Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kristlust mõnitades anekdoodid
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 10:13 pm    Teema: Kristlust mõnitades anekdoodid Vasta viitega

Väike Kalle mängis lõbumaja ees. Sealt tuli välja üks mees ja Kalle hakkas teda jälitama. Kui mees koju jõudis, oli Kalle tal kannul, andis uksekella ja ütles: "Ma tean küll, kust onu tuli!" "Vaat, kus tegelane!" pahandas mees. "Siin on sada marka. Kao siit ja ära kellelegi midagi räägi!" Kalle läks koju ja jutustas isale, kuidas oli sada marka teeninud.
Isa sai pahaseks ja ütles: "See oli rumalasti tehtud. Vii see raha parem kohe kirikuõpetajale, et sa oma pahateo andeks saaksid." Kalle läks. Tuli aga varsti tagasi, tuhat marka näpus ja ütles: "Nüüd ma tean sedagi, kus see mees töötab!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rax08-
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 10:52 pm    Teema: Re: Kristlust mõnitades anekdoodid Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Väike Kalle mängis lõbumaja ees. Sealt tuli välja üks mees ja Kalle hakkas teda jälitama. Kui mees koju jõudis, oli Kalle tal kannul, andis uksekella ja ütles: "Ma tean küll, kust onu tuli!" "Vaat, kus tegelane!" pahandas mees. "Siin on sada marka. Kao siit ja ära kellelegi midagi räägi!" Kalle läks koju ja jutustas isale, kuidas oli sada marka teeninud.
Isa sai pahaseks ja ütles: "See oli rumalasti tehtud. Vii see raha parem kohe kirikuõpetajale, et sa oma pahateo andeks saaksid." Kalle läks. Tuli aga varsti tagasi, tuhat marka näpus ja ütles: "Nüüd ma tean sedagi, kus see mees töötab!"

Sa ei mñitand mitte ainuld kritslust praegu oma anekdoodiga vaid ka soomlasi... või sakslasi Twisted Evil aga enam ei ole ainuld kummalgi markasi Very Happy Wink
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Nunn sõidab taksoga. Sõidavad ja sõidavad, äkki ütleb nunn
taksojuhile: "Küll teil taksojuhtidel on kerge elu, võtate ilusa neiu peale viite metsavahele, vägistate ära!"
Sõidavad siis edasi, varsti nunn jälle: "Küll teil taksojuhtidel on kerge elu, võtate ilusa neiu peale viite metsavahele, vägistate ära!"
Sõidavad edasi ja nunn juba kolmandat korda jälle sama juttu. Taksojuhil saab villand. Keerab taksoga metsavahele, ajab nunna taksost välja ja küsib nunnalt, kas ette või taha? Nunn vastu: "Taha!"
Asi tehtud istuvad siis taksosse tagasi ja varsti nunn jälle:
"Küll teil taksojuhtidel on kerge elu, võtate ilusa neiu peale, viite metsavahele, vägistate ära. Aga meie, perverdid, peame igasugu asju välja mõtlema!"



Kaks preestrit suunduvad hilja õhtul dushi alla. Olles juba lahti riietunud, avastavad nad äkki, et seepi polegi. Isa Johnil tuleb aga meelde, et tal oma toas seepi leidub, ja lähebki siis sellele järgi vaevumata riidesse panna. Kes see nii hilja ikka vastu tuleb!
Saanud kaks seepi kätte, asub ta tagasiteele. Aga nagu saatuse kiuste lähenevad koridoris kolm nunna. Püha isa vaatab ahastuses ringi, aga peita pole kuhugi. Nõjatub siis vastu seina ja teeskleb, et on kuju.
Nunnad peatuvad ja imetlevad, kui elutruu too veider kuju seal on! Järsku sirutab üks nunn käe välja ja sikutab Püha-Isa riista.
Suure ehmatusega pillab too ühe seebi maha.
"Ohooo! See veider kuju on hoopis mingi seebi-hoidik," kommenteerib teine nunn.
Et oma teooriat tõestada, sikutab ka tema Püha-Isa vänta. Loomulikult pillab see ka teise seebi maha.
Ka kolmas nunn otsustab kätt proovida. Sikutab ja sikutab - midagi ei juhtu. No sikutab veel mitu korda ja hüüatab siis imestunult:
"Puha-Jumalavägi! Isegi kätekreemi saab!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Wink
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Näeb väike poiss kirikus kardinali ja hüüatab: "Voi vittu! Joulupukki!"
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vanamemm sureb ära. Kirikuõpetaja läheb sugulastele kaastunnet avaldama ,aga satub kogemata kõrvaltallu. Sealt virutati eelmisel päeval ära sääreväristaja. Ei suutnud kirikuõpetaja oma jutuga poolepealegi jõuda, kui vanamees sülitas suure kaarega kirikupapi poole ja lausus:
"Mis kuradi kallis asi? Eest plärises ja tagant laskis õhku välja. Pidevalt kõik mutrid logisesid. Karjapoisid ratustasid pidevalt ta seljas, hea isegi, et vanast raisast lahti sai."
Tagasi üles
hallsilm
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Apr 2004
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kristlane paradiisis.

