Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pimeduse Koll Dumijurk. Luukere
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2004 2:30 am    Teema: Pimeduse Koll Dumijurk. Luukere Vasta viitega

Kõigepealt seletaks luukere mõiste, kui keegi seda juhuslikult ei tea. Seda mõistet kasutatakse äri ringkondades. See tähendab seda, et keegi on teinud pattu, mille avalikustamist ta kardab. nüüd, kui keegi ei allu korraldusele, siis lubatakse luukere kapist välja võtta. Ehk teisisõnu avalikustakse patud.
nüüd võiks eraldi välja tuua Dumijurklane = inimene kes kasutab seda jõudu. Ta oskab manipuleerida teiste inimeste hirmudega. Luukere on inimese sees.
Dumijurgi ohver = inimene, kes on sattunud dumijurklase ohvriks. Tal on luukere välismaailmas. Aura kihtides.
NB Soovitan tähelepanu põõrate eesti slängile. Inimesed kasutavad alateadlikult ¹amanistlike väljendeid. Näiteks Savisaart kutsutakse ninasarvikuks. Tema väeloom ongi ninasarvik. Ta on aktiviseerinud endas jõu, mis on selle looma kujuline.
Kuidas luuakse luukeresid? Võtame siin näiteks kristlased.
Inimestele luuakse illusioon patust. Kuulutatakse mingi tegevus jumala teotuseks. Kas võigi Sex. Nüüd inimene tegeleb sellega ja ta teab, et see on paha. Ta hakkab seda varjama. Nüüd ongi dumijurklane kohal. Ta hakkab inimesega manipuleerima ja pumpab temast kõik hüved välja.
Mind isiklikult üllatab see, et oleme arenenud ühiskond ja psühholoogid ei ole inimestele tutvustanud, kuidas kristlik organisatsioon inimesi vaimselt sandistab. Küsimus, milline on meie psühholoogide haridus Question Mida nad koolis on teinud Question
Kutsun ülesse inimesi loobuma oma luukeredest.
Muideks ka siin foorumis on üritatud mind luukeredega manipuleerida. See pole õnnestunud, sest ma olen neist loobunud.
Muideks indigo lapsed on luukere vabad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 10:20 am    Teema: Vasta viitega

saan ma õigesti aru.
see tähendab eelarvamustest vabanemist.
see tähendab lõpetada ühe asja/nähtuse nimetamist lubatuks ja teist keelatuks?
see tähendab vabanemist valehäbist.

kerge öelda, raske teha. minu ettepanek on ikka, ajame niisama veidi mula. loeme üksteisele raamatuid ette ja kirjutame kollaselt.

muidu hakka veel iseenast jälgima ja muutma.
liiga stressav tegevus.
teisi muuta on hoopis lahedam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 10:24 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:

muidu hakka veel iseenast jälgima ja muutma.
liiga stressav tegevus.
teisi muuta on hoopis lahedam.


Rolling Eyes Mis hommikune huumorimeel end avaldab??
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Külm otsib siin luukeresid, paistab. Ta enda foorumis on vaikne ja igav, luukered ripuvad naela otsas... Või tahab paganate ridadesse imbuda hoopis?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Jah luukeret võibki nimetada valehäbiks.
Jah külmal vaja ennast kellegi hinge kettale määrida. Mis teha, kui ta loodusega pahuksis. Süüa vaja ja kolle toita. Vaatasin teda siin foorumis. Esindab Luukast=Koll, kes imeb eluenergiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Osav...aga väga odav trikk...!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Igadas parem ja originaalsem, kui sinu trikid siin foorumis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle kirjutati priivaatsõnumisse, et siin pidavat käima VÕIMUVÕITLUS!
On see tõsi!? Minule siin küll mingit võimu vaja pole! Ic!
Võimutse aga, kui järgijaid on...140 pead on suur jõud!
Mul on oma kari, olen huntide seast!
Tagasi üles
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Olen tähele pannud, et Tokroda räägib pidevalt võimust! Ütleb ju vanasõnagi, et näljane rääkivat ikka leivast! Tokroodalased....see sulle meeldib! Onju?
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Külm, võimuvõitlus ruunikivi tegijate ja igasuguste sissetungijatest kakandite vahel nagu sina.

Alas.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Külmale.No mulle pole vaja küll sellist iba ajada. Iga targem inimene saab aru, et võimu probleem on Sinu oma. Mina räägin kõigest, Sina olid see mees, kes kohe hakkas siin virisema, et mina panen inimesed kastidesse. Ehk teisiti öeldes hakkasid mulle dikteerima, mida mina võin kirjutada. Vaata minu postitusi 4 kastist. Sa tuled siia vinguma lootuses, et teised hakkavad sinu elu lahendama. Praegu käitusid, kui Karnalklane.
Ma võin õelda, kui nõid, mis on Sinu viga. Su saldo on negatiivne. Oled saanud hüvesid, aga pole tasunud selle eest. Aeg oleks maksta oma võlad, muidu kaotad midagi oma elus. Näiteks maja läheb põlema. See veel hea varjant.
Analüüsisin siin Sinu postitusi, need kõik puha orjastava suunitlusega. Ja samas teed hea onu nägu, kes on palju kannatanud. Näe jälle said tasuta nõu.

