Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

1 Maag=Võimusammas.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2004 9:07 pm    Teema: 1 Maag=Võimusammas. Vasta viitega

Üks 20 ülesandest, mida inimene peab oskama on allutamine.
Muideks allutada saab ainult endast madalamat.
Miks see vajalik: Madalad olendid ei mõista hoida ümrust, teisi. Selleks tuleb nad enda kontrollile allutada. Ja samas on ka seda energiat vaja selleks, et madalamaid panna normaalselt tööle. ja ka õpetajas peab olema võim.
ja seda allutamist õpitakse mitmes erinevas tasemes.
Kõige madalam tase on, kui inimese erialaks on politseinik. Ta kutsub inimesi korrale. Järgmised tasemed on vaimne=maag hingeline=guru. See laias laastus näide.
Nüüd, kui inimeses on võimuparameeter, siis saab ta tankida võimusambast mees naisenergiat, naine ainult ühte tüüpi programme (see on erand, programme saab sambast oma töö tegemiseks)
Jah võimu puhul on naisenergia väga vajalik. Sellega saab sundida inimesi valikke otsoseid tegema. Muideks, inimene, kelle tase ei luba sambast energiat saada, see peab naisi tühjaks tõmbama. Seega võimumeestel, kelle tase on töölisklassi oma, need peavad naisi tühjaks imema, et oma positsiooni kindlustada.
Muideks minul on ka see parameeter. Ega ma asjata oska inimesi allutada. Ja muideks see ei tule naistelt, vaid ikka sambast.
Aga naised armastavad võimukandjaid. mõtle, kui saad sellise mehe enda võimu alla. Siis saad ju kõiki teisigi allutada.
Muideks need naised, kes armuvad minusse 20 süsteemis, nende sala sooviks ongi võim.
Aga samas seda tüüpi inimesi on ka vaja orjastajatel.
Olete pannud tähele, et naised tegelevad põhiliselt taroga. Taro süsteem korjab naistelt naisenergiat, et jaotada võimukandjatele. Ja põhiliselt läheb see teatud tüüpi maagidele, usu juhtidele jne.

Seega taro maag tähendab tahtele allutamist.
Vastavalt konstektist:
1) sind pannakse paika
2) asjade lahendamiseks tuleb kasutada võimu
3) Tuleb arendada oma tahet.
4) keegi istub sul seljas, orjastanud
jne
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2004 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

nii.
mees saab võimusambast energiat vaid peale teatud taseme saavutamist?
mis tähendab "20-nd süsteemis armumine" ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Näe, siin kakeldes unustasin Sinule vastata.
Armuda saab 8 erinevas süsteemis.
Nagu inimesel on füüsiline keha ja 7aurakihti,
Nii on tal ka sisemine energia keha ja 7 sisemist keha.
Armumine on side läbi ühe keha. Antud juhul läbi 6 keha.
Siin naine armub mehe oskusesse.
Tekib hingeline side.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Sept 07, 2004 3:38 pm    Teema: Re: 1 Maag=Võimusammas. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Seega taro maag tähendab tahtele allutamist.
Vastavalt konstektist:
1) sind pannakse paika
2) asjade lahendamiseks tuleb kasutada võimu
3) Tuleb arendada oma tahet.
4) keegi istub sul seljas, orjastanud
jne


Nii, täpselt minu probleem. Üks mu sõber, kes mulle sugugi ei meeldi, sest ta ajab lolli iba suust välja istub mul seljas. Ma ei saa nagu. Ta on nagu tugev idioot. Ehk aitate mind välja?
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 07, 2004 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tule mu kickboxingu trenni!!! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 9:11 am    Teema: Vasta viitega

miga11

kerge vasturääkivus. sõber-üldsegi ei meeldi-istub seljas.
on ta ikka sõber? ja kui ikka üldse ei meeldiks...küllap siis ei istuks ka Wink
mõtle hoopis,et miks sa talle seda võimaldad?
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Dima... ürita lõpuks natukene areneda ja aru saada et füüsilise jõuga sa võid ainult omasuguseid taguda... vaimselt sa neid taguda ei suuda. Teised hoopis taovad sind. Mine hüppa ja karga palju tahad... usun et lõpuks saab sul kõrini ja pistad pea oma kuudist välja ja avastad et oled kogu oma aja ära raisanud mõttetult kargamisele ja sõnade ning jõuga hooplemisele. Inimene ikka teeb kõik arenguetapid läbi... sina aga oled toppama jäänud ühte konkreetsesse kohta ja edasi sa ei arene. Pead midagi ette võtma endaga. Ma tean et käin sulle praegu nüüd oma jutuga ülimalt närvidele... kuid vaata tagamaid. Istu rahus oma diivanile... pikuta seal. Ära mõtle mitte naistega seksimisele vaid leia aega ka endale mõtlemiseks. Kui lõpuks jõuad mingi konkreetse järelduseni, siis lase aga tulla. Usun et see ei jää mul kahe silma vahele.
Do it!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 12:32 pm    Teema: Re: 1 Maag=Võimusammas. Vasta viitega

