Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indigo = Ise olemine.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2005 10:00 pm    Teema: Indigo = Ise olemine. Vasta viitega

Selles sektoris, emotsionaalses häälestuses oleva inimese tunneme ära: Ta on A kontaktne, endasse tõmbunud. Ta istub enda maailmas, või kellegi indigo mullis. Tema kiirgus lükkab meid temast eemale. Tihti ei taha teised temaga tegemist teha ja kui keegi üritabki, siis on tunne, et mingi sein oleks ees.

Milleks kasutada seda sektorit? See sektor on mõeldud tegelemiseks iseendaga. Siin peab inimene korrastama oma sisemaailma, mõtestama lahti oma veapunktid, tegema elust kokkuvõtted ja järeldused.
Kui me olme teinud piisavalt tööd iseendaga, siis töö lõppedes tunneme kergust, vabanemise tunnet. Mingi kohustus kaob me elust.

Vaba liikumine. Sinna sektorisse saab inimene ennast ise häälestada, kui ta ei sõltu emotsionaalselt teistest. See tähendab, et ei vaja teiste kiitust, kinnitusi, positiivset suhtumist jne. Kui on sõltuvus, siis vajab inimene indigo naise abi.

Indigo naine. Tema ürglätte värv on tumeroheline. Tema vägi kasvab tööd tehes, loomises, eneseharimises. Tema suudab luua indigo mulli. See tähendab, et kõik inimesed, kes satuvad tema emotsionaalvälja, on automaatselt isoleeritud olekus (indigo sektoris). Nüüd sõltub see sellest, kas naine on viljastatud (mehe valguskilp on ümber naise mulli) või mitte.
Viljastatud naine paneb mehe iseendaga tegelema, arenema. Viljastatud naine ise ei asu kellegi teise naise mullis, tal on läbi mehe otsene pääs planeedi emotsionaalvälja ja ta areneb, parandab iseennast.
Viljastamata naine, tal pole allikat emotsionaaltasandis, see ei pane meest endaga tegelema. See naine paneb meest enda probleeme lahendama. Mees selle naise maailmas likvideerib naise poolt põhjustatud apse. Selle naise maailma sattunud (nii mehed, kui naised) elavad selle naise elu ja tihti muutuvad ka tema sarnaseks.

Indigo emotsionaalväli pommitab me veapunkte, tühikuid hinges (elu toob esile meie vead). Siin on põhjus, miks osad inimesed jooksevad (eriti mehed) mingi indigo naise mulli. Nad nimelt ei taha tunnistada, näidata ja likvideerida omi vigu. Ja samas muutuvad oma kaitsja orjaks. Nimelt saavad kaitset oma vigade eest (ei pea parandama, muutma iseennast) ja tasuvad sellega, et kaotavad vabaduse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Kui mees jookseb siis selle viljastamata naise maailma ja hakkab likvideerima selle naise poolt põhjustatud apse, siis miks ta ei võiks selleasemel tunnistada omaenda vigasid ja tegeleda ja likvideerida hoopis enda vigasid. Jah, enda vigasid ei taha keegi tunnistada ja mõnus on teiste vigadele näpuga näidata ja siis heategijat mängides ja need ära parandada, eriti veel naise omasid. Aga kas see pole siiski liiga ühekülgne lähenemine ?

Kuidas see viljastamine käib, tuleb luua allikas emotsionaaltasandile vms ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:13 am    Teema: Vasta viitega

Viljastamine toimub nii, et naine usaldab ennast mehel juhtida.
Mehe valguskilp läheb naise mulli ümber.
Mõlemad hakkavad arenema.

NB mees peab olema vaba. Mulli elanik ei ole võimeline viljastama.

inimene, kes tahab areneda, see tunneb viljastamatta naise maailmas ängistust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:15 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Püh Jan 31, 2010 1:24 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
inimene, kes tahab areneda, see tunneb viljastamatta naise maailmas ängistust.
Kas kõigi värvide puhul?
Erinevas värvis erinev piin.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Aga samas, need mehed, kes ei taha ja ei suvatse tegeleda enda probleemidega ehk hoida korras oma maailma ja seda arendada, peavad juba eelnevalt istuma kellegi teise naise mullis, miks siis neile veel mulle kuhu pugeda. Ja miks peaks naine sellist meest sisse laskma, ma saan aru küll, et see naine tahab selleks meest, et see tema probleemidega tegeleks, aga kas selline suss ikka suudab probleeme lahendada, kelle enda maailm lonkab.

