Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

naiselikkuse/mehelikkuse energia
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 9:18 am    Teema: Vasta viitega

ehk siis uus teema. millal mis ja mida.ehk sinu sõnade kohaselt: milla naine on küps unenägija.
hetkel pole naised piisavalt pädevad isegi oma füüsilist viljastumist jälgima. võttes arvesse abortide arvu. mis siis vaimsest rääkida.

edit: naised viljastuvad füüsiliselt, et meest orjastada. kas ja kuidas võiks toimuda mehe orjastamine, lastes tal ennast vaimselt viljastada?
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ehk siis uus teema. millal mis ja mida.ehk sinu sõnade kohaselt: milla naine on küps unenägija.
hetkel pole naised piisavalt pädevad isegi oma füüsilist viljastumist jälgima. võttes arvesse abortide arvu. mis siis vaimsest rääkida.

edit: naised viljastuvad füüsiliselt, et meest orjastada. kas ja kuidas võiks toimuda mehe orjastamine, lastes tal ennast vaimselt viljastada?


Kas pole mitte nii, et lastes ennast viljastada, nõustub naine automaatselt selle mehe programmide järgi käima? Mida võib lugeda kui mitte orjastamiseks, siis naise voolavuse fikseerimiseks teatud suunes?
Olen kogenud, et kui programm ytleb naisele :"ei saa" siis naine ei saagi ja vastupidi. Ka naise vaimsed võimed sõltuvad palju sellest, kui avar on selle mehe "maailm", kelle programme ta kannab.

Mõtlen ka seda, et naisel on lihtsam, kui viljastav mees ei ytle kunagi: nii ei saa, vaid proovib kogu aeg piire, teades seda mida saab ja täiendades nimekirja...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:35 am    Teema: Vasta viitega

pigem nii, et kas programmid võimaldavad maailma avardamist.

kui mees tahab avardumist, pakub ta naisele progesi, et naise maailm avarduks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
pigem nii, et kas programmid võimaldavad maailma avardamist.

kui mees tahab avardumist, pakub ta naisele progesi, et naise maailm avarduks.

see oli nyyd programmide keeles peaaegu seesama, mida ma silmas pidasin. Aga kui proged ytlevad yht, suu teist???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 10:54 am    Teema: Vasta viitega

on variante vist.

suures mastaabis on naine programmide tulvas, mis on üsna vastuolulised. siit vist, et naise soov maksab, keerab mehe kaela. seega, kui naisel pole soovi, on naise arenemine üsna kaootiline. ja mehed rebitakse naiste maailmade vahel lõhki.

segadus on vist mõlemapoolne. mehed ei märka, mida ja kuhu külvavad. naised ei märka, mida ja kellelt vastu võtavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:03 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
pluss see,et kuidas kontrollitakse voogu.


läbi sisemise vaikuse. sisemine vaikus, kui on piisavalt tumedat energiat, annab juhtimise teisikule. Et teisik tunnetab maailma vahetult ei vaja ta programme maailma tõlgendamiseks. Mida teadlikum on teisik iseendast seda suurem on kontroll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Jess!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Kõrgel Lendaja
vat oma viimase lausega sõnastasid mu küsimuse, mida ma siin olen muudkui pöödnud erinevate nurkade alt küsida Laughing
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:13 am    Teema: Vasta viitega

mul millegipärast tunne, et programmid pole ainult mõistuslikud/tõlgenduslikud ja küünivad teisikute maailma. või on seal omad programmid. midagi seesugust.

otsene tajumine on samuti kirjeldus, aga ei põhine mõistusel(meie mõttes)

lycantrophe kirjutas:
Kati kirjutas:
pluss see,et kuidas kontrollitakse voogu.


