Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Monotooni mäng.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 7:05 pm    Teema: Monotooni mäng. Vasta viitega

Nagu te juba teate, oleme juba suur oht vaimsetele vallutajatele. Me segame nende röövimisi. Loomulikult oli vallutajatel välja mõeldud hea plaan. Nimelt nad tahtsid Tokroda ümbert naised eemale ajada. Miks? Naine on kanal. Kui Tokroda ümbert naisi ära ajada, siis ei saa Tokroda levitada programme. Seega inimesed ei saa kätte antiviirusprogramme. Ja kui inimesed ei saa antiviirus programme, siis saab inimesi orjastada. Mis tehti? Korjati naiste väge. Seda kogumist organiseerisid vene sortsid. Siis leiti üks müüdav naine, kelleks osutus Monotoon. Mis oli Monotooni ülesanne? Luua kanal Tokroda võrgustiku ja hävitusjõu vahele (Konkreetne hävitusjõud on loodud naiste väe pealt). Seda tegi ta nii, et Sõimas naisi Tokroda litsideks. Nagu me teame on Sõna lits kanal hävitusjõusse. See jõud blokeerib naise vastuvõtu võime võtta mehelt programme. Aga siin ilmnes monotoni laiskus. Ta nimelt pole õppinud seda, mida Tokroda õpetab. VÄELE ANNAB MUSTRI MEES. Hävitusjõud vajab mehe sõna. Ja siin taheti, et Tokroda oma sõnaga kinnitaks monotooni sõnu. Jah monotoon on enda ümbert ju tapnud kõik meeste vaimud. Ta lootis, et saab ka Tokroda vaimust jagu (siis saab juhtida Tokroda sõnu). Ma olen eesti mees, kes ei lase mingil mutil pähe istuda. Ega ma venelane ole. Vaadake venemaad, seal on mehed kõik naiste käpa all. Aga käpa all olev mees muutub alkohoolikuks. Muideks usk näitab ära, kui purustatud on mehed. Näiteks venemaa on usuhullude maa. Programme võetakse kirikust. Seega sealsed mehed on vaimult olematud. Aga Eestis on kõige vähem usklikke. Seega eesti mees on vaimult eliitmees. Seega monotoon alustas mängu: Hävitame programme. Minul, kui mehel on õigus reeglid kehtestada. Mina kui mees pean kinnitama oma sõnaga, kelle programme lõhume. Mina lisan sõnale lits mehe, kelle isoleeritakse. Ja ma annan monotoni väele mustri (oma sõna): Jeesuse lits. Nüüd hakkab monotooni taga olevate naiste vägi purustama Jeesuse (kristliku süsteemi) programme.
Muuseas ma andsin Monotoonile võimaluse oma kanali tühistamiseks. Käskisin tal vabandada naiste ees. Ta ei kasutanud seda võimalust. Mis teha, et meie seas on naisi, kes tapavad eesti mehi teiste naiste jõuga. Seega ärgu nüüd vingugu, kui nende vägi hävitab Jeesuse programme. Muideks monotoni bossid karistavad monotooni selle altmineku eest.
Kokkuvõte: ma ei hakanud jõuga, mis tuli läbi monotooni sõdima, vaid suunasin ta sinna, mis mulle kasulik.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon on rahul , sest siin on kirjas Tokroda tõestus ja LUBADUS .
Need plaanid meeldivad mulle , kuigi - mul pole mingit isu viskuda dzotile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Naised on siin foorumis vaprad , tublid ja toredad .
Aga foorumi bossid kipuvad käituma nagu Tammsaare sõnades kirjas :"Litsid mehed need Vargamäe mehed "
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu näed , Tokroda , võtsin selle servi söödu vastu . Kuigi ma pole osav pinksimängija .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:33 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Monotooni esimene kiri on kaudne ülemus. Teine kiri on otsene ülemus ja Kolmas kiri on Montoon ise. Kaudsel ülemusel ei ole plaani viskuda sottile.
Otsene ülemus tunneb foorumlasi kõige paremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 7:48 pm    Teema: Loodi kolmikliit Vasta viitega

Loodi kolmikliit.

Käesolevaga on päevavalgele ilmunud uudis et loodi kolmikliit mis teenib halli rassi huve.

Monotoon vajas kanalit tokrodani. Seda kanalit ta aga teha ei suutnud, seega haaras ta õlekõrrest ja kantis oma rassivõnke edasi marenile.
Maren on senimaani lihtsalt pinda käinud kui suvaline möliseja.

Maren aga ei tunnetanud ära endas halli rassi võnget.
Seda tunnetas aga natu, kes teatavasti on nüüd lihtsalt söödaks mareni ja tokroda vahel. Seega maren otsis natu tähelepanu. Seda ta ka sai. Natu on juba pikka aega üritanud toksile selgeks teha puust ja punasest et see mida tokroda teeb on igati vale ja saatanast. Nüüd haaras natu õlekõrrest... vastutasuks lootuses saada jagu tokrodast. Lõi mesti mareniga. Õigemini tema kanda oleva halli rassi programmiga.

Jeff... Kuidas tema pilti mahub? Jeff oli omal ajal suht naiivne plikushki. Jeffiks muutudes hakkas looma oma programme. Seega tol hetkel sattus kristluse egregori.

