Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mulli kogemused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandan eelpoolses postituses esinevate kirjavigade pärast. Ei kontrollinud oma teksti enne postitamist üle. Seepärast palun mitte kirjavigade pärast vigiseda.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Aga sellest piisab, kui Sul ilusad suured rinnad.
Ega rohkem polegi vaja ju.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mull on naise emotsioonväli. Mullis on vaid lapsed, et filtreerida ühiskonna jurad ära ja vaid kõik hea ja tore jõuaks lapseni. Et laps saab kasvada stabiilses õhkkonnas. Sellised lapsed on sõnakuulelikud (ma ei mõtle ühiskonna norme, vaid mõtlemiselt vabad, mõistlikud, siirad jne), kui mull on korras, kui mullil pole kaitset, siis lapsed on sõnakuulmatud. Mullis on laps kuni teismelise eani, 10-15 vms, oleneb lapsest. Hierarhia on nii, et kõige üleval mees, siis naine ja siis lapsed. Välja näeb see nii, mees toitub energeetiliselt loodusest ja annab naisele, naine omakorda jagab lastele. Kui mees on mullis, ei saa ta naist ja lapsi energeetiliselt toita ja kaitsta. Selline naine tahab ise domineerida ja juhtida.

Meest mullitada pole vaja, tugevale mehele enam pole vaja sinna sattuda. Mehe eest ei ole vaja filtreerida midagi, mees peab ise välismaailmaga hakkama saama. Kuigi erand juhuseid on. Mulliga saab naine aga oma mehekest juhtida. Naine paneb mehe tahtma seda, mida naine tahab, emotsioonidega, mitte seda, mida talle ka vaja on tegelikult. Näiteks manipuleerib mehega siis jne. Loomulikult mõni mees ongi mullielanik, aga neist ma ei räägi. Nad teisiti ei oska, kui naise seljataga elada.

Kuigi võiks öelda, et kodu on mõnesmõttes naise mull. Kui mees sinna tuleb, peab tal olema võimalus ka sealt vajadusel kohe lahkuda, see on koht, kus mees puhkab, lõõgastub, naudib, lükkab end välismaailmast välja. Kinni hoides selline mees on hängistuses, depresioonis. Mees tohib vaid siis naise mullis olla, kui mehe kaitse on naise peal, s.t. naine allub mehele. Naine on õnnelik, ta on emotsionaalselt stabiilne, rahulik ja õnnelik. Selline on väline pilt. Energeetiliselt on siis mehe kilp naise mulli peal, ehk teise tsakra esimese liini peal. Võõras ei saa ka naist katki lüüa, kui naine just kilbi alt välja ei poe. Seda juhtub ikka minul ka aegajalt, aga siis on oioioi kui valus.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aga sellest piisab, kui Sul ilusad suured rinnad.
Ega rohkem polegi vaja ju.


Kui kollidel on ilusad suured rinnad, kas sellest piisab ? Kas silikoonist piisab ? Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata mõnel naisel ongi ainult ilusad suured rinnad.
Kui rindu pole, siis tuleb ju arenema hakata.

NB ainult omamisest pole kasu.
Tuleb lasta ikka kasutada ka.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sinu teooria kohaselt on nii, et kui mees hindab naise suuri rindu otsib ta peresuhet Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selles on sul õigus.
Ja kui naine toonitab avalikult, et tal ilusad suured rinnad, siis otsib Ta uut meest.
Seega Tulejumalanna tahab oma meest välja vahetada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Juul 19, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ja kui naine toonitab avalikult, et tal ilusad suured rinnad, siis otsib Ta uut meest.
Seega Tulejumalanna tahab oma meest välja vahetada.

100 huumoripunkti Tokrodale hea nalja eest Very Happy Millest selline teooria? Kas Tokroda tahab äkki ise mulle uueks meheks tulla? Very Happy See oli lihtsalt uudishimust esitatud küsimus, kuna eespool keegi viitas, et naise mullitamisvõime on tema rindadega seotud. Aga seda kuidas see seos väljendub, ma kusagilt ei leidnud. Ja siis mõtlesin, et kõige lihtsam on ikka vastata ju selgele ja konkreetsele küsimusele.

