Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naiste geniaalsused.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:18 pm    Teema: Naiste geniaalsused. Vasta viitega

Vaatleks siin naiste klassikalisi otsuseid ja tulemust, mis sellega kaasneb.
Kuidas käitub tavaline naine, kui näeb head meest? Ta püüab seda endale hoida. See tähendab, et tahab panna enda koju luku taha. Ta ei lase enam tal vabalt liikuda, tal on hirm kaotada mees. Naine hakkab nüüd looma mehe ümber kaitsekihti. Selle tulemusena isoleerib naine mehe ühiskonnast. See mees elab nüüd naise maailmas. Aga kui naine näeb mitte head meest, siis tõukab ta eemale, isegi upitab ühiskonnas paremale kohale.
Mis on tulemuseks? Head mehed ei saa tegutseda ja luua ühiskonda paremaks. Sitapeadel on vabadus haarata ühiskonna võim enda kätte. Tulemuseks on see, et riik, kui terviklik käib alla. Ja loomulikult kannatab ka see naine, kes hoiab meest kinni. Temagi elab selles sitapeade loodud maailmas.
Tarku naisi, kes on võimelised upitama omi väärtuslikke mehi tänapäeval enam peaaegu ei ole. Need on naised, kes on hingelt võimelised oma meest jaotama.
Järgmine geniaalsus on see, et naine ei suuda otsustada, et mida ta tahab. Ta tahab, et mees tegeleks temaga ja tooks palju vara koju. Aga mees ei saa kahes korraga olla. Mis oleks lahendus. Kui naine tahab, et mees tegeleks temaga, siis ta tahab, et mees hoolitseks tema sisemaailma eest. Siin peaks ta õppima mehelt. Siis saaks ta ise hakkama ja mehel oleks aega tegeleda välismaailmaga.
Eriti hea geniaalsus on see, kui naine läheb nõia juurde või kirikusse palvega, et keegi teine aitaks hoida meest kodus. Mis on tulemus? Naine annab oma energia orjastusprogrammi vastu. Nüüd jääb energiat mida peab ta andma mehele järjest vähemaks. Ja naine hakkab takistama mehe arengut oma orjastusprogrammiga. Tulemus: mees peab minema teise naise juurde energiat saama.
Kõige lollem asi, mida naine võib teha, on see, et kukub meest õpetama. Mis see naine tegelikult teeb: see naine ei anna mehele energiat, vaid levitab võõraid programme ja kisub mehelt viimasegi energia raasu. Tulemuseks on mehel õnnetused ja ebaedu. Ega asjata ärimehed käi tibidega, kes neid kuulavad. Need on naised, kes annavad mehele energiat. Seega eduka mehe naine teab: Mees teab, mis mees teeb.
Muideks foorumis olete pannud tähele, et mõningad naised tahavad Tokrodat õpetada. Näiteks monotoon, Natu ja See jutukast. Mida need naised jahivad? Nad tahavad saada Tokroda ümber olevat naiste energiat endale. Neil endal pole enam naisenergiat. Nad ju sitaprogramme kõriauguni täis ja nende naiseenergiakanal on umbes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska muud öelda, palun ära ÜLDISTA. Sa jagad kõik naised kaheks, head naised ja pahad naised, viimaseid on sinu arvates vist rohkem. Tegelikult peaaegu iga sinu teema ja mõte on seotud kuidagi naistega, sa vist kardad päriselt ka naisi.

Kas sa tõesti arvad, et meil, naistel pole muud teha, kui meestele võrku punuda ja ainult mehe RAHA jahtida.

Loomulikult on ju KÕIK naised liiga primitiivsed ja lollid ja peavad oma suu kinni hoidma, ja need tibid on head ja paid ja roomavad vaikides mehel sabas. Kui mees aga silmapiiril kaob, on selline rahaahne tibi esimene, kes teise mehe sängi poeb.

Ma olen 100% kindel, et sina saad oma energia vaid vägistades ja sellist energiat ei taha keegi (mina mitte iial, sest eelistan saada oma energia universumist, mis on puhas.. kuigi see pole kerge)
Tagasi üles
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Loomulikult on ju KÕIK naised liiga primitiivsed ja lollid ja peavad oma suu kinni hoidma, ja need tibid on head ja paid ja roomavad vaikides mehel sabas.


Ups, konnasilm tegi vist kellegile valu... Sad Pole viga, küll valu läheb üle Smile. Konnasilm aga jääb, kui ei ravita.

