Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energia jäävuse seadus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu mina olen aru saanud siis ikka kõik egregorid ka pahad ei ole, enamus on. Tõde on olemas küll, aga jah teda võib mitmeti mõista, kui analüüsimise parameetrid on erinevad. Iga konkreetse asja kohta on olemas üks tõde kui vaadata seda täpselt sama nurga alt. Võib olla ka mitu tõde ühe asja kohta, kui seda vaadata eri nurkade alt. Või siis hoopiski on üks ja keerulisem tõde, aga tõde võib paista tõena.

No näiteks: Puude lehed on rohelised, tegelikult võib öelda, et puude lehed on punased. Inimestele tunduvad need rohelisena sest rohelist valgust peegeldub sealt kõige rohkem tagasi (nende valguste seast mida inimene näeb). Kui inimene näeks infrapunast valgust kaa, siis paistaksid lehed hoopis punased, kuna seda valgust peegeldub sealt veel rohkem, aga seda me ei näe. Laiemalt võttes nüüd juba lehed on punased, aga meile paistavad rohelised...

No aga äkki on veel selle kohta mingi ülim tõde, mis on tõe tuumale lähemal aaah ? Kes seda teab, äkki värve polegi olemas, vaid on hoopis ainult mingisugused aju vibratsioonid mida meie värvidena tajume või pole ka aju olemas, on ainult kõik üks suur energia kogum see kogu aju koos terve muu universumiga. Kurat seda teab. Tõde saab võtta nagu jah kellegi mõistuse kohaselt, sipelgas näiteks ei suudaks oma mõistusega üldse tõele nii lähedale tulla nagu inimene, aga inimene võib ka olla täiesti võimetu täielikku tõde mõistma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Absoluutset tõde ei ole olemas

Nüüd siis tuleb välja, et wudu on dogmaatik?

Ma arvan, et kui absoluutne tõde on olemas, siis pole seda võimalik sõnades kunagi täpselt edasi anda. Iga katse jääb vaid püüdluseks tõde võimalikult täpselt tõlgendada.
_
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
jann



Liitunud: 13 Nov 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

kõik inimesed on oma arenguastmelt erinevad ja seda mida yks inimene mõistab seda ei pruugi teine oma arenguastmelt mõista. Võtame näiteks et oled koolis esimeses klassis ja õpid korrutustabelit, aga kooli lõpuks lahendad sa juba selliseid ylesandeid, mille olemasolust sul ei olnud aimugi:D. See mis on yhe jaoks tõde ei pruugi olla teise jaoks ja võibolla see teine jõuab sama tõeni, aga palju hiljem;).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tõde võib võtta kuidas ise soovid.
iga inimene otsib tõde milleski mis hetkel on temal l kõige tähtsam.
näiteks nagu tõe otsimine nagu oggy seletas et mis värvi on puulehed.
pole vahet mis värvi nad on puulehed on nad ikka.
osad otsivad Tõde kes nad täpselt on kas haldjad inglid jne. see pole ka oluline hetkel
minu arvamus asjast on selline, et elades siin planeedil siis on igamees ja iga naine kunagi elus unistanud täielikust vabadusest harmooniast. sõdade ja vägivalla puudumisest jne jne. et siis harmooniline elu loodusega kooskõlas.
kes ei oleks?
seega on praegu selle planeedi absoluutne tõde kõigi inimeste arvamus kokku. saavutada vabadus , ning hea elu.
seega polegi vast siin elades vaja leida mingit kõrgemat tõde kust me pärineme ja kuhu pääle surma suundume.... ja mis on ülimad tõed.
ülimaid Tõdesid saame siis alles enese jaoks leidma hakata kui me siit maamunal lõppude lõpuks pääseme. pääseme aga siis kui see on tehtud.
Seega elame parem siin kui kuskil kosmoses.
ma usun et vähesed on pääsenud siinsest süsteemist. nimelt puhtaks on raske enda karmat saada. isegi kui peaksid saama ennast puhtaks, siis sünnid ikka siia tagasi. kuna me oleme üks perekond, siis see kes puhtaks saab ei pääse ikka siit minema kuna peab tulema tagasi et oma perekonda päästa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Karma pole taassüni põhjus ja perekond pole ka oluline. Inimene on üksikindiviid ja pere on eksisteerimisvorm.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Karma pole taassüni põhjus ja perekond pole ka oluline. Inimene on üksikindiviid ja pere on eksisteerimisvorm.