<<Ehk aitate mind välja?<<
on selline rohelise silmaga sell, kes kõiki välja aitab. pakub kõike seda, mida tahad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen vist liiga viisakas.. Twisted Evil
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Dima... ürita lõpuks natukene areneda ja aru saada et füüsilise jõuga sa võid ainult omasuguseid taguda... vaimselt sa neid taguda ei suuda. Teised hoopis taovad sind. Mine hüppa ja karga palju tahad... usun et lõpuks saab sul kõrini ja pistad pea oma kuudist välja ja avastad et oled kogu oma aja ära raisanud mõttetult kargamisele ja sõnade ning jõuga hooplemisele.



Kas sääraste vaimsete asjadega tegelemiseks, millest siin foorumis juttu on, tuleks loobuda võitlusspordist ja sarnastest asjadest? Ma ise arvan, et kui kõik tegevused on tasakaalus siis tuleb ka kickboxing inimesele ikkagi kasuks mitte ei pidurda teda. Kas ma eksin väga palju?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seega taro maag tähendab tahtele allutamist.
Vastavalt konstektist:
1) sind pannakse paika
2) asjade lahendamiseks tuleb kasutada võimu
3) Tuleb arendada oma tahet.
4) keegi istub sul seljas, orjastanud
jne




Kui allutada saab endast madalamat. Võtame näiteks taim . Istun taimele selga ja kastan veega ja nõuan et kasvaks. Orjastan taime oma tahtega, arendan enda tahet, kasutan asja lahendamiseks oma võimu ja panen taime paika põua tingimustes. Maagi kaart võib seda Võimusammast tähendada , aga üldiselt selles kontekstis jääb ka alles taro maagi kaardi tõlgendus. see Tokroda süsteem on rohkem nagu surnu elustamine võrreldes Taro endaga. Taro võimaldab saada tulemust nii et pole vajadust surnut hakata elustama, pakkudes kõige mõistlikumaid valikuid. Taros saadakse oma tegevuse tulemuse kehastuseks, seega võimalus ennast edutada, arendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, nagu ma aru sain siis väitsid et nõrgemad tuleb allutada, kuna nad ei oska ümbrust hoida, ei hooli teistest.
Kas see ei ole mitte oma süsteemi loomine ja teiste sinna sisse panemine?
Kas hoolimine ja mitte hoolimine ei ole mitte poolused?
Kes ütleb mis on õige ja mis vale? See kes loob süsteemi?
Kas ei oleks mitte mõtekam lolle õpetada?Või peab nad allutama kuna siis jääb võim, sellele kes allutas?
Kas inimene ongi loodud selleks, et vormida kõiki nii nagu tema asja näeb?

Kus juures alles hiljuti hakkasin ma mõtlema. Teatavasti räägidakse, et kunagi ammu elasid siin planeedil teised olendid. See oli ammu ja nii palju kui mina aru olen saanud siis elasid nad siin ikka päris pikka aega. Kuid inimene on ümmarguselt nii 1000 aastaga suutnud ikka planeedi nii kihva kui kihva keerata. Kus on point?
Õgija on haaranud võimu ja tema keerab tegelt asja kihva?
Eelnevad olendid olid ju meist madalamad ja neid oleks saanud ju õgija kergemini oma võimu alla allutada, kuid miks ta ei teinud seda?
Miks ta just inimesed valis?
Minu arust ongi kogu värk selles, et inimene on aegade algusest saati ajanud võimu taga.

