Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kes kuidas vaatab

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 9:54 pm    Teema: Kes kuidas vaatab Vasta viitega

Kirjutage, kuidas teie lähete juhtruumi või kuhu iganes endas või teises. Et oleks yks koht, kust saaks vaadata,valida, võrrelda ja ideid juurde . Muidu tekib selline tunne, et kuna konkreetset õpetust pole, siis arvatakse, et kõigil peab yhtmoodi see käima. Ja nii mõni ei julgegi omamoodi proovida, sest äkki pole see õige asi.
Arvamuste ja võimaluste paljusus on siinse koha voorus.Näidake siis seda.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Teglikult päris sama sisuga teema juba olemas
http://www.ruunikivi.pri.ee/viewtopic.php?t=189

arvan, et selle teema võiks kustutada Confused
Tagasi üles
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2004 4:55 pm    Teema: I vaatamine Vasta viitega

Ah, jäta. Sisu pole sama, kui seda pole jõudnud tekkida. Ää pane kätt ette oma selgepilgulisuses ( seda Sul on) vaid lase asjal voolata omarada.

Vaatan tekste ja näen siin-seal rynnakutest tekitatud lauskaitset. Tunnen, et mida enam keskendub kaitsele, seda enam tekib kaitse testijaid. Nagu rätiku lehvitamine härja ees kutsub sinnapoole puksima. Vaatemäng, uudne ja õpetlik ja mul on huvitav.
Ja siis vaatan, et puksijaid, kes asja käigus hoiavad, nimetatakse ryndajateks hoopis. Yks vapustav kuju on Poder, kelle isemõtlemine on lausa hingatav ja toob siia värsket verd Razz ja ka publikut ikka ja jälle tagasi.

Vaatasin teksti ja minus tekkis pilt, mis aitas enda jaoks situatsioonile pihta saada. Sõnaline väljendus annab asjadele reaalsuse, piltlik väljendus sygavuse. Ja samamoodi vaadeldakse teisi (siin juhtruume), saadakse nagu sygavuti pilt teise olemisest, et mõista teda enda jaoks, teadmata asjaolusid. Ja kui too selle nägemisega nõustub, siis võib vaid tema ise leida kinnitust oma elus sellele nähtud pildile.
Aga ärgem laskugem kiusatusse lasta kolle kylge pookida ainult selleks, et teistel oleks huvitav aplodeerida.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 2:33 am    Teema: Vasta viitega

Kui ausalt olla, siis mina armastan vaadata energiaid. Energia vood, kanalid, pallid jne. Vaatan sedasi, et häälestan ennast teatud laine pikkusele. oskan liigutada enda kogumis punkti. Teised panen nägema sama tehnikaga. Liigutan nende kogumispunkti. Selleks on energiat vaja.
Mis puudutab Potra, siis mina arvan, et Marge on parem, sealt lausa tuleb igasugu huvitavaid asju. Tänu margele vaata kui palju teemasid tekkinud. Poder jääb kuidagi lahjaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sa mainisid kogumispunkti. Selle liigutamiseks on vaja energiat, et tulemust oleks. 20% meie energiast pidavat kuluma seksile, seega kogumispunkti liigutamiseks jääb sellevõrra vähem ressursse alles. Tsölibaadi pidamine tuleks igayhe energiahulgale kahtlemata kasuks. Soovitan soojalt alustada just sellest oma nõiateed praktilisse maagiasse Wink . Edaspidi annab juba seksi arvelt suurenenud energiahulk ise paremad shansid kiiremaks edasiliikumiseks soovitud ja miks mitte just siin foorumis õpetatu suunas.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2004 12:52 am    Teema: Vasta viitega

Peaks mainima, kui keegi kaotab sexis energiat, siis keegi seda saab.
Elu näitab, et sex meestel vähendab energiat ja naistel suurendab. Ega asjata mõned naised ei himusta mees nõidadega sexi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ega asjata mõned naised ei himusta meesnõidadega sexi.


Ma arvan, naised asetavad meesnõia himustamisega ta enda hingeketta helerohelisse ossa, et see hakkaks aktiviseerima nende hinge osi(kui Sinu õpetuse termineid kasutada, Tokroda ) Kui põhjalikumalt tegutseda on see yks sympaatsemaid võimalusi arenemiseks. On täitsa teostatav valida välja keegi, kelle mingi omadus, joon meid lummab ja teadlikult taotleda enda muutumist. Öelda see usuga välja,oodata... ning voila mingi aja pärast , mis oleneb juba enda olemasolevast energiahulgast saabub päev, kus ollakse saavutanud tase, mida imetleti.

