Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mulli kogemused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas: Natu, ma tean et ma suudan sind ärritada, kuna tõde on ju valus kuulata...

Sul on valus, topi kõrvad kinni siis!

Arxos kirjutas veel: ja Natu, see on rõve kui transa mängib naist, selle pärast tunduvad su naljad ka vist nii rõvedad

Olgu rõve, mine oksenda ja ära virise, saad puhtamaks. Transa on mees, kes ehib end võõraste sulgedega. Tulemus on hernehirmutis nimega Arxos. On tõesti rõve. Eriti, kui ta käekoti asemel kannab kaasas palli.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Oluline on, et ise välja ronid, mitte ei mangu ja vingu, et teised teinud, teised teinud...
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Aga Katus, mõtleks nüüd vähe loogiliselt... laps on ema mullis, siis läheb ta täpselt sinna kuhu ema tahab, kuhu ema viib. Sündinud laps saab juba ise liikuda ja ise toimetada... ta pole küll nii kaitstud kui emme kõhus, aga ta saab ise tegutseda.


Asi ongi selles, et mullid, milles elatakse/liigutakse, muutuvad järjest keerukamaks ja käega mittekatsutavamateks. Kui laps ema kõhust väljub, siis järgmise tasandi mull on lapse jaoks ema kaitseväli.

Ema toitvast ja kaitsvast väljast väljumise ajapiir on 18-s eluaasta. Kui selleks ajaks väljutud ei ole, siis tuleb sellega nii emal kui lapsel tegelda. Vead on vastastikused.

Sind vaadeldes ei ole sa suutnud veel oma ema mullist väljuda.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Oluline on, et ise välja ronid, mitte ei mangu ja vingu, et teised teinud, teised teinud...


mis seal salata. tõsijuttu räägid.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ehk siis arengusuund peaks olema suunaga mullist välja. naistel lisandub veel mulli kaotamise õppimine. meestele on mulli teadlik ronimine justkui tagasilangus.


Kui naine kaotab isikliku mulli, kaotab ta oma parema rinna.
Kui ta eitab oma mehe mulli, kaotab ta oma vasaku rinna.

Kui mees kaotab enda mulli, kaotab ta oma vasaku munandi.
Kui mees eitab oma naise mulli, kaotab ta oma parema munandi.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jõhker perspektiiv.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

ma ju mainisin,et ei pea taunitava mulli all silmas sisemaailma, mis igal ühel loomulikult oma olema peab.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Natu ei saa aru, kust sihukesed teadmised tulevad ja kellele neid vaja oleks. Areng regresseerub taandarengusse?
Tagasi üles
Aphrodite
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui naine kaotab isikliku mulli, kaotab ta oma parema rinna.
Kui ta eitab oma mehe mulli, kaotab ta oma vasaku rinna.

Kui mees kaotab enda mulli, kaotab ta oma vasaku munandi.
Kui mees eitab oma naise mulli, kaotab ta oma parema munandi.


Oi, Katuseke, sa läksid nüüd küll sassi Shocked Mis Sinuga juhtus, kullake?

Pakin kiirelt oma mulli nüüd kokku ja jään ootama aegu, kui sa oled veidi kosunud Wink... Hetkel ei suuda sa küll nautimist minu mullikeses õppida Embarassed
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Aphrodite kirjutas:

Oi, Katuseke, sa läksid nüüd küll sassi Shocked Mis Sinuga juhtus, kullake?

Pakin kiirelt oma mulli nüüd kokku ja jään ootama aegu, kui sa oled veidi kosunud Wink... Hetkel ei suuda sa küll nautimist minu mullikeses õppida Embarassed


Meie vahele tuli kiilupoiss Arxos ja tuuritas energia ära Crying or Very sad
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ma ju mainisin,et ei pea taunitava mulli all silmas sisemaailma, mis igal ühel loomulikult oma olema peab.

Hakkasid poliitikuks?

Välismaailm on sisemaailmade summa.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Natu ei saa aru, kust sihukesed teadmised tulevad ja kellele neid vaja oleks. Areng regresseerub taandarengusse?


selle määrab see mis arengut soodustab. kas olemuse teadvustamine või püüd sättida ümbrust nii,et kuidagipidi ära olla ja elada.
iseenesest on siin suht ajulage vaidlus. teemat pean silmas just.teisalt sunnib miski olemuses valima näiliselt raskema tee, sest mugavam paistab küll kena aga sealt imbub siiski kopitanud hais ninna. liiga ilus ,et olla tõsi.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Kati kirjutas:
ma ju mainisin,et ei pea taunitava mulli all silmas sisemaailma, mis igal ühel loomulikult oma olema peab.

