Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Äri maagia.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:31 pm    Teema: Äri maagia. Vasta viitega

Me kõik ajame taga raha. Aga olete mõelnud, mis asi on siis raha? Raha paneb inimesi tegutsema. Seega on raha liikumise energia. Liikumise energia on mentaaltasandi naisenergia.
Mentaaltasandi naisenergia = rahaenergia.
Seega, kui me tahame saada raha, siis peab meil olema mentaaltasandi naisenergiat. Kuidas seda saada? Seda saab korjata, kui me levitame programme (mõttemudelid). Lähtudes energiavahetuse seadusest annab naine automaatselt energia sinna, kelle programme ta kasutab. Seega kui tahate saada rikkaks, siis peate levitama oma loodud programme. Aga kurvastuseks programmi loojaid on häbiväärselt vähe, peaaegu polegi neid. Nii, kuidas siis saada rikkaks? On võimalik levitada olemasolevaid programme. Me peame teadma, kui palju mingi programmi looja võtab energiat endale, palju annab vahendajale. Näiteks Jeesuse programmi levitaja saab vahendustasuks 0,5 %. Millest see tuleneb? Koguduse maks. arvuks loetakse 200 inimest. Kui kirikuõpetajal on 200 ohvrit, siis tunneb ta ennast hästi. nii on ka kõikide teiste programmidega. Siiamaani ei ületa ükski vahendustasu 1,5%. Ka majandusteadus on programmide levitus.
Olete pannud tähele üht pisikest asja? Ärikooli lõpetanu üldreeglina ei tee suurt raha. Ta nimelt kasutab võõrast programmi. Ta annab kogutud energia programmi (mudeli loojale) loojale.
Nüüd võibolla te mõistate, miks müüakse kõik maha. Meie valitsus kasutab sissetransporditud programme ja vastukaaluks kingib meie naistelt energia ära.
Kuningas, kes kasutab võõraid teadmisi, see müüb oma naisalamate energiat maha. Seega naised, meie valitsus müüb teid maha. Kas see meeldib teile?
Teine tee, kus me kaotame energiat on usk. Naine läheb kirikusse ja laeb sealt Jeesuse programme. ta annab oma energia Jeesusele, sealt liigub see energia satanistlikele mõrdiketele. Aga oma mees jääb kuivale. Seega kiitus Jeesuse litsidele.
Nüüd vaatame vene sortse. Nad tulevad siia levitama vaimset õpetust, aga olete mõelnud, mis nad siit ära viivad? Ikka raha. Muideks KGB on väga suured rikkused. Nemad ju ostsid ka meie Hansapanga ära. Mis sest, et avalik omanik on rootsi.
Seega nõianduses olen ma ainuke, kes loob eesti rahvale raha, teised kõik, kes levitavad võõramaist usku on meie riigi laastajad. Muideks mina annan vahendajatele, need kes levitavad minu programme 90%.
Aga mul teile ettepanek. Need, kes oskavad inglise keelt, levitage meie programme välismaal ja tooge meile liikumise (s.o. raha ) energiat. Nii me suudame päästa Eesti riigi.
Täpsustus. Naisenergiat saab kasutada siis, kui ta on viljastatud programmiga.
Kokkuvõte:
Naised, kelle tarkust te kasutate selle teete te rikkaks.
Riigi rikkus on naistes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:42 pm    Teema: Re: Äri maagia. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Me kõik ajame taga raha.

Me kõik? Ma olen ikka päris mitut kohand, kes ei aja raha taga, keda raha hoopis ise taga ajab...Cool
Tokroda kirjutas:
Aga olete mõelnud, mis asi on siis raha?

Kokkuleppe värk. Kui mu hommikune peldikupotitäis kellegis himu äratab, siis võib see ka ekvivalendiks osutuda... minu himude täitmisel Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:47 pm    Teema: Re: Äri maagia. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Need, kes oskavad inglise keelt, levitage meie programme välismaal ja tooge meile liikumise (s.o. raha ) energiat. Nii me suudame päästa Eesti riigi.