Aga seksides lähevad naised siiski liiga kaugele, sest saavutavad selle toimingu kaudu yksnes ligipääsu nõia infoväljale, mitte energiale nagu loodetakse. Ja lähemale pääseb infole nii tõepoolest kiiremini kui lihtsalt suheldes,selles suhtes täitsa arvestatav põhjus himustamiseks Wink . Sest millal veel on inimene teisele avatum, kui selle akti ajal. (Sellise avatuse tulemusena hakkab kahe inimese rakkude vahel tööle otseühendus, mille kaudu laaditakse vastastikku informatsiooni kõigest, mis meis peidus on. - tsiteerides K.Kalamit)

Siin ei käi jutt aga heast enesetundest pärast koosolemist ega infovahetusest nõiale fyysilise lähenemise tulemusena ( too on arenemiseks minu meelest kurnavam variant kui ylalkirjeldatud taotlemine) vaid rääkisin kogumispunkti liigutamiseks vajalikust energiast. Ja seda ei tule seksides mitte juurde Sad ,olenemata kui hästi-halvasti keegi end pärast tunneb.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 1:07 am    Teema: Vasta viitega

Sera, Sa oled asjale täitsa pihta saanud ja mina mõtlesin, kas inimesi üldse huvitab hingeketta teooria. Ja Sa oled suutnud väga ilusti erinevad teooriad, vaated liita tervikuks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 9:18 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda, julgen arvata, et inimesi huvitavad Su teooriad. Ka siis kui kaasa ei räägita, sest ei osata veel asju endas näha, st ei olda valmis kaasarääkimiseks Smile
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Esm Nov 29, 2004 1:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

kedagi ei saagi "sunniviisiliselt päästa", see on teise inimese saatusesse vägivaldne sekkumine varem või hiljem ikkagi karistatav.
kes jõuab selleni tuleb ise ja küsib abi.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Maailma on alati valitsetud hirmu abil. Kes hirmu alt ei vabane, see edasi ei lähe, jääb nö lambaks, kui mitte vabatahtlikult karjuse juurde jooksvaks siis selleks vähemalt, keda karjakoer sabast näksab ning ikka teistele järele jooksma sunnib.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et meie oleme eestlased ja meil on oma tee käia. Ma ei taha küll castanedalaste kohta midagi halvasti öelda, aga mul on tunne, et ega nemadki pole kõigest hästi aru saanud. Minu enda elupraktika näitab, et pead olema julge, hakkama vastu ja siis kõik asi areneb. Salaja susides ei jõua kuhugi.
Ja muideks, mis puudutab kristlasi, siis mind isiklikult nad küll ei häiri. Lihtsalt on hea nende kallal nokkida, toob elu sisse.
Ja oh õudust, mida avalikumaks me asju teeme, seda paremini hakkab areng toimuma.

Muideks, jätke meelde, et kõik kuni sageduseni 23, peavad olema kõik avalikud ja nähtavad.
Sagedusribad 24-31 on väljavalitutele. Nendest teadmistest me foorumis ei räägi. Need teadmised kuuluvad ainult vabadele inimestele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 12:00 am    Teema: Milleks õppida siit? Vasta viitega

Valitsetakse hirmu ja ka mugavuse abil. Mugav on inimese jaoks naalduda kuhugi vastu. See soosib aga jõu ylekandumist tugipunktile, nii nagu väsinud inimene vajub kogu raskusega seinale. Külm on sellise mugava inimese musternäide siin foorumis mu jaoks."Mul on sein (heaolu) ja ma seisan niigi mõnusalt pysti, mida mulle annab mingi teooria"- nii kõlab ta jutt minu roosadele kõrvadele. Täiesti tervemõistuslik jutt muide.

Tokroda ytlemistest foorumis on mulle aga enim meeldinud järgmine:
inimestel tuleks senikaua tugipunkte ära võtta, kuni enam muud üle ei jää, kui iseendale toetuma hakata. Iseendale toetudes me keskendume endale, oma terviklikkusele. Ja kõik ,millele me oma tähelepanu keskendame, muutub tugevamaks.

See, mida annab veel yks õpetus kõigi teiste kärnaste Laughing õpetuste seas on lihtsalt yks viis, kuidas õppida seisma...toetudes iseendale. Mõni õpib seda juba siis kui sein veel pysti. Teine seinaelanik peab seda ajaraiskamiseks. See on valiku kysimus , ja ka mugavuse (seni kuni kõik niigi on ok).

