Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

henno k2o

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murca



Liitunud: 14 Jan 2006
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 2:53 am    Teema: henno k2o Vasta viitega

ma nyyd ei tea t2pselt, kas siin on yldse keegi, kes sellisest teemast midagi teaks...

on yks raamat. lasteraamat. (vist henno k2o kirjutatud, aga v6ibolla hoopis tema joonistatud piltidega, aga v6imalik, et pole hennoga yldse pistmist.)
selles on juttu yhest v2ikesest tegelasest, kes reisib yhelt planeedilt teisele. iga jutuke raamatus kireldab yhte planeeti ja selle elanikke.

n2iteks on mulle meelde j22nud yks lugu planeedist, kus on palju lapsi, kes ootavad. nad ootavad rongi. rongi isadega, kes tulevad tagasi.

ja selle raamatu kaanel on kollasel taustal see v2ike peategelane. ta lendab k2ed laiali ja tal on juuksed nagu tulest. raamatu pealkiri ongi selle tegelase nimi.

nyyd kysimus. kas keegi teab, mis selle raamatu nimi v6iks olla? v6i kes autor on? v6i yldse midagi sellest? kui teab, v6iks seda teadmist julgelt mullegi jagada. ait2h.
_________________
don't dream it. be it.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 3:20 am    Teema: Vasta viitega

oliüks ?

http://mustu.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?1300
Tagasi üles
Ginkaku



Liitunud: 11 Jan 2006
Postitusi: 6
Asukoht: Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Oh Henno Käol on lahedad lasteraamatud, ma olen seda "Dondijutud" lugenud, praegu tuli meelde, kui seda linki vaatasin sin. Mõnus nostalgia Razz

(hmm. offtopic tuli vist, vabandust sis)
_________________
- Tasakaalu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group