Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Välismaa mees.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 7:37 pm    Teema: Välismaa mees. Vasta viitega

Kuna kevad käes, siis jäin minagi mõtlema, kas mina tahaks välismaa naist. Ja ma avastasin, et ei taha ja teate miks? See oleks problemaatiline. Esiteks keele barjäär, siis sõitmine ühest riigist teise. Täielik mõttetus. Miks ma peaksin rabelema, kui siingi naisi piisavalt. Aga jah, sedasi mõtlen ma nüüd, kui olen väärtuslik mees. Vanasti, kui olin tavaline jorss, siis tahtsin minagi naist ja vahet polnud millist, peaasi, et kätte saaks. Aga keegi ei tahtnud mind. Ja nüüd ma avastasin. Need välismaa mehed, kes siit naisi otsivad on ju need, kes omal maal ilma jäävad. Seega on nad madala kvaliteediga. Ja mõningad meie naised jahivad neid? Miks, ma ei tea, aga ülekantud mõttes on nad nagu prükkarid, kes koristavad teiste saasta ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 5:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mina küll keeldun ümbertöötlustehas olema Cool

Ja tegelikult nad on tõesti prükkarid, kuid kõik on suhteline ja meie naiste jaox lihtsalt näib, et need "rikkad" välismaa mehed võixid mingix väljapääsux olla selles siinsest närusest olust, see ju laialtlevinud arvamus et teiselpool aeda on muru rohelisem, mis tihtilugu kahjux jääb vaid müüdix...
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Teise riiki sõidetakse ikkagi rohkem selleks et võõra egregori kommete ja tavadega tutvust teha, mitte naisi/mehi lantima.
Tokroda pidas ilmselt silmas alkoholi-kepituriste.
Näe, Turkian tahab kollase rassi esindajat, Tokroda tahab haaremit, mis on islamikultuurist pärinev tava, et siis üht või teist naist kepiga "premeerida" ennastsalgavuse eest. Püüate maha teha, kui naised naudivad flirti välismaa meestega, sest eesti mees ei oska flirtida. Kerge flirt välismaalasega on kõigest adrenaliiniks olla rohkem oma kodumaist meest toetav.
Ja see pole siinsete naiste probleem, kui kodumaine mees ei taha ühe naise hoolivust vastu võtta just sel põhjusel, et käib mitmelt poolt koort riisumas.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kui keegi rikkas on, ükskõik kas kodu või võõramaine, siis on seal taga mingi egregori teenimine. Ega see rikkus pole niisama tulnud. Aga pealtnägijas näitas ühte kalameest kes elab narva jõel ja püüab kala. Ja ma hakkasin ka mõtlema et mille pärast ma peaks kedagi teenima. Läheks samamoodi ja saadaks ühiskonna kuradile. Kindel on et ükski naine mulle sinna järgi ei tuleks. Paratamatus on see, et naised jooksevad ikkagi nende järgi kes egregore teenivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:

Ja see pole siinsete naiste probleem, kui kodumaine mees ei taha ühe naise hoolivust vastu võtta just sel põhjusel, et käib mitmelt poolt koort riisumas.


Kui naine annaks tingimusteta, siis oleks tal suht poogen kas ka mees teeb teisi naisi õnnelikuks, jagab neile seda mis neil tarvis on ja rikastab neid enda energeetikaga.
Kas naine suudab olla üle kadedusest või mitte, küsimus on peamiselt selles.

Edit: ja ma olen näinud küll neid naiste kaklemisi ühe mehe pärast ja meeste kaklemisi ühe naise pärast, see on minu arvates lapsik ja labane
Tagasi üles
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Pean tunnistama, et mina põgenen ööklubis välismaa meeste eest! Loomulikult lehvitan seal korralikult oma seksuaalenergiat, kuid välismaa mehed lendavad peale jõhkralt. OK!! põhjus - tagajärg seos siingi, kuid kui naine, saan ma valida, millisele mehele ma annan oma energiat. Välismaa mehed, keda mina olen ööklubides kohanud, tulevad siia nagu teadmisega, et nad on võõral maal, kus keegi neid ei tea ja tunne, ning nad võivad halastamatult "vägistada energeetiliselt". Nad on näljas, sest oma komplekside tõttu ei saa nad omal maal seda kõike, mida vajavad...
Need on mehed, keda olen näinud ööklubides naisenergia peale "kohale lendamas".