Kuule... esteks - kas sa ise ei oska inglist? ja välismaalt on meile seda pappi juba toodud, EL ronimine sai pöördekohaks - nüüd viiakse suhteliselt palju välja võrreldes sissetoodava hulgaga. Ja üldse - mis värk on sul pidevalt selle papi ja naisega?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Raha paneb rattad käima, Kas sa seda ei tea? Raha eest vóid kóike saada, Kas sa seda ei tea? Raha eest vóid viina juua, Kas sa seda ei tea? Raha eest vóid lóbu luua, Kas sa seda ei tea? Raha paneb rattad käima, Kas sa seda ei tea? Raha paneb naised laulma, Kas sa seda ei tea jne

Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Mul nii siiber juba rahast Sad
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 10:31 am    Teema: Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=10153283

http://www.epl.ee/artikkel_289183.html?PHPSESSID=a550985f5379c70b0c6426d1d2457b49


Viimati muutis seda Tüünas (Esm Apr 11, 2005 11:40 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Maren, sa ehk pole märganud, aga on läinud kismaks. Kõik programmide levitajad püüavad ahmida naisi oma ridadesse. Neil on vaja just nimelt energiat. See on ka põhjus, miks naised kaklevad. Püütakse üksteiselt energiat varastada, et see siis programmide eest vastu anda.
Kõige tulisem on just usuliikumistel ja vastavate programmide kandjatel. Neil pole jõudu ja nad ei saa enam jõudu. Jõudu saavad nüüdsest vaid need, kes loovad või levitavad arendavaid programme.
Kui seni armastas raha enamasti sitavareseid, kes naiste energia välja kantisid, siis nüüd hakkab raha armastama neid, kes loovad hüvesid.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:42 am    Teema: Vasta viitega

eks see hüvede loomine ole suhteline asi.
mulle paistab ,et ärimaailma, kui sellise, alustalad on vastuolus maailma toimemehhanismidega ja seetõttu vajab ärimaalim pidevalt kusagilt tuge. et eksisteerida.
juurdlesin olukorra üle. naisena olen ma kõrvuni täis programme, mis toetavad seda nn paha ärimaailma. tehes Tokroda kirjutistest järeldusi ,pean ma need programmid läbi töötama. teise külje pealt on uute, õigete programmide loojaid minimaalselt.
nüüd omades meestuttavaid,kes oleksid potsensiaalsed õigete programmide tootjad olen ma justnagu fakti ees. kui lõpetan nende energiaga varustamise ,kaotavad kõik. kui edasi toita-ka jama.
ma saan aru ,et on üleminekuperiood jnejnejne. inimesed on niikenasti ära kodeeritud ,et see programmide levitamine on ka omajagu keeruline.
ehk siis tegelikult võiks hetkel leida nippe ja lahendusi olukorrast võimalikult produktiivselt läbi tulemiseks. ärimaailma on põimunud hirmuäratavalt tihkelt meie elusse. ära rebimine jätab augu. ümber programmeerida üleöö ka ei saa.
küsimus: kas praegusel hetkel oleks optimaalne naistel kasutada selles valdkonnas meestele juba viljastatud energia (programmi) jagamist? ja külma kõhuga plokkida vana.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
mulle paistab ,et ärimaailma, kui sellise, alustalad on vastuolus maailma toimemehhanismidega ja seetõttu vajab ärimaalim pidevalt kusagilt tuge. et eksisteerida.
küsimus: kas praegusel hetkel oleks optimaalne naistel kasutada selles valdkonnas meestele juba viljastatud energia (programmi) jagamist? ja külma kõhuga plokkida vana.
Ta vajabki naiseenergiat. Aga kuidas käis hüveda jaotamine. Üksikutele. Töö ja tasu polnud kooskõlas.
Antud energia on läinud, kuid toita maksab vaid loovaid programme, mis on kooskõlas loodusega. Pole ju mõtet loopida lõputusse auku, kus siis augu põhjas üks kükitab ja end paksuks sööb.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik ei ole loodud hüvesid looma, osa peavad ka juhtima. Juhid annavad raha nendele kes loovad hüvesid kui on selgeks tehtud milliseid hüvesid vajatakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, mis on siis sinu meelest juhtide ülesanne?
Sa tainapea.
Hea juht on loov, ta jaotabki hüved sinna, kus luuakse ja nendele, kes loovad. Loomine on erinevatel tasanditel. Juhi vastutus on suurem lihtsalt. Vajatakse erinevaid hüvesid. Kõik, mis on arendav ja edasi viiv, on vajalik.
Halb juht hävitab.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 5:10 pm    Teema: Re: Äri maagia. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Me kõik ajame taga raha. Aga olete mõelnud, mis asi on siis raha? Raha paneb inimesi tegutsema. Seega on raha liikumise energia. Liikumise energia on mentaaltasandi naisenergia.
Mentaaltasandi naisenergia = rahaenergia.
Seega, kui me tahame saada raha, siis peab meil olema mentaaltasandi naisenergiat. Kuidas seda saada? Seda saab korjata, kui me levitame programme (mõttemudelid). Lähtudes energiavahetuse seadusest annab naine automaatselt energia sinna, kelle programme ta kasutab. Seega kui tahate saada rikkaks, siis peate levitama oma loodud programme. Aga kurvastuseks programmi loojaid on häbiväärselt vähe, peaaegu polegi neid. Nii, kuidas siis saada rikkaks? On võimalik levitada olemasolevaid programme. Me peame teadma, kui palju mingi programmi looja võtab energiat endale, palju annab vahendajale. Näiteks Jeesuse programmi levitaja saab vahendustasuks 0,5 %. Millest see tuleneb? Koguduse maks. arvuks loetakse 200 inimest. Kui kirikuõpetajal on 200 ohvrit, siis tunneb ta ennast hästi. nii on ka kõikide teiste programmidega. Siiamaani ei ületa ükski vahendustasu 1,5%. Ka majandusteadus on programmide levitus.
Olete pannud tähele üht pisikest asja? Ärikooli lõpetanu üldreeglina ei tee suurt raha. Ta nimelt kasutab võõrast programmi. Ta annab kogutud energia programmi (mudeli loojale) loojale.
Nüüd võibolla te mõistate, miks müüakse kõik maha. Meie valitsus kasutab sissetransporditud programme ja vastukaaluks kingib meie naistelt energia ära.
Kuningas, kes kasutab võõraid teadmisi, see müüb oma naisalamate energiat maha. Seega naised, meie valitsus müüb teid maha. Kas see meeldib teile?
Teine tee, kus me kaotame energiat on usk. Naine läheb kirikusse ja laeb sealt Jeesuse programme. ta annab oma energia Jeesusele, sealt liigub see energia satanistlikele mõrdiketele. Aga oma mees jääb kuivale. Seega kiitus Jeesuse litsidele.
Nüüd vaatame vene sortse. Nad tulevad siia levitama vaimset õpetust, aga olete mõelnud, mis nad siit ära viivad? Ikka raha. Muideks KGB on väga suured rikkused. Nemad ju ostsid ka meie Hansapanga ära. Mis sest, et avalik omanik on rootsi.
Seega nõianduses olen ma ainuke, kes loob eesti rahvale raha, teised kõik, kes levitavad võõramaist usku on meie riigi laastajad. Muideks mina annan vahendajatele, need kes levitavad minu programme 90%.
Aga mul teile ettepanek. Need, kes oskavad inglise keelt, levitage meie programme välismaal ja tooge meile liikumise (s.o. raha ) energiat. Nii me suudame päästa Eesti riigi.
Täpsustus. Naisenergiat saab kasutada siis, kui ta on viljastatud programmiga.
Kokkuvõte:
Naised, kelle tarkust te kasutate selle teete te rikkaks.
Riigi rikkus on naistes.



