Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Jeesuse ja saatana programm.
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:28 pm    Teema: Jeesuse ja saatana programm. Vasta viitega

VĂ€ga paljud on rÀÀkinud, et nad on nĂ€inud Jeesust ja suhelnud temaga. Mis asi siis see Jeesus on? Jeesus pole mittemidagi muud, kui mentaaltasandi programm. Mentaaltasandi programmidega saab inimene ĂŒhendust siis, kui ta tĂ€helepanu on kolmandas aurakihis. Mis programm ta siis on? Ta on tĂ€psemalt tegutsemise juhise programm. On olemas ka mentaalvĂ€ljas valge rassi tegutsemise mudel. MĂ”lemad programmid on nelja kojalised. Mida see tĂ€hendab? MĂ”lemat programmi tĂ€iustavad neli inimest 2 meest ja 2 naist. s.o. 4 vĂ”nkekandjat.
Kuidas need programmid töötavad. Valge rassi tegutsemise programm on looduslik. Looduse energia on pidevas liikumises. Kui vÔnkekandja avastab looduse seaduse, siis lÀbi tema tekib kanal. Ja looduse liikumine tekitab mentaalvÀlja pöörise. See pööris saadab inimestele impulsse ja inimesed hakkavad alateadlikult selle jÀrgi tegutsema. See pööris toitub loodusest enesest.
Aga Jeesuse programm on tegutsemisjuhis, mis ei ole kooskĂ”las ĂŒmbrusega. Seega ta ei saa toitu loodusest endast. Millest ta toitub? Ta toitub palvetajatest. Palvetajad annavad oma energia Jeesusele ehk saadavad oma naisenergia sinna pöörisesse. Seega kirikud on akud, mis toidavad mentaalvĂ€ljas seda programmi.
Seega on meil kaks mentaalvĂ€lja ĂŒhes sageduses. Muideks tĂ€nu sellele on inimesel valik, kumma mentaalvĂ€ljaga ta liitub. Valge rassi tegutsemise programm on rahulik. Ta eksisteerib rahulikult omaette. Jeesuse programm on agressiivne. Ta ĂŒritab ennast pidevalt ĂŒhendada inimestega. Kui inimesed ei vĂ”taks sealt mĂ”tte mudeleid, siis ta kustuks, ehk sureks vĂ€lja. Muideks kĂ”ik analoogsed palvetamise kultuurid loovad selliseid mentaalvĂ€lja pööriseid.
Jeesuse programm toitub valedel. PĂ”hiline, millega ta paelub on vĂ€liselt valitseja (pakend). Aga sisemiselt (tegelikkuses) on orjus. NĂŒĂŒd, kui inimene vĂ”tab Jeesuselt programmi, siis ta automaatselt kaotab ta energiat. Loomulikult vĂ”tab inimene lootuses, et hakkab valitsejaks. Aga kui vĂ”etud programm on juba inimese sees, siis inimene peab selle jĂ€rgi ka tegutsema. Muidu ei saa ta vabaks. Vabaneb inimene programmist alles siis, kui ta on selle juhise jĂ€rgi lĂ”puni kĂ€inud. See programm ongi see, mis lööb naistel energia kinni. Naine haarab programmi lootuses valitseda, see on pakend. Sisu jĂ€rgi peab ta orjama. NĂŒĂŒd kui ta ei taha orjata siis proovib sellest vabaneda, otsides inimest, kes selle endale vĂ”tab. seega levitab programmi. Kui saab programmist lahti, siis on jĂ€lle naise energia, allikas puhas.
Seega jeesus pole muud, kui valitsejate poolt loodud programm. JĂ€relikult on jeesus inimeste poolt loodud jumal.
Aga kes valitsevad? Need on inimesed, kes kasutavad saatana programmi. Nemad on ĂŒhenduses selle mentaalvĂ€ljaga. Saatana programm on Ă”petus, kuidas vĂ”tta inimestelt energia, hingeosad lĂ€bi piinamise. Seal, kus on jeesuse programm, seal on ka saatana programm. Kui on ori, peab olema ka orjapidaja.
JĂ€reldus: niikaua, kuni me usume jeesust, niikaua valitsejad piinavad meid.
Seega mul on naistele, kui kanalite loojatele palve: Àrge looge ei endale ega meestele kanaleid jeesusele, vaid looge kanal valge mehe tegutsemise mudelisse. Teie kÀes on saatus: kas oleme orjad vÔi kuningad.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas :
Seega mul on naistele, kui kanalite loojatele palve: Àrge looge ei endale ega meestele kanaleid jeesusele, vaid looge kanal valge mehe tegutsemise mudelisse

mis vahet kas valge mees vÔi jessukene ?

Iga inimese mentaalkeha on kui torniga hoone .
Kas mitte kirik iseendas ?

Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:33 am    Teema: Vasta viitega

nudaa. lihtsdalt jessukese kuppel on maailmas nagu katus pea kohal. eesti kohast on katus katki muideks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon, sulle meeldib olla ori? Miks sa siis oma orjastusprogramme teiste naiste sisse topid? Kasuta neid ise ja orja Exclamation
Valge rassi tegutsemismudeli jĂ€rgi toimiv naine ongi see, kes aitab luua hĂŒvesid, aitab areneda meestel ja seelĂ€bi ka iseendal, kes vÀÀrtustab inimesena nii meest kui naist. See tegutsemismudel laseb olla vaba ja ise otsustada. Heaolu kasvab.
Jeesuse programmi jÀrgi saavad naised vaid aru, et nad on naised, aga meest peetakse orjaks. KÔige enam orjastavad just need, kes propageerivad sugudevahelist vÔrdsust. Tulemuseks on vaid stagnatsioon ja lÔputu enese ja teiste kurnamine.
Sina kĂŒsid, mis on vahet vabadusel ja orjusel? MĂ”tle ise.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
mis vahet kas valge mees vÔi jessukene ?

Iga inimese mentaalkeha on kui torniga hoone .
Kas mitte kirik iseendas ?

Helgust !
Ma seletan veelkord jeesus on orjaprogramm. Valge mehe programmid on peremeeste omad.

Monotoon, sul on mees ja sa ehitad talle kanalit jeesusega.
Oskad mulle Ôelda, mis kurja on su mees sulle teinud, et viid teda orjusesse Question

Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Kuna kĂ€ib hirmus kisa ja ilkumine minu ja programmide ĂŒle, siis mĂ”tlesin, et kirjutan, kuidas mina asjast aru saan.
On mehel materjal/valgus, millele lisandub naiseenergia, tulemiks mehe loodud teooria.
Teooria on konkreetne loodud mÔttemudel/programm, mis on siis antud mehe poolt katsetatud/kogetud.
Naine saab teooriat enesele mĂ”istusega arusaadavaks teha, kui lisab sinna tahte. Loeb tahtega. NĂŒĂŒd lihtsalt iseasi, mida tahab sealt vĂ€lja lugeda ehk kui palju tingimusi sisaldub tahtes. Enamus juhtudel tegelikult blokeeritakse teadmisi, sest iseenda ego on nii suur, et ei vĂ”eta mehelt uusi teadmisi vastu.
Tahtega loetud teooria muutub seega naise jaoks konkreetseks mĂ”ttemudeliks. NĂŒĂŒd kui seda praktikas rakendada siis muutub see tegutsemismudeliks. Tegutsedes saadakse kogemus. Kui kogemus positiivne ja toimiv, siis vĂ”etakse tegutsemismudel omaks ja hakatakse levitama.

Suur hulk naisi pĂŒĂŒab vĂ€ita, et nad kasutavad omi programme. Te kasutate omaks vĂ”etud programme ja levitate neid. Te ei loo ise midagi.

MĂ”elge nĂŒĂŒd veidike ka peaga.
On olemas einevad tegutsemis- ja mĂ”tlemismudelid: rassi tegutsemismudel, riigi tegutsemismudel, suguvĂ”sa, pere ĂŒksikindiviidi. Siia vahele mahub neid mudeleid veel terve joru.
Paratamatult me kasutame kĂ”ik ĂŒldlevinud tegutsemis- ja mĂ”tlemismudeleid, mis toimivad. KĂ”ik ei leiuta omale iseenda jalgratast.
Riietumine, söömine, koolis ja tööl kÀimine- need kÔik kuuluvad siia alla ja palju muud igapÀevast. See, et me miskitmoodi kÀitume ongi programmide jÀrgi kÀitumine.

On mehi, kes suudavad luua uusi programme. NĂŒĂŒd algab lihtsalt ring altpoolt. Üksikindiviidi loodud hea ja toimiv programm vĂ”ib kasvada nĂ€iteks riigi tasemel programmiks ehk tuleb juurde riigi tegutsemismudelisse.
Naised on programmide levitajad. KasvĂ”i seelĂ€bi, et naised annavad programmid edasi lastele. Naised valivad ja kinnitavad oma tahte ja energiaga programmid. Nemad loovad seelĂ€bi saatust. NĂŒĂŒd on aga tendents, et pĂŒĂŒtakse levitada programme, mis tegelikult ei toimi, ei loo hĂŒvesid. Need ongi nn jeesuse programmid, mis tegelikult pĂ€rsivad arengut. Seda on nĂ€ha ka ĂŒhiskonnas. Orjatakse nii et keel vestil, kuid heaolu sellest suurt ei parane. KĂ”ik laguneb ainult jĂ€rjest rohkem.
Tagasi üles
Mikka
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 11:54 am    Teema: Vasta viitega

http://www.genomics.ee/index.php?lang=est&show=23&sub=79
http://www.ebc.ee/loengud/evol/evol97_1.html
http://www.apollo.ee/product.php/0663853
Sobiv lugemine nii harrastusprogrammeerijatele kui lĂŒhises programmeeritavatele.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 11:57 am    Teema: Vasta viitega

