Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Välismaa mees.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Arengukiirus ei pruugi näidata kvaliteeti.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

inimloomus on see mis arenedes hakkab end kõrgeks pidama. ego.

seega arendades ennast ei vaata pisiasju... ning nii mõndagi jääb kahe silma vahele.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

rääkides sellest miks on meesoost tegelastega parem ja mõnusam luua sõprussuhteid kui naistega, ütleks ma et asi on selles et mehed oskavad mõelda, ja minul isiklikult on meestega kergem suhelda kui naistega. Naistega tuleb alguses tuttavaks saades mingi metsik mõtteline kammaljaa teemal, kes on etem.
See on üldine, on ka päris mitmeid erandeid Wink
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 10:30 pm    Teema: Re: Välismaa mees. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kuna kevad käes, siis jäin minagi mõtlema, kas mina tahaks välismaa naist..


Sul on juba ju naine, palju sa neid naisi ikka tahad ?
Aga tegelikult on olulised ju siiski inimese sügavad tunded, mitte maailma füüsilised riigipiirid, mida inimene suure jõuga ja sõjaga edasi-tagasi pidevalt nügib.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kui keegi rikkas on, ükskõik kas kodu või võõramaine, siis on seal taga mingi egregori teenimine. Ega see rikkus pole niisama tulnud. Aga pealtnägijas näitas ühte kalameest kes elab narva jõel ja püüab kala. Ja ma hakkasin ka mõtlema et mille pärast ma peaks kedagi teenima. Läheks samamoodi ja saadaks ühiskonna kuradile. Kindel on et ükski naine mulle sinna järgi ei tuleks. Paratamatus on see, et naised jooksevad ikkagi nende järgi kes egregore teenivad.


Ja mida su naine lastele söödaks, kala ?
Ja koolimineku asemel korjaks metsast hagu ?
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:


Kui naine annaks tingimusteta, siis oleks tal suht poogen kas ka mees teeb teisi naisi õnnelikuks, jagab neile seda mis neil tarvis on ja rikastab neid enda energeetikaga.
Kas naine suudab olla üle kadedusest või mitte, küsimus on peamiselt selles.


Arxos, mitme mehega sina oma naist jagada sooviks või suudaks.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 11:01 pm    Teema: Re: Välismaa mees. Vasta viitega

naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Kuna kevad käes, siis jäin minagi mõtlema, kas mina tahaks välismaa naist..


Sul on juba ju naine, palju sa neid naisi ikka tahad ?
Aga tegelikult on olulised ju siiski inimese sügavad tunded, mitte maailma füüsilised riigipiirid, mida inimene suure jõuga ja sõjaga edasi-tagasi pidevalt nügib.
Täpselt niipalju, kui on vaja maailma muutmiseks.
Sina võid elada oma väikese inimese elu, aga mina kavatsen maailma muuta ja selleks on vaja kokku saada 48 naist ja meest.

PS: naise juures on tähtis parameeter ja kas ta viitsib tööd teha. Muu pole oluline.
Näiteks Sina oled väga hea potensaaliga. Sinust võiks päris vinge tegija teha. Aga sina tahad elada väikese inimese elu, siis mängi oma pottide ja pannidega oma pere mänge edasi. Ja ära vingu, et siinsed mehed sind ei austa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 11:47 pm    Teema: Re: Välismaa mees. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Kuna kevad käes, siis jäin minagi mõtlema, kas mina tahaks välismaa naist..


Sul on juba ju naine, palju sa neid naisi ikka tahad ?
Aga tegelikult on olulised ju siiski inimese sügavad tunded, mitte maailma füüsilised riigipiirid, mida inimene suure jõuga ja sõjaga edasi-tagasi pidevalt nügib.
Täpselt niipalju, kui on vaja maailma muutmiseks.
Sina võid elada oma väikese inimese elu, aga mina kavatsen maailma muuta ja selleks on vaja kokku saada 48 naist ja meest.

