Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naine müüb oma arengu maha.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:11 am    Teema: Naine müüb oma arengu maha. Vasta viitega

Naine saab tuua oma maailma välismaailma. Aga ta ei saa seda arendada. Tal on vaja meest (mehi), kes seda arendaks. Nüüd on tal valik: kas viljastuda, s.t tingimusteta armastada üht meest, või teha diil egregoriga (surnud naise puzziga), ja lasta oma maailma paljudel meestel arendada. Mis on nende valikute erinevus?
Viljastatud naine järgib mehe teadvust, ja laseb luua mehel oma maailma (mees on projektijuht ja ka ehitaja). See naine on ühendatud mehega nii ülevalt kui alt. Selline looming loob automaatselt välismaailma teisiku naise sisemaailma. See teisik jääb naisele alles ka peale surma. Uuesti kehastudes on naisel see maailm juba olemas.
Viljastamata naine on ühenduses meestega horisontaalselt. Ülevalt on ühendatud surnud mehega. Selle naise maailm suureneb kiiresti (töötajaid palju), aga kvaliteet pole suurem asi. Ja see maailm kaob koos naise surmaga (pole sisemist koopiat). Uuesti kehastudes on naine alguses tagasi. Ta elu on olnud mõttetu. Ja nüüd ongi selliste naiste soov elada igavesti. Seepärast on loodud esivanemate kultus. Muide, igavesti võib ta elada siis, kui ta teeb meestega koostööd, ja võtab nad surma hetkel egregoride maale kaasa, jättes siia arvukalt usklikke maha neile toitu saatma.
Aga reaalses elus on teisiti. Egregoride maal on juba kõik kohad täis. Seal valitsevad usundite Jumalannad. Ja nemad saadavad enda mehi siia naistega diile tegema. Naine võtab enda ümber surnud mehe teadvuse, ja hakkab vara koguma. Elu on ilus, aga surma hetkel tõmmatakse kõik kogutud vara egregori puzzi, ja naine saab “pika nina”, ning egregor sai jälle toitu.
Muide, Jehhoova on ka üks egregor. Tema toitub neist naistest, kellel sama parameeter kui temal. Kuna parameetrite kombinatsioone on 20*16*12*6*5*4*3*2= 2 764 800, siis iga 2764800-s naine on parameetrite järgi Jehhova moodi. Sellised naised on erilise valve all. Meil on selleks Natu. Natule on antud võime tõmmata kõik oma puzzi. Aga seda ta vaeseke ei tea, et teda on “ninapidi veetud”. Peale surma võetakse talt kõik kogutud vara ära. Ta ei saa paradiisi. Tema on Jehhoova toit. Teised naised on Jehhoova meeste toit.

Seega, kui naine hakkab mehele tingimusi esitama, siis on ta kaotanud võime viljastuda, ja ta elu muutub mõttetuks. Ta on egregoride toit.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Aga kui Natul mõni konkreetne parameeter ära muuta, kas siis kaob ka klapp Jehoovaga ja Jehoova jääb oma lastist ilma ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:32 am    Teema: Vasta viitega

See on võimalik. Aga ta ei lase. ta on pimestatud diilist ja saamahimust.

Selleks, et muuta parameetrit, pean pugema inimese sisemaailma ja sealt antireaalsusesse. Aga iga inimene on oma sisemaailmas kõige kõvem.

Vahet pole tegelikult, siis läheb mõne Surnud mehe toiduks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Näedsasiis. Ma mõtlesin, et lõpuks on Tokroda mu unustanud, et enam minust ei räägi, aga kus sa sellega. Ikkagi veel ei saa üle ega ümber. Armukade oled või, et mul palju mehi?
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on see, mida ma taotlen seista väljapool sinu teooriaid.
Pole minu süü, et jätsin sinusse sellise jälje, jälje, mida sa unustada ei suuda selleks, et oma eluga edasi minna. Loodad, et jooksen tagasi silmad näpus?
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tegelikult on see, mida ma taotlen seista väljapool sinu teooriaid.
Pole minu süü, et jätsin sinusse sellise jälje, jälje, mida sa unustada ei suuda selleks, et oma eluga edasi minna. Loodad, et jooksen tagasi silmad näpus?


mehe valgust ei taha, aga himustad ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:56 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mehe valgust ei taha, aga himustad ikka.

Tokroda pole ainus mees maailmas. Ja ma ei otsi ka selliseid, kes püüavad olla tema moodi. Õigupoolest ma ei otsi kedagi, tuleb, kes tahab tulla.

Ja kas naine ei tohigi valida, kelle valgust vastu võtab ja kelle oma mitte? Pealegi kui valgust ei taha, siis puudub ka himu. Minu himudega on nii, et nad esinevad üldse harva. Ma pigem kontrollin, kas mind himustatakse, siis tean, kas välimus on sisemusega kooskõlas või mitte.