Et viljastamata indigo naise maailmas istuv mees tunneb ängistust ? Kas mees oma ängistusega suudab ka naisele kasulik olla ? Vaevalt. Või millest ma aru ei saanud ?


Viimati muutis seda Naine (Teis Mai 17, 2005 12:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Ta lahendab ajutiselt.
Noh, vahest mõni mulli omanik sureb ära, või siis otsustab naine arenema hakata. Kõik sussid põgenevad selle naise maailmast ja otsivad uue kodu, kus ei pea arenema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:30 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Et viljastamata indigo naise maailmas istuv mees tunneb ängistust ? Kas mees oma ängistusega suudab ka naisele kasulik olla ? Vaevalt. Või millest ma aru ei saanud ?
Areneda tahtev mees tunneb ängistust.
Suss tunneb ennast turvaliselt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:31 am    Teema: Vasta viitega

indigokleerik kirjutas:
Naine kus sina ise oled - ma ei saa enam millegist aru mida sa kirjutad Confused


Ma ei tea, kus ma olen, ja ma pole ka kindel, kas ma ise ka aru sain. Ma üritan analüüsida lihtsalt. Ma tean küll, et mu loogika on nõrk.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Areneda tahtev mees tunneb ängistust.
Suss tunneb ennast turvaliselt.


Aga kuidas see mees tahab areneda, kui sa kirjutasid, et sellise naise mulli jooksevad need mehed, kes ei taha oma probleemidega tegeleda ja poevad naise mulli.

Tsiteerin::
Siin on põhjus, miks osad inimesed jooksevad (eriti mehed) mingi indigo naise mulli. Nad nimelt ei taha tunnistada, näidata ja likvideerida omi vigu.


Kuidas selline mees tahab areneda ? Kas tal tekib see soov alles mullis istudes ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:39 am    Teema: Vasta viitega

Muideks osad naised tõmbavad mehi oma mulli. Eriti neid, kes vabalt ringi jooksevad.
Ängistuse emotsioon ongi signaaliks, et mõni naine ta oma mulli tõmmanud.

Naine vajab meest, et enda maailma säilitada. Vahet pole kas see on suss või MEES. MEES arendab. Suss tekitab naudingu.

Indi, palun ära kakle siin teemas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Okei Rolling Eyes
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks osad naised tõmbavad mehi oma mulli. Eriti neid, kes vabalt ringi jooksevad.
Ängistuse emotsioon ongi signaaliks, et mõni naine ta oma mulli tõmmanud.

Naine vajab meest, et enda maailma säilitada. Vahet pole kas see on suss või MEES. MEES arendab. Suss tekitab naudingu.


Kui naiselt on jõudu, et meest oma mulli tõmmata, kasutades siis erinevaid ahvatusi ja pakkudes seda mehele, mida tal tegelikult ei ole, siis kas need vabad mehed polegi päris vabad, et ei suuda naiste petuskeeme läbi näha. Õige mees peaks ju aru saama, et see mida talle pakutakse, ei olegi see, mida mees otsib. Ja kui naine on piisavalt tugev, siis milleks talle vaja meest allutada ? Terve suhe peaks rajanema kahepoolsel usaldusel, kuidas saab naine elada mehega, keda ta ei suuda usaldada ?

Kui mees on aga piisavat tugev, siis kas ta võib selle mulli seestpoolt ka katki lüüa ja panna naine ennast usaldama. Näiteks mehel on alguses seal mullis hea, kuni ta elab naise loodud illusioonis, aga kui kirg möödas, siis ei taha ta enam tööd naise heaks teha, tunneb ängistust, nagu sa ütlesid. Seega lööb mulli katki, viljastab naise ära, kuna katkilöödud mulliga naine leiab ennast päris maailmas ja usaldab siis ennast mehele ja mees hakkab arenema ja läbi selle ka naine.

