Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millist naist, meest keegi jahib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Nagu näha on see naiste jaoks väga valus teema...
Minu soovitus, talitsege enda himu meest omada, teda enda omaks teha.
Mida rohkem oma saamahimust vabanete, seda vabamalt saavad ka teie lapsed areneda Wink

Tead, mina keelaks selle värgi jälle meestel ära - armukadedus et naine kena välja näeb, teistele meeldib ja teistega suhtleb. ka sõbrannadega ja üldse. vingumine pärast igat ilma "valvsa silmata" suhtlemist. vaat sihukesi mehi on ka hunnikute kaupa!
Sihukeste meestega lapsi? IRW - ust näitan. Enne teen nagu Liine siin kirjutas, sest kui sihuke saama peal omanik endaga siduda, siis pärast ei saa lahti, tema tahab aga ümmardamist. Ka siiis kui ise teisi seelikuid jahib nõuab kodus süüa ja puhtaid sokke!
Arxos kui sul kogemust poleendal, mis targutad! Tahad õpetajaks - mine lasteaeda kasvatajaks, seal vahivad sulle suhu. gümnas naerdakse su jutuga õps kohe välja nagu vanatüdrukust perekonna õpetuse õpetaja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

kas sa maren said hingeliselt haavata ?

Kui sa nüüd teemat tagasi kerid, siis keegi väitis et mehed teevad naisele lapse, vahel just selle pärast et teda endaga siduda...
Mina väitsin, et naised teevad ka nii ja samas see ikka rohkem naise teha, kas ta rasestub või mitte...

Ja mida sa nüüd üritad siin mulle selgeks teha ? Miks sa hüsteeritsed ?

Su teksti suund ei ole minu silmis isegi see, et mida ma valesti ütlesin, vaid suund on see et mind lihtsalt maha teha ja oma emotsioone minu peale välja valada, ning solvata.

Kas proovin ka sind solvata ?
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Miks sa hüsteeritsed ?
Su teksti suund ei ole minu silmis isegi see, et mida ma valesti ütlesin, vaid suund on see et mind lihtsalt maha teha ja oma emotsioone minu peale välja valada, ning solvata.
Kas proovin ka sind solvata ?

Proovi! Cool
valesti,suund maha teha, emotsioone välja valada, solvata...
aga miks sina praegu hüsteeritsed? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:

Proovi! Cool


Ma siiski ei kavatse hetkel nii madalale langeda kui sina Cool
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
maren kirjutas:

Proovi! Cool

Ma siiski ei kavatse hetkel nii madalale langeda kui sina Cool


Ära lange jahh hetkel Cool maa on praegu porine ja märg... aga kahe nädala pärast, siis enam valged tiivad ei määrdu Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Armas Arxos, vaata ma kerisin nüüd tagasi, ja ma näitan nüüd sulle ka, mida ma konkreetselt silmas pidasin:
Tsiteerin::
Aga selle naise, sellele teeks ikka mõnusat piina, aga õiglaselt.


Ja see ongi suhtumine, mida ka Sinu laps näeks ja tajuks... Isegi kui sa väga armastas ja hoolid lapsest, nulliks see suhtumine ja käitumine kõik...

Ja usu mind, naine saab oma õppeka niigi. Sina ei pea hakkama veel olema kohtumõistjaks. Tegelikult puuduvad meil volitused muuta kellegi elu piinaks...., isegi õiglast. Sina propageerid sallivust ja armastust alati. Sina tead paremini kui mina, et ka selles situatsioonis peaksid seda oma reeglit, mis sind läbi elu juhib, järgima.

Tegelikult ma tean, et sa ei toimi nii nagu lubasid, kui oled konkreetses situatsioonis Wink... Oled õiglaselt aus, ja ei muud...

p.s selle teemaga haakuvad naised, kes on kogenud protsesi rasedus, sünnitus ja lapse sirgumine... See on protsess, mis jätab neisse alati jälje, ja kutsub esile emotsioone. Selleks ei pea olema "valus" koht. Ja ma pean tunnistama, et kui sellest räägib ja on kohtumõistjaks ning arvustajaks noormees, kes sellest ise peale eelarvamuse ja oletuse, kuidas tema VÕIKS tunda ja TOIMID midagi ei tea, siis tunnen küll end puudutatuna... Ja ma võin öelda, et naised pole nii lollid, et nad aru ei saaks, et sidudes lapsega mehe enda juurde, ei saa nad mehelt ikkagi seda mida ootavad... Seda teed ja seda manipulatsioonivahendit kasutavad väga vähesed... , sest kaotada on rohkem kui võita.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group