Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naiste geniaalsused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Minule pole mitte keegi mitte kunagi midagi annud.
järeldused tee ise.


Kui keegi sulle kunagi midagi ei anna, siis tähendab see seda, et sa võtad. Tee sellest ise omad järeldused.


Kui sinu jaoks tähendab see seda, siis las tähendab. Seda saab ka teisiti tõlgendada...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

kr66t kirjutas:
Mind alati hämmastavad inimesed, kes on asjades nii kindlad, et 100% usuvad illusiooni, mille endale loovad.
Kindel veendumus peaks olema eneskindla inimese tunnusjooni, kuid mida enam ma inimloomust enda jaoks avastan, seda enam ma leian, et kunagi ei saa mitte milleski olla 100% kindel.
Inimene, kes väidab, et ta on 100% milleski kindel (ja tegelikult ei tea asjast möhhugi), tundub olevat väga kitsarinnaline ja põikpäiselt pannud kinni soovi olla avatud ja arenemisvõimeline.


nonoh sa siis ise ka ei usu oma juttu ? mis point sul siis seda kirjutada oli ? ja hakka aga siis arenema, miks sa enda illusioone mulle pakud ?
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 10:02 am    Teema: Vasta viitega

Shocked Varjuvaras peab targu suu kinni sest on tokroda kiskjakuju näinud.

Aga mõelda võiks sellele: miks tokroda naisi maha teeb... mitte see mida ta ütleb, vaid see kuhu see kõik sihib...


Naistel on MIDAGi, mis annab meeste üle võimu, kui nad vaid seda kasutada soovivad... ja seda kardab Tokroda kogu südamest.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 10:22 am    Teema: Vasta viitega

näe, ulatabki kätt Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 10:25 am    Teema: Vasta viitega

aga mis siis saab kui seekord ütleb isane dinosaurus "mkm"...
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Teooriat ei loe või?
Isase dinosauruse "mkm" maksab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 11:18 am    Teema: Vasta viitega

naisel on väge, kui ta pole ennast müünud.
kui naisel pole tingimusi, on tingimusteta vägi.
magus suutäis, mida muud.

kui naisel pole väge, mis tast üldse, nähku välja kuidas tahes.
kui on tingimused, pole väest mehele kasu.
nagu phare abiraha, kus on täpselt õeldud, kuidas see tuulde lasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 11:56 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Teooriat ei loe või?
Isase dinosauruse "mkm" maksab.


et isane saaks "mkm" öelda, peab emane ennem "mmm...?" küsima.

juba dinosaurustel oli see probleem ,et üks sugupool tahtis teisele ära teha. ise nad sellest kasu ei saanud... erinevalt loomariigist on inimesed
alati olnud loova mõtlemisega. nii ka naised.eeva läks ja järas igavusest õuna.tänapäeva valge naine ajab lihtsalt nina püsti ja abiellub neegriga.

nüüd jääb üle ainult oodata. kas mehed teevad näo,et neil on naistest pohhui ja ei allu provokatsioonile, või lähenevad seekord omakorda loovalt.
naistel on põhjust igastahes huviga näpud suus oodata.
samuti on põnev see, et kas probleem lahendatakse omavahel...või võetakse taas kolmandad osapooled appi.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

nujah.
olen sellel liimil elus olnud, et võtsin vastu tingimustega energgiat.
õigemini võtsin vastu energiat, kus vaba komponent puudus.
enesetapp.
see oli midagi sellist, et rügad aastaid, oled väsinud aga midagi ei saanud.
kui oleks vastu võtmata jätnud ja ilma olnud, poleks vähemalt väsinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

ma siin hakkasin mõtlema,et mis lõks see on, kuhu inimesed kukuvad just siis kui soovivad oma enda eksistentsi parandama hakata ja omaarust lahenduse poole tööle hakates tihtilugu hoopis hävitama hakkavad.
ja kuidas see lõks küll nii vingelt töötab?
ja siis liikus mõte veel sellesse suunda ,et kuna inimene on võimeline teadlikult looma vaid midagi sellist mis tema enda ehituselt sama või isegi gramm madalam on...siis kes selle lõksu ülesse pani?

kas inimene ise siiski...osaga endast, mida ta ei tunne...
sest lõksust hakkavad vabaks võitlema just need kes oma varjupoolt kinni püüdma hakkavad.


