Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sissejuhatus & Grobogus
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 5:43 am    Teema: Sissejuhatus & Grobogus Vasta viitega

Sissejuhatus
Nagu te teate, ei ole maa tavaline planeet. Ta on juhtplaneet. Ta asub mõistmise sektoris. Selles sektoris asuvad veel kuus planeeti. Mõistmine koosneb kuuest osast. Seega selleks, et hing saaks arendada välja oma maailmapilti peab ta kehastuma igal kuuel planeedil. Siis on tal vaja kehastuda maal, kus on kõik mõistmise aspektid ühendatud tervikuks. Maa oli vahepeal löödud 6 sektorist välja 16 süsteemi sektorisse tavaliseks primka (poolinimeste) planeediks. Maa asemele oli sokutatud värviliste mehikeste planeet. See oli lumekuninganna puhver planeet. Ta muundas selle universumi energia talle sobilikuks. Elanikud olid tumeroheliste sädemete kandjad. Tulnukate planeet valitses ise neid kuute planeeti. Maa pidi jääma akuks. Ta sagedus viidi allapoole kuue planeedi sagedust. Selleks, et siit energiat kantida, loodigi kuus lisa rassi. Valge on seitsmes ja õigusjärgne järglane. See taheti hävitada, kui ülearune ja ohtlik. Iga rass pidi toitma üht planeeti, seal muundati see ja saadeti tulunukatele. Need toitsid omakorda lumekuninganna impeeriumi. Aga nüüdseks on maa õige sagedus taastatud. Tulnukatel pole enam võimu. Noh jääknähud on veel pikalt. Nüüd taastatakse maa ühendused nende planeetidega. Kuna esimene planeet on juba ühendatud, siis ma sellest räägiks. Muideks teised peaksid ka saama ühenduse sinna. Ma küll veits pajatan, mu tajud ei ole kõige paremad, nii, et võtke ka sõna, ning lisage killukesi juurde.
Grobogus
Sellel planeedil õpitakse süsteeme, struktuure. Mehed arendavad välja oma mustrit ja naised õpivad valikuid tegema.
Lähme siis kirjelduste juurde.
Kui seda planeeti tajuda, siis ta põhivärv on telliskivi punane. Veits liigendatud sinisega. Sinist on tajuda mägede piirkonnas. Katsusin tajuda siis elanikkonda. Need on mingid meetri pikkused karvased olendid. Sarnased Star Warsi filmis nähtud mõmmi elanikuteina. Majad on neil kuubikujulised ja valged. Päris suured. Järelikult mitmekorruselised. Elanikkond küllaltki keskaegses ajastus. Siis tajusin mingeid koduloomi. Kasutatakse lihaks. Vist annavad piima ka. Need loomad on kuskil 2,5 m kõrgused. Jõehobu moodi aga pikemate jalgadega. Nad söövad mingeid käsna moodi elukaid. Neid on terve maa täis. Iga meetri tagant on järgmine. Suurus, kuskil rusikast veits suurem. Taimkattest ei saa päris aru. Aga puud on kuidagi väga suured. Püüdsin siis metsloomi vaadelda. Vormi ei suutnud tajuda. Aga need loomad on kuidagi poolkodustatud. Nagu oleks pargi loomad.
Siis liikusin mägede piirkonda. Esimene asi mida märkasin oli üks indiaanlane, keda need karvased olendid sundisid tööle. Nad olid varustatud elektri(või midagi analoogset) piitsadega. Sarnased reptiloidide omadele, mida nad kasutasid oma orjade peal. Ja nüüd mul lõi pähe. Vaesed CC vennad. Nad rabelevad terve elu, et hüpata mingile punasele planeedile. Ise loodavad vabaks saada. Ja kui kohal. Siis oh häda, otse orjusesse. Vaatasin edasi. Mäestikes oleks olnud nagu tulnukate paasid. Seal hoitakse inimeste hingejuppe. Nüüd siis selge, mida mõningad inimesed näevad. Palju on neid, kes räägivad, et neid on tulnukad ära viinud. Viidi ära nende hingeosad. Asemele pannakse inimestele mingi kallerdise moodi asi. Seda kaevandatakse mägedes ja ta täidab hinge tühimiku. Ja ka enda ühe jupi sain tagasi.
Naljakas, nüüd kui see side taastatud tunduvad CC mehed kuidagi tühised olevad.
Mina olen rääkinud. Nüüd on teie kord sõna võtta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Tahad öelda, et DJ on ka seal? Ta lendas vabadusse . Üldiselt vabadus on ajutine seisund ja kestab niikaua kuni kohtutakse kuiviktüranniga . Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Neil on seal ka inimese sarnane jumalanna, kellel on mõlemal käel kuus sõrme ja mõlemal jalal kuus varvast.
Ta vast nagu meie Jeesus. Very Happy

Tegutsevad ka musta värvi linnud, nii väiksed kui suured.
Osad on "segajateks" - tiirutavad häirivalt silme ees.
Ja osad linnud on sõnumitoojateks. Kohalik postivedu.

