Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mulli kogemused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Kõige paremini teab mulli saladusi günekoloog... Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
mulle paistab ,et mulli luuakse sobiva mehe puudumisel(no miski peab ju fikseerima,onju). no ilmselt on veel palju nüansse ,millele ma seletust pole veel leidnud.
aga naine peaks ennast justkui mehe maailma hoopis kinnitama. selle läbi kaob tema enda mull. kui mees sobib siis avalduvad naises jõud. näeb välja natuke väikese energiasamba moodi.


tunnetan miskilt sarnaselt




Mullist/pallist välja näen kaht teed, välja kasvamist ja teadlikkuse välja viimist.

See mis hoiab meie teadlikkust (mis "tõmbab" järgi ka meid ennast, seda mida tajume enda isena) mullis/pallis, on meie enda tahe mida me ei suuda kontrollida. Uinudes tahe nõrgeneb ja teadlikkus hakkab omatahtsi, sujuvalt ringi liikuma. Rännates mööda mulli(naise maailmas, hingesoppides), või palli(mehelt saadud ideedes, mehe valguses, vaimuvalguses), vahepeal satub ka mullist/pallist väljapoole (vabaduse tunne, ei-tea-kust magamise ajal tulnud ideed..). Inimene kogeb siis maailma väljaspool mulli milles kinni on, teadmisi mis tulevad väljapoolt seda palli millele kleepunud on. Nagu naised võivad olla teise naise mullis, nii võivad ka mehed olla kleepunud teise mehe pallile.

Nõid-unenägija suudab enda teadlikkuse teadlikult mullist/pallist välja suunata, mis avaldub siis maailma avanemises/teadvuse avardumises.
Kui on tugev teadvuse kontroll, siis on võimalik ka enda ise kaasa tõmmata sellesse maailma väljapool mulli mida unenägemises kogetakse, kasutades taotluse jõudu. Castaneda nimetab seda varitsemiseks unenägemises - selle maailma tundmaõppimiseks kuhu unenägemises satuti. Kuni teadlikkus kinnitub püsivalt selle maailma külge, tõmmates sellega järgi ka ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Naine saab inimest mullis ka tänu inimese veapunktidele kinni hoida, et tõmbab vastu inimese tahtmist ta mulli.
Samas naised tõmbavad teisi naisi ka enda mulli, kuidas see võimalik on ? Need naised siis transad või ?


See ongi naiste vaimne ülesanne. See loob arenemise võimaluse. Mees peab niikaua mullis olema, kuni ta teadvustab, mis asi teda mullis kinni hoiab, mis teda selles köidab.

Transaprobleem tekib sellest momendist, kui isik tahab hakata valitsema/kontrollima vastassoo maailma. Selleks, et seda saavutada, peab ta selle süsteemiga samastuma. Mees peab siis naiseks muutuma ja naine peab meheks muutuma.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub ka, et me räägime erinevatest asjadest...

Olen näinud küll, mis see mullis olek mehele teha võib, kuidas võib naine oma mullis olevate meeste üle kontrolli saavutab.
Armastus on ikka rohkem koostöö mitte teise isiku orjamine
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:47 am    Teema: Vasta viitega

lycantrophe


mis on mulle veel tiba segane on see,et millise osaga tegelikult meid siia reaalsusesse fikseeritakse. ilma pole võimalik. liigselt nihkes olles hakkab katus sõitma.

kuidas sulle tundub:kes loob tegelikult maailmapildi? mees või naine?
või on naise loodud maailmapilt just seesama mull?

paistab ,et kahe inimese ühildumisel mulli ja programmivabalt, hakkab toimuma mingit laadi vaba energiavahetus, mis on pidevalt liikvel ja toodab mõlemale arengut. ehk sedasi toimub pidev loomisprotsess.
mul on mingi pilt aga ei oska sõnastada veel...

mullitamine ja programmitamine on liigne süsteemsus ,mis minu silma jaoks hetkel loob sobiva pinnase massidega manipuleerimiseks.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 10:59 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mulle tundub ka, et me räägime erinevatest asjadest...

Olen näinud küll, mis see mullis olek mehele teha võib, kuidas võib naine oma mullis olevate meeste üle kontrolli saavutab.
Armastus on ikka rohkem koostöö mitte teise isiku orjamine


Tegelikult räägime samadest asjadest.

Sul on täna protest ehk allergia mulli orjastava ehk siduva mõju vastu. Kui sa hakkad mulli muutma mehelikuks ehk jäigaks ja kandiliseks, siis muudad sa enda silmamunad (ja kõik sinu küljes/sees olevad munakujulised organid) rabedateks kuubikuteks. Õnneks ei lase sinu keha seda teha ja annab erinevate signaalidega/haigustega sulle märku sinu valest suhtumisest ellu.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 11:22 am    Teema: Vasta viitega

vaatasin veel.

mullita naine on kerge ja võbelev. on justnagu kõik ja samas mitte midagi. puudub imev ja orjastav efekt.
liigub ringi nõnda ,et puudutab ümbritsevaid ainult põgusalt. võimuiha puudumine. naine ,kes tunneb sisemist vaikust ja saab sealt kõik omale vajaliku kätte. põhjusmõtteliselt naine,kellest mees saab kõike, mida soovib ehk sellel naisel ei ole piiritletust. Iycantrophe keeli: pole kandik.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tokroda.
Ma olen ammu enne sind mullist välja arenenud. See, kui sa vasikasilmadega uut enda ümber avastad ja erinevaid teooriaid sellest genereerid, on ennekõike sinu enda mullitamine (emotsioonid).
Jaa, jälle tahab Katus Tokrodast parem olla.
Katus hakka usinasti siis teooriat kirjutama.
Nõudmistega sa küll kõige paremaks ei saa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Sul on täna protest ehk allergia mulli orjastava ehk siduva mõju vastu. Kui sa hakkad mulli muutma mehelikuks ehk jäigaks ja kandiliseks, siis muudad sa enda silmamunad (ja kõik sinu küljes/sees olevad munakujulised organid) rabedateks kuubikuteks. Õnneks ei lase sinu keha seda teha ja annab erinevate signaalidega/haigustega sulle märku sinu valest suhtumisest ellu.