Olles tugev programmilooja vedas ta enesele kohe halli rassi tähelepanu. Seega natu kiitis marenit ja jeffi. marenit kuna sai temalt võnke mis aitab teda edasi tokroda hävitamisel ning jeffi kuna näeb tolles tulevast potensiaali vabade meeste vallutamises. Mis te ise arvate... kui kaunis oleks maailm kui mehed armastaks oma naisi ja keegi ei mõtleks arengu peale... kuna jumal armastab meid.

Seega võnge pole enam mareni käes. Tema vastulaused foorumis on nagu piuksumised hallil taustal. Natu aga on tugevam kui kunagi varem... kuna kogu rassi võnge on tema selja taga.


Väga salapärasel kombel ujus pinnale ka selene... huvitav mis roll on temal selles mängus mängida...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic on naistevihkaja ja selleks ta ka jääb.

Natu kuulis just lugusid, kuidas kästakse natust eemale hoida kui pidalitõbisest, sest suhtlemine natuga toob kaasa tervisehädasid isegi natu suguvõsale.

Palju edu teile teie otsingutes.


Viimati muutis seda Natuke (Kolm Apr 06, 2005 8:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:51 pm    Teema: Re: Loodi kolmikliit Vasta viitega

Celtic kirjutas:
Loodi kolmikliit.

Kuule, kallispoiss kes sa mnd kunagi arrmstasid... kas maha jätmine mõjubki nii? Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

ära loo endale illusioone...

ma pole nii äraostetav...
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
ära loo endale illusioone...
ma pole nii äraostetav...

Osta saab materiaalseid väärtusi ainult... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

teeb ja salgab.
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
teeb ja salgab.

Eks terava väega antivalguse mõjul juhtub mõndagi... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 10:13 am    Teema: Vasta viitega

[quote="monotoon"]Naised on siin foorumis vaprad , tublid ja toredad .

lisan-uldse on naised toredad-eriti siis kui nad ise ei jaga mida nad tahavad ja milleks nad tahavad ning kui nad ennast kiidavad aga ise oskamata leida oige mees kellele toetuda ja kellele olla toeks et mees saaks taita oiget misjooni-kuid ise naised olla peremees ja valitseda on enda hukatamine!!!
naised millal te kul naisteks-tahate hakata-ning tunnda ka oigete meeste armastust-seni aga voite litsi luja julgelt te pole vaarilised oigele ega uldse armastusele:)
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kle FIHTER , Sina issanda vits. Kas me pole mitte varem vestelnud mingite teiste nimede all ?Kahtlaselt tuttav on Sinu mõttekäik.
Nii nunnult kristlik . Embarassed
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlased intriigid teil siin ikka, tundub et keegi on kontsaga liiga kõvasti pigistanud.

Tokroda, saa ükskord aru. et naine ja mees on võrdne.
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Juba päälinnas elades tundsin vastikust intriigitsevate meeste vastu . Aga neil sääl palju muid väljaelamise võimalusi pole . Ülejäänud tegelus pigem passiivne tarbimine . Sestap intriigitsevadki .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, kes andis sulle võimu anda ja võtta ? Tahestahtmata tekib tunne, et sa pead ennast jumalaks (kas sa ka nii arvad, pole minu asi). See on ohtlik mäng sul, kui sa tekitad inimestes selliseid tundeid, see võib sulleväga valusalt tagasi lüüa, ja võimalik, et sa ei tõuse kunagi.

Inimene võib olla küll võimas, omada palju väge, aga mitte kunagi ei saa inimene olla täiuslik.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Inimene võib olla küll võimas, omada palju väge, aga mitte kunagi ei saa inimene olla täiuslik.


EI MUIDUGI MITTE EI OLE KEEGI TÄIUSLIK JA EI SAA KA SELLEKS KUNAGI.

VÕIMAS OLEMINE JA VÄE OMAMINE EI TEE KA TÄIUSLIKUMAKS,INIMEST TOOB TÄIUSLIKUSELE LÄHEMALE,VÄHEMALT MINU MEELEST AINULT MÕISTUS.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
naine kirjutas:
Inimene võib olla küll võimas, omada palju väge, aga mitte kunagi ei saa inimene olla täiuslik.


EI MUIDUGI MITTE EI OLE KEEGI TÄIUSLIK JA EI SAA KA SELLEKS KUNAGI.

VÕIMAS OLEMINE JA VÄE OMAMINE EI TEE KA TÄIUSLIKUMAKS,INIMEST TOOB TÄIUSLIKUSELE LÄHEMALE,VÄHEMALT MINU MEELEST AINULT MÕISTUS.


Mõistus ? Sa tahtsid ikka öelda kaine, terve, arenev ja avatud mõistus. Mõistus, selle alla käib ka võime mõelda ja analüüsida maailma ja ennast. Aga ainult mõistusega ei jõua me kuskile, meie meeled peavad olema avatud ja puhtad, me peame oma ¹akrad avama, et saada energiat otse kätte sealt, kus me selle kätte saame peame, selleks on vaja avada kolmas silm. Peame õppima tundma oma kuuenda meele kaudu. Selleks peame eelnevalt ennast puhtaks rookima kogu maailma pasast, see ei ole kerge, sest see on meile juba geenideda kaasa topitud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group