Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas kaitsta end inimeste rünnakute eest?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 10:09 am    Teema: Kuidas kaitsta end inimeste rünnakute eest? Vasta viitega

Me teame kõik et meie ümber on sellised inimesed kes üritavad meie energiast toituda, mida puhtam on inimene seda näljasemad on nad.
Olen üritanud hakkama saada selliste töökaaslastega, kes tulevad kas silitama või kallistama või provotseerima ja peale seda tunned kuidas enesetunne halveneb. Need silitaja tüüpi inimesed on nüüdseks paika pandud, lihtsalt öeldud et ei meeldi kui mind puudutatakse ja kõik. Need teist sorti inimesed tulevad ootamatult ja kas nähvavad midagi ootamatult või esitavad oma sisuliselt palve väga nõudlikul ja ülbel moel ja samas ei saa neile ka ära öelda teatud põhjustel, või ronivad sinu lähedusse ka asjadesse enesesmõistetava ülbusega.
See kõik tekitab minus vähemalt vastiku väreluse sees ja mõnikord ka sisemise vihastamise, järelikult on nende eesmärk saavutatud. Olen üritanud ennast tasakaalustada ja "külmaks" jääda aga paraku tihti ei taha see hästi õnnestuda...
Just sain järjekorsde "rünnaku" ja ei suutnud seda tõrjuda, kas ma olen nii nõrk?! Võtsin kujuteldava lifti ja tõusin sest isikust kõrgemale, ehk peaks seda tihedamini tegema...
Mis meetodeid võiks/peaks kasutama?
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 11:42 am    Teema: Vasta viitega

üks, mida ma olen kuulnud, on - loo enda ümbere kujutlus, et sa oled nagu meres - universumi energias. Ja need janused joovad, joovad sellest merest oma vett, mitte ei pigista enam sinust.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Mul ka pidevalt probleeme igasugu "patsutajatega".Tekib hobuse tunne.
Tõmban mõttes kriipsu maha - sellest sa üle ei astu! Enamasti toimib.
Kõige hullemad situatsioonid ööklubides. Ei tahagi sinna eriti minna.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Meil on tööjuures veel täiesti ajulagedalt pandud laudade asetus, nii et igaüks tuleb sulle seljataha ja enamikel inimestest pole lihtsalt taktitunnet teisele poole lauda minna. Proovin tõepoolest kriipsu tõmmata ja vaatan kuidas see töötab Smile Minu "privaatruum" on mulle isiklikult väga tähtis Very Happy Merevariandi võtan kah tingimata kasutusele!

Suur tänu nõuannete eest!
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle õpetati täpsemalt, et tõmbad kriipsu maha piirivedelikuga ja helklev helesinine sein kasvab sinu ja tema vahele. See peaks tekitama harmoonilise distantsi. Ja tüli ei tõuse.
Kõik muud ideed oleks kahtlemata sama head.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

kummaline... ka mulle ei meeldi, kui minu privaatruumi sisse sõidetakse. kuna oleme rahvusvaheline firma, siis on ka meie kollektiivi toodud see lõputu kallistamise maania (kui tullakse lihtsalt külastama meid, kui on sünnipäevad, kui on... mida iganes). tegelikult tekkiski küsimus, et miks mujalmaailmas ei tehta sellest kallistamisest nii suurt probleemi? a ok, kui ma sinna tööle läksin, tuli just saksamaalt üks inimene meile käima, keda tunti ja teati ja loomulikult olid kõigil käpad laiali. ka mind üritas ta tervituseks emmata, kuigi ma püüdsin head nägu teha (olin siiski alles paar päeva "vana") ei ole mind peale seda esimest korda kallistama tuldud. ja ka teised välismaised ninad- teisi kallistatakse, aga mind tervitatakse viisakalt ainult käteldes. ja see kollektiivivaheline pidev kallistamine tundub minule lihtsalt võlts.... seda ei tehta südamest. on väga vähe inimesi, keda ma oma privaatruumi sisse lasen.
kui tunnen, et keegi tegeleb energiavampiirlusega (näit koosolekud), siis mõtlen endale "kupli peale"... soovitavalt peegelduvast materjalist. on kah aidanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Siin pole tegemist selle õnnitlus või tervituskallistamisega, lihtsalt keegi tuleb mingeid pabereid tooma, hakkab patsutama, selga või kätt silitama.
Reeglina sellist asja ei oota ega soovi. Sünnipäevade puhul surun lihtsalt kätt ja soovin õnne, kallistamine jm tuleb sel puhul kah teadlikult, ja siis on lugu teine Smile
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