läbi sisemise vaikuse. sisemine vaikus, kui on piisavalt tumedat energiat, annab juhtimise teisikule. Et teisik tunnetab maailma vahetult ei vaja ta programme maailma tõlgendamiseks. Mida teadlikum on teisik iseendast seda suurem on kontroll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:18 am    Teema: Vasta viitega

ma mõtlen ,et oskus saada musta energiat kätte läbi sisemise vaikuse on oluline seetõttu,et annab naisele võimaluse tajuda ennast ja omi vajadusi.
see side teisikuga aitab teadvustada seda, et mida naine ISE arenguks vajab ja kuhupoole ISE liikuda soovib.
kui jääda lootma meeste peale,ehk siis valimatult programme haarata teeb see sama välja mis lasta egregoridel ennast zombistada. ehk siis annad oma arengutee kellegi teise kätte.
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:21 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ma mõtlen ,et oskus saada musta energiat kätte läbi sisemise vaikuse on oluline seetõttu,et annab naisele võimaluse tajuda ennast ja omi vajadusi.
see side teisikuga aitab teadvustada seda, et mida naine ISE arenguks vajab ja kuhupoole ISE liikuda soovib.
kui jääda lootma meeste peale,ehk siis valimatult programme haarata teeb see sama välja mis lasta egregoridel ennast zombistada. ehk siis annad oma arengutee kellegi teise kätte.


sisemine vaikus on vist valitute privileeg. ses mõttes, et tavainimene seda ei harrasta, järelikult...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:27 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ma mõtlen ,et oskus saada musta energiat kätte läbi sisemise vaikuse on oluline seetõttu,et annab naisele võimaluse tajuda ennast ja omi vajadusi.
see side teisikuga aitab teadvustada seda, et mida naine ISE arenguks vajab ja kuhupoole ISE liikuda soovib.
kui jääda lootma meeste peale,ehk siis valimatult programme haarata teeb see sama välja mis lasta egregoridel ennast zombistada. ehk siis annad oma arengutee kellegi teise kätte.


aga programme on ikka vaja. vaikusega tekib valikule uus alus. taotlus hakkab valima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:28 am    Teema: Vasta viitega

kui pole oskust või võimalust...sellest ehk.
ehk on see midagi mis on ära pännatud. mulle kusagilt meenub ,et lendajale pidi pidev mõttetöö meeldima.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:32 am    Teema: Vasta viitega

aga taotluse leib on kibe nii nõiale kui lendajale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:33 am    Teema: Vasta viitega

[quote="Lendab Kõrgelaga programme on ikka vaja. vaikusega tekib valikule uus alus. taotlus hakkab valima.[/quote]

kas pole nii,et kui oskad vaikust, oskad paremini programmide rägastikus valida? ma ei ürita väita,et programme pole vaja. mulle on lihtsalt vastukarva variant 'maha ja taha ja programm sisse'. ja vahest ei meeldi mulle see 'küll mees teab mis naisele hea' asi ka.
ehk siis ilma arusaamiseta alluda on tiba vastuvõetamatu.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
aga taotluse leib on kibe nii nõiale kui lendajale


selgita.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:49 am    Teema: Vasta viitega

taotlus hakkab siinpoolsest välja viskama programme, mis talle ei sobi. a see on valus.

näiteks võtab vastu mehe proged, mida ta mõistusega ei taha, aga taotlus tahab. siis naine üsna segi läheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 11:58 am    Teema: Vasta viitega

kas see valu on midagi hirmulaadset. ehk siseneb miski mis näitab sulle ,et senist maailmapilti on vaja muuta/kõigutada? mängu vahetamise mängu hirm.

samas on mees naise maailmas tihtilugu oluline toetuspunkt. seni kuni ise hakkama ei saa selle hulgaga mis olemas on või sisse voolab...vms.
erinevates aspektides võivad olla erinevad mehed: teadmised,raha,võim..mis iganes. oluline on see ,et see mees annab turvatunde. vastavalt vajadusele keskendud selle mehe peale. see stabiliseerib. ma ei tea kuidas see toimub. kas käib siis mingi programmide laadimine...ilmselt.
aga irooniline on see,et turvatunde annab ainult see mees, kes valitud aspektis saamahimutu on. mida saamahimutum seda turvalisema tunde tekitab. üks saamahimutuse märke võiks ka ausus olla näiteks. siit see tuuleluua märkus,et kui programm räägib üht aga suu teist...
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

võibolla juhib teatud juhtudel ka mehe teisik seemendamist. ka siis ei tea mees mõistusega, mis värk on. aga naisel võib pärast paha olla. mis siis , et areneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

taotlus tuleneb tahte pealt...nagu ma aru saan.
ühe külje pealt oleks siis taotluse puhul probleemiks see,et mis või kes naise tahet juhib.
teisalt tundub mulle ,et taotlust oleks ehk kohati parem usaldada kui mõistust.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group