Suuremast keskusest eemal on olendid, kes võiksid meie mõistes "rohelised" olla. Nad astuvad elavatest käsnadest üle, mitte ei tallu nende peal nagu kombeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
. Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist


Väga hästi öeldud Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks tagasi teatud hingesidet,et kui midagi tunnen,oleks selline taju,et ka ise kohal viibin...

Nagu vahepeal justkui juba andis tunda,nüüd on jälle tagasilööke olnud,justkui mingite tsüklitega pumpab olukorda normaalsemaks.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tahad öelda, et DJ on ka seal? Ta lendas vabadusse . Üldiselt vabadus on ajutine seisund ja kestab niikaua kuni kohtutakse kuiviktüranniga . Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist
Arvatavasti on.
Ka see maailm muutub koos meiega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Raamat on kirjutatud DJ isikust ja CC on taustaisik. Kui sa võitled CC -tega, siis sa tegelikult võitled valede inimestega. CC-sed ei ole mitte nõiad, vaid täiesti tavalised inimesed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

CC all ma mõtlen tegelikult süsteemi.
Aga ega ma indiaanlastega võitle. Ainult niipalju, kui nad ise tüli norima tulevad.
Minu eesmärk on jõuda sinna, kus on meie õigusjärgne koht.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Sinule antakse sinu enda teooria järgi. Kui juhtumisi nad on sinust kõrgemad, siis tead , mis sinuga juhtub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Elu näitab, et ei ole kõrgemad.
Kokkupõrge näitab.
Ehk tugevam võidab.
Ma olin sunnitud indiaanlastega võitlema.
Lõpuks see mees ütles, et ta pole nõid, vaid tavaline mees. Sõnus enda ära.
Ma olen valget raktobleeri õppinud hindama.
Tuleb ajada oma asja. Kui keegi tüli norib ja ribadeks lendab, siis on selge, mis ta eesmärk oli.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

mis siis?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Allutada.
Antud näide: Indiaanlased moosisid meie naised ära ja siis tahtsid naiste jõuga mu allutada.
Kuna ma võitsin, siis võin õelda, et olen tugevam kui iniaani mees+valge naine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Indiaanlastel on omad naised. ASI SELGE, sa pakud oma naistele valesid asju, kui nad indiaanlaste juurde jooksevad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 1:47 am    Teema: Vasta viitega

On küll omad naised. Aga tead ka kui koledad need on. Minul küll nende peale ei seisa.
Muideks, kui valged naised jooksevad sinna, siis nende valik. Aga oh ei siis jookstakse tagasi ja hakka neid sitast puhtaks nühkima.
Vot enam ma seda ei tee. Mul ka siiber. Elagu siis oma murjamitega, aga ärgu tulgu siis eesti mehelt midagi nõudma. ja muutugu siis sama koledaks, kui murjamite naised.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa indiaanlasi üldistada,neid rahvaid on palju ja nii mõnigi skvoo on väga hurmav.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sul on potentsi probleem. Mul seisab küll iga naise peale. Ainult, et mul nõudmised naise suhtes. Ma ei taha orjastamist ja ma ei taha et mind solvavate sõnadega nimetatakse. Ma olen õrna hingega ja võin solvuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Eks tugev mees ei lasegi end orjastada,aga iseasi kuidas tugevaks saada,armastuse nimel on nii mõnigi mees loobuma eneseväärikusest...
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Eneseväärikus kaob siis kui mees kaotab mälu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Aare kirjutas:
Eks tugev mees ei lasegi end orjastada,aga iseasi kuidas tugevaks saada,armastuse nimel on nii mõnigi mees loobuma eneseväärikusest...


ehh miks armastuse nimel pead millegist loobuma?Mina armastan väga palju oma tüdrukut ja ega ma sellepärast nii väga nõrk ka pole/nujah olin aga enne teda olin veel sitem/....sa ajad armastust millegi muuga sassi...
cc-s oli üks asi päris hästi kirjutatud,nimelt lase ta minna minna laskmata.Vat ,et osad inimesed kleepuvad liiga üksteise külge kinni ja siis kui lahku peaksid mingil põhjusel minema siis jookstakse energiast tühjaks ja kärvatakse maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav mina mõtlesin ,et valge rass peabki välja surema kuna on füüsiliselt nõrgem ja ,et mingi evolutsiooni teema.Aga kurat nii lihtne se päris siiski ei ole.See orjastamise jutt selgitabki nii mõnegi valge mehe viha..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group