Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Galaktiline valitsus avastatud
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 11:08 pm    Teema: Galaktiline valitsus avastatud Vasta viitega

Nii, Seoses Monotoni ja Natu tegevusele avastasime kus asuvad need tegelased, kes meile mängivad Galaktilisi valitsejaid. Nad olid ennast väga hästi ära peitnud. Meile sisendati, et tunded ja emotsioonid on meie, inimeste kontrolli all ja pahad on mujalt, kes tahavad seda röövida, aga ei suuda, oska, sest nad ei mõista seda. Seega nende põhi jõud asusid seal, kust neid otsida ei osanud. Vahemärkusena: Tegelik galaktiline valitsus asub anti reaalsuses. Kes nad siis on? Nad on tegelased, kes haarasid arenguruumide vundamendi võnked. Neid on 12 ja nad on naiste käes. Arenguruumid asuvad teises reaalsuses. Seega nad mõjutavad emotsioone. Toome mõningased näited. Loodusseaduste järgi peaks muutuma tähtsaks see, kes mõistab maailma kõige paremini. Aga kuidas tegelikult on olnud? Siis energiavahetus, ehk diil peab olema nähtav. Tegelikult on nii, et keegi ei tea, mis ta kokku keevitab ja kuhu oma energia, väe annab.
Seoses sellega, et nad on avastatud, asume pealetungile. Me võtame neilt võnked käest ja lööme arenguruumid puhtaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kas Tokroda mõistab nende võngetega midagi asjalikku peale hakata ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jahh, kõigepealt löön su lõhki, õigemini sinu pucci.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

fuihhh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ahh, see on juba päris naljakas Razz
Tagasi üles
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ahh, see on juba päris naljakas Razz


Tõesti või? Räägi meile siis pikemalt, mis teeb sulle nalja?

Minu jaoks ei ole sõjad ja lahingud naljakad. Mulle meeldiks elu, kus naised oleksid õnnelikud, ja mehed mehelikud, ning kõikjal valitseks harmoonia. Mitte keegi ei üritaks kedagi oma pucci tõmmata ega orjastada! Kus ma ei peaks muretsema, kas mulle kallitele inimestele ei tehta midagi paha... Ma tahan, et meid ümbritseks kaitstuse ja turvalisuse tunne!

Naine, Sa oled reklaaminud end alati väga heana. Kuid kus on see hea, kui seda headust oleks vaja ?
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 12:08 am    Teema: Vasta viitega

Eii , tüdrukud , see pole tõesti naljakas ,kui üks ennasttäis vihane mees lõhkuma pöörab .
Mina igatahes pelgan. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon.
Ole rahulik, küll ka Sina omad vitsad saad.

Ja ka need, kes Sinu tahet teostavad.
Muideks ma nägin ära, kelle järgmisena oma näpu ümber keerasid. Ma muideks löön ka seda inimest (lollus on karistatav).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ja ka need, kes Sinu tahet teostavad.
Muideks ma nägin ära, kelle järgmisena oma näpu ümber keerasid. Ma muideks löön ka seda inimest (lollus on karistatav).


Sa peaksid õpetama või teed näitama, mitte lööma Crying or Very sad kui sa arvad, et sa tead.
Sa ei võida nii mitte midagi, kui sa ainult võitled.

Sinuga võitlevad vaid need, kellega sina võitled...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 7:59 am    Teema: Vasta viitega

Oi, jälle olen ma olnud tubli.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 8:17 am    Teema: Vasta viitega

silmapaistev mõistus ja taiplikus...mõistus ja taiplikus...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 8:22 am    Teema: Vasta viitega

Muidugi, ma olen ju nõid ja ma näen läbi neid mänge, mis siin toimuvad.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 8:32 am    Teema: Vasta viitega

