Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sisemise välimise kooskõla
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 6:19 pm    Teema: Sisemise välimise kooskõla Vasta viitega

Mis te arvate mis võiks määrata selle, millist meest/naist keegi tahab? Mis määrab just selle välimuse? Ma ei pea siinkohal silmas meiki või riietust vaid just vastassoo keha, juuksevärvi jne. Ma ise mõtlesin midagi sellist, et tegelikult saab ju inimese näo järgi saab teha kindlaks tema omadusi jms, tegelikult peaks kogu keha järgi saama kindlaks teha inimese iseloomu ja oskusi. (Nt näolugemiskunst on eriti tuntud kunst Hiinas) Seega võib olla niimoodi, et need inimesed kes on meie fantaasiates või kes on lihtsalt meile meeldiva füüsilise välimusega, on kooskõlas just meile sobivate ja arendavate sisemiste omadustega. Näiteks kui mõnel mehel on vaja mingite teatud omadustega naist ja mõnel naisel, kellel need omadused olemas on, võib see kehas avalduda näiteks paksude huultema. Siis mehel kes taolist naist vajab, võib tekkida näiteks huulefeti¹ mis aitaks tal selle õige leida. Niiet mida sarnasem on välimuselt meie otsitav vastassugupool meie fantaasiates olevaga, seda parem on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

põhimõte on õige.
mul on yx hea sõber, kelle naistuttavatest suur hulk on suht sanased - nii näojoonte kui ka kehakuju poolest. ja neil on ka suht sarnased arsaamad inimestest ja maailmast. tähendab inimene otsib mingid kindlaid jooni - need kannavad tema jaoks mingit tähendust, isegi siis kui ta endale ei teadvusta pointi.
muide, füsiognoomika on tõepoolest näolugemiskunst, aga selle alla käivad ka keha välised jooned, hoiakud. ja see on isegi tõsiteaduslikul moel mingil määral aktsepteeritud - tollitöötajatele õpetati yxvahe yht-teist sellest vallast - et oleks võimalik väliste tunnuste alusel kergemini määratleda potentsiaalseid ohuallikaid.
see tähendab, et välimus kannab endas infi käitumise (ka peidetud) kohta, see aga peegeldab inimese sisemaailma ja see omakorda seda, mis või kes see inimene energeetiliselt olla võib.
ja seda loetakse, ilma, et aru saadakse, mida loetakse ja mida tegelikult nähtu tähendab.
selle kohta on eesti keeles ilmunud päris palju kirjandust, peast ei oska käigu pealt laduda, aga kui kedagi huvitab, andku teada, otsin infi välja.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nii ta on. meie sisemaailm, energeetika loob meie keha. Võtke kasvõi haridus. Inimese näojooned muutuvad, kui ta õppinud on.

Mina olen lahti mõtestanud, miks mõni naine mulle meeldib.
Näiteks suurte puusadega naine. Sellel naisel on väljaarenenud maailmapilt. (Kvaliteeti näitab midagi muud). Mulle meeldib tugev maailmapilt.

Aga paljudele meestele meeldivad kitsapuusalised. need on mehed, kes ei suuda piisavalt mõista. Kui naisel ei ole välja arenenud maailmapilt, siis ei pea ju palju nuputama. Mis teha, kui ajusid pole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi lugesin mingit uuringut ja sealt tuli välja,et kui mees otsib uut naist siis enamik mehi otsib võimaliku sarnast eelmise naisega.Aga naistele meeldib vaheldus.Näiteks machole järgnem romantik jne.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

meie keha muudavad ka kunstlikud mõjurid - armid, opid. muide yx hullemaid asju on see, kui tehakse neid nn kosmeetilisi oppe. systitakse huultesse botoxit, et need täidlasemad oleksid - aga see ei ole valgele rassile iseloomulik, ja silikoonitakse rindu suuremaks ja lõigatakse jagu "ilusaks" e nõrgemaks (energeetiliselt). ja kogu see jama muudab energeetiliselt valeks - tekitab valed programmid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Kunagi lugesin mingit uuringut ja sealt tuli välja,et kui mees otsib uut naist siis enamik mehi otsib võimaliku sarnast eelmise naisega.Aga naistele meeldib vaheldus.Näiteks machole järgnem romantik jne.
Loo moraal: naine tahab erinevaid mehi. Mehele piisaks ühest täiuslikust naisest.
Mina olen täitsa rahul riigi tuleviku võnkega. Kes täiuslikku naist saand, see tavalistest naistest ei huvitu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
wudu kirjutas:
Kunagi lugesin mingit uuringut ja sealt tuli välja,et kui mees otsib uut naist siis enamik mehi otsib võimaliku sarnast eelmise naisega.Aga naistele meeldib vaheldus.Näiteks machole järgnem romantik jne.
Loo moraal: naine tahab erinevaid mehi. Mehele piisaks ühest täiuslikust naisest.
Mina olen täitsa rahul riigi tuleviku võnkega. Kes täiuslikku naist saand, see tavalistest naistest ei huvitu.