Mh... Mõtlesin selle asja üle. Minul on väga palju inimesi, keda meeledi puudutan (puudutus pole alati kallistus muidugi Smile) ja kelle puudutus minulegi meeldiv. Ka paljude õpilastega on enamikel tekkinud selline kontakt, muidugi mitte kohe aga ca 2-6 kuu jooksul kindlasti, mõnega jälle läheb aega pikemalt. Ja pärast sellise kontakti teket on nad ka ainet paremini omandama hakanud, sest tekib vastastikune usaldus ning selle pinnalt ka üksteise mõttemaailma parem mõistmine (st ma oskan õpilase individuaalset eripära arvestades talle raskeid asju selgemaks seletada).
Samas need, keda ma oma ruumi ei tahaks ega seal taluks, mind üldjuhul puudutama ei kipu või kui korra üritavad siis vähemalt teisel korral mitte. Õpilaste hulgas pole muide selliseid olnudki Smile


Viimati muutis seda coco (Laup Märts 06, 2004 12:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea nüüd, et kas sellised energiavargused käivad ka läbi hingesamba Rolling Eyes
Kui jah, siis tuleks oma hingesammas üles otsida ja see kohe puhtaks teha
(mina näen hingesammast mõttepildis, näen ka teiste inimeste hingesammast)

Aga kui tunned, et keegi imeb sult energiat, siis otsi vampiirkanalid üles...
Neid näen ka mõttepildina, algul sattusin nagu mingi tunneli sisse, kus mingi energia aeglaselt liikus, siis hakkasin sinna seinu sisse ehitama
Siis tuli miski neid ära lõhkuma, hakkasin seda tegelast kolkima

Siis aga läksin sellest "tunnelist" välja ja nagu nägin vähemalt kümmet sellist tunnelit
Kõik tuleb puruks raiuda

Edit

Võib-olla aitab kaitsekiht, vabastage mõtted, keskenduge ja "ehitage" endale kaitsekiht ümber...
"Ehitage" seda endale mingi vähemalt 10 minutit päevas...
Ja kui tunnete, et varastatakse, siis proovige kiiresti oma kaitset tugevdada, tehke mõttes mingi lisa sein varga ja enda vahele
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Ma tahaks Sind parandada. See on vaimusammas. Hing on ketta kujuline.
Muideks, kui inimese vaimusammas puhastada, siis paraneb automaatselt inimese rüht. Kui inimene on küürus, siis on vaim, ehk tahe moonutatud ja hunnik vampiire kallal.
Vaimu sambaga tõmmatakse uut energiat, õigemini väge peenematest sagedustest juurde.
Seda sammast nähakse ka tunnelina (see on sisevaatlus)
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 11:48 am    Teema: Vasta viitega

Kui inimesel on positiivne ja heatahtlik ellusuhtumine siis on inimese igasugused sambad reeglina korras ja energiarööv (nagi siin foorumis seda nimetatakse ) pole praktiliselt võimalik .
See ,et toimub pidev energia liikumine ja -vahetus inimeste vahel , see on normaalne .
Sõimlemise ja inetuste ütlemine on lihtsalim viis inimest "paigast välja " kangutada , ja energiatele ligi pääseda. Või siis , nagu tavaelus ette tuleb - lihtsalt paraliseerida ,et inimene ise oma energiaid kasutada ei saaks .
Paraku olen seda meetodit ka siin foorumirahva tegutsemistes näinud .

See on moraali järgi : "Mis ripakil -see ära . Mis ripakil pole , saab ripakile löödud ja - ikka ära "....

Viimasel ajal olen siiski näinud ka plaadi teist poolt , ja see on juba hulga arukam Smile . Kõik jõed leiavad aja jooksul rahulikuma sängi.Ja saate ise oma energiasambad korda sätitiud ,või siis sõber aitab sõpra .

Helgust !

Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Kui midagi ärritab, tuleb alati välja öelda. Igaüks teab ise, kas reageerib või mitte. Kord või palju kordi välja öeldu ühel heal päeval enam ei sega, sellest õpib kõige rohkem ikka ütleja - tavaliselt on nii.
Kui sa mulle ei meeldi, siis on see minu, mitte sinu probleem. See paneb minu energiad liikuma minu sisemuses õigesse kohta.Kui sa reageerid selle peale, siis on sinul ka probleem. Ja siis mul lõpuks ükskõik. Sest mina olen lahendi leidnud. Sina loksuta oma energia ise õigesse kohta, et sul poleks edaspidi probleemi selles vallas.
Tagasi üles
Tafka
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Niih. Kerge kahtlus. Hommikul ärkan, nagu tavaliselt, hea olla, suht värske, pole viimasel ajal isegi väsinud. Tunnid ega kontrolltööd surmavalt ei väsita. Koju tulles aga tunnen kuidas olen täiesti kurnatud/väsinud.
Kas tegemist võib olla mõne inimesega, kes omale minust energiat talletab? Kas tasub hakata otsima inimest kes selle taga võib olla? Kas ta võib seda mittetahtlikult teha?( oletatavasti ta sellest energia-värgist midagi ei jaga) Kuidas kindlaks teha, milline inimene seda põhjustab? Kas seda saab vältida kuidagi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