Putsi on siis tõmmatud , kui enesetunne on halb. Siis tuleb välja uurida , kes tõmbas ja vastuabinõusid rakendada. Kõige äärmuslikum on maha löömine kui aru ei saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 8:49 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et putsi tõmbamine tekib selles, et mingi naine kujutab ette , kui pandav ta on ja saadab meestele kujutlusi. Ja nii tõmbabki mehi enda putsi ja meestel on halb. Aga nendel on hea. Mida nüüd teha , et meestel hea hakkaks? Ma kujutan ette , et enne nad söödavad meestele igast sitta sisse ja halvavad nende tahte ära, nagu emaämblikud. Need söövad ju isased ära lõpuks. Ja nende valmistatud toit ei sisalda jõudu , vaid teeb haigeks. Kuna selle toidu eesmärk on mehi enda putsi tõmmata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Kuule akk, mis isane see ka on, kes oma tahte vastaselt kuhugi ronima hakkab? Pealegi on suur vahe, kas naine arvab enesest hästi või saadab enese headusest teistele kujutlusi. Natu arvab enesest hästi ja pole kujutlusi saatnud, aga vaata, mis see juba kaasa on toonud. Isegi suur juht ei saa öösel rahulikult magada (sel ajal, kui Natu mõnusalt uinunud), muudkui toodab jutukesi meestepiinamisest, selle asemel, et nõianaise kaissu varjule minna. Kui keegi ka tõesti kujutlusi saadaks, siis oleksite lausa maoli maas ja ilmselt seetõttu, et see nälgas naisterahvas pole ei Natu ega Monotoon, vaid üks te endi hulgast ja te seda temast oodata ei oska, mitte selle tõttu, et te niiväga nõrgad oleks.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma arvan, et putsi tõmbamine tekib selles, et mingi naine kujutab ette , kui pandav ta on ja saadab meestele kujutlusi. Ja nii tõmbabki mehi enda putsi ja meestel on halb. Aga nendel on hea. Mida nüüd teha , et meestel hea hakkaks? Ma kujutan ette , et enne nad söödavad meestele igast sitta sisse ja halvavad nende tahte ära, nagu emaämblikud. Need söövad ju isased ära lõpuks. Ja nende valmistatud toit ei sisalda jõudu , vaid teeb haigeks. Kuna selle toidu eesmärk on mehi enda putsi tõmmata.


SITT mees siis, kui nii pime on. Õiged ja tugevad mehed ei vahi kõiki eitesid, kes tänaval oma tutte vilgutavad. Noh ja isegi, kui vaatavad, siis aimavad mis naine see tegelikult on. Et mehed, avage SILMAD.

Jah, mida nüüd teha, et mehel hea hakkaks, mõelge rohkem peaga, mitte riistaga, siis ei kuku ta orki ka.

Ja iga normaalne naine mõtleb endast hästi ja ju see paistab kaugele välja.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kõvad matallnoodid on juba naise hääles... Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi võiks teha foorumisse kasutaja nimega mees, siis saaksid mees ja naine kokku Very Happy
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

naine.
see jutt kõlab umbes nii,et 'sitt mees kui lasi 10nel pätil ennast maha lüüa. missiis ,et üksi oli'.

teisalt. kristlikus foorumis on olemas õpetussõnad naistele,et kuidas ikka täpselt kenasti olla,et mitte oma usuvendi kimbatusse ajada.

häda ja viletsus. krt...selleasemel ,et rahulikult omaette nugistada ,kui isu tekib...käib üks oigamine ja hala alatooniga 'muidu paneks küll aga vat kuna tema ka tahab (ja hästi tahab...va jultunu) siis kiusu pärast ei pane'.

ja siis kui teine pool ülgu kehitades minema astub, siis on 'weee...keeegiiiimind eiii taaaahaaa...'.

ja kui ei astu ja IKKAGI paneb , siis on 'aaaaapiiiiiiimindvääägistaaatakseee.....aiaiiaiaiaaiiiiooioioioiiiiiiiteeveeel'.

amismavingun. pole isegi patust puhas Twisted Evil

oluline tegelt ainult see,et lõppeks ikka kuidagi üle kivide ja kändude pandud saab! aga tubli eestlase kombel ikka nii,et naabrid ja kogu külarahvas täpselt teab,et millal, keda ,miks ja kuidas.tihtilugu kutsutakse lausa töörühm kokku ,et projekt ikka edukalt lõpule viia. mängu ilu vist. Laughing
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
. Õiged ja tugevad mehed ei vahi kõiki eitesid, kes tänaval oma tutte vilgutavad. Noh ja isegi, kui vaatavad, siis aimavad mis naine see tegelikult on. Et mehed, avage SILMAD.
Siin süüdista loodust,mitte mehi.Aga samas need tutte vilgutavad eided(?)vajavad ka rahuldust.Kuid mehi võrreldes naistega on nii vähe ......
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group