Hakkasid poliitikuks?

Välismaailm on sisemaailmade summa.


viitan eelmisele postitusele.
reeglina on sinu poolt edastatud info tõene. vähemalt mõne nurga alt. aga läppunud lõhnaga. ja sisse minnes on kõik uimastav ja udune. ja kui silmad lõppeks selgemalt nägema hakkavad paistab kätte see, miks on sulle nii oluline,et inimesed sinu poolt soovitatud väravast sisse astuvad.

aga välismaailm on tõsti sisemaailmade summa. ainult milline see välisilm on siis lõppeks,kui ta ainult sumbunud konnatiikidest koosneb?
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:

reeglina on sinu poolt edastatud info tõene. vähemalt mõne nurga alt. aga läppunud lõhnaga. ja sisse minnes on kõik uimastav ja udune. ja kui silmad lõppeks selgemalt nägema hakkavad paistab kätte see, miks on sulle nii oluline,et inimesed sinu poolt soovitatud väravast sisse astuvad.

aga välismaailm on tõsti sisemaailmade summa. ainult milline see välisilm on siis lõppeks,kui ta ainult sumbunud konnatiikidest koosneb?


See värav on vajalik, et inimene ise enda läppunud/roiskunud maailmas korra ehk värskuse looks.

Kui tähelepanelikult minu postitusi loed, siis taipad, et suunan inimesi nende eneste probleeme lahendama. Teen seda nii, nagu momendil vajalikuks pean (nn. halba poolt näed ennekõike).
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

nii sa väidad.
justkui oleks ka nii.
teisalt on sulle oluline ,et Tokroda maas oleks. miks? eriti sellisel juhul kui oma tegemistes tema loodut kasutad.
ma kohtusin selle roojaga. ma ei tea mis teadmisega sina neid katsetusi teed/tegid. aga kindlasti polnud selle tulem inimeste puhastamine.
aga pilt oli küllaltki võigas.

lisaks: ja sinu postitusi tähelepanelikult lugeda oleks enesetapp.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
nii sa väidad.
justkui oleks ka nii.
teisalt on sulle oluline ,et Tokroda maas oleks. miks? eriti sellisel juhul kui oma tegemistes tema loodut kasutad.
ma kohtusin selle roojaga. ma ei tea mis teadmisega sina neid katsetusi teed/tegid. aga kindlasti polnud selle tulem inimeste puhastamine.
aga pilt oli küllaltki võigas.

lisaks: ja sinu postitusi tähelepanelikult lugeda oleks enesetapp.


Mida rohkem inimene välist ilu (valgust) taga ajab, seda roojasemaks tema siseilm muutub.

Kui sa minu postitusi tähelepanelikult lugenud ei ole, siis ei saa sa ka minu antud infot mõista.

Kui sa mingi roojaga kohtusid, siis saa tuttavaks - see on sinu enese sisemaailm. Välisilmadesse pääs ehk värav on ainult läbi siseilma.

Selleks, et oma siseilma korrastama hakata, tuleb leida endas julgus seda vaatlema hakata. Esmane ¹okk, kui sinna sisse poed, läheb peagi üle.
Jõudu tööle!
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

vastus nagu oodata oligi.
muuseas-iseenesest ei oma vahet kas nähtu oli minu sisemaailmas või välismaailmas...kui nüüd hoolega mõelda.

aga jõudu läheb vaja. eriti sinu poolt toodud põhjenduse paikkapidavuse puhul.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

katusel sõitis viimaks katus ära Very Happy

muide... katusel on kaks mulli kus istub.
need sõdivad omavahel kuid mul tunne et tean kes võitjana väljub.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
katusel sõitis viimaks katus ära Very Happy

muide... katusel on kaks mulli kus istub.
need sõdivad omavahel kuid mul tunne et tean kes võitjana väljub.

Need kaks mulli on ristteel suhtlevad Baba ja Ga Cool
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

irw... tuttavad nimed kuid kahjuks ei tea nende lugu.

pigem on need kaks omavahel võimujanus.
üks iseenda tahtest ja teine seepärast et teda ei lasta lahti.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group