Tsiteerin::
Ma olen 100% kindel, et sina saad oma energia vaid vägistades


Mind alati hämmastavad inimesed, kes on asjades nii kindlad, et 100% usuvad illusiooni, mille endale loovad.
Kindel veendumus peaks olema eneskindla inimese tunnusjooni, kuid mida enam ma inimloomust enda jaoks avastan, seda enam ma leian, et kunagi ei saa mitte milleski olla 100% kindel.
Inimene, kes väidab, et ta on 100% milleski kindel (ja tegelikult ei tea asjast möhhugi), tundub olevat väga kitsarinnaline ja põikpäiselt pannud kinni soovi olla avatud ja arenemisvõimeline.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
sest eelistan saada oma energia universumist, mis on puhas.. kuigi see pole kerge)
Kallis naine. Sa müüd sedasi kogu oma naisenergia jeesusele.
Tule maapeale. Universiumi energia on illusioon selleks, et sind toppida täis saastprogramme.
Võta parem ikka üks mees. Saad kah nati õndsust tunda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
naine kirjutas:
sest eelistan saada oma energia universumist, mis on puhas.. kuigi see pole kerge)
Kallis naine. Sa müüd sedasi kogu oma naisenergia jeesusele.
Tule maapeale. Universiumi energia on illusioon selleks, et sind toppida täis saastprogramme.
Võta parem ikka üks mees. Saad kah nati õndsust tunda.


minul on mees olemas (kes on küll veel töö, aga hakkab kohe koju tulema) aga sinul vist naist ei ole, või kui on siis tunnen talle kaasa. Südamest.

Ja see sinu jeesuse jutt on natuke, kuidas seda öelda, minu jaoks segane.

Imelik, et ma nägin üleeile unes, et saa oled reptiil.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, mul on kiskja kuju olemas küll. Sinuga saab ainult sellel tasandil suhelda.
Muideks sinu vingumise järgi võib otsustada, et sa oma meest ei armasta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Imelik, et ma nägin üleeile unes, et saa oled reptiil.


Iccc, oi-oi-oi, kas on südamest kahju kellegi naisest, või hoopis kade Shocked

Meie unenägu räägib millestki, mis on meid alateadlikult mõjutanud, või kes Smile... Ja keda näed Sina unes? Oma meest, või kedagi teist?
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tõmmake ükskord ometi juhe seinast välja ja hakake ...inimesteks? Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

kr66t kirjutas:
Tsiteerin::
Imelik, et ma nägin üleeile unes, et saa oled reptiil.


Iccc, oi-oi-oi, kas on südamest kahju kellegi naisest, või hoopis kade Shocked

Meie unenägu räägib millestki, mis on meid alateadlikult mõjutanud, või kes Smile... Ja keda näed Sina unes? Oma meest, või kedagi teist?


Oi, ma näen väga palju asju ja inimesi unes, kindlasti on mõned neist mehed ka, ma ei ela ju naiste maailmas. Aga kellel on kiska kuju, sellel on ka kiskja loomus.

Tokroda, kes kinkis sulle selgeltnägija võime, kas jumal, või oled sa ise jumal ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minule pole mitte keegi mitte kunagi midagi annud.
järeldused tee ise.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Minule pole mitte keegi mitte kunagi midagi annud.
järeldused tee ise.


Kui keegi sulle kunagi midagi ei anna, siis tähendab see seda, et sa võtad. Tee sellest ise omad järeldused.
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vist olen vales seltskonnas - see käis nüüd inimkonna ja naissoo kohta Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Järeldus: inimesed on saamahimulised ja ei taha oma võlgasid maksta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Ma võix tegelt nac omi naiseliki tõexpidamisi siin jagada jne aga no jäägu siis nii - mingid kahtlased olendi dkes end kah naistex peavad tulevad siis mind rämedalt sõimama kindlasti... Confused kuidagi kurb Confused
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:46 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

probleem (orjastamise) tekib minu meelest siis kui soovitakse teise inimesega enda ebatäiuslikust täiustada. kui mõlemad osapooled lähtuksid eelkõige enda arendamisest...ehk hoiab see teisest sõltuma jäämise (orjastamise) ära.
see on justnagu paigas ,et naised on ilusam pool. paraku on inimest õpetatud enda sisemaailma asemel 'hoolitsema' (kasvõi väevõimuga) teiste sisemaailmade eest. seega on naised väliselt küll ilusad aga sisemaailm on puha must ja sodine. ja sellest tulenevalt ei soovi nad ise ka enam sinna minna...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:47 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

saamahimu ei ole veel orjastamine. saamahimu näitab lihtsalt vajadust hankida ja vajaliku kraami lähedal olekut.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:47 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Minule pole mitte keegi mitte kunagi midagi annud.
järeldused tee ise.


Kui keegi sulle kunagi midagi ei anna, siis tähendab see seda, et sa võtad. Tee sellest ise omad järeldused.


andmine ja võtmine, kena küll
aga naine, mis seal vahel on? see et mõni asi lihtsalt on
võta skaala:


andmine---------.olemasolu----------võtmine
-1 --------------------0--------------------1
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group