Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Rahvastiku muster...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 1:25 am    Teema: Rahvastiku muster... Vasta viitega

Läbi mis tasandi muidu näeb rahvastiku mustrit ?

Vaatasin Eesti mustrit...
Oli suur silinder, suure uksega, märkasin, et ukse sisse oli tehtud auk (ega sai ka läbi seina muidu sisse)
Sees nägin inimesi, ei olnud suur ala, rohi ja taimed kasvasid, kuidagi natukene hämar oli seal.
Keskel oli tõesti suur kollakas kera, nagu päike ja sellest läksid mingid heledad sambad üles...
Päike oli 4 tee ristmikul, teed olid nagu karjateed, teede ääres oli kraav, mis oli kergelt võssa kasvanud...
Imelik oli aga see, et päikese ette oleks nagu mingid tumedast riidest seinad tehtud, mis kinnitusid maasse löödud toigaste külge

Tundus, et need, kes inimesi päikesest eemal hoidsid, olid nagu munga riietes...
Ma siis kiskusin ühe selle katte sealt päikese eest ära, keegi hakkas seal kergelt paanitsema
Keegi tahtis vist kallale tulla, andsin talle vastu vahtimist
Pärast kui kõik riidest seinad maha kiskusin, siis üks tüüp vibutas mulle alt poolt rusikat
Sidusin need tegelased kinni, kellele mu tegemised ei meeldinud

Kui läksin hästi kõrgele selles silindris, siis nägin seda mustrit nii,

Et kollane pall on 4 punase kriipsu ristumiskohas


Kas seal on siis võimalik näha mingeid tegelasi või reisisin oma enda illusioonides Rolling Eyes
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 1:46 am    Teema: Vasta viitega

on ikka võimalik näha, kui Sa juba nägija oled
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 2:55 am    Teema: Vasta viitega

Mul on sellest süsteemist ka skeem olemas. Tobarot paneb selle üles, kui oleme saanud nati targemaks. See asub 8 tasandil.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group