Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Monotooni mäng nr 2
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2005 11:49 pm    Teema: Monotooni mäng nr 2 Vasta viitega

Nojah kevad käes ja naised otsivad mängukaaslasi. Ja Monotoon on valinud jälle mind välja. Muudkui pakub mulle oma armastust. Te teate, et kui naine pakub armastust, siis ehitab ta mehele kanali. Monotoon ehitab aga lolli järjekindlusega minuni kanalit. Ja lahti ei lase, nagu buldog, haarab saagist kinni ja lahti ei lase. Peksa talle vastu pead, aga ei aita, ju tal lõua kramp. Nojah, mis mul üle jäi tuli ta pakkumine vastu võtta. Ma siis tsekkasin, kuhu ta siis kanali ehitas. Ja oh üllatust. Ta ehitas kanali kristliku egregori bossi kohale. See tähendab paavsti võnge. Nojah sellist kosja kingitust ikka igale mehele ei tehta. Ma pean siia lisama, et seda ehitas ta kristliku egregori programme kasutades. Tegelikult on see selle egregori manipulatsioon ja Monotoon oli lihtsalt Jeesuse (ma loodan, et te ikka teate, et Jeesus on mehekujuline programm) väljavalitu. Kristlik egregor on ehitatud naise maailmast. Seega ta käitub, kui naine (Jehoova on naine, selle maailma jumal). Aga nagu me oleme õppinud, siis naine vajab pidevalt programme. See naine tahtis uut programmi. Maailm on ju muutunud ja nendest zombidest, kes on paavsti kandidaadid asja ei saa. Ta lootis, et jeesus (juhtprogramm) suudab mu allutada. Aga oh õnnetust. Ma tugevam alfa isane, kui jeesus. Ma saatsin ta persse. Ei aidanud teda rahva poolt loodud mentaalväli. Mul kaitseks energiasammaste mentaalväli. Nii, nagu me reeglit teame, siis mees kehtestab mängu reeglid. Ja ma kehtestan uued reeglid. Ahsoo, ma unustasin mängu nimi on ju energia kantimine. Vanasti toimis see maailm sedasi, et kristlased palvetasid ja saatsid energiat jehhoovale. Aga Jehoova andis oma energia satanistidele. Ma loodan, et te teate, et vabamüürlaste kõrgemad loo¾id on satanistid. Selleks, et elu käiks peab ju energia liikuma. Mina kui võõras loomulikult annan sinna oma mustri, see mis mulle kasulik, mitte kristlasele ega hallile mehele. Mina, kui tugevam alfa isane hävitasin Lutsiferi seemne ja viljastan jehhoova oma seemnega. Ma kehtestasin uued reeglid. Kristlased korjavad energiat edasi. Aga inimenergia läheb nüüd paganatele. Ma vastandan paganad kristlastele. Üks vastandamine on kristlastel ainujumal, meil mitmejumala süsteem teine kristlane ori, meie valitseja. Ja mul teisigi punkte. Kes taibukam see saab aru. Eelmine vastandus oli primitiivsem. Satanistid kasutasid samu sümboleid, aint tagurpidi keeratuna.
Nüüd on meie inimestel valida, kuhu nad kuuluvad. Kas orjad, kes rügavad, või Tokrodalased, kellele voolab inimenergia. Valik peab olema sisuline. Pettus siin ei aita. Mõni mõtleb, et mängib Tokrodalast, aga südames on kristlane nagu näiteks Monotoon. See on meie eelis. Välismaalased ei saa valida, sest info pole neile jõudnud. Seega nemad on automaatselt orjad. Muideks vaesed mördiööbikud, kui nad tahavad omi positsioone säilitada, siis peavad nad hakkama Tokrodalasteks. Aga ma millegipärast seda ei usu.
Aga mis annab see energia Tokrodalasele. Tema soove hakkavad kristlased täitma. Kui Tokrodalane on ärimees, siis hakkavad kristlased temaga kasuliku äri ajama (Tokrodalasele). Kui Tokrodalane on naine, siis kristlikud mehed hakkavad tema soove rahuldama. Ja nii edasi. Seega paganad, maailm on teie.
Nüüdsest pole Jeesuse pildi taga enam satanistid, vaid paganad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 2:45 am    Teema: Vasta viitega

Laughing kradi karm uudis.
Tokroda varjas oma valgust hästi ja orjastajate prognoosid ei pidanud paika.
Ja mulle tundub, et see samm on suht pöördumatu Exclamation

Vaatan samas et monotoon tõmmati omade poolt tükkideks
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 5:10 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas :
"Mina, kui tugevam alfa isane hävitasin Lutsiferi seemne ja viljastan jehhoova oma seemnega."
Vägev mees oled sa tõepoolest .Aga mind ei huvita need kes jehoovaga ühte on heitnud.
Nüüd sa põrutasid selle avaldusega purki.
Helgust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:32 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tsiteerin::
Aga inimenergia läheb nüüd paganatele.

