilt need lapsed ju tulid:)?

Sobiks sulle, kui sa hetkel ei prognoosiks põhjuseid miks on miski nii või naa?[/quote]

On see nii lihtne, et aint armastus elus puudu? Et kui see oleks, siis ka kõik laheneks?

Eelmised suhted ulatuvad kümne aasta taha, kui abikaasaga lahku läksime. Õigemini oli tema lahkuja, aga see ei mõjuta, olen sellest ammugi üle saanud. Üks õnnetu armastus oli hiljemgi.

Tegelt pole minu eraelu ju foorumi jutt. Tahtsin ju öelda vaid seda, et tunnen end juba pikemat aega justkui tühjakspumbatuna, ja arvasin, et järsku on tegemist energiavampiiriga. Kuigi ma ei tea kedagi, kelle lähedalolu mulle just väga halvasti mõjuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

coco: kui minu soovitatu on ebasoovitav siis ma lähen juba mustlase juurde nõu küsima Laughing
Tagasi üles
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="coco"][quote="Stepihunt"]Kui te mind just kohe ära ei retsi. Et suht segane jutt...[/quote]

Ei ole segane jutt. Jään oma soovituse juurde, et Arxos võiks vaadata (kui Sa muidugi hirmu ei tunne) esmalt. Mind ta aitas, teisigi siinseid, kes abi palunud. Ja Tokroda puhastas ka mu sõbratari "saastast" - muide temagi käis küürus. Nüüd hoiab pea püsti!

---------------------
Tushka soovitatud ebasoovitav MIKS -küsimus ohtlik jah, tappis Sokratesegi...[/quote]

Arxos pole vist hetkel saadaval. Privasin küll...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Stepihunt:

Ma arvan et on...esmase arvamuse tagajärjel.

Sinu eraeluni läheks jutt nagunii, sest muidu jääb info kuidagi väga poolikuks. Ehk on üks põhjuseid see, et su elul pole sinu jaoks rohkem pointi kui rutiin. Lapsed on, aga sinu täisväärtuslikuks eluks jääb neist väheks. Pealegi kui inimene koguaeg mõtleb millegi puudumise üle, siis kaobki jõud ja tahe. Tahad midagi teha, natuke teed, leiad end jälle mõttelt milleks, kellele....
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos käib tavaliselt õhtuti, nii et ootama pead.
--------------------
Tushka, kas oled diplomeeritud psühholoog, et teise eraelu siin foorumis suures ringis lahkama kipud? See sobib Maaja-foorumisse, mitte siia.
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
Arxos käib tavaliselt õhtuti, nii et ootama pead.
--------------------
Tushka, kas oled diplomeeritud psühholoog, et teise eraelu siin foorumis suures ringis lahkama kipud? See sobib Maaja-foorumisse, mitte siia.


Mesasja? Millisest eraelu konfidentsiaalsusest sa räägid, kui sa ise psühhopaatselt ilma luba küsimata teise inimese kirjavahetuse foorumisse paiskad või otsid teiste inimeste kohta netist infot ja siis paned siia näpuga näidates ülesse????

Kas sul on diplom kgb-st?
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

tushka1 kirjutas:
Mesasja? Millisest eraelu konfidentsiaalsusest sa räägid, kui sa ise psühhopaatselt ilma luba küsimata teise inimese kirjavahetuse foorumisse paiskad või otsid teiste inimeste kohta netist infot ja siis paned siia näpuga näidates ülesse????
Kas sul on diplom kgb-st?


tushka, kas sinu poolt MINULE saadetud mitte eriti viisaka sisuga kiri siin foorumis, mida nimetad "teise inimese kirjavahetuseks" oli sinu ERAELU kuidagi puudutav? Ja kas netis kõikidele vabalt kättesaadav info, mille ise sinna kõikidele nähtavalt oled "riputanud" on salastatud??