PS: naise juures on tähtis parameeter ja kas ta viitsib tööd teha. Muu pole oluline.
Näiteks Sina oled väga hea potensaaliga. Sinust võiks päris vinge tegija teha. Aga sina tahad elada väikese inimese elu, siis mängi oma pottide ja pannidega oma pere mänge edasi. Ja ära vingu, et siinsed mehed sind ei austa.


Mõni mees austab mind siin küll, ma olen seda tundnud. Usu või ära usu, ma polegi nii väga külm ja tuim inimene, lihtsalt väga raske on inimest tundma õppida vaid mõnesaja postituse kaudu, seda enam, et pool sellest on veel jura-mura. Ja potid ja pannid on minu maailm, mida ma tunnen, ma ei tunne sinu maailma ja oma maailma ka veel eriti. Tegelikult ei jaga ma oma maailmast veel eriti palju, ainult seda mida ma tunnen, aga ma ei usalda asju, mida ma ise ei näe.

Tegelikult tundub mulle teinekord, et sul on suurusehullustus, alles oli jutt 12nest naises ? Või on naisi 12 ja mehi 36. Tegelikult see oleks loogiline, iga mehe kohta 3 naist Sad

Ja tegijaks saan ma vaid iseendast ise teha (kuigi ma ei tea, kas vajan sellist tunnustust, vaevalt), teised saavad mulle vaid teadmisi anda, kuni ma ise nägema hakkan. Ja mul ei ole sellega kiire, kavatsen veel palju aastaid elada ja õppida, ja ei ole ka siis kindel, kas ma leian siis seda mida otsin.

Kindlasti ei pea ma seda foorumit ainsaks teadmiste allikaks, aga mulle tundub, et alustuseks on see hea koht, kuna miski kindel asi tõi mind siia foorumisse, ja ma usun, et see üks vastus sai tänu siinsele foorumile lahendatud.

Tegelikult tunnen ma siin foorumis miskit pidevalt kärsahaisu, tõsine nais- ja meesenergia vaheline tõuklemine-hõõrumine. Ja nagu keegi siin foorumis ütles, et ilma igasuguste tingimusteta andmine on sama, mis astuda samm mehest madalamale astmele. Tegelikult tahan ma teada, paljud mehed suudavad ise ilma igasuguste tingimustega anda naistele teadmisi ?

Ja ka meeste omavaheline kitkumine on karm, naiste omavaheline vist veel hullem. Ju siis on sellel kitkumisel põhjus, viha-vaen-kadedus-tahete pealesurumine jne annab mõnele energiat, mis paneb ta siin tegutsema - adrenaliin, nad oleks nagu kellegi söök. Ja ei saa tunnistada, et ma sellest kitkumisest eemale alati jään. Ja tundub, et sina naudid seda kõige rohkem.

Jah ma võin elada oma väikest elu, kui ma seda tahan, aga ma kavatsen seda teha nii, nagu mina ise tahan. Ja tegelikult, mis on ühele suur, on teisele väike, nähtavasti ei vaja ma niipalju kui sina, et end hästi tunda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Naine, sa ei jõua üksinda kuhugi.
Miks ma endale kindel olen? Ma olen ehitanud tegijaid. Seega kogemus kindel, mida keegi ei saa kõigutada.
See, mis siin toimub, Sinu peake kinni võta.
Teeksid sa seda, mis ise tahad, siis ma kiidaksin Sind. Aga praegu teed seda, mis kästakse. Õpi ükskord selgeks, mis on sinu ja mis vööras tahe.

NB 48 meest ja 48 naist. Kokku 96.