HAHA. Eesti ja vaeseks? Sitta, eestis ruulib loogika. Sittagi pole vaja nad k6ik saavad hakkama. Juba osteti siljalain ja puha ise laevu ehitavad. Miks??? Saa aru Tokrada see on loogika ja mitte midagi muud. Praegu t66 puudus ainult. Aga palgad k6vasti kasvanud. Kindlasti kasvavad veel suure protsendi v6rra.

See naiste programmide levitamise jura on mulle naljakas. Mehe riista otsmikul on programmide koguduse lihas...HAHAHAHAAA
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Nightknight- kui palju sa tegelikult oma jagatavas infos kindel oled? Oled sa vaadand statistik? Tead sa mis siljalainis tegelt toimub?
Sa räägid mingit meedia juttu, ometigi sa tead, et meedia ei ole usaldusväärne, kuid paistab et sulle meeldib seda ära unustada.
Mida sa tegelikult riistast tead?Seda mis koolis räägiti?Usud ka?Muidugi et usud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Eestist ma olen v2ga kindel. See riista jutt oli igavene suur nali haha. Muide tokrada teemad ajasid mind naerma kah.

Mentaalnaise energiat ehk rahaenergiat ei eksisteeri haha. See on juba inimeste v2lja m6eldis, et inimene kes seda kasutab muutuks rahalises m6ttes primitiivsemaks, aga mis ma ikka r22gin haha. Kasutage aga kasutage seda idiootsust.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Laup Märts 30, 2013 6:10 am    Teema: Vasta viitega

Magic the fucking gathering Laughing
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group