Lühemalt ei oska. Minu meelest parimad naljad on aga raamatus "Eesti rahvanaljandid"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lamialiizu



Liitunud: 5 Nov 2005
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

kristlane paradiisis ajas kõige rohkem naerma:D
see seebinali oli ka hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kasmiks
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Koolis joonistab Juku pildi,kus jumal kuseb ja õps küsib mix nii.
Juku loeb piiblist lõigu ette ---- jumal ei teadnud,kuhu läheb ja KUST tuli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Nunnad sõidavad kloostriõuel jalgratastega ja kilkavad kõvasti. Mingil hetkel siis kloostriülem pistab pea aknast välja ja hüüab:
"lõpetage see lärm või ma lasen ratastele sadulad tagasi panna!"

Nunn poes: "Võtan ühe sardelli."
Müüja: "kas tõmban kummi kah peale?"

Kaks nunna poes. Üks ütleb: "võtame kolm sardelli"
Teine vastu, et miks kolm, meid on ju kaks.
Esimene vastab: "aga ühe me sööme ju ära ka!"

Nunnad kloostri söögisaalis. Ülem teatab: "Täna saate porgandeid!", ja nähes, kuidas nunnad itsitama ja kilkama hakkavad, lisab: "Riivitult!", mille peale nunnade näod pettunult pikaks vajuvad...


Kloostrisse kutsutakse remondimees. Too juhtub nägema, kuidas nunnad muudkui ühte ruumi lipsavad, et siis rahuloleva näoga välja tulla. Läheb siis mees luurele ja avastab, et ruumi seina küljes on metallist fallos, parasjagu tuleb üks nunn sisse, tõmbab rüü üles, istub fallose otsa, rahuldab end ja lahkub. Tekib siis tüübil idee. Puurib ruumi seina augu, et oma riist sisse pista, ja seniks võtab metallriista ära. Saabki, mida ootas, ja läheb sõbra juurde uudist teatama. Too muidugi ei usu, aga otsustab lõpuks kah ära proovida, läheb ühel reedel sinna... Ja mõne päeva pärast ilmub vihasena tagasi. Mees siis küsib, et milles asi, kas ei saanudki. Sõber vastu: "tead, sa petsid mind-jätsid mulle ütlemata, et neil reedeti on kombeks seda riista liivapaberiga läikima nühkida!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 9:13 pm    Teema: Solar & Heliospheric Observatory Vasta viitega



Viimati muutis seda Roltsick (Reede Apr 20, 2007 12:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Seisavad Peetruse värava taga neli nunna ja tahavad paradiisi pääseda. Peetrus seab muidugi tingimuse, et enne keegi sisse ei pääse kui on oma pattudest on rääkinud. Esimene nunn hakkab arglikult rääkima:
"Olen oma elu jooksul ainult niipalju pattu teinud, et hoidsin munga peenist kahe sõrmega."
Peetrus palub nunnal sõrmed pühitsetu vees ära loputada. Sulistabki nunn sõrmedega pühitsetud vees ja astub väravast sisse. Peetrus küsib teise nunna käest mille vastu tema patustanud on. Nunn punastab ja hakkab pihtima:
"Ma olen natukene rohkem patune, sest ma hoidsin munga peenist lausa peos." Peetrus vangutab pead ja laseb nunnal käe pühitsetud vees ära loputad. Nunn sulistab oma käekese puhtaks ja astub väravast sisse. Pöördub Peetrus kolmanda nunna poole kui neljas nunn ootamatult kolmanda kõrvale lükkab ja palub Peetrust:
"Ole nii hea ja las ma kuristan kurgu ära enne kui ta persse pühitsetud vette pistab."



Mida jumal on naise loomisel valesti teinud?
Ta lõi paraadukse ja peldikuukse kõrvuti.


Kaks munka õhtul voodis. Libesti oli otsa saanud ja panevad kuivalt.
Alumine karjub:
"Oi oi oi kui valus on!"
"Kannata, sa oled ju MEES!"

Nunn saab lapse ja mõtleb, et kuidas saaks sellest lahti. Paneb siis öösel
lapse teisele nunnale jalgade vahele. Hommikul teine nunn ärkab ja märkab
last. Imestunud teine nunn käratab - krt, tänapäeval ei saa isegi oma näppu
usaldada!!


Kui ma sündisin, siis Jumal andis mulle valida, kas ma saan suure fallose või hea mälu. Ainult, et ma ei mäleta, mille ma valisin!


Kolm nunna hooplevad, kes on kõvemini keppi saanud. Esimene nunn räägib, et peapiiskop keeras talle taha. Teine nunn räägib, et meremees keeras talle taha. Enamus aja muidugi peksis pihku, sest pole 30 aastat nussi saanud. Ta niimoodi harjunud. Kolmas nunn siis hoopleb:
"Noo see pole veel midagi. Mulle keeras endine vang taha. Riist oli sama suur nagu hobusel. Surve oli nii suur, et tatt tuli suust välja. Aga kui seest välja tõmbas siis oli vaakum nii tugev, et tõmbas voodilinad perseaugust sisse."


