Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energia jäävuse seadus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

ma just mõtlesin samale asjale, et mis see on, mis Naise puhul imelik on ja just tabasin ära. enda tuum on kadunud. elab nähtavasti oma mehe maailmas(/t). mis iseenesest ei olegi ju halb lühiajaliselt. pikaajaliselt tuleb omadele energiatele toetuma hakata, selleks, et mees rahul oleks ja see ongi vist see protsess, mida Naine praegu läbi teeb. see on see, kui elatakse ainult mehele ja oma osa ühisosast kaob.

siis on ka igasugused reaktsioonid arusaadavad. jalgealune pind tuleb uuesti leida, siis on jälle korras. loodetavasti.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mis juttu te ajate, minu arvates ilma tuumata sureks inimene ära, Naine on küll terve ja elujõuline...
Ja kas üldse on võimalik inimeselt tuuma ära kangutada Confused
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mis juttu te ajate, minu arvates ilma tuumata sureks inimene ära, Naine on küll terve ja elujõuline...
Ja kas üldse on võimalik inimeselt tuuma ära kangutada Confused


Ma ka kahtlen, kas ilma tuumata inimene suudab üldse eksisteerida. Tuum on inimese olemus ja mu isiksus on veel täiesti elujõus ja õnnelik. Kuna ma hetkel tegelen oma kookonist ja hingeketalt sita välja peksmisega, siis Gerde arvab, et mul enam tuuma järsku ei ole Laughing Kui ta just mu tuuma läbi selle sita ei näinud, kes mu kookonis tahavad istuda, siis tahaks teada, kellega Gerdel nii võimas side on ?
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 3:44 am    Teema: Re: Energia jäävuse seadus. Vasta viitega

Naine kirjutas:
Kui mees on mõne naise mullist, siis kookon on enamasti mõne SITAegregori käsutuses. Mees peab tegema tööd ja Naine saab tasu. Egregor annab mehele just nii palju, kui vaja. Tavaliselt mitte kunagi nii palju, kui mehele enesele vaja ja palju ta tööga ära on teeninud.
Päris huvitav tegelikult, et kõiki nii öelda "vaimsed" egregorid mis erineb inimese enda egregorist võib ja ka kutsutakse SITAEGREGORKS
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 2:18 am    Teema: Vasta viitega

nn halvad egregorid on usuegregor, ariaegregor, m6nuegregor, transaegregor, sitaegregor ja puurijate egregor.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 9:31 am    Teema: Re: Energia jäävuse seadus. Vasta viitega

wudu kirjutas:
Naine kirjutas:
Kui mees on mõne naise mullist, siis kookon on enamasti mõne SITAegregori käsutuses. Mees peab tegema tööd ja Naine saab tasu. Egregor annab mehele just nii palju, kui vaja. Tavaliselt mitte kunagi nii palju, kui mehele enesele vaja ja palju ta tööga ära on teeninud.
Päris huvitav tegelikult, et kõiki nii öelda "vaimsed" egregorid mis erineb inimese enda egregorist võib ja ka kutsutakse SITAEGREGORKS


Inimesel ei olegi enda egregori, egregor on ühisväli. Kuigi põhimõtteliselt on juba perekond egregor, läheb selleks ju vaja rohkem kui ühte inimest. Aga kahju inimestest, kelle perekond kuulub mõnda parasiitegregori. Naine peaks kanali ikka sinna ehitama, kuhu mehele vaja, mitte mehe maha müüma.
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
nn halvad egregorid on usuegregor, ariaegregor, m6nuegregor, transaegregor, sitaegregor ja puurijate egregor.

Kas keegi viitsiks kusagile foorumisse üles panna teooria, et missugune mõtteviis paneb sind vastavat halba egregorit teenima? (Kui on juba olemas, siis ehk viitaksite. ) Ja siis võiks keegi kirja panna ka nö võtmed, et mida selleks uskuda, et neid egregoreid enam ei teeniks.
_
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

mõtteviis tuleb vast hiljem, ma arvan, enne tuleb egregor mingi diiliga.
uskuda saab vast iseennast, noh Tokrodat ka Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

siin vist meestel ja naistel väike erinevus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

mismo kirjutas:
haldjanool kirjutas:
nn halvad egregorid on usuegregor, ariaegregor, m6nuegregor, transaegregor, sitaegregor ja puurijate egregor.