See väljaütlemine on siiski nii, et tuleb ikkagi teada mis vabastab, mis mitte. Arvan,et igal meist on möni inimene, kes pidevalt oma haigustest ja hädadest jahub- ja see köik hoopis süveneb .
Mind on siin elus pidevalt ümbritsenud väga raske ütlemisega inimesed. Möne puhul on tekkinud automaatne kaitsesein, millelt on näha, kui see löhkuv energia tagasi pörkub.
Köige keerulisem on siis, kui lähedane inimene on selline ütleja, sest siis pole harilikult blokki ees ja sa saad nö"täie rauaga". Tihti ütlen sellise rünnaku peale vaid, et proovi mitte pahandada- vaikne ja rahulik köne on sellisel puhul harilikult neutraliseeriva jöuga. Samas tegu on tehtud ja vabanemine vötab omajagu aega , sest sisemine tühjus, mis on peale sellis ütlemist tuleb likvideerida.
Tegelikult on see kaitseseinale kindla värvi andmine hea idee. Kui nüüd edasi möelda, siis on ju vöimalik inimene panna üleni selle värvi sisse, mida ta just vajab ja hing saab sellest tuge.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tafka. Kõigepealt küsiks, kas väsimus tekib mingil kindlal kellaajal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

väsimusest.

kas peab alati kõik nii keeruliseks ajama ja iga asja taga väga tõsist põhjust otsima.

vahel võib inimene ka niisama väsinud olla.

alati ei pea keegi temalt seepärast kohe energiat imema.

ja loogiline ju kui inimene tuleb koju pärast rasket töö-või koolipäeva, laseb end lõdvaks ja siis tulebki väsimus.

ise väsin tihti tühja ja mõttetu jutu peale ära. eriti hull kui mõni kolleeg seosetut pläma ajab.
ja mul on selliseid kolleege paraku päris palju.

kõige paremini mõjub kui neid vältida. neid lihtsalt pole sinu jaosk olemas ja kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

päris tark jutt.

kas inimene ei või siis pärast rasket tööpäeva tarka juttu ajada?
kus on öeldud, et kui inimene teistega kohtub, siis ei võiks tal tark mõte pähe tulla?
ja üldse, ega tark olemine pole ju midagi keelatut.

ma arvan, et väikest tarkust oleme me kõik ära teeninud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
ise väsin tihti tühja ja mõttetu jutu peale ära. eriti hull kui mõni kolleeg seosetut pläma ajab.
ja mul on selliseid kolleege paraku päris palju.

kõige paremini mõjub kui neid vältida. neid lihtsalt pole sinu jaosk olemas ja kõik.
Tead selline kolleeg on hea ori. teda saab enda jaoks tööle panna. Ta vajab energiat, ehk himustab Sind. Anna energia, kus on sisse pandud käsk. Ta toitub ja täidab käsku. Seda käsku võtab ta kui enda mõtet.

Ka nii saab asjasse suhtuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
päris tark jutt.

kas inimene ei või siis pärast rasket tööpäeva tarka juttu ajada?
kus on öeldud, et kui inimene teistega kohtub, siis ei võiks tal tark mõte pähe tulla?
ja üldse, ega tark olemine pole ju midagi keelatut.

ma arvan, et väikest tarkust oleme me kõik ära teeninud.


loomulikult ei tohi inimene pärast tööd TARKA juttu ajada.
kust sa üldse nii lolli mõtte võtsid.

ja teistega kohtudes tuleb vaid äärmiselt segaselt seletada.

siis ei saa tark inimene aru, et loll on loll.
tuleb lihtsalt nii lollilt rääkida, et tark vaid vangutab pead ja imestab.said aru? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tokrodale.

kindlasti saab ka nii asjasse suhtuda?
aga kas on mõtet?

ja kuidas seda käsku anda, kas sellesk peab inimesega silmside olema?

kindlasti on see käsuandmine nii põrgulikult keeruline, et kas mina selle nüüd ära õpin Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group