Kuid minu meessõbrad, kes on välismaalased, ei erine tegelikult üldsegi eesti rahvusest meestest Smile. Võibolla nad on ehk lapsemeelsemad, sest nad võtavad elu kergemalt - nad naudivad elu hüvesid, samas see kergus, millega nad elu võtavad, teeb neid avatumaks. Nendega on hästi hea ja kerge suhelda. Kuna ma olen ikka nii palju kinni tunnustuses, mis tuleb väljast, siis olen ma tõenäoliselt enda enesekindlust tõstnud nende abil - nad on hästi varmad kiitma ja tunnustama Smile. Mitte ükski eesti mees pole mulle sellist kiidulaulu laulnud ja mind imetlenud, kui need minu sõbrad, kes on pärit kas siis Saksamaalt või Rootsist. Aga muudes aspektides on nad väga-väga sarnased kodumaistele meestele Wink...

Aga hoolimata neist "paidest" mu EGOle, valis mu süda ikka eestlase, kes on karm, kuid õiglane, tasakaalukas ja rahulik, enesekindel, hooliv nii enda kui teiste suhtes, tahab pidevalt ennast arendada ja pühenduda millegi "suure" sihi saavutamisele (omab eesmärki ja liigub sihikindlalt selle suunas, ehk tal on maailmaparandamissoov). Ja selliseid mehi on meil siin kodus - Eestis - tegelikult hästi palju... Aga jah, neilt kiitust saada, on tõeline vägitükk - tuleb kasutada erinevaid nõkse Smile. Nad tunnustavad naist ja väärtustavad, kuid nad ei pane seda suurtesse sõnadesse. Õpin järkjärgult tegelikult seda tunnustust lugema nii, et nad ei pea seda valjuhäslelt kuulutama. Aga kui keegi tahab väita, et iseendale toetudes ei vajagi inimene kiitmist, siis jään ma alati vastu vaidlema - inimene ei sõltu siis enam tunnustusest, aga ta vajab ergutuseks ikkagi aegajalt seda Wink...
Mul on ütlus, et mehed tulevad ja lähevad, kuid sõbrannad jäävad, aga siiski ma pean tunnistama, et sellised eesti mehed nagu mu süda üles leiab aeg-ajalt, on alati kõige paremaks toeks ja kindlustunde pakkujaks, kui ei suuda leida vastust ma iseenda jõududega. Ju see siis ongi see nn. valgus, mida ma vajan neilt, et mõista asju.
Kuigi jah, väga raske on siis mitte klammerduda sellisesse mõnusasse turva-ja kaitstusetundesse, mida nad pakuvad...

Ma õpin koostööd mees-naine... , ja ma ei tea, millal ma võin öelda, et olen selle õppetunni omandanud Smile..., aga ma võin väita, et ma mitte kunagi ei saavuta seisundit, et ma ei vaja enam meest.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 7:14 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 5:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Kiitus pole võlts, kui seda siiralt mõeldakse. Kiituse peale nutad, kui tunned et oled selle tõesti ära teeninud, rõõmust, et keegi vähemalt märkas su suurt tööd.
Aga Gerdel on õigus - sõbrannad lähevad, meessõbrad jäävad (v.a. Tokroda, nagu mulle tundub). Aga need mehed, kes on viimased 16 aastat olemas olnud, need jäävad ka järgmisteks 16-ks aastaks.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kuniks sul on tingimus, millisega sa mehe oma sõbraks lubad, seniks ta ilmselt ei soovi olla su sõber. Kui kustutad tingimuse ära, siis on sõber ka tagasi.