vastab tõele Smile
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Hellalthullnaine



Liitunud: 31 Dets 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda:

Milline on täiuslik naine?
Naisena julgen väita,et ka naine otsib armastuses täiust lootes seda kohata partnerlussuhtes seega mehes(iseasi kas me otsijatena alati teame milline on täiuslik suhe,täiuslik mees)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:10 am    Teema: Vasta viitega

täiuslik suhe on selline, mille puhul ei teki tunnet, et midagi on puudu, yxkõik millises eluvaldkonnas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vastab tõele Smile


On vist olnud suur seebi allahindlusmĂĽĂĽk Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:15 am    Teema: Vasta viitega

Hellalthullnaine kirjutas:
Tokroda:

Milline on täiuslik naine?
Naisena julgen väita,et ka naine otsib armastuses täiust lootes seda kohata partnerlussuhtes seega mehes(iseasi kas me otsijatena alati teame milline on täiuslik suhe,täiuslik mees)
Täiuslikku meest saad tunda siis, kui planeedi valgus siseneb Sinusse. Aga ta tuleb siis, kui oled küps.

Täiuslik naine annab piiramatud võimalused.

Aga ma olen pannud tähele, et naised ei märka üldreeglina täiuslikke mehi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mis te arvate mis võiks määrata selle, millist meest/naist keegi tahab? Mis määrab just selle välimuse?


Mina tean, mina tean!!!

Brad Pitt Embarassed
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:19 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Kunagi lugesin mingit uuringut ja sealt tuli välja,et kui mees otsib uut naist siis enamik mehi otsib võimaliku sarnast eelmise naisega.Aga naistele meeldib vaheldus.Näiteks machole järgnem romantik jne.


Tegelikul on selline tegevus niiöelda selle õige mehe otsimine, kui pole veel välja kujunenud see õige maailmapilt, et teaks kohe, keda tahaks. Ei saagi ju esimese mehega igavesti ühte heita, kui vähegi klappi on.

Sõbrannaga on ka nii, talle meeldivad vaid väikest kasvu ja hästi saledad mehed, vaatab neile alati pika pilguga järgi, aga mind sellised mehed pole kunagi huvitanud, vähemalt partneri tasemel. Meeldivad tumedad juuksed ja pruunid silmad, suudan sellistesse nunnudesse kiiresti armuda, teine kord, aga kui nad suu lahti teevad, siis võib juhtuda see, et jooksen kohe minema.
Tagasi üles
Hellalthullnaine



Liitunud: 31 Dets 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda:
Tsiteerin::
Täiuslik naine annab piiramatud võimalused.


ANNAB või JÄTAB piiramatud võimalused?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Hellalthullnaine kirjutas:
ANNAB või JÄTAB piiramatud võimalused?
Hea kĂĽsimus. Vist JĂ„TAB.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hellalthullnaine



Liitunud: 31 Dets 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:53 am    Teema: Vasta viitega

Üks nägemus täiuslikust naisest "Kukerpillide pilgu läbi"
ja miks ka mitte Wink

Kui naine armastab meest,
kõik tööd teeb ära ta eest.
Ta tassib puid ja peseb nõud,
remondib auto, lapsi koju toob.
Ta kuningriigiks on köök
ja siis, kui laual on söök
ta hĂĽĂĽab:
hei, hei, tulge, muidu jahtub te söök.

Meeste päevad täis on askeldust.
Lõuna sõbraga, pits kohvikus.
Hulk pabareid jääb lauale.
Tolm katab neid vist kaua veel.

Kui naine armastab meest...

Neil lapsi kodus on kas viis või kuus -
mees harva neid näeb, täpset arvu ei tea.
Vanem tĂĽtar on vist see, kes on pruudieas,
noorem poeg vist see, kes arve teab peast.

Kui naine armastab meest...

Kui lapsed juba õhtul magavad,
siis mees ehk oma naisega juttugi aa’ks.
Ta räägiks oma raskest päevatööst,
kuid naine norskab, kuigi ei ole veel öö.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
went
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 12:56 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kust see tunne nyyd tuli aga mul on sellest kukerpillide naisest kyll kahju Crying or Very sad
see nagu ei lähe ja meeska õhta .. ja naine juba magab... ei ei see ei lähe
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas see vana ütlemine oli?Umbes nii-naine peab köögis müttama nagu karu,seltskonas olema kui daam ja voodis nagu lits.Ütlen kohe,et mina sellega 100% nõus ei ole
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 8:26 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 11:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Hellalthullnaine kirjutas:
ANNAB või JÄTAB piiramatud võimalused?
Hea kĂĽsimus. Vist JĂ„TAB.


täiuslik naine mõistab piiramatute võimaluste vajalikkust ja loob baasi nende kasutamise hõlbustamiseks.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group