Aitäh kõigile, kes viitsisid mulle seda mulliteooriat seletada, ehk hakkan nüüd ka ise sellest midagi jagama.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 2:36 am    Teema: Vasta viitega

Sa, kui naine peaksid ju teadma, et alateadvus ja teadvus ei räägi alati üht keelt.
NB: Ma tahaks kaupa ikka enne näha, kui ostan Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sa, kui naine peaksid ju teadma, et alateadvus ja teadvus ei räägi alati üht keelt.

Miks on selle kommentaari puhul vaja toonitada minu sugu? Kas teadlike ja alateadlike soovide lahknemine on siis midagi ainult naistele omast? Midagi sellist, mida meestel kui realistlikuma ja piiritletuma mõttemaailmaga inimestel ei esine? Ja ise pole küll tähele pannud, et ma alateadlikult võõraid mehi himustaksin...
Kirjutasid, et tahaksid kaupa ikka enne näha kui OSTAD. Millist kaupa mina siis sulle müüa pakkusin Question
Ja tegelikult pole ma siiani saanud konkreetset seletust naise rindade ja mullitamisvõime vahelise seose kohta.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Rindadel ja mullil ei olegi seost. Ei tea, kes seda kirjutas või said valesti aru.

Mull on seotud otseselt teise aurakihiga, ehk alumine ots. Rinnad on aga südametsakra piirkonnas.


Kehv pilt aga tööarvutiga kehv otsida.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Naise ja mehe energeetika erinevus on suurem, kui kärbsel ja inimesel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naise ja mehe energeetika erinevus on suurem, kui kärbsel ja inimesel.

õigus, va naise! a toda mõistap ei naine ei mees, kärp sest kõnel mata Cool
_________________
andis jummel ammeti, annab ka möö-istuse (Vormsi vanasõna tokrotsist)Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

lycantrophe kirjutas:
Mullist/pallist välja näen kaht teed, välja kasvamist ja teadlikkuse välja viimist.


Aga milleks üldse viia oma teadlikkust välja maa mullist (või kuidas ma peaksin seda nimetama?),
kui minu arvates vähemalt maa mull ei ole orjastav, vaid arendav? Miks põgeneda õppetükkide
eest? Ma mõtlen kogu täiega ära minna, nagu Don Juan selle pundiga tegi 17'kesi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 9:43 am    Teema: Vasta viitega

vambola kirjutas:
lycantrophe kirjutas:
Mullist/pallist välja näen kaht teed, välja kasvamist ja teadlikkuse välja viimist.


Aga milleks üldse viia oma teadlikkust välja maa mullist (või kuidas ma peaksin seda nimetama?),
kui minu arvates vähemalt maa mull ei ole orjastav, vaid arendav? Miks põgeneda õppetükkide
eest? Ma mõtlen kogu täiega ära minna, nagu Don Juan selle pundiga tegi 17'kesi.


