Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

13. tasand. Sümbolmaailm (Ruunide maa)
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 2:32 am    Teema: 13. tasand. Sümbolmaailm (Ruunide maa) Vasta viitega

Nõidadele: Sellesse maailma siseneda, tuleb teadvus häälestada helesinisesse (Helesinine võrgustik) ja hing valgesse (uus algus)

Tutvustus: Tasandite aluseks on võetud aurad. Peale 7 aurat, individuaalne tasand hakkavad missiooni tasandid 8-15. Selles tasandis on inimeste tulevik, meie nimetame üliteadvuse asukohaks. Seda tasandit võib nimetada ka 5 missiooni tasandiks. See on SÜMBOLITE maa. Selles tasandist saame infot ruunidega (ruunide maa). Tarot kaardidega (taro maailm) jne.

Muideks vaatasin Eesti rahva sümbolmaailma. Vaatlus läbi ¹amanistliku maailma: jõudsin mingi kaljuse mäe juurde. Seal oli uks ees, mis ketiga kinni. Sain prao vahelt sisse lipsatud. seal on sümboliteks loomad ja praegu valitseb pimedus.
Järeldus nähtust. Eestlased ei saa ühendust oma tegeliku eesmärgiga (vaimu toit kinni). (muideks see on kristlaste needus, mis tuleb maha võtta) Meie, eestlased saame uut jõudu, energiat, infot jne läbi hinge loomade. Meie süsteem on väeloomad.

Vaatlus läbi energia: Meie maailm on nagu piimja kivistunud udu sees, milles on väike auk. (võrrelge eelmise pildiga). Peaks olema kuldse säraga maailm.

Selles reaalsuses saab vaadelda ka teisi maailmu. Ootan teistegi nõidade nägemusi ja huviliste küsimusi.
Tulevikku vaadatakse ka läbi selle reaalsuse. Kõik head ennustajad on ühenduses selle reaalsusega. Kui keegi tahab oma saatust (tulevikku) muuta, siis muutus tuleb ka teha selles reaalsuses.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Selle mäe sisemusse viib kaks teed. Panin vasaku käe ühele väikesele kivile taimede varjus ja suur kivi mäe küljel nihkus paigast. Astusin hämarasse koopasse.Keskel lõkkeplats, mõned tukid hõõgusid veel veidi. Erinevaid loomi palju ja elavad rühmiti nishides lõkkeplatsi ümber. Kaldteed ja mitmed "korrused" või kihid.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

minu jutt käib sama tasandi kohta.
otsisin sealt üles iseenda.
sinna maailma sisenedes seisad alguses päris kõrge raudvärava ees. ümber maailma on valge kiviaed. see on poole madalam, kui värav.
värav on pealt kaarjas ja ilusasti sepistatud: umbes nagu Kadrioru lossil.
sisenedes tekkis tunne, et viibid surnuaias. leidsingi ühe hauakivi, see oli samuti ülevalt ümar ja selle peal oli pentagramm. tundsin huvi, kes on hauas, kaevasin haua lahti. leidsin luukere, ta oli peaga hauakivi poole.
luukere soovis ennast püsti ajada, aitasin teda. siis kasvatasin talle lihased peale, seejärel naha. algul oli inimese moodi, aga hakkas kohe muutuma mingiks lõvi ja eesli vahepealseks olendiks inimese kehaga.
hiljem muutus ahviks, kuid jäid alles mõned osad lõvist ja mõned eeslist.
seisab siiamaani seal haua äärel.

nüüd siis iseenda otsingutest. kui seda soovisin, tekkis pöörise taoline tunnel, mis viis maa sisse. mingil hetkel jõudsin kaevandusse, relsid olid maas ja mingi inimeste kamp vedas nende peal vagonetti. leidsin enda nende hulgast nööriga vagoneti ette rakendatuna. lõikasin nööri läbi ja võtsin teisiku ning tassisin tagasi maa peale. kuna olin tulnud uurima, milline on minu eesmärk(eesmärkide maa), siis küsisingi seda, et teaks, kuhu enda poissi viia. siis tekkis meie ette mingii Vabadussõja monumenti meenutav ausammas. see kiirgas kuldselt ja seal seisis postsmendil sinelisse ja karvamütsi riietatud sõdur. selle juures mu teisik nüüd seisabki ja ootab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