Kas keegi viitsiks kusagile foorumisse üles panna teooria, et missugune mõtteviis paneb sind vastavat halba egregorit teenima? (Kui on juba olemas, siis ehk viitaksite. ) Ja siis võiks keegi kirja panna ka nö võtmed, et mida selleks uskuda, et neid egregoreid enam ei teeniks.
_


Kõik mis on ebaloogiline, ebaratsionaalne ja ainult näiliste väärtustega paneb teenima halbu egregore. Samuti soov midagi saada, mida pole ära teenitud või mis tegelikult pole üldse õige ja vajalik.
Teenimise soov - usuegregorid
Saamise soov (raha) - vabamüürlaste egregorid
ükskõiksus - rohelise rassi (india) egregorid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 3:03 pm    Teema: Re: Energia jäävuse seadus. Vasta viitega

Vaata, minu arust kui sina oled "paganlikus"egregoris, siis sinu jaoks on kõik teised "vaimsed"egregorid, mis erinevad "paganlikule" egregorile - saast.

Kõiki "vaimseid"egregoreid võib nimetada parasiitegregoriks.

Selle üle võib pikkalt ja laialt filosofeerida, et kas "paganlik"egregor võib võrelda kas kristliku egregoriga. Aga mina näen ikkagi ja ainult sarnasust. Ehk, kõik kes ei minu egegoris on kas saatana teerid (kristlaste seisukohast) või sittaegregori teenijad ("paganate" seisukohast).
Vahet ju ei ole Idea
Naine kirjutas:


Inimesel ei olegi enda egregori, egregor on ühisväli. Kuigi põhimõtteliselt on juba perekond egregor, läheb selleks ju vaja rohkem kui ühte inimest. Aga kahju inimestest, kelle perekond kuulub mõnda parasiitegregori. Naine peaks kanali ikka sinna ehitama, kuhu mehele vaja, mitte mehe maha müüma.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 4:14 pm    Teema: Re: Energia jäävuse seadus. Vasta viitega

wudu kirjutas:
Vaata, minu arust kui sina oled "paganlikus"egregoris, siis sinu jaoks on kõik teised "vaimsed"egregorid, mis erinevad "paganlikule" egregorile - saast.

Kõiki "vaimseid"egregoreid võib nimetada parasiitegregoriks.

Selle üle võib pikkalt ja laialt filosofeerida, et kas "paganlik"egregor võib võrelda kas kristliku egregoriga. Aga mina näen ikkagi ja ainult sarnasust. Ehk, kõik kes ei minu egegoris on kas saatana teerid (kristlaste seisukohast) või sittaegregori teenijad ("paganate" seisukohast).
Vahet ju ei ole Idea


Erinevusi ikka leiab. Näiteks, paganate egregor ei saa, isegi kui tahaks, toita mingeid surnud või korretselt väljendudes surma-uuestisünni eest mujale maalimadesse põgenenud jumalaid, sest see on nii värske egregor, looja on veel elus. Kui ta sureb, eks siis näe kas võtab londi üle õla ja "teeb vana aja jumalat" või peab oma sõna ja ei keera vimkat sisse.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Need on pisiasjad selle kõrval kui inimene istub täiega "paganlikus" egregoris ja tema jaoks on kõik teised kes tegelevad teistsuguse vaimse disipliiniga sitaegregori teenijad.

Ehk, palki ei nähta oma silmas kuid teise silmas pindu nähakse.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Et siis lihtsalt formaalse tasakaalu pärast tuleks egregorid pooleks jagada ja vasakul pool on "sita" ja paremal pool "head"? Ainult et pärast seda kui kõigilt nussi oled saand ei arva enam niimoodi. Siin ei plõksita ilma isikliku kogemuseta.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

..ja võidab see kel rohkem jõudu.........ylejäänjud on sitt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jalutaja
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis, täiendatud jaotus on
1. sitaegregorid
2. sepikuegregorid
Tagasi üles
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 2:01 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Need on pisiasjad selle kõrval kui inimene istub täiega "paganlikus" egregoris ja tema jaoks on kõik teised kes tegelevad teistsuguse vaimse disipliiniga sitaegregori teenijad.

Ehk, palki ei nähta oma silmas kuid teise silmas pindu nähakse.