KĂ”ik programmid ja sĂŒsteemid on naiselikud. KĂ”ik kehastunud mehed on olemise naiselikuses ja programmeeritud. Olulisem matrix programm on elu/olemise sĂ€ilitamine, mitte areng. Areng on orjastamisprogramm igale olendile. Seda enam orjastamisprogramm on hĂŒvede loomine, see tĂ€hendab et mida olemismaterjali rohkem seda uhkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Mul on sellised programmid mis viivad elu edasi aga nende vastuvÔtmiseks peab naine olema Àrimaailma kanal. Ja mul on programme mis asendavad Jeesuse programme. Programmid on olemas aga naisi ei ole. Kardavad programme.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mul on sellised programmid mis viivad elu edasi aga nende vastuvÔtmiseks peab naine olema Àrimaailma kanal. Ja mul on programme mis asendavad Jeesuse programme. Programmid on olemas aga naisi ei ole. Kardavad programme.
Akk, iga naine saab ehitada Ă€rimaailma kanali. Eks siis need, kellele sobivad, korjavad su programmid ĂŒles. Erinevad naised vajavad ja kasutavad erinevaid tegutsemisprogramme. Miks sa omi programme siis ei levita, sul lihtsalt pole neid. Ă€rimaailma kanal olla tĂ€hendab olla lihtsalt must auk.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult aga just mehel on programmi realiseerimise osa. See tÀhendab et naised ei levita vaid just inspireerivad (vÔi siis kaudselt programmeerivad) ja mehed/orjad tÀidavad. selles on naiseliku olemise kaval nipp!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Tegelikult aga just mehel on programmi realiseerimise osa. See tÀhendab et naised ei levita vaid just inspireerivad (vÔi siis kaudselt programmeerivad) ja mehed/orjad tÀidavad. selles on naiseliku olemise kaval nipp!
Sina oled ju naine ja rÀÀgidki naise seisukohta, ainult nimetad meest kogemata naiseks, sest kogemata pead end meheks. VĂ”i mis sinna ĂŒhepajatoitu nĂŒĂŒd siis kĂ€iski Rolling Eyes Embarassed
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel
Veel ĂŒks kaval nipp?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

KĂŒll olen mina ikka nipitĂ€di.
Akk rÀÀgib, et minu nÔidus ei mÔju talle, siis ka oletatav nÔiatÀdi jne.

Seega, mida see nÀitab. Te kasutate lugemisel tahet midagi/kedagi nÀha. Nii teevad NAISED Exclamation
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mis see ÜHEPAJATOIT tĂ€hendab?
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, iga naine saab ehitada Ă€rimaailma kanali. Eks siis need, kellele sobivad, korjavad su programmid ĂŒles. Erinevad naised vajavad ja kasutavad erinevaid tegutsemisprogramme. Miks sa omi programme siis ei levita, sul lihtsalt pole neid. Ă€rimaailma kanal olla tĂ€hendab olla lihtsalt must auk.

Maailm on muutunud, enam ei saa iga naine Ă€rimaailma kanalit ehitada lambist. Ega ma Jeesuslane ei ole et levitama hakkan. Enamus nendest programmidest on Ă€risaladused vĂ”i oskusteave mida pole vĂ”imalik levitada. Elame konkureerivas ĂŒhiskonnas ja ma ei taha et konkurendid loevad neid. Ma ei saa isegi ĂŒldsĂ”naliselt rÀÀkida. Ma olen Ă€rimaailma vĂ€rav. Mina otsustan kes mida ja kuidas kanaldab. Naine vĂ”ib kanal olla aga ilma vĂ€ravata ei saa ta oma kanalit kasutada. Ta vĂ”ib ennast igale poole tutvustada aga vĂ”ib ikka töötuks jÀÀda kui tal pole vĂ€ravat. Enne ma tahan naist nĂ€ha ja siis vaatan kas levitan. Kui naine vastab tingimustele siis ta saab endale oma ettevĂ”tte ja on selle omanik edaspidi. Ärimaailma kanal vĂ”ib olla isegi mees. Soolisi piiranguid ei ole. Naiste hulgast neid leida on suurem vĂ”imalus lihtsalt.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Te kasutate lugemisel tahet midagi/kedagi nÀha.
Mille/kelle kohta see kÀis?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa tead, mis asi on pea?
Kui tead, kas tead, mis selle abil teha saab?
Kui tead, siis ..., kui ei tea, ei aita mitte miski.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

akk
Varav?... Siin sa eksid! Oi kui viljakas on naistel vÀrav olemas! Kas sa pole seda vÀravat kunagi nÀinud?
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa tead, mis asi on pea?
Ma sinna söön! Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group