Need mu viimased regeeringud sulle ka siin teemas.
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

coco: No kui sa tahad end selliselt õigustada, mis seal siis ikka.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 9:44 am    Teema: Vasta viitega

tuska, tuska, tuska, tuska
jalad sussidessse suska
mine välja, hinga õhku,
maanda kõrget vererõhku

lase tuule mõtteil puhuda
neid hallitusist puhtaks uhuda
istu kännul, võta päikest,
saad lahti hullusilma läikest.
kuula lihtsalt linnulaulu
ja ära enam tühimune haudu

tervitustega
kerca
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 9:58 am    Teema: Vasta viitega

stepihundile

armastuse puudumine teeb mehe nõrgaks. seda ma tean ja usun. ja ega seda lambist tekitada kerge pole. rääkimata sellest, et igaüks kannab endaga kaasa ka suguvõsa ebaõnnestumisi ehk nagu ütlesid, suguvõsaegregori.

nagu aru sain, on sul kaks last ja täielikult nässu läinud isiklik elu. see on enesesüüdistuste ja piitsutamiste suur allikas. ja seda annad sa edasi ka oma lastele, paraku. kui nad sinust tugevamaks ei osutu.

ma nõid ep ole. nägija samuti mitte. aga ma võin anda lihtsa inimliku soovituse, et pisike algus on seegi, kui suudad endale andestada ja naeratada. küüru vajutab ka süütunne ja süüdistus - see teeb sind ühtlasi nõrgaks ja haavatavaks. mõtle sellele, mida kehakeel räägib. käin kühmus ja pea õlgade vahel tõmmatud - hirm, et ma polegi pakutut väärt. aga äkki ikka oled Wink otsi eneses üles see, mille üle oled alati võinud põhjendatult uheke olla. väärtusta seda. reklaami seda.

teine asi veel, tean, et töö on mehe väljund, aga vaata, et sa ei jätaks oma põnne seepärast ilma oma tähelepanust, toetusest ja ka ajast. laste armastus oma vanemate vastu on tingimusteta ja seal peitub hea alguse võimalus.

edu sulle, stepihunt
loodab, et arxos ja teised saavad sind läbi nägemise aidata.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="kerca"]stepihundile

armastuse puudumine teeb mehe nõrgaks. seda ma tean ja usun. ja ega seda lambist tekitada kerge pole. rääkimata sellest, et igaüks kannab endaga kaasa ka suguvõsa ebaõnnestumisi ehk nagu ütlesid, suguvõsaegregori.

nagu aru sain, on sul kaks last ja täielikult nässu läinud isiklik elu. see on enesesüüdistuste ja piitsutamiste suur allikas. ja seda annad sa edasi ka oma lastele, paraku. kui nad sinust tugevamaks ei osutu.

ma nõid ep ole. nägija samuti mitte. aga ma võin anda lihtsa inimliku soovituse, et pisike algus on seegi, kui suudad endale andestada ja naeratada. küüru vajutab ka süütunne ja süüdistus - see teeb sind ühtlasi nõrgaks ja haavatavaks. mõtle sellele, mida kehakeel räägib. käin kühmus ja pea õlgade vahel tõmmatud - hirm, et ma polegi pakutut väärt. aga äkki ikka oled :wink: otsi eneses üles see, mille üle oled alati võinud põhjendatult uheke olla. väärtusta seda. reklaami seda.

teine asi veel, tean, et töö on mehe väljund, aga vaata, et sa ei jätaks oma põnne seepärast ilma oma tähelepanust, toetusest ja ka ajast. laste armastus oma vanemate vastu on tingimusteta ja seal peitub hea alguse võimalus.

edu sulle, stepihunt
loodab, et arxos ja teised saavad sind läbi nägemise aidata.[/quote]



Tänan kõiki mulle vastamast. Vaatasite mind ikka läbi inimlike nõrkuste prisma. Tegelt huvitab mind Teie arvamus, et kas mul pole kallal keegi energiavampiir ja kuidas ma ta ära tunneksin.
Sest ka järgnev on mulle kuidagi tuttav:
Biovampirismi sündroome on tavaliselt väga kerge eristada, kuid neid võib ka segi ajada mingi haigusega. Esimesteks sündroomideks on tavaliselt väsimus ja nõrkus, seal, kus ei ole varem selliseid ilminguid olnud, ei puhka ennast enam öösel välja ja uni on väga rahutu. Unes võid näha kujundeid, kus keegi ajab sind taga ja sa ei suuda eest ära joosta. Tekib ka ängistustunne, samuti ei ole see inimene hommikuti tavaliselt välja puhanud. Päeva ajal tekib tundmus, justkui ei ole enam jaksu midagi teha ja sageli ka käega löömise efekt. Pahatihti tekib suurenenud unevajadus, kusjuures ka ärgates on siiski selline väsimus kallal.
Mis Te sellest arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group