Ega ma üksi kõike tööd jõua ära teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naine, sa ei jõua üksinda kuhugi.
Miks ma endale kindel olen? Ma olen ehitanud tegijaid. Seega kogemus kindel, mida keegi ei saa kõigutada.
See, mis siin toimub, Sinu peake kinni võta.
Teeksid sa seda, mis ise tahad, siis ma kiidaksin Sind. Aga praegu teed seda, mis kästakse. Õpi ükskord selgeks, mis on sinu ja mis vööras tahe.

NB 48 meest ja 48 naist. Kokku 96.

Ega ma üksi kõike tööd jõua ära teha.


Kes ütles, et ma olen üksinda ? Ei, kindlasti ei ole ma üksinda. Ma pole kunagi seda arvanud, et inimene kuskile üksinda jõuab, sest ühtsuses peitub jõud. Ka pere on koos eksisteerimine, sõbrad jne. Mul pole plaanid enda ümber luua kogukonda, ega ka kunagi asuda kedagi kummardama, mis teha, minus on liiga palju iseseisvust, on see hea või paha, pole oluline, ennast ma murdma ei hakka kunagi. ENLÜ on vist ainuke koht, kuhu ma kuulun, aga see on teine asi.

Ja, mis on siis minu tahe ja kes on need võõrad, kui sa ennast pead palju paremaks ja targemaks, siis palun väga, minu plaan ei olegi saada sinu sarnaseks, seega näen ja tunnen ma asju teisiti. See siin on SINU maailma ja ma ei peagi seda mõistma, piisab sellest, kui ma kunagi oma maailmast aru saan. Ja nagu ma kirjutasin, mul ei ole kiiret kuskile.

Vaata, et Sinu enda tahe on sinust endast tugevam, siis sa oled iseenda ori.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:15 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Vaata, et Sinu enda tahe on sinust endast tugevam, siis sa oled iseenda ori.
No sellise programmiga palun ära tule lehvitama. Ainuke asi, mis vabaduse annab on inimese enda tahe.

Sus pole grammigi iseseisvust.
Koguaeg saadad mulle signaale. Kui järgiksid oma tahet, siis Sa ei mängiks lolli, vaid hakaksid asjaga pihta.
Aga oh ei saa oled ori, kes mängib iseseisvat.
Isegi sellest ei saa aru, et ma siin haaremi pidamise jutuga toon välja teie viha ja soovi orjastada.
Sinu monogaamia jutt ei ole mittemidagi muud, kui õigustus mees orjastada. Kas tõesti on teine inimene mõeldud teise inimese eraomandiks Question
Ja vaata kuidas tuleb teie vihkamine välja, kui mängu tuleb teine naine. Ise räägite siin armastusest. See on kõik võlts petukaup. Üks silmakirjalik kari ja kogulugu.
Ise muideks flirdid täiega, aga mees peab kuuluma aint sulle.
kammoon tädi.
Mina isiklikult elan naisega koos, sest mul on vastutus. Kui naine läheks ära ja ma üksi jääks, ei võtaks ma enam kunagi uut naist.
Sa arvad, et naise pidamine mingi mee lakkumine oleks Question
Äitähh, aga üksi on kõige parem olla.
ja krõpsu saab alati ja iga kell kui isu peale tuleb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:29 am    Teema: Vasta viitega

Mina usun lepinguid ja otstarbeid...kutsuge mind litsakax või hoopis ei-tea-milleks, ei koti enam teate Very Happy sest mu sisetunne ütleb, et see õige Cool
Ja "korralikud" mehed jookse minema...ning mõtestage lahti asi nimega "armastus", see on ju ainult illukas Twisted Evil see on kõigest tingnimetus teatud asjaolude kokkulangevusele Cool

Endale mõtestasin lahti ja - puff - illukas kadunud Very Happy

PS! Ma ei ole kibestunud ega muud sellist.
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:06 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
naine kirjutas:
Vaata, et Sinu enda tahe on sinust endast tugevam, siis sa oled iseenda ori.
No sellise programmiga palun ära tule lehvitama. Ainuke asi, mis vabaduse annab on inimese enda tahe.