See on see värk, et kui mingi asi tundub kahtlaselt liiga hea, hakatakse sellest halba otsima. Eks igal asjal ole ka oma halvad küljed muidugi, kindlasti on neid ka paganate egregoril. Põhiline on aga see, et põhisuund oleks õige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 2:30 am    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
Et siis lihtsalt formaalse tasakaalu pärast tuleks egregorid pooleks jagada ja vasakul pool on "sita" ja paremal pool "head"? Ainult et pärast seda kui kõigilt nussi oled saand ei arva enam niimoodi. Siin ei plõksita ilma isikliku kogemuseta.
?Minu kogemus ütleb, et kõigis vaimsetesegregorites võib leida muda seest kullateri.
Ainult kas on mõttet nende kullaterade järgi sukelduda tervenisti mutta ja kisada, et minu kullaterad on paremad, väärtuslikumad jne.
Lihtsam on midagi sellist välja mõelda, kuidas mutta sukeldamata oleks võimalik terad kätte saada.

Muide, plõksima on sõna mis meenutab minule koheselt EKFis ühte adminni ehk, küberristisõdiat. Laughing ?

oggy kirjutas:
See on see värk, et kui mingi asi tundub kahtlaselt liiga hea, hakatakse sellest halba otsima. Eks igal asjal ole ka oma halvad küljed muidugi, kindlasti on neid ka paganate egregoril. Põhiline on aga see, et põhisuund oleks õige.
?Mis asi tundub kahtlaselt hea?
See mida mina näen ei pea ma otsima vaid see paistab minule punaselt silma.
et põhisuund oleks õige Shocked
kelle jaoks õige ja kas see "õige suund" ongi mingi absoluutne tõde mille poole kõik inimesed peaksid püüdlema?
Tagasi üles
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 2:52 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::

1. Mis asi tundub kahtlaselt hea?
See mida mina näen ei pea ma otsima vaid see paistab minule punaselt silma.
2. et põhisuund oleks õige Shocked
3. kelle jaoks õige ja kas see "õige suund" ongi mingi
4
. absoluutne tõde mille poole kõik inimesed peaksid püüdlema?


1. Nagu mina aru saan siis paganlik egregor.
2. Sorry et shokeerisin, aga no ma mõtlesin põhi suuna all põhilisi põhimõtteid millele asi toetub, nagu vabadus ja tõde.
3. Õige suund inimese enda jaoks, et ta teeks seda mis on tema hinge ülesanne siinsel kehastumisel.
4. Võimalik.

Piis Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 10:49 am    Teema: Vasta viitega

oggy kirjutas:
1. Nagu mina aru saan siis paganlik egregor.
Mis otsast ta hea on? Shocked Terve foorum kubiseb tõestustest, et kõik egregorid on saast ja inimene peab saama arened ilma mingite egregorite mõjuta. Kuid siis hakkatakse tõestama, et ei - üks egregor on ikka hea. Kas see ei ole mitte silmakirjalik? Kas enese ülendamine teiste arvelt on hea?
Muidugi võib jääda mulje, et ka mina teen just seda, kuid minu motiivid on teised. Ma lihtsalt püüan näidata inimestele, kelle maailmapilt on minu maailma pildile kõige sarnasem, mõningaid kitsas kohti.
oggy kirjutas:
2. Sorry et shokeerisin, aga no ma mõtlesin põhi suuna all põhilisi põhimõtteid millele asi toetub, nagu vabadus ja tõde.
Vabadus?
No kuule, inimene saab olla ainult siis vaba kui ta ei sitsi kuskil egregoris.
Tõde?
Tõde kelle jaoks? Tõde on selline väga suhteline asi, nii kuidas inimene näeb. Ja väita, et kellegi tõde on rohkem tõde kui minu oma on naeruväärne.
oggy kirjutas:
3. Õige suund inimese enda jaoks, et ta teeks seda mis on tema hinge ülesanne siinsel kehastumisel.
Õige suuna saab inimene leida ainult ise. Seda ei pea ega tohigi keegi, kas või Tokroda inimesele öelda. Võib soovitada
oggy kirjutas:
4. Võimalik.
Absoluutset tõde ei ole olemas

See väide juba ise tõestab selle ära, et absoluutset tõde ei ole olemas.


Ja üleüldse. Mille poolest on "paganlikus"egregoris olevad inimesed rohkem paganad kui näiteks mina. See egregor ei koonda kõiki paganaid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group