Kord enne suurt veeuputust elasid paradiisiaias Aadam, Eeva ja kõik ülejäänudki pudulojused. Eeva oli aga täielik nümfomaan ja oli oma suure saamahimuga kõik üdini ära hirmutanud. Ärkab ühel hommikul, tahaks, aga Aadam juba jooksu pannud.
Läheb metsa ja näeb paaviane oma päevaseid toimetusi tegemas. Hiilib ligi, krabab kõigest jõust, aga paavian on väledam ja saab lõiget. Ainult paaviani tagumikunahk koos karvadega jääb Eeva küünte vahele. Nördinud Eeva läheb saamalootuses edasi. Näebki mammuteid, aga metsas juba jutt liikvel. Mammutid pagevad kabuhirmus. Eeva mõtleb. Teha pole aga enam midagi. Läheb tiigi äärde, võtab kalal natist kinni ja õiendab kalaga asja ära.
Sellest loost saame teada miks ahvidel tagumike peal karvad ei kasva, võime aimata miks mammutid välja surid, aga seda kuidas kala tegelikult lõhnas ei saa me kunagi teada!


Kohtus:
"Süüalune! Ise olete väitnud, et olete homo, ometi vägistasite nunna!"
"Ma palun väga vabandust - tagantpoolt oli ta nii Zorro moodi..."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2007 2:29 am    Teema: Vasta viitega

Ah, kurat, veel midagi...


Noh, sakslane, venelane ja tsukts otsustasid korraldada peeretamisvõistluse.
Leppisid siis omavahel kokku, et teevad selle kirikus, kõik osalejad seisavad ükshaaval altari ette, selg altari suunas, ja panevad oma laksu ära. Noh, hakkabki pihta... venelane laseb õudse vilinaga, nagu startiv reaktiivlennuk.
Sakslane väänab sellise mürinaga, et aknad klirisevad ja laest pudeneb krohvi. Siis on tsuktsi kord... tema laseb ühe nõrga tsossu ja siis kostab kilksatus. Osalejad vaatavad ringi ja näevad - altari kohal poseeriv Kristus on ühe käe ristilt ära võtnud ja hoiab sõrmedega nina kinni...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Esimesel päeval lõi jumal lehma ja ütles: hakkad elama karjamaal ja andma piima, millega toidad oma vasikaid ja peremehe perekonna, ning selleks ma annan ma sulle elueaks kuuskümmend aastat. Milleks mulle kuuskümmend aastat sellist jama, pole lehm rahul. aitab kahekümnestki - ülejäänu jäta endale. Jumal nõustus. Teisel päeval lõi jumal koera ja ütles: hakkad istuma maja ees ja möödakäijaid haukuma, ning selleks annan ma sulle kakskümmend aatat. Paljuvõitu nagu haukumiseks, tõrgub koer, jätkub kümnest - ülejääk võta tagasi. Jumal jälle nõustub. Kolmandal päeval lõi jumal inimese ja ütles: söö, lõbutse, maga - tunne elust rõõmu, ning selleks annan ma sulle kakskümmend aastat. Mida-mida? ainult kakskümmend?? teadsa jumal, ma võtan omad kakskümmend aastat, siis nelikümmend, mis lehm sulle tagasi andis ja lisaks ka kümme, millest koer loobus. seitsekümmend - vot see on see, millega ma nõus olen. No saagu siis nii, ohkas jumal. Ja sellepärast ongi praegu nii, et kakskümmend aastat me sööme, magame ja lõbutseme, siis nelikümmend rügame oma perekonna toitmiseks ning viimased kümme istume trepil ja haugume möödakäijate peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 12:54 am    Teema: Vasta viitega

3 rändmunka saabuvad mingisse väikesesse asulasse, hakkavad uurima ööbimiskoha võimalust ja selgub, et vaid ühes majas on väike vaba katusekamber, kus tuleb olla kolmekesi ühes voodis. Veedavad vennikesed seal öö ära ja hommikul hakkavad üksteisele oma unenägudest rääkima.

Esimene munk: "teate, ma nägin öösel unes, et keppisin Inglise kuningannat. No see oli alles võimas!"

Teine munk: "Mina jälle amelesin Taani printsessiga. Ikka ülihea oli, iga päev sellist ei koge..."

Kolmas munk ohkab kurvalt: "Ahh... mina unes muud ei teinud kui suusatasin. Kogu aeg suusatasin, nii et tahtsin väsimusest pikali kukkuda. Ja kui ärkasin, olid mul ikka veel kepid peos..."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Miks jumal on taevas? Ta kardab alla tulla - maa peal on ju Chuck Norris...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Miks jumal on taevas? Ta kardab alla tulla - maa peal on ju Chuck Norris...
Või siis, et jumal lõi Chuck Norrise ja Norris lõi vastu ....
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=NdD54rG9oQA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 28, 2009 12:31 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas keegi siinse foorumi kasutajatest teenib aega Viru pataljonis ...

http://koxti.blogspot.com/2008/12/jeesus-sjatandril.html
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Jan 28, 2009 12:33 am    Teema: Vasta viitega

kas sul on igav Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group