13. tasandisse sisenedes oli tõesti sepisvärav, aga mitte nagu Kadrioru lossil, sest Kadrioru loss on barokkstiilis, aga pigem oli 13. tasandi värav gooti kõrgaja moodi arvestav.
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 10:06 pm    Teema: ..ja kui sai paadikesega randutud... Vasta viitega

...ja rannavalvuritega jageletud....
...ja salatee mäkke leitud , mille esimeseks astmeks oli lai kivilatakas...
...meenutatud laulu "Hull mäe otsas "(väga meloodiline laul)... Wink
... leidsin end suurest hoonest ,mis oli küllaltki räsitud olukorras , ja torn hoonelt oli varisenud ...aga vaated aknast olid fantastilised....

siis oli enesehaletsust kuhjaga ,sest nägin tööd ,mis taastamiseks vajalikud teha , mis mind ees ootasid....
... nüüd ma siis taastan ja taastan...ja otsin Idea seda sindrinaha inkvisiitorit ,kellega mitu "kana " kitkuda ...
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 31, 2004 6:42 am    Teema: Ma ei ole küll enda mängumaal, aga elagu vabadus. Vasta viitega

Mina küll nõid ei ole, aga ma loodan, et siia postitamisega ma kedagi ei pahanda ja needust ka kaela ei tõmba. Mõtlesin, et räägin kah märkide abil. Tokroda, sinu hingeketas onju ee.... ketas, eks ole? Et kõik käib ringiratast ja hakkab uuesti otsast peale. Kristlus kui valge värk on ju ka suhteliselt sümbolistlik, kui ma ei eksi? Kui kõik niikuinii keerleb-veerleb, siis ei ole ju üks sektor parem teisest? Kolmeteistkümnes sektor oleks sellisel juhul sama hea kui esimene, ainult "kõrgemal tasemel" või "laiemalt" või midagi sellist. Niisiis spiraal, millest minagi väidan end aru saavat, toimib ka teie teoorias, kuigi mulle arusaamatute jõnksudega. Ei tahaks küll irooniline olla, aga eks alustage siis otsast peale, nõiaonud ja -tädid.

P.S. Ma püüan olla heasüdamlik ja konstruktiivne.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2004 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nägin suurt väravat, mis oli ketiga kinni ja väike vahe oli sees.
Mõtlesin, et lähen ikka uksest läbi, sain nagu läbi, aga tundus, et see uks venis nagu oleks mingist hästi venivast kummist tehtud...
Tegin siis ennast väiksemaks ja läksin praost läbi.
Siis kohe otsisin ennast üles, nagu tuhisesin kuskile, siis nägin ennast, olin seal palju vanem, nagu mingi vanamees...
Oli nagu ilus ja suur haud, mina hoolitsesin seal lillede eest, tajusin, et keegi taambib seal lillede peal.
Tegin ennast tüübist kümneid kordi suuremaks ja võtsin tüübi käte vahele, ütlesin, et kui see raibe veel siia vandaalitsema tuleb, siis teen raisast hakkliha...
Viskasin ta kaugele kaugele minema...
Siis ma tundusin seal väga nukker olevat, tajusin, et see on mu vanaisa haud.
Tajusin, et vanaisa on seal haua sees, kangutasin nagu suure hauakivi pealt ära ja tõmbasin vanaisa välja...
Vanaisa oli nagu läbipaistev, nagu kummitus...
Rääkisime väheke juttu ja siis hätsin temaga hüvasti.