Oi jah, nii palju küsimusi tuli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Vot selles see point ongi.
Mina oma tüübilt ei ole allutaja. ma olen annud inimestele vabaduse. Siis need primkad on kõik persse keeranud. Ja pärast olen pale higis seda sitta lahendanud.
Ja siis jõudsin veendumusele. Primkad, lollid, saamahimulised tuleb allutada. Tänu sellistele õgija saigi võimu.
Siis saab piirata lolluse ja sita levikut.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Aga ikkagi, miks õgija loomi ei alluta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 2:06 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Seega taro maag tähendab tahtele allutamist.
Vastavalt konstektist:
1) sind pannakse paika
2) asjade lahendamiseks tuleb kasutada võimu
3) Tuleb arendada oma tahet.
4) keegi istub sul seljas, orjastanud
jne




Kui allutada saab endast madalamat. Võtame näiteks taim . Istun taimele selga ja kastan veega ja nõuan et kasvaks. Orjastan taime oma tahtega, arendan enda tahet, kasutan asja lahendamiseks oma võimu ja panen taime paika põua tingimustes. Maagi kaart võib seda Võimusammast tähendada , aga üldiselt selles kontekstis jääb ka alles taro maagi kaardi tõlgendus. see Tokroda süsteem on rohkem nagu surnu elustamine võrreldes Taro endaga. Taro võimaldab saada tulemust nii et pole vajadust surnut hakata elustama, pakkudes kõige mõistlikumaid valikuid. Taros saadakse oma tegevuse tulemuse kehastuseks, seega võimalus ennast edutada, arendada.


Akk, oled sa selles veendunud, et see on rohkem nagu surnu elustamine? Taro jättis pooliku süsteemi. Sealt on puudu x2.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 9:35 am    Teema: Vasta viitega

teoreetiliselt võib igal kaardil olla 2 poolust (õigetpidi ja tagurpidi asend) , siis on 78x2=156 erineva tähendusega kaarti
kui arvestada ainult Suure Arkaani pooluseid siis on 100 erinevat

Mis kaart võiks olla mustas rüüs, kapuutsiga, nägu puudub? Oskab riimis küsida või rääkida. Küsis mu käest, kas kontorrasse või Norrasse? Mul ongi selline valik, kas kontorisse või maale, aga Norrasse pole nagu asja enda arust. Aga võibolla see läks lihtsalt riimi hästi, sellepärast . Igaljuhul sellepeale ma üles ärkasin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

-Tänaste sündmuste põhjal ma arvan, et kõiki tarokaarte tuleks tõlgendada 2 poolusega, positiivselt ja väljakutsena. Mõtlesin eile et sõidan täna enda maavaldusele tööle. Taro näitas eile tegevuse tulemust tagurpidi rüütlina. Praegu vaatan, et ennustus enamvähem täide läinud. Ma ei leidnud hommikul üles enda prille. Eile õhtul olid laua peal. Täna hommikul enam ei olnud. Kassid ei saanud ära viia, otsisin laua alt. ei olnud.
Tegelt ma saaks ilma prillideta ka minna, aga vastik tunne, et asjad ei ole minu kontrolli all. Kui välja läksin ja autos istusin, siis tänaval tuli üks vanamees vastu,,,,,,,,, täpselt minumoodi prillid nina peal. .........Tundsin kuidas seest hakkas keerama ja läksin uuesti prille otsima,....... ei leidnud. Öösel keegi küsis, kas kontorrasse või Norrasse. Kahtlus on, et see küsija võttis ka prillid endaga kaasa.

Nii nüüd olen prille juba paar tundi otsinud ja ei ole leidnud. Enam ei otsi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:22 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Aga ikkagi, miks õgija loomi ei alluta?
Ta hävitab need. ja selleks kasutab müüdavaid inimhingi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Miks ta loomi hävitab, ma ei saa ikka pointile pihta.
Aga loomad on ju üksteist aegade algusest juba tapnud ja söönu. Kas see on õgija kätetöö? Mis vahe on selles kas inimene tapab loomi või loom ise?
Ja üks asi on ikkagi veel segane. Mulle tundub et õgija pigem mängib sinu teooria järgi meiega kui et üritab allutada. Mis probleem oleks tal allutada loomad endale nii et tood hävitaks hoopis inimesed? Miks peab olema just nii et inimene hävitab loomi?
Kuidas saada aru kes on müüdava inimhingega ja kes ei ole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 8:10 am    Teema: Vasta viitega

Loom tapab söögiks, inimene enamasti kas lõbuks või kasusaamiseks.
Piisonite hävitamine Ameerikas, jaht ninasarviku sarvele ja elevandi võhkadele, tiigrite jahtimine ....
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group