Sus pole grammigi iseseisvust.
Koguaeg saadad mulle signaale. Kui järgiksid oma tahet, siis Sa ei mängiks lolli, vaid hakaksid asjaga pihta.
Aga oh ei saa oled ori, kes mängib iseseisvat.
Isegi sellest ei saa aru, et ma siin haaremi pidamise jutuga toon välja teie viha ja soovi orjastada.
Sinu monogaamia jutt ei ole mittemidagi muud, kui õigustus mees orjastada. Kas tõesti on teine inimene mõeldud teise inimese eraomandiks Question
Ja vaata kuidas tuleb teie vihkamine välja, kui mängu tuleb teine naine. Ise räägite siin armastusest. See on kõik võlts petukaup. Üks silmakirjalik kari ja kogulugu.
Ise muideks flirdid täiega, aga mees peab kuuluma aint sulle.
kammoon tädi.
Mina isiklikult elan naisega koos, sest mul on vastutus. Kui naine läheks ära ja ma üksi jääks, ei võtaks ma enam kunagi uut naist.
Sa arvad, et naise pidamine mingi mee lakkumine oleks Question
Äitähh, aga üksi on kõige parem olla.
ja krõpsu saab alati ja iga kell kui isu peale tuleb.


Kui sul midagi enam tarka öelda ei ole, siis hakkad sa haukuma. Tead küll mis haukuvate koerte kohta öeldakse. See jutt, mis sa kirjutasid, näitab sinu äärmist ebakindlust. Ise sa ju alati kirjutad, kui väga sa oma õpetusi jagada tahad, aga tegelikult teed sa vaid teisi maha, et nad sinu maailma omaks võtaksid, ja kõike seda teed sa suurepärase negatiivsusega. Minule see enam külge ei hakka. Aga nagu ma juba kirjutasin, see on lõbus, loomulikult on üldse rumalus sellega kaasa minna. Selle asemel võiksin ma tõesti midagi tarka õppida. aga kui natuke analüüsida, siis ka siit annab ühtteist külge pookida.

Ja ma tean ka seda, mida sinu hea naine sulle kunagi tegi, ma tean sinust palju rohkem kui kui sa arvata julged.

Ja mis signaale ma saadan ? Valgusta siis mind ka ?

Ja ka see tuleb välja, et sa tahad vaid halba, sa soovid vaid omada ja orjastada, vastupidiselt minule, pole minul soovi ei orjastada, ega sinu ori olla. Selleks ka sinu mängud. Seega sinu 48 jüngrit on sinu orjad.

Ja kui sul enam midagi öelda ei ole, kirjutad sa minu mehes, ometigi sa ei tunne mind ega teda.

Krõpsu saab raha eest iga mees, iseasi kui kvaliteetne see on mida sa saad.

Ei ma ei saa aru, mida halba ma sulle teinud olen, kõik ei pea ju sinu teooriad uskuma ja järgima.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:25 am    Teema: Vasta viitega

indigokleerik kirjutas:
Mina usun lepinguid ja otstarbeid...kutsuge mind litsakax või hoopis ei-tea-milleks, ei koti enam teate Very Happy sest mu sisetunne ütleb, et see õige Cool
Ja "korralikud" mehed jookse minema...ning mõtestage lahti asi nimega "armastus", see on ju ainult illukas Twisted Evil see on kõigest tingnimetus teatud asjaolude kokkulangevusele Cool

Endale mõtestasin lahti ja - puff - illukas kadunud Very Happy

PS! Ma ei ole kibestunud ega muud sellist.


Jah, armastus on vaid keema, nagu ma juba IRCus kirjutasin, aga selle eest ilus keemia, kahjuks vaid lühiajaline.