Võimu on Sul vaja selleks, et panna inimesed enda jaoks tasuta tööle. Ja kellelt seda ikka võtta, inimeselt, kes seda omab. Mina sulle oma võimu (vaimu tugevust) ei anna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tore Tokroda...nüüd teame kuidaspidi siin info liigub...pole palju pingutusi vajagi! Asjaliku võrgustiku oled siia üles sättinud! Tore! Maja põleb maha...no ehitan uue, raha jätkub! Arvad, et siin lollidega tegamist on! Toredalt neelasid ju sööda alla! Ega ometi Marge sul siin söödaks ole!?
Mis sind häirib Tokroda?
Tagasi üles
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Söötsin sulle ju meelega Natuke valeinformatsiooni sisse...aga sa neelad ju kõik mõtlematult alla...ise räägid , et pea peab jagama!
Tagasi üles
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ja lõpetuseks Tokroda, tasuta nõuanne sulle...VENE KIRIKU SOLVAMINE LÕPETA ÄRA! Rohkem mul sinuga asja pole! Kõik!
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

siit on näha, et Külm on oma ülemustele kolm korda helistanud ja kolm korda intruktsioone saanud.

kui mees oma peaga kirjutaks, saaks ühe postitusega hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Valitsemise teemas ma midagi usku solvavat ei märganud. Siis oleks võinud viidata kus see solvang oli. Jurat õppinuna minu arvates, kirikut ei saagi solvata. Tegemist abstraktse isikuga millel au-d ei ole mida solvata saaks, maine on küll olemas, maine alla kuulub ka võim, mõju jms. Konkreetset Inimest saab solvata usuliste veendumuste pärast. Aga seda nagu tehtud ei ole. Tegelt võiks hoopis nende vastu protsessi alustada . . . eriti siis kui ollakse ähvardusi saanud. Meil ikkagi usuvabadus kehtib. Võibolla saaks isegi kena hüvituse.
Kui Ivangorodi kindlus on Narva kõrval või kui kirik on riigikogu kõrval. Mis siin solvavat on. See on võimu näitaja. See on mõju . . . Kindlus piiril on mõju , isegi siis kui sealt kindlusest pauku ei tule. Samamoodi on kirikuga.
Tagasi üles
Külm
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Eks iga mees teab ise, mida ja kus ta VENE KIRIKU kohta öelnud on...ka seintel on kõrvad! Kas on veel kellelgi midagi selle kiriku kohta öelda! Siis palun , tehke seda!
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mina varjatud reklaami tegema sellele ei hakka. Ma ütlesin selle kiriku kohta viimati keskkooli kirjandis. Siis ma kirjutasin, et koht selle jaoks oleks võinud olla paremini valitud. Nii, ma ei leia et ma oleks midagi mainet halvustavat öelnud ja kellegi usku riivanud . . . See on ainult minu arvamus. Mul ei ole rohkem selle kohta midagi öelda. Või ootad et ma seostaks vene kirikut luukerede teemaga. Midagi peab koduseks mõtlemiseks ka jätma, ega kõike ei saa kirjutada.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 1:43 am    Teema: Vasta viitega

Külm kirjutas:
Ja lõpetuseks Tokroda, tasuta nõuanne sulle...VENE KIRIKU SOLVAMINE LÕPETA ÄRA! Rohkem mul sinuga asja pole! Kõik!
Kui juba jutt teravaks läks, siis olgu kõigile teada, et Luule Viilmale tehti surma needus VENE KIRIKUS. Ja taheti tappa teisigi Eesti nõidu, näiteks Aigar Säde. (ebaõnnestunud mõrva katse teeb mõningatele väga suurt muret) Muideks tema on meie kaitse all. Ei aita sind Sinu katus. Tead, et tsuudi nõiad on kõige vägevamad ja seda teab ka Moskva.

Kuidas nüüd seletad rahvale, et tahad pagan olla. Mis ütled oma bossidele, et paljastasid enda. Sinu kohustus oli Tokroda külje alla pugeda. Nagu näed, tean kuratlikult palju. Ja kes kelle kapsaaeda mängib.

Tunnen Sulle kaasa. Mina andestan Sulle, aga kas sinu omad mehed andestavad Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 5:28 am    Teema: Kino :)) Vasta viitega

Käisin täna kristlikus foorumis mcneod alias külma irriteerimas, viisaka kristliku temaatikaga ja otseselt sealse liikme poolt alustatuga seotud küsimusega. Nüüd öösel oma sõitudelt koju jõudes selgus et ohoo - pole ei küsimust ega ka coco-d enam foorumi nimekirjas... Laughing Et liikmeid seal järele jäänud päevasest 25-st vaid 23, kaldun arvama, et Ork ka "välja visatud"... Wink
Kuidas on külm mcneo? Mis nime all järgmine kord tuled? Või sulgetakse su apsaka järel ka su foorum ning ametisse pannakse järgmine sulane?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group