Olen huvitatud lihtsalt sellest, et mu jõud toetaks, muudaks tugevamaks mind ennast,( mitte ei kanduks osavatele toetavatele reptiloididele, kui siinset terminoloogiat kasutada). Ja jõud on võimsalt olemas kelleiganes jaoks pigem siis, kui too ei looda selgrootuna millelegi kõrvalisele.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2004 7:13 pm    Teema: II vaatamine. Võitluslikkusest ja võitlusvalmidusest. Vasta viitega

Kõik endast välja lasta, milline vabanemine koormast. Nagu tuleb, nii väljaöelduna ringlusse läheb. What goes around, comes around- mis läheb, see tuleb siis jälle tagasi. Kergendustunne näiline,aga loll tark on arukam kui tark loll. Sõnayhendi esimene pool tähistab näilisust. Seepärast toetan selliseid, kes end ohjeldamatult välja elavad. Vaikiolijad saavad niigi hakkama, toetudes iseendale nagu isiksusele kohane. On mõnigi nõidadest muudmoodi juhtnööre /asjast aru saada proovinud kui silmnähtava kaudu? Ju ka sellepärast ei paanitse.

Meeldetuletuseks, viha ei ole seotud kiskjakujuga. Kes sõnavõitlustandril, oma kiskjakuju aktiveerumist olete vaadelnud ? See tegevus nõuab kontrolli ja hoiab pilgu enda võimalikel vigadel, ikka yks samm ette tajuda tegevuse tulemuslikkust. Ning usun, et see ei lase ka õrritajana esinevat matadoori rynnata areenilesattunud lihahärjana, vaid võrdse vastasena. On seda kasutatud? Kui ei, siis aeg alustada praktikaga – tingimused on soodsad. Seda enam, et etteloetud õppetykk. Matadoori õrritamine enne ei vaibu kui see sarvede otsa aetud. Täpne rihtimine nõuab kiskjalikku kaalutlevat rihtimist enne suskamist.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2004 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sera, minu jätkuv imetlus... Wink
Tagasi üles
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2004 10:04 pm    Teema: III vaatamine. Suhtumise teadlik valik Vasta viitega

Kes ei valda välise kohanemise kunsti, ärgu astugu liiga kiiresti võõrasse mõistusse ja keskkonda – paremat kui tagasilykkamist pole loota. See kehtib ka siinsete uustulnukate kohta, kes te imestate, miks tammepärga kaela ei riputata, kui juba sisseastudes suure ideega oma panuse yhisesse katlasse annate. Te pole võtnud aega tutvumiseks ega enda tutvustamiseks. Kõik uus lykatakse juba paljast kahtlustamisest tagasi, sellele vaatamata, et just uut siin oodataksegi - sest on kahtlane, kes te selline olete, et usaldada teil peost syya.

Mõnus on tõesti rahuldust saada teisi kastidesse liigitades. See ei ole siiski selle teooria eesmärk. Liigitamisoskusest kasusaamiseks oleks vaja valida sobivaim kylg selle kasti iseloomustusest enesele kasutamiseks. Kui oled osanud kellegi ära liigitada, siis omad juba teadmisi ka tema tõenäolistest eelistustest ja veapunktidest. Nendele vihavabalt keskendumine annab hoopis teise efekti kui pikk nyristav systeemitu kemplemine.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2004 11:50 am    Teema: Re: III vaatamine. Suhtumise teadlik valik Vasta viitega

Sera kirjutas:
Kes ei valda välise kohanemise kunsti, ärgu astugu liiga kiiresti võõrasse mõistusse ja keskkonda – paremat kui tagasilykkamist pole loota. See kehtib ka siinsete uustulnukate kohta, kes te imestate, miks tammepärga kaela ei riputata, kui juba sisseastudes suure ideega oma panuse yhisesse katlasse annate. Te pole võtnud aega tutvumiseks ega enda tutvustamiseks. Kõik uus lykatakse juba paljast kahtlustamisest tagasi, sellele vaatamata, et just uut siin oodataksegi - sest on kahtlane, kes te selline olete, et usaldada teil peost syya.

Mõnus on tõesti rahuldust saada teisi kastidesse liigitades. See ei ole siiski selle teooria eesmärk. Liigitamisoskusest kasusaamiseks oleks vaja valida sobivaim kylg selle kasti iseloomustusest enesele kasutamiseks. Kui oled osanud kellegi ära liigitada, siis omad juba teadmisi ka tema tõenäolistest eelistustest ja veapunktidest. Nendele vihavabalt keskendumine annab hoopis teise efekti kui pikk nyristav systeemitu kemplemine.


Sõjamehe lähenemine! Ühine ja resoluutne "Ei" EGO poputamisele? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group