Loomulikult võib vaimumaailmas armastus tähendada ka palju enamat, ma täpselt ei teagi veel. Vist oli seotud kuidagi sellega, et naine tahab meest oma külge siduda, et see tema energiast saadud teadmisi teistele naistele ei jaga vms. Võin eksida ka. Igal juhul midagi sellist, et naised tahavad liiga palju ja mehed on jälle ohvrid-kannatajad Cool Ma ise eriti ei poolda seda teooriat, aga hetkel käib see küll.

Ma pole kunagi väitnud, et inimene peab elu lõpuni ühe kaaslasega koos olema, see läheb mõlemale raskeks ja kui mõlemad sellega arvestavad, on hoopis parem koos olla. Oluline on ju kooselu kvaliteet mitte aeg, millega seda elu mõõdetakse.

Oluline on jagamine, sõltumatud ja ausus. Inimene on siiski üks, aga hea tahtmise juures võib mehest ja naisest saada täiuslik tervik ja seda vaid koostööd tehes. Seda siis täiesti kahepoolses koostööl, ilma nende orjastavate programmidega või milleta iganes. Kuigi ma pole saanud täist vastust veel, kuidas vältida programmide tegemis-jagamis-saamist jne.

Loomulikult pole ma veel täiusliku õnne saladust avastanud ja ka minu kooselu mehega on üle kivide-kändude teinekord, aga mis ei tapa see teeb tugevamaks. Ta on natuke minust erinev inimene. Õnneks tal on väga lahtine mõistus ja arusaamine ja ta jagab palju asju ka ilma otseste teadmisteta ära. Tegelikult uskumatu, kui hea loogika tal on, et võtab kohati mind tummaks küll. See läks nüüd selle armastuse teemast veidi mööda, aga kui juba see jutuke tuli, las ta siis olla.

Indigo jah, ei peagi elama nii, nagi teised elavad ja arvama nii nagu seda teevad teised, eriti kristlased Confused
Mõni inimene ei suuda lihtsalt austada teiste inimeste maailma.

ahaa, mida mina ka tean.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 8:15 am    Teema: Vasta viitega

naine, ka sinu "monogaamia" puhul on küsimus ainult hinnas. ja äritsejana sa oled asunud juba tingima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 9:46 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on kogu probleem selles, et naisinimese organismi kullasisaldus on suurem kui meestel. Ja mehed nagu harakad koguvad läikivaid asju. Loodusjõududega on raske võidelda.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
naine, ka sinu "monogaamia" puhul on küsimus ainult hinnas. ja äritsejana sa oled asunud juba tingima.


Sa kirjutasid, nagu ma oleksin kellestki huvitatud. Tegelikult kui aus olla, pakub üks teine mees mulle siin foorumis küll huvi, aga see ei tähenda seda, et ma kõik oma huvid pean realiseerima. Ma lihtsalt arutan siin foorumis, kuna see on üks võimalus saada teadmisi. Lihtsalt lugemine jätab väga paljud otsad lahtiseks.

Ja kui ma isegi pakuks midagi, siis ma teeksin seda otse, mitte ei keerutaks.

Ja kas tingimine on siis tõesti keelatud, või peab naine olema tõesti nii isetu, et on kõigega nõus ? Tegelikult ma pole tõesti kindel, kas siin on mehi, kellega ma oleksin nõus midagi reaalset jagama, kuna olen hetkel oma monogaamiaga rahul, miksi teine mees mu elus tooks vaid üleliigseid sekeldusi ja tõesti, ma ei vaja seda.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

miks siis monogaamiast räägid.
ka mina ei viita konkreetsele mehele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
miks siis monogaamiast räägid.
ka mina ei viita konkreetsele mehele.


Mina ka ei viita ja ei hakkaki viitama. Huvi ja reaalsus on erinevad asjad.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

kuskil valikute all mainisid siiski monogaamiat.

äkki ka eksin, krt seda teab, äkki ajasin su segi kellegiga.


Viimati muutis seda Tüünas (Reede Apr 22, 2005 2:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group