Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kurja ja hea vaheline sõda?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Rax08-
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Rax08- kirjutas:
Ma mäletan alati üles ärgates neid... aga ma unustan aega mööda ära need unenäöd Sad ja siis nad tulevad meelde uuesti kui nad läbi elan uuesti Confused

Kui pole psühholoogiat õppinud, siis ei tea ka miks nii see on.

Asi selles et uni salvestub inimesel lühiajalisse mällu... seega kui ärkad, mäletad, aga tasapisi hakkab see ununema...
Sellepärast soovitataksegi Lucid Dreamingu õppijatel kasutada unenägude päevikut ja neid kirja panna, et saaks treenida lühiajalist mälu

Lucid Dreaminguga ma pole tutvunud (ma tean küll mis as isee on...) vaid mul on ühed tekstit nimega AstralTravel seal õpetab kaa mälu treenima Smile said Thorondorilt Wink
Tagasi üles
add



Liitunud: 5 Mai 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

aga eile näiteks oli selline juhus et olin oma ühika köögis ja ma teadsin ette mida keegi ütleb järgmise 10 sec jooksul sest ma olin seda unes näinud ja uni tuli meelde. täpselt nii oligi nagu unes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rax08-
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on vahest nii, et ma mäletan mis ma ise ytlen ja teised aga ma ütlen täpselt vastupidi kui unenäös Very Happy
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

lucid dreaming on nagu unes ärkamine. kui tajud ja tead et su ümber on unenägu... ja teed seal mida pähe tuleb... sealset keskkonda ära kasutades...
Tagasi üles
Rax08-
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
lucid dreaming on nagu unes ärkamine. kui tajud ja tead et su ümber on unenägu... ja teed seal mida pähe tuleb... sealset keskkonda ära kasutades...

Jah, aga milleks see vajalik on Question
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Rax08- kirjutas:
Celtic kirjutas:
lucid dreaming on nagu unes ärkamine. kui tajud ja tead et su ümber on unenägu... ja teed seal mida pähe tuleb... sealset keskkonda ära kasutades...

Jah, aga milleks see vajalik on Question

Sinu vanused küll on võimelised seda küsida.

Samahästi võiksin küsida, milleks on vajalikud RPG-d mida harrastavad 80% 14 aastastest poistest?

Näiteks Lucid dreamingus saab ravida foobiaid. Näiteks kõrgusefoobiat. Tipi googlisse sisse: Lucid Dreaming....
Seal leiad kindlasti vastuse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

foobiad... hmm mu s6ber kartis k6rgust kohutavalt.. aga ma aitasin tal üle saada ma läksime öösel ühe 5-6 korruse vaate torni otsa ta kartis kohutavalt aga ma julgestasin teda kogu aeg kui üles läksime ütlesin et pole hullu kohe läheme nagunii alla kannata see paar minutit ära pakkusin talle suitsu ja rääkisime nii samuti igasugustest asjadest ja.... mu plaan 6nnestus , s6ber unustas vist ära kus me olime ja nii olime kuni päike hakkas paistma ilus vaade oli (v6rratu) ta oli ise ka hämmingus kuidas üle metsa päike hakkas paistma ja siis vaatas ümbrust vaatas üle ääre alla ja ütles et polegi hullu siin üleval olla ja enam pole ta kurtnud oma k6rguse kartusest.....

unenägude päevikut .. see on hea m6te peaks pidama hakkama....

... ma ka muidu tulevikku näind ette...
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cyberdaemon



Liitunud: 22 Juun 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2005 6:52 am    Teema: Vasta viitega

ühes vastavas filmis oli väga huvitav lõik (mulle vähemalt)

"Againts the powers of Mordor , there can be no victory" Very Happy

mis puutub maailmasse , kus mees ja naisalge vahel on mingi konflikt , siis nendes maailmates olen ma alati MÕLEMA vastu üheaegselt... ei kannata seda meeste-naiste jagnemise värki... ennem valin monsterix saamise...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group