Tunnustus on loomulikult tore, kuid nutta vast pole vaja Rolling Eyes
Jääks sedamoodi mulje, kui sa vaeseke kogu aja oleks vaid andnud ja andnud jases viimaks ometi kübekese tagasi saanud - kellegi tänu, ja ses saad seda järgmised aastad käia ja kiita: näete - tema märkas, kui imeline ma olen...

Mõtetu kiitmine on läbinähtav küll aga sellega saab jälle mängida...
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Minul pole ühtegi meessoost sõpra...
Pole ka aimu, kuidas sihuke asi toimiks. Võibolla keegi seletab mulle palun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Meestega suhelda sõprade tasandil on igatahes tunduvalt lahedam, kui intiimses mõttes. Siis nad ei arva vähemalt, et sa neilt midagi saada tahad. Alati püüavad viia suhteid intiimse liini peale, aga kui mitte reageerida erinevatele võimalustele, siis saadakse püsivateks sõpradeks.

Kusjuures selle mehe naine jääb alatiseks kahtlustama, kas on ta mehel sinuga mingi kasvõi ükski kord proovitud...ja sõnad siin ei aita.
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Üks tahab intiimsuhet ja teine ei taha- kas see ongi sõprus erinevate sugude vahel?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kogu see värk käib läbi nalja ja naeru ja see tagabki sõpruse säilimise.
Vastupidiselt igasugu sõbrannatsemisele, mis enamuses on teise halade kuulamine ja võimalus ise halada. Sõprus meessoo esindajaga annab kerguse. Sõbrannadega suhtlemine on mõnes mõttes koorem.
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Sõbrannadega suhtlemine on mõnes mõttes koorem.

Jah, kui oled tugevam, vedav pool. Mida Sa vist enamasti oled.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Natuke kirjutas:

Ja see pole siinsete naiste probleem, kui kodumaine mees ei taha ühe naise hoolivust vastu võtta just sel põhjusel, et käib mitmelt poolt koort riisumas.


Kui naine annaks tingimusteta, siis oleks tal suht poogen kas ka mees teeb teisi naisi õnnelikuks, jagab neile seda mis neil tarvis on ja rikastab neid enda energeetikaga.
Kas naine suudab olla üle kadedusest või mitte, küsimus on peamiselt selles.

Edit: ja ma olen näinud küll neid naiste kaklemisi ühe mehe pärast ja meeste kaklemisi ühe naise pärast, see on minu arvates lapsik ja labane


aga inimlik, madalamal tasandil Exclamation
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:


aga inimlik, madalamal tasandil Exclamation


Selle kohta võiks öelda et kõik mis siin maailmas toimub ja eksisteerib on inimlik, kuna inimesed ju teevad seda...
Kuid inimene peaks siiski tahtma ennast arendada mitte maha tegema seda mis on tema jaoks liiga raske katsumus.
Ega areng ei olegi kerge, taandareng või oma arengus paigal tammumine on jah märksa kergem.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
haldjanool kirjutas:


aga inimlik, madalamal tasandil Exclamation


Selle kohta võiks öelda et kõik mis siin maailmas toimub ja eksisteerib on inimlik, kuna inimesed ju teevad seda...
Kuid inimene peaks siiski tahtma ennast arendada mitte maha tegema seda mis on tema jaoks liiga raske katsumus.
Ega areng ei olegi kerge, taandareng või oma arengus paigal tammumine on jah märksa kergem.

sellele vaatamata on arengu valinuid niiiiii vàhe...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

küll neid ka jõuab... iga inimene pidevalt areneb... mõned lihtsalt arendavad veidi kiiremini oma arengut edasi.

kes teab... äkki on see kiirendamine jama kuna paljud asjad mida loomuliku käigu juures oleks märganud... jäävad nüüd märkamata.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

kiiremini arenenud inimene on arenenum inimene, arenenum on yldiselt ka tàhelepanelikum sest oskab màrgata ja saab aru, kui on midagi màrgata. kui arenenud ei ole, ei oska ka màrgata, sest ei saa aru, mida nàeb
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group