Inimene ĂĽksi ei pea kaua vastu, kui ta pole just ekstsentriline hull erak.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Inimene ĂĽksi ei pea kaua vastu, kui ta pole just ekstsentriline hull erak.
Seepärast ongi perevorm eksisteerimisvorm.
Keegi ei rääkinud midagi üksi hakkama saamisest või elamisest vaid taassüni põhjustest.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
catherine



Liitunud: 20 Jan 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu mina õppisin füüsika tunnis:
Energia ei saa tekkida ega kaduda. Ta võib ainult muunduda ühest liigist teise või kanduda ühelt kehalt teisele.
_________________
Clever as a fox, strong as an ox!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

nohh. kuidas võtta. minu äranägemise järgi on ikka see üks ja suur pere
taasünni põhjus. nimelt räägitaks eet jumalad(ükskõik millised) on siia sündinud mitmeid kordi.
siit ka järeldus. isegi jumaald ei saa ju kaugemale edasi liikuda kui ikka ja jälle peavad siia tagasi maanduma.
et meie perset päästa!
kuigi jah tras neid jumalaid teab võibla on mitmes kohas korraga võibolla mitte Wink


Gerdenel kirjutas:
Karma pole taassüni põhjus ja perekond pole ka oluline. Inimene on üksikindiviid ja pere on eksisteerimisvorm.


aga kuidas kõlaks selline variant. nimelt karma on taassünni põhjus. ja miks siis?
nimelt puhta karmaga inimene (kes on juba väga tubli et sellega hakkama sai). omab kaastunnet. ta näeb siin elades kuidas kõik kannatavad. võibolla ta saaks edasi liikuda. aga ta ei taha kuna ta näeb kui raske kõigil on. seega veab oma perse siia tagasi et päästa.
seega pole ta Karma nii puhas nagu näib. puhtaks saab siis kui kõigil hakkab hästi minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

See, kelle areng siin lõpeb, liigubki edasi ja tal pole siia asja enam edaspidi. Muide on päris palju puhta karmaga inimesi ka praegu, kuid nad sünnivad tagasi siia arenema. Karma peakski puhas olema, see on hea edasiikumisboonus.

Tsiteerin::
isegi jumaald ei saa ju kaugemale edasi liikuda kui ikka ja jälle peavad siia tagasi maanduma.
et meie perset päästa!
On saanud edasi liikuda küll. Areng ei toimu ainult läbi kindla koha. Teadvus võib areneda mujal, kui on keha. Aga edaspidi neil siia asja kehastuda tõesti enam pole.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Muide on päris palju puhta karmaga inimesi ka praegu, kuid nad sünnivad tagasi siia arenema.

selge !


Viimati muutis seda Kayaman (Reede Jan 20, 2006 11:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:

aga kuidas kõlaks selline variant. nimelt karma on taassünni põhjus. ja miks siis?
nimelt puhta karmaga inimene (kes on juba väga tubli et sellega hakkama sai). omab kaastunnet. ta näeb siin elades kuidas kõik kannatavad. võibolla ta saaks edasi liikuda. aga ta ei taha kuna ta näeb kui raske kõigil on. seega veab oma perse siia tagasi et päästa.
seega pole ta Karma nii puhas nagu näib. puhtaks saab siis kui kõigil hakkab hästi minema.


no ikka väga sitasti kõlab Evil or Very Mad kakoi kaastunne, kakoi päästmine Question

päästa jah teisi ja topi neile karke alla, et nad kõndima ei saaks õppida. jeesus päästab su...
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Kayaman kirjutas:

aga kuidas kõlaks selline variant. nimelt karma on taassünni põhjus. ja miks siis?
nimelt puhta karmaga inimene (kes on juba väga tubli et sellega hakkama sai). omab kaastunnet. ta näeb siin elades kuidas kõik kannatavad. võibolla ta saaks edasi liikuda. aga ta ei taha kuna ta näeb kui raske kõigil on. seega veab oma perse siia tagasi et päästa.
seega pole ta Karma nii puhas nagu näib. puhtaks saab siis kui kõigil hakkab hästi minema.