Milleks siis mull vajalik on? Ainult naudingute pärast, aga kas teadmised ja naudingud ei või siis käsikäes käia ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Teoreetiliselt on Su versioon võimalik.
Kõik hakkab pihta lapsepõlvest. Vanemad annavad lastele defektid.
Naised on õppinud mehi ära kasutama. Neil puudub kogemus teistsugusest maailmakorraldusest, suhtest. Seepärast naised kasutavadki oma väge orjastamiseks. On variante, kus mees suudab naise mulli alla neelata. See on naisele õnnistuseks. Jah alguses ta sõdib vastu, aga kui avastab, et see on mõnus, siis ei taha enam vana varianti kasutada.
Ainult mõni üksik paar suudab teha õige sideme.

Tegelikult ei pea alati mulli lõhki lööma. Seda tehakse siis, kui naine ei loobu orjastamisest.

Kirge annab vahest kiimaloom. Näiteks, mina tean, et kui mul kirg mõne naise vastu, siis peab teda õpetama. kui naine keeldub arenemast, siis ka kirg kaob.

Ma olen veits väsind, sorry, kui tekst ei haaku.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 1:59 am    Teema: Vasta viitega

Kuigi ma ei saa aru, miks tahab naine meest orjastada, sest tegelikult peab ju orjastaja oma orjadega rohkem vaeva nägema, kui orjad orjastajatega. Kui orjastamise mõte, on panna orjad tegema tööd, mida ise ei taha, aga selle töö tulemus pole ju viljakandev ja kvaliteetne. Ei saa see mees lahenda probleeme, kui on ise mökk-kökk. Seda enam, sellisest mehest saab halb isa. Ma ei saaks mökk-kökki kätte oma lapsi usaldada, mis sest, et nad mu ees roomavad ja mu soove täidavad.

Tsiteerin::
Viljastamine toimub nii, et naine usaldab ennast mehel juhtida.
Mehe valguskilp läheb naise mulli ümber.
Mõlemad hakkavad arenema.


Kui mees juhib naist, siis on ju väga mõnus naisel elada ? Ja areng on hea, miks sellest keelduda ?

Ja tegelikult hakkame vist teemast väga välja kalduma. Et ära raiska oma energiat siia, vaid ma tahaks uut teooriat lugeda Cool

Jah, ongi aeg magama minna, ja teen ise ka seda.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 10:12 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Püh Jan 31, 2010 1:24 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Aga samas, need mehed, kes ei taha ja ei suvatse tegeleda enda probleemidega ehk hoida korras oma maailma ja seda arendada, peavad juba eelnevalt istuma kellegi teise naise mullis, miks siis neile veel mulle kuhu pugeda. Ja miks peaks naine sellist meest sisse laskma, ma saan aru küll, et see naine tahab selleks meest, et see tema probleemidega tegeleks, aga kas selline suss ikka suudab probleeme lahendada, kelle enda maailm lonkab.

Et viljastamata indigo naise maailmas istuv mees tunneb ängistust ? Kas mees oma ängistusega suudab ka naisele kasulik olla ? Vaevalt. Või millest ma aru ei saanud ?


ka sussil võib olla aspekte, mis korralikult töötavad. ja kui naisel on puudus just nendes aspektides, siis ronib suss neid aspekte täiendama ja võib maru edukalt oma ylesande täita, saamata välja sellest mullist, kus ta on.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
naine kirjutas:
Et viljastamata indigo naise maailmas istuv mees tunneb ängistust ? Kas mees oma ängistusega suudab ka naisele kasulik olla ? Vaevalt. Või millest ma aru ei saanud ?
Areneda tahtev mees tunneb ängistust.
Suss tunneb ennast turvaliselt.


ängistuses mees on raske kaaslane, kellega vaba suhtlemine ei ole igayhele jõukohane
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Püh Jan 31, 2010 1:25 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
Kirge annab vahest kiimaloom. Näiteks, mina tean, et kui mul kirg mõne naise vastu, siis peab teda õpetama. kui naine keeldub arenemast, siis ka kirg kaob.
Ma saan nii aru, et naistel tekib kirg meeste vastu, kes saavad neid õpetada ja kui mees keeldub, siis kirg kaob. Või vähemalt minul on nii. Rolling Eyes


mina ütleks enda arvates et kirg on mehe vastu kellelt oleks miskit asjalikku ja hetkel vajalikku õppida, vahets mitte et tahad õppida vaid et oleks, mida õppida.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group