Tuli selline kujustus. Elu on nagu mets. Lõputud puud ümberringi on kõik see millele häälestame enda tähelepanu.
Ümbritsev maailm. Mets milles möödub igapäevane elu, kus saadakse enda õppetunnid.
Narrus on olla arg, olla ühe koha peal õppetundide kartuses. Õppetunnid jäävad saamata sel juhul lihtsalt.
Ollakse nagu inimene kes metsa ääres, kartes siseneda, tundes hirmu. Inimeste hirm elu ees, et elu neelab neid kui sellesse sisenevad.
Tegelikult ju ollakse juba sees. Kardetakse minna sügavamale, ollakse suletud uute kogemuste ees.
CC keeles, inimene kes julgeb end avada uuele, kelle jaoks ümbritsev elu on see lahinguväli millest alustab enda võitlust kui sõjamees, on varitseja. Varitseja tunnetus ümbritseva maailma suhtes on teravam kui unenägijal.
Samuti süsteemidetunnetus.
Varitseja kasvab välja, õppides tundma süsteeme. Seda tehes saab ta ka teadlikuks võõrast tahtest, süsteemidest mis püüavad teda hoida kinni. Nimetatagu neid siis kasvõi 10-süsteemiks, 12-süsteemiks, Matrixiks... Või on mõni analoogne kirjeldus.
Vastand on unenägija. Unenägija viib välja enda teadlikkuse. Unenägija on tundlikum tajude suhtes mis "väljast".
Mille tundmiseks, millega kaasaminemiseks peab laskma lahti enda varitsejakujust. Mida varitsejakuju ei suuda püüda, kuna tema häälestus on liig seotud vahetult ümbritsevaga.
17-süsteemis on oma koht nii varitsejail, kui unenägijail.
Mõlemal on võrdne kaal, nii välja kasvamisel(õppetunnid) kui teadlikkuse välja viimisel.
Tasakaal tahte ja taotluse vahel.
Kui vajalik tasakaal 16 vahel kord saavutatud, siis 17-s on see mis annab impulsi lahkumiseks.
Et ei ole sunniviisil ja kiirustades see lahkumine.

Samamoodi nagu siin.
Tsiteerin::
mees ja naispoolus avavad värava nulli.
Teistmoodi väljendudes, kaks maailma (reaalsus ja antireaalsus) ja lõhe nende vahel.
Orgasmi hetkel, teadvus "libiseb" sellesse lõhesse
Samamoodi on võimalik luua tasakaal iseenda kahe poole vahel, teadvus libiseb siis samuti ära.
See variant et seksuaalenergia suunatakse unenägemisele mitte seksile.


Luuakse tasakaal kahe poole vahel, siis saab võimalikuks impulss mis teeb võimalikuks "ära libisemise"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Mina olen nii aru saanud, et inimene lihtsalt kasvab välja, kui teda on piisavalt kaua kinni hoitud ja inimesena on ta oma tee läbinud, kõik parameetrid on täiuslikud. Midagi sellist.
Sinu kirjeldatust jääb aga ikkagi selline mulje, nagu oleks me mingis mõttetus vangikongis, kust tuleb välja saada ja edasi minna, edasi tungida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

vambola kirjutas:
Mina olen nii aru saanud, et inimene lihtsalt kasvab välja, kui teda on piisavalt kaua kinni hoitud ja inimesena on ta oma tee läbinud, kõik parameetrid on täiuslikud.


Noh, parameetrite kogumine käib kaasas varitsemisega.
Ringi luusides, õpitakse tundma ümbrust, õpitakse hakkama saama ümbruses - õpitakse tundma& kogutakse parameetreid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mida Sa muidu ise tasemetest arvad?
Ma olen aru saanud, et Valgusjumala tase täiuslikult on alles täiuslik inimene. Sealt altpoolt on veel õppida. Ma siis järeldan, et mingi suvaline primka küll sellise asjaga hakkama ei saa, nagu varitsemine ja lõpuks kõikide parameetrite täiustumine kokku. Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 31, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

oskaja naine saab oma mulli kasutada ka täiesti emotsioonivabalt.
ka igal egregoril on oma mull.
mull võib olla mitmesugune - orjastav, piirav, jne, aga ka kaitsev.
mull on kindlate omadustega filter, mis laseb läbi või piirab mingeid konkreetseid välismaailma mõjutusi.
mullis olija täidab mulliomaniku reegleid (selle koha pealt tal oma tahe on piiratud).
hea on, kui naine teab, kes tal mullis parasjagu on.
kui naine tõmbab mulli mehe, kes teda energeetiliselt kaitseb, siis kaotab ta kaitse - ka see läheb mulli.
kui mees on emotsionaalne, siis on ta kas mullis või putukas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group