no ikka väga sitasti kõlab Evil or Very Mad kakoi kaastunne, kakoi päästmine Question

päästa jah teisi ja topi neile karke alla, et nad kõndima ei saaks õppida. jeesus päästab su...


rahune maha. sul on mingid tõsised probleemid kallal.
see oli minu arvamus ainult asjast.
ja kusjuures tõesti. ma olen mingi värdjas, mul on kahju vaadata inimesi ümberringi . kuidas kõik kannatavad selle faking värdjaliku süsteemi pärast. igalpool mingid võltsnaeratused ja haiged inimesed.
oi kui hea on olla värdjas Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

oki. maailmavalu on sul kallal... maailm on sinu peegel. tahad maailma muuta - muuda ennast Idea (või tunned sa mõnda, kellel on õnnestunud maailm enda näo järgi väänata?)
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:27 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
oki. maailmavalu on sul kallal... maailm on sinu peegel. tahad maailma muuta - muuda ennast Idea (või tunned sa mõnda, kellel on õnnestunud maailm enda näo järgi väänata?)


otsi välja koht kus ma ütleisn et ma üksi maailma muuta tahan??
ma rääkisin just nimelt osadets jummidest kes siia kehastuvad. ja üritavad muuta.
ja tänud nõuannete eest. seda ma tean et maailma muutmine käib läbi enese, ning küll ma teen oma parima ,et oma panus sellele lisada Wink


Viimati muutis seda Kayaman (Laup Jan 21, 2006 12:35 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:32 am    Teema: Vasta viitega

kurtmine, et miski on halb ja vajab parandamist ja päästmist - kas see pole soov maailma muuta? igasugune vingumine ja rahulolematus on soov midagi muuta aga tihti tahetakse muuta just väliseid tegureid arusaamata, et sinu võimuses on vaid sinu sisemaailm (vähemalt peaks olema kui sa seda jeesusele pole parseldanud Wink )
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:36 am    Teema: Vasta viitega

ütleme nii, et meil kõigil on omad pisikesed unistused Cool

ja kui äkki ned pisikesed unistused kõigil inimestel kokku liita siis tuleb ka tulemus ? või mis sa ise arvad?

ja vihjeks võiks sulle öelda seda, et egregorid ei tahaks et maailm vaba oleks. et igamees oleks vaba. seega seda jeesust minu seest ei maksa otsida.
pigem ma väidaks sinu kohta seda, kes ei taha edasi liiikuda ja üritab omal vanal pehmel pesakohal kükitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:54 am    Teema: Vasta viitega

no maailma muutmise ma jätan neile, kes sellega hakkama saavad...

(btw. ma lugesin, et "vanal pehmel pasakohal kĂĽkitada" - jeps Cool )
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Sirel.
Kust sa tead, et päästja hädalist aidates teeb temale halba?
Võib olla ongi see selle päästja selle elu ülesanne - teisi aidata.
sirel kirjutas:


no ikka väga sitasti kõlab Evil or Very Mad kakoi kaastunne, kakoi päästmine Question

päästa jah teisi ja topi neile karke alla, et nad kõndima ei saaks õppida. jeesus päästab su...
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 11:58 am    Teema: Vasta viitega

catherine kirjutas:
Nagu mina õppisin füüsika tunnis:
Energia ei saa tekkida ega kaduda. Ta võib ainult muunduda ühest liigist teise või kanduda ühelt kehalt teisele.

Kui nüüd täpsem olla, siis selle teema nimi siin peaks olema "Energia vahetumise seadus." Vähemalt nii ma saan aru, nn valgus pole ju energia liik (energia mitte täpselt sama tähendusega mõistena, mis füüsikas).
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group