Mis see võis küll tähendada, et mu vanaisa seal hauas vangis oli, kas hoidsin teda nagu selle tagaigatsemisega meie maailmas äkki kinni Confused
Tagasi üles
vaimuhaigemaailm



Liitunud: 6 Okt 2005
Postitusi: 9
Asukoht: pilves

PostitusPostitatud: Nelj Okt 13, 2005 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kohati tundub et see tekst oleks võetud raamatust "Alice imedemaal"
_________________
Ma kiirgan gamma kiirgust, betoon pole minujaoks probleem.
Minge putsi kuradi polügaamlased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zeig



Liitunud: 22 Okt 2005
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Ma kõndisin metsas. Mets oli tihe ja tugeva alustaimestikuga, millest oli raske läbi murda. Kõrged puud moodustasid tuules kõikudes mustreid ja kujundeid. Siis aga avastasin, et tuult ei olnudki, oli päris tuulevaikne ilm. See selleks. Jõudsin koopani, mille ava ees seisis väikene mees. Ta oli suhteliselt tüsedapoolne ja naeratas alatasa. Ütleksin isegi, et mitte ei naeratanud vaid irvitas. Üritasin temaga vestelda, kuid ta tegi ainult kummalisi häälitsusi. Umbes nagu kalkuni hääle moodi oli see. Lükkasin ta eemale. Ta ei osutanud vastupanu ning ma astusin koopasse. Sisenedes sattusin kergesse hämmingusse, sest koobas, mis väljast paistis suhtelisel kitsas, oli tegelikult tohutult suur ning selle sees oli justkui omaette maailm. Käis vilgas tegevus. Gnoomid jooksid edasi-tagasi ja mitmesugused pooleldi läbi paistvad varjud hõljusid kõrgustes. Kogu õhkkond oli rahutu ja pingeline. Avastasin siis, et minust ei tehta üldse välja, keegi justkui ei märganud mind. Sammusin edasi, kuni märkasin eemal üht vanemat meest. Teadsin kohe, et pean temaga rääkima. Jäin temaga vestlema ninig tajusin mõne aja pärast, et meil on palju ühist. Ta justkui tundis mind väga hästi. Ja mina teda samuti, kuid ma ei tea siiani, kes ta oli. Äkitselt oli ümbritsev koobas kadunud ja ma leidsin end ühest vanast laudast. Oli kuulda lehmade ammumist. Vanamehe kuju oli kadunud.
_________________
Ainult hing sureb. Keha jätkab elamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Ma olin tüdrukuga, ma püüdsin teda suudelda, kuid ta oli teisel pool klaasi. Siis tuli ema ja lülitas teleka välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 9:38 am    Teema: Vasta viitega

vaimuhaigemaailm kirjutas:
Kohati tundub et see tekst oleks võetud raamatust "Alice imedemaal"


Tegelt mingi võimalus ju lihtsalt peab olemas olema, et ongi Rolling Eyes
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2005 11:56 pm    Teema: Re: 13. tasand. Sümbolmaailm (Ruunide maa) Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

......

Muideks vaatasin Eesti rahva sümbolmaailma. Vaatlus läbi ¹amanistliku maailma: jõudsin mingi kaljuse mäe juurde. Seal oli uks ees, mis ketiga kinni. Sain prao vahelt sisse lipsatud. seal on sümboliteks loomad ja praegu valitseb pimedus.

..... Eestlased ei saa ühendust oma tegeliku eesmärgiga (vaimu toit kinni). (muideks see on kristlaste needus, mis tuleb maha võtta) Meie, eestlased saame uut jõudu, energiat, infot jne läbi hinge loomade. Meie süsteem on väeloomad.

Vaatlus läbi energia: Meie maailm on nagu piimja kivistunud udu sees, milles on väike auk. (võrrelge eelmise pildiga). Peaks olema kuldse säraga maailm.

Selles reaalsuses saab vaadelda ka teisi maailmu. Ootan teistegi nõidade nägemusi ja huviliste küsimusi.
Tulevikku vaadatakse ka läbi selle reaalsuse. Kõik head ennustajad on ühenduses selle reaalsusega. Kui keegi tahab oma saatust (tulevikku) muuta, siis muutus tuleb ka teha selles reaalsuses.


