Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Varastamine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:54 am    Teema: Varastamine Vasta viitega

Tasuta lõunaid ei ole olemas, kui saad siis tasud. Kõi varastad, siis võetakse sinult.
Maailm ju mingi nurga alt püüdleb alati tasakaalu poole. Kui varastad, tekib võlg ja osa sinu varast jääb kaitsetuks ning jääb ootama millal see ära võetakse.
Mingi õpetajakoll peaks ka varastamisega seotud olema ja reguleerib seda asja ning "õpetab" varast, et vargal tekiks arusaamine sellest, kas see toiming toob ikka kasu.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Laenamisel ja vargusel on vahe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kui kelleltki midagi niisama ära võetakse, saab see inimene portsu võtja energiat asemele. Vägivallaga võtja energia on sageli üsna ebastabiilne ja purustava mõjuga. Vahel ongi varguse/võtmise eesmärk ona energiat jaotada, sest muidu saa anda kellelegi, sest seda ei taheta. Samal viisil, mulle nii tundub, saab levitada programme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

akk, laenamiseks peab luba küsima, see vahe ongi. Tihtipeale ka laenatud asju ei tooda tagasi ju
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

POLITSEI KROONIKAS KUTSUTI KA AUTO ÄRANDAMIST OOPIS AUTO OMA- VOLILISEKS LAENAMISEKS Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
akk, laenamiseks peab luba küsima, see vahe ongi. Tihtipeale ka laenatud asju ei tooda tagasi ju


kui laenatakse ja tagasi ei tooda, siis on minu arvates see vargus.
Samas tavaliselt ikka laenajat huvitab ka see, et milllal teine tagasi toob.
Tihti ütleb see kes laenas, et toob siis kui raha saab.
Selle järgi peaks siis nõnda olema, et kohe kui ta kuskilt vähegi raha saab, toob ta selle inimesele kes talle laenas...
Tihti kipub küll nõnda olema, et see kes laenas räägib et ei ole veel raha saanud, kuid tegelikult oleks olnud tal võimalus raha ammu ära maksta ( või vähemalt osa sellest )

Ma ei tea kas see asi on kogu aeg nõnda olnud, aga hetkel tundub et süsteem mis inimestele erinevaid energiaid jaotab, annab varastatud osa ohvrile tagasi, kuid seda varga arvelt (et vargani voolab seda võrd vähem). See on suht loogiline, kuna nõnda rabeleb, varastab (pean silmas ka paratasandite vargusi) nii kaua, kuni taipab et asjal pole lihtsalt mõtet. varguse protsess võtab ju samuti energiat ja aega, nii et varas peaks omadega kergelt miinusesse jääma.

Minu jaoks tundub see igatahes igati loogiline, õpetlik ning arendav.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

üks inimene on mulle juba tükk aega natuke raha võlgu, no vist oli 200.
No ma ikka helistasin vahel, ikka lubas esimesel võimalusel tagasi tuua. Lõpuks tüdinesin juba ära, mõtlesin et nõiuks väheke, aga siis taipasin et see raha tuleb nii või teisiti mulle tagasi ja ma olen selles päris kindel.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Niisama ei tule midagi head. Tuleb tegutseda, vaeva näha. Sellise suhtumisega et küll tagasi tuleb (sellise suhtumisega ka laenu andes), jääb inimene lõpuks seda ootama prügikasti kõrval.
Areng on võitlus mitte ootamine, iseasi muidugi kas mingi asja eest võitlemine ennast ära tasub, aga asi on ju põhimõttes. Kui planeet on katki ja näiteks sõna ei maksa rääkimata paljust muust, siis tuleb lihtsalt rohkem ja muudmoodi selle eest võidelda, või ettevaatlikum olla, mitte loota selle peale et küll kõik korda läheb.

Ja üleüldse, mis karistus see on et raha kuidagi tagasi tuleb ?
Lased vargal varastada ja kui vahele jääb peab tagasi andma. Tänu sellisele suhtumisele ja sellele et inimesed ei viitsi võidelda ja õigust kehtestada, meil niipalju pätte ja kaabakaid ongi. Nad jätavad selle Kõiksuse hooleks, aga sellega lükkavad selle kellegi teise kraesse ja ka ise saavad maha trambitud ja jäävad ilma sellest mille nimel nad võidelda ei viitsinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Seal kus vaja võidelda, on õigem võidelda... seal kus pole enam vaja midagi teha, st. muude jõudude tulemina tuleb vastav tulemus, pole ju vaja. Muidugi pn mõtekas kontrollida, kuidas mingi asi edeneb ja no kui üldse ei edene siis võib edendama hakata.
Üldiselt käib siin jutt väga laiast valdkonnast, tohutult erinevatest situatsioonidest ja väiksemagi üldistamisega ühist keelt raske leida...

Ja Turkian, osad asjad võib pö. kõiksuse hooleks jätta küll, sa ei pea näiteks muretsema et minema lendad, gravitatsioon hoiab sind kenasti maapeal.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ja muideks kohtusüsteem on ju samuti puhta orjastav, seda on arvatavasti paljud kuulnud ja näinud, kuhu see viib.
Mingi tädi kõrvetab oma keele friikartulitega ära ja saab lõpuks 2 milj. dollarit. Hiire topeltklikk patendeeritakse ära, vibreerimisfunktsioon, 3D arvutigraafikas jne.
Mees palub koeraga jalutajat, et too laseks koeral tema najale üles hüpata, mees saab kerge kriimustuse ja asi kohtus ning nõudmine 1 milj. dollarit

SEE ON LIHTSALT DEBIILNE JA ÄÄRMISELT ORJASTAV !

Kui õigussüsteemi abi kasutad, siis jääd sellesse järjest rohkem kinni ja hiljem kui sulle keeratakse, siis ka raskem vastu saada.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group