Viimati muutis seda Kati (Teis Apr 12, 2005 12:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

KÕIKSUS (või OLEMINE) panigi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

ja eriti hoolikalt kontrollib see lõks sugudevahelist suhtlemist. ehk siis kõige olulisemat loovat liitu (kui jätta välja inimese liit iseendaga, mis ka lõhutud on).
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle ÕIGE !!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Naistel on MIDAGi, mis annab meeste üle võimu, kui nad vaid seda kasutada soovivad... ja seda kardab Tokroda kogu südamest.
See on kanalite loomise oskus. Naine määrab ära saatuse.
Miks olen tige? naised räägivad õiglusest ja võrdsusest, aga ehitavad kanali orjariiki. No mul poogen, kui tahate orjust, siis ka saate selle. mees määrab rollid. Nii, et ära vingu. See oli sinu soov ja iga mees pole nii loll, et et määrab rollid naise tahte järgi. Mina määran rolli oma tahte järgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
ma siin hakkasin mõtlema,et mis lõks see on, kuhu inimesed kukuvad just siis kui soovivad oma enda eksistentsi parandama hakata ja omaarust lahenduse poole tööle hakates tihtilugu hoopis hävitama hakkavad.
ja kuidas see lõks küll nii vingelt töötab?
Kõigepealt tuleb vabastada ennast orjastajast. Aga inimeste probleem on selles, et nad seda ei näe ja hakkavad huupi peksma. ORJASTAJA SAMASTUB INIMESEGA. Inimesel mulje, et see tema osa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Shocked Varjuvaras peab targu suu kinni sest on tokroda kiskjakuju näinud.

Aga mõelda võiks sellele: miks tokroda naisi maha teeb... mitte see mida ta ütleb, vaid see kuhu see kõik sihib...


Naistel on MIDAGi, mis annab meeste üle võimu, kui nad vaid seda kasutada soovivad... ja seda kardab Tokroda kogu südamest.


Ei karda.... mõtlesin et kardan aga siis mõtlesin, et miks peaks, minus on liiga palju headust ja Tokroda muutus lambatalleks. Imelik, et just lambatalleks ja ma võtsin ta sülle. Minu relvad kurjuse vastu ongi peamiselt julgus, lilled ja armastus. Ma ei kartnud ka tema kiskjakuju, vaid vaatasin ja muigasin. Peale tema oli veel kas kas või kolm kiskjakujuga inimest siin foorumis, teised olid tavalised inimesed. Ma ei oska kedagi nendega seostada küll.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi kartsin ma kohutavalt pimedust, üksi olemist, võõraid tundeid. Kartsin isegi seda, mis teised arvavad, aga kui hirm kasvab väga suureks, siis alistud neile tunnetele ja siis avastad, et polegi vaja karta. Hirm vaid meelitab varje ligi. Valgust nad aga kardavad. Panen silmad kinni ja tunnen kuidas mu pea kohal on imepisike valguskera, mis järku plahvatab, nagu hiiglaslik supernoova ja silmipimestav valgus on minu ümber. Siis see valgus vaikselt taandub ja ma olen nagu valguse ringis.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

JA KÄID MEID KA SIIN VALGUSTAMAS Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
JA KÄID MEID KA SIIN VALGUSTAMAS Wink


Kogu asi algas sellega, et juba aastaid nägin ma hirmuunenägusid, mis olid väga reaalsed ja ma kohutavalt kartsin. Alati üks ja sama koht ja alati ühe surnud inimesega seotud (teda ma vist ei karda - minu vanaisa ja ainuke surnud inimene, keda ma näinud olen ja tegevus on tema majas, kuigi teinekord võtab maja teise kuju, s.t. alati on midagi natuke teisiti. Teinekord on kuskil üks tuba juures või lisa aken, või mööblit on liigutatud) aga seal majas on väga palju olendeid ja nad hiilivad ümber minu. Lõpuks pidin ma õppima, kuidas ennast kaitsma. Tegelikult ma ei tea. kas nad tahavad halba, kuna nad ei jõua kunagi minuni.

Teinekord ma UNUSTAN selle (nagu viimane kord umbes nädal tagasi/) ja siis jooksen ära, aga kohe tõmbavad nad mind jälle enda juurde. Kohutav. Mida rohkem ma rabelen, seda rohkem ma kardan ja seda lähemale nad tulevad. Ma ei näe kedagi, aga nende olemasolu on 100000 x on reaalsem minujaoks, kui sinu olemasolu siin foorumis.

Suval lähen ma jälle sinna majja ja siis ma täiega lõdisen öösiti hirmust., kuigi ma tean, et see on nonsens.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Pole öelnud, et dinosaurusi kopeerima peaks. Meil, imetajatel ikka nõks erinevad kombed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group