Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Karma anum
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

aga noh, kui segadusse ajas, siis tekib küsimus - kas ikka veel on doktor kaitsmata?


Jah, täielik taandareng Crying or Very sad Aga see on ka ju õnneks muutus Wink. Pole veel karta tasakaaluseisundi saavutamist ja oskust näha asju nii nagu nad on
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

No tegelikult selle kohta kes on kõrgem on beez seadus. See kui ta on ühes teemas tasemel, ei tähenda veel et ta teises teemas ka tasemel oleks. Kus juures see võib tunduda praegu küll loogiline, kuid kui inimesi jälgida siis päris paljud räägivad, et too jättis inteli---tse mulje ja et ju tema juba asja jagab. Tegelt jagabki vaid ühte matsu ja teises teemas peksab segast.


Tsiteerin::
Miks on vaja minul muutuda ja ümbrusel?


Muutud sina,seega arened. Muudad mingit vaatenurka millegile- näed asja teist tahku. Kui paned kaks tahku kokku, saad parema ülevaate asjast. Haldjanool rääkis sellest, loe sealt.

Tsiteerin::
Muutuda on raske üldiselt.


Muutuda on raske, siis kui arvad endast liiga palju, kui oled ennast liiga tugevasti fikseerinud. Tahad olla selline ja oled selline. Nt arvad, et oled tark- kuid selline asi on ju tegelt ajutine, kui sa seda endale ei tunnista siis on jama majas, sest mida aeg edasi seda lollimaks sa tegelt jääd, kuid endale seda ei tunnista.

Positiivsusele vastas ka haldjanool.

Tsiteerin::
Mu peas oleks nagu mingi programm , mis koguaeg arutleb kellegiga.
Koguaeg, minu peas peab keegi koguaeg monoloogi, jube filosoofilist juttu.


Toki nimetas seda jumala hääleks:D Dialoog on liiga aeglaste vastustega, minu jaoks, et seda pidada.
Tsiteerin::
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

uskumisega on nii,et oleneb kuidas seda sõna võtta.
võib öelda,et ma usun mingi inimese juttu. võib öelda ka ,et ma usun mingit jumalat näiteks.
vaimuasjadest rääkides siis ma leian ,et kui ma pean mingi jumala või jõu või teooria olemasolu uskuma,siis ma ei tunne ega näe seda asja,mida usun. kui tunnen ja näen siis ma lihtsalt tean ,et ta on. ei tule uskumist sinna külge eraldi.
uskumine on osa arengust. areng on see paratamatu jõud mis tasakaalu kõikuma lööb. mitte nii,et tasakaal ei lase areneda. samas areneme selleks ,et saavutada tasakaal mingis uues osas. tasakaal on see arenguetapp, mis on justkui valmis saanud. hetk,mil me ei tunne tungi rabeleda.inimese viga on enamasti selles,et kui ta arenema kukub siis minetab miskipärast tasakaalu ka neis osades,kus arengut ei toimu. ja on siis nagu poolemeelne, ning ei suuda ennast koos hoida.
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean mis on enimlevinumaid karmaanumaid:Õllepudel
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group