No silmad on mul suht korras, teised kerakujulised asjad samuti, aga mul on hea lahendus, orjastava mulli saab katki teha, vot nii Very Happy
Mina annan tihti orjastavale ikka kolakat, parem ikka kui vastu orjastada...

Ma tean küll et see on suur probleem mõnede jaoks, et osad hakkavad mullide kontrolli alt pääsema Rolling Eyes
Tagasi üles
Aphrodite
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Armas Katuseke! Vaatasin, kuidas Sa nii armsalt kirjutad siin mulliteoorias, ja minus tekkis üks pisike kiusatus, ahvatlus... Tead ju isegi, kuidas see siin materiaalses maailmas väljendub Embarassed

Katuseke, kas Sa ei tahaks tulla minu mulli, õppida tundma siinset sisu? Ma ütlen, et siin on olla hea ja soe ja uimastav... Kui sulle muidugi meeldiks ikka õppida tundma naudinguid Wink
Sõjamees peab ju lahingute vahel ka kuskil lõõgastuma Embarassed
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

eksisteerib veel variant, et naine tajub selliste meeste olemasolu, kellel on arengu puudujaak just tema aspekti pealt. siis ta loob mulli, et meestel oleks v6imalik sinna ronida ja ka selles mahajaanud aspektis arenema hakata. st kui mees on arenenud, siis ta sinna ei satu ja kui puudujaak suur, siis lausa ronib.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jube lahe paik see foorum siin - kõik käib kollektiivselt! Kui avastatakse põrgu, siis kohalikud kaevavad seal; peale Vana enda putsis olemise avastamist märgati muudegi poolt, et ohoo - meie ka! Ja nüüd käib mõnus mullis mulistamine... Huvitav, mis järgmisena tuleb... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
eksisteerib veel variant, et naine tajub selliste meeste olemasolu, kellel on arengu puudujaak just tema aspekti pealt. siis ta loob mulli, et meestel oleks v6imalik sinna ronida ja ka selles mahajaanud aspektis arenema hakata. st kui mees on arenenud, siis ta sinna ei satu ja kui puudujaak suur, siis lausa ronib.


võtsid sõnad suust. see on ehitajate/loojate rida.
nõial on omakasu poole pealt aga mõtekas mitte mullitada.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ole kannatlik. Varsti näed!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Aphrodite
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Huvitav, mis järgmisena tuleb...


Aga see ongi ju lõbus Wink, et ei tea, mis järgmisena tuleb.

Koos mullis mulistada on muide palju lõbusam kui üksi.

Ãœksi on muidugi lõõgastavam - saab nautida vaid iseendaga harmoonias olekut; tunnetada vee puudutust, iseenda kergust ja seda, kuidas korraga nagu sulandud ümbrusega üheks tervikuks... Olen mõõtmatu ja piiritlematu – voogan...

Teistega koos aga tulevad igasugu huvitavad murumängud, ja on võitlusmoment ka juures – kes kellele ära teeb Wink... Usun, et kui sina ka kampa lööksid, läheks eriti huvitavaks mulistamine. Mul üksi ongi kiuslik olla juba igav. Sinu teravmeelsus lisaks värvingut!
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Aphrodite kirjutas:
Tsiteerin::
Huvitav, mis järgmisena tuleb...


Aga see ongi ju lõbus Wink, et ei tea, mis järgmisena tuleb.



vat niikaua on huvitav jah kuni lõbus on Laughing Laughing aga kui igav on? siis on vist pisuke sõltuvus võõrast juhtimisest...
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

uued sõimuvõimalused:

'eino sa oled ikka sajaga mullis' või 'mine mulli...' või
'mingi peast mull vai?' .



oeh..ma olin jälle nii andekas Laughing

Twisted Evil
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Wink
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jaa, jälle tahab Katus Tokrodast parem olla.
Katus hakka usinasti siis teooriat kirjutama.
Nõudmistega sa küll kõige paremaks ei saa.


Olengi sinust niikaua parem, kuni sa endale seda probleemiks pead, sellest vahutad ehk mulle kokku keedad.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2005 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Aphrodite kirjutas:
Armas Katuseke! Vaatasin, kuidas Sa nii armsalt kirjutad siin mulliteoorias, ja minus tekkis üks pisike kiusatus, ahvatlus... Tead ju isegi, kuidas see siin materiaalses maailmas väljendub Embarassed

Katuseke, kas Sa ei tahaks tulla minu mulli, õppida tundma siinset sisu? Ma ütlen, et siin on olla hea ja soe ja uimastav... Kui sulle muidugi meeldiks ikka õppida tundma naudinguid Wink
Sõjamees peab ju lahingute vahel ka kuskil lõõgastuma Embarassed


See on nii armas, et sa mind armsaks Katusekeseks nimetad Shocked
Sulla-mulla ja trilla-lulla on tõesti lahe Shocked
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group