Kas ka kristlaste oma? Milleks paganatele üldse teiste energia? Tasemel pagan peaks ju ise oma energiavoogusid, selle tootmist ja tarbimist tasakaalus hoidma. Üks õige pagan peaks ikka ise suutma oma soove täita. Milleks koguda enesesse mingit ebakvaliteetset energiat? Saamahimu on valitsevaks ja tegusid käivitavaks jõuks paganates? Ollakse valmis kõigeks mingi näruse energia nimel? Seepärast need massid Tokroda ümber? Kokku kõlas kui ususekti jutt.

Natu on pettunud, Natu uskus Tokrodast veel siiani hoopis muud.

Saan sellest postitusest aru, et Tokroda vajab oma ema tähelepanu ja heakskiitu. Sellest on tal väga kaua puudus olnud.
Aga kas sa ei näe, et ema heakskiit on sul alati, hoolimata su tegevuste positiivsest või negatiivsest mõjust?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 10:32 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:38 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 10:39 am    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:39 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Miks peaks paganate võrgustikku tegema kristliku energia pealt?
See on mingi jura. Kui pagan tahab olla tõesti pagan, siis loob ta oma võrgustiku ikka oma puhta energia pealt, mitte kristlusega risustatu abil.
Kristlik energia peaks ju olema paganate jaoks KASUTAMISKÕLBMATU!

Tokroda kirjutas:
Tsiteerin::
Aga mind ei huvita need kes jehoovaga ühte on heitnud
Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
Muidugi, Jehhova on truu naine.

See on ammu selge, et Tokrodale ei meeldi truud naised, selleks ei peagi Jehoova olema, et aru saada.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 11:56 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:39 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, Gerde, ma panin valesti, keda tsiteerin. Sisuliselt kirjutas Tokroda sama, et teda ei huvita jehoovaga ühteheitnud, teda huvitab nende roojane energia, mille pinnalt paganlus üles ehitada. Kah asja. Räägib, nagu looks midagi uuenduslikku, aga ei. Essu pealt kasvavad parimad viljad? Alati? Kiiresti kasvab, aga alati ei pruugi sel kvaliteeti olla. Mis kiirelt saavutatakse, see ka kiirelt hävib. Kas seda siin üritatakse?
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Teen ettepaneku üksteise toitmine lõpetada ja kes siis ellu jääb, see ongi kõige kõvem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

ellu jääb see, kes edasi toitub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Tsiteerin::
Aga inimenergia läheb nüüd paganatele.

Kas ka kristlaste oma? Milleks paganatele üldse teiste energia?


Selle energiaga ju rünnatakse/rünnati neid, kes tahtsid olla vabad, mitte orjad, mis sest et raske.
Lihtne ja loogiline, orjastajate "relv" suunatakse nende enda vastu Wink
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

See siin nagu miljonimäng kohe... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:

Natu on pettunud, Natu uskus Tokrodast veel siiani hoopis muud.

Pole hullu. Sul on ju kummiTokroda kelles sa ei pea kunagi pettuma.
Aga vaata et sa talle pähe ei proovi istuda, teeb pauku muidu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Materjalivalik oli mäletatavasti sinult. Inimene nimetab alati seda esimesena, mis on tema lemmikuks. Turkian eelistab lihale ja luule kõike, mis on kummist. Ma ei kavatsegi Turkiani maitseelistusi omaks võtta. Ükskõik kuimitut postitust sa kummi-teemadel ka ei teeks.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Vägev mees oled sa tõepoolest .Aga mind ei huvita need kes jehoovaga ühte on heitnud.
Nii, kui sina korraldad grupisexi, kus olen mina, sina ja jeesus ning su oma mees on nurka visatud, siis on sinumeelest kõik korras. Aga kui mina panen jehhoovat, siis kisa taevani. No on veel õiglust säilinud siin maamunapeal?
Võta teadmiseks, ma olen alfa isane, minu ülesanne on programme levitada. iga naine saab, kes tahab.
Ja sul monotoon pole sõnaõigust õelda, keda ma panen või keda mitte.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:59 am    Teema: Vasta viitega

koik me oleme vabad ja paneme keda tahame-aga kusimus vaid kas me teame mis himuga ja miks paneme-enamus lendab ikkagi ahvatluste ohvriks-ning ei ole loobuma ega jagama seda mis ongi ja nii vahetabki konsa energiat edasi lootuses et niigunii ju paremat pole-sellega ka lokab endale tee tulevikku ega tahagi areneda!!!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

INIMESED peaksid saama oma energia universumist, mitte teistelt inimestelt, sest see energia on räpane.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
INIMESED peaksid saama oma energia universumist, mitte teistelt inimestelt, sest see energia on räpane.


LÕUKS OMETI ÜKS MÕISTLIK INIMENE KA SIIN Cool Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Indias on vist nii et mees ja naine peavad ühest klassist olema siis saavad energiat jagada. Prükkar mees peab siis võtma prükkar naise näiteks jne. Universumist võetakse veel peale selle energiat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group