Kui ma nii eriline olen, siis olen ma ju ka suurt juhti ja õpetajat valgusejumalat ennast ninapidi vedanud.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:12 am    Teema: Vasta viitega

a kuidas sa siis nüüd vahet teed ,et kas on egregor või mees, kes su maailma ehitab.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:15 am    Teema: Vasta viitega

No olgu siis näituseks see teooria, et on mitu elu... No aga kui on mõnel naisel (ei tunne küll vist sellist, aga äkki on) nii paljudes maailmades teisikuid, et kohalike meeste hulgas lihtsalt napib taset puuduvate hankimise osas...
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
a kuidas sa siis nüüd vahet teed ,et kas on egregor või mees, kes su maailma ehitab.
Enamasti kuuluvad ka mehed kuhugi egregori. Aga eks ma tee oma eelistused meeste sabade arvu järgi. Mida vähem sabasid, seda tugevam mees.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:13 am    Teema: Vasta viitega

vaata, natuke, siin on nüüd mingi kamm. ütled sõnaga, et ei taha tokit, energiamaailmas ajad kanaleid igalt poolt ligi. energiamaailmas paistab, et pead võitlust elu ja surma peale, et toki oma maailma neelata. kuna samas keeldud toki valgusest, on küsimus, kellele on see kasulik. see jääb minul vastamata.

see, mis tartus toimus nägi energiamaailmas välja kohutav. üks tartu nõid oli samal ajal big pennis ja nägi su tulekut. ta oli lahkumas, aga jäi vaatama, sai aru, et midagi on tulemas. nägi seest tühja arglikku inimest, kes seda hoolikalt maskeerib. .... ta nägi otsast peale, kuidas ma hakkasin kustuma, muutusin hallimaks-hallimaks. ta oli peaaegu tõusmas, et mind sealt minema vedada, kuid hakkasin taastuma ja ta lahkus.

kuna sina ei tea midagi, siis .... kes teab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Mis neist seest tühjadest arglikest inimestest ikka niiväga vahtida on.

Ja kui sina nii nõrguke oled, et ise enese eest seista ei suuda ja saadad piilukaameraid välja, siis mis sa sinna üldse ronisid, kui ma nii hirmuäratav olen? Kuidas saab üks tühi ja arglik inimene muuta halliks kedagi, kes end ise maailma nabaks ja võimsaks isaseks peab?
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Ja üldsegi mina ei toppinud sinu sisse midagi vastupidiselt sellele, mida sina mulle pähe määrida üritasid.
Tagasi üles
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Natuke, pane nüüd oma suumulk mõneks ajaks kinni!

Vaata nüüd ise oma kahte viimast postitust!

Reetsid end ise!
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:58 am    Teema: Vasta viitega

natuke, see polnud sina, kellelt pasunesse sain, aga tuli ka läbi sinu. paraku mitte ainult läbi sinu.

natuke, see keegi on pidanud mulle jahti juba sügisest saati läbi sinu. varem või hiljem pidi see lõppema. viskasid mulle kohe kanali. ma proovisin selle kellegini jõuda sind säästes.
naiivsuse palk on alati ärasöömine. seekord minu palk. ma ei tulnud selle peale, et see keegi ka ülejäänud üle kavaldab. mind päästsid ootamatused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Suu kinni või suu lahti, see ei muuda midagi.

Ma ei mõista, kuidas pidevates eriarvamustes alati meeste sõna.
Mind säästes? Milleks säästa isikuid kellest sa midagi ei tea? Sellistes situatsioonides peaks ikka enese eest väljas olema, mitte kellegi muu heaks.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma ütlesin, et olin naza naiivne. hea olemise proged.

teistpidi olid sa minu jaoks kanal, läbi kelle oli võimalus aru saada, kellega tegemist on.

maagiat avalikustades lõikasin su ahelast välja. sa pole nende jaoks enam samas rollis kasutatav. kui oleksin päris hea olnud, oleksin seda kohe teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Sellistes situatsioonides peaks ikka enese eest väljas olema, mitte kellegi muu heaks.


Aga ära tegi sellises situatsiooni naise tingimusteta armastus, ja hoolivus inimesest, kes talle kallis. Kuid see on midagi, mida Sa ei mõista mitte kunagi...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt, ma ei rääkinud sellest kontekstist.
Kust võtad sina õiguse öelda, mida teised inimesed kunagi mõistavad või mitte? Kas sa tead ette, mida sa edaspidi ise mõistma hakkad või mitte, et sa saaksid kasvõi poole sõnaga sama teiste kohta väita?
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ja üldsegi, Tokroda ja Tüünas! Miks te oma koli mu ümbert siis ära ei korista, kui ma nii kasutu, arg ja nõme kuju teie meelest olen? Ja ma ei ole märganud, et oleksin andnud kellelegi luba end kuskilt välja lõigata. Sest inimest aidata saab ikka vaid siis, kui on konkreetne soov.´Ja kuitahes madalamaks kui muru te mind ka teha ei ürita, ma ei lange sellesse astmesse, kuhu te mind lükata kavatsete. See teid marru ajabki, et kõigist saate jagu, aga mitte minust. Selle peale te ei tule, et minust pole vaja jagu saada. See, kes pole poolt, pole kohe samas automaatselt vastu.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group