Miskipärast tundub, et see suur ruunikivi, mis seal kajuse mäe koopas on helendama hakanud. Ja sinna hakkavad ka mingid ruunimärkides kirjaread tekkima. Ehk oskab keegi väljalugeda seda, mis seal kirjas? Embarassed

Wink
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Miskipärast tundub, et see suur ruunikivi, mis seal kajuse mäe koopas on helendama hakanud. Ja sinna hakkavad ka mingid ruunimärkides kirjaread tekkima. Ehk oskab keegi väljalugeda seda, mis seal kirjas?
Helendab ta seetõttu, et ruunimaailm sai neljapäeval lõpuks korda.
Very Happy

Igal rahval on oma ruunikivi ja kajastab sealse rahva minevikku, olevikku ja tulevikku. Tuleviku ruun muutub vastavalt olevikus tehtavale. Varem oli olevikus paigalseis(Standstill), hetkel liikumine(Movement) ja tuleviku ruun läbimurre(Breakthrough).
Mineviku ruun on (Journi).
Iga ruun on justkui raamat, millel omad peatükid veel eraldi sees. Seda näeb juba ruunide sisse minnes. Oleviku esimene peatükk näiteks (Harvest).
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
Miskipärast tundub, et see suur ruunikivi, mis seal kajuse mäe koopas on helendama hakanud. Ja sinna hakkavad ka mingid ruunimärkides kirjaread tekkima. Ehk oskab keegi väljalugeda seda, mis seal kirjas?
Helendab ta seetõttu, et ruunimaailm sai neljapäeval lõpuks korda.
Very Happy

Igal rahval on oma ruunikivi ja kajastab sealse rahva minevikku, olevikku ja tulevikku. Tuleviku ruun muutub vastavalt olevikus tehtavale. Varem oli olevikus paigalseis(Standstill), hetkel liikumine(Movement) ja tuleviku ruun läbimurre(Breakthrough).
Mineviku ruun on (Journi).
Iga ruun on justkui raamat, millel omad peatükid veel eraldi sees. Seda näeb juba ruunide sisse minnes. Oleviku esimene peatükk näiteks (Harvest).


ja kuhu me läbi murrame? ja kuhu suunas me liigume? ma tahaks sinu isiklikku arvamust kuulda.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ja kuhu me läbi murrame? ja kuhu suunas me liigume? ma tahaks sinu isiklikku arvamust kuulda.
Mh. Ma avaldangi alati vaid oma arvamust.
Murrangut tähistab hetkel kaos ja liikumine on uue korra suunas, mis on kehtestatud. Üleminekuaeg kohanemiseks, et suudetaks harjuda.
Lühidalt meeste ja naiste koostöö nii nagu see olema peab ja neid ühendav maagiline side.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mh. Ma avaldangi alati vaid oma arvamust.
Murrangut tähistab hetkel kaos ja liikumine on uue korra suunas, mis on kehtestatud. Üleminekuaeg kohanemiseks, et suudetaks harjuda.
Lühidalt meeste ja naiste koostöö nii nagu see olema peab ja neid ühendav maagiline side.


Ja kes on selle korra kehtestanud?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja kes on selle korra kehtestanud?
Need, kel on võimu seda teha ja kes seda tegema peavad.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
ja kuhu me läbi murrame? ja kuhu suunas me liigume? ma tahaks sinu isiklikku arvamust kuulda.
Mh. Ma avaldangi alati vaid oma arvamust.
Murrangut tähistab hetkel kaos ja liikumine on uue korra suunas, mis on kehtestatud. Üleminekuaeg kohanemiseks, et suudetaks harjuda.
Lühidalt meeste ja naiste koostöö nii nagu see olema peab ja neid ühendav maagiline side.


sa jätsid vastamata sellele, et kuhu me läheme? ja millest konkreetselt läbi murrame?
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tulevik sõltub olevikust.
Läbimurre oli lihtsalt mõiste seisaku kadumisele. Jää murenes ja tekkis liikumine.
Ma ei tea täpselt, kuidas tulevik ju välja nägema hakkab. Tean vaid, et selline segapudru nagu seni valitses kaob ja tuleb uus süsteem. Kõik muutub.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 12, 2005 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

lahe Smile
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group