Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millist naist, meest keegi jahib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

süümekas on minimaalne.
aga mõtteainet jagub. ehk siis millistel motiividel ma suhet peaksin looma.
iga õppetund on kasulik ja blablabla...
tegelikult on see jutt siin ka mõtetu.
üldiselt on armumise tunnusmärgid minu juures järgmised: mõtlemisvõime kadumine, kõrgenenud vererõhk ja stabiilne hajevil naeratus.
analüüs,et kas tasub jne on reeglina välistatud. seda ma teen pärast esimest ähmi...siis kui haavu lakun. Laughing
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu näha on see naiste jaoks väga valus teema...

Minu soovitus, talitsege enda himu meest omada, teda enda omaks teha.
Mida rohkem oma saamahimust vabanete, seda vabamalt saavad ka teie lapsed areneda Wink
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

ja nüüd ma tean mis on üheks põhjuseks, miks osadele naistele see teema nii revolutsiooni tekitavalt mõjub.

nad kardavad, et on juba seda tehnikat mõne mehe peal kasutanud või kasutada proovinud Rolling Eyes
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, kui millestki rääkida, siis näitab see kartmise asemel hoopis midagi muud.
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
üldiselt on armumise tunnusmärgid minu juures järgmised: mõtlemisvõime kadumine, kõrgenenud vererõhk ja stabiilne hajevil naeratus.
analüüs,et kas tasub jne on reeglina välistatud. seda ma teen pärast esimest ähmi...siis kui haavu lakun.


Aga nii ju peabki! See ongi kogu armumise võlu Wink...
Eelnev õppekas vits mõjub nii, et ikkagi alateadlikult toimub mingi valik, kellega haakud, ja end ära "pöörad"

Kevad on käes, ja ma kutsun kõiki foorumi naisi ühinema - ARMUGE!!!
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:37 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

vat ei tea,kas peab.
isegi muidu suured ja tõsised mehed muudab armumine ühekorraga rumalaks.
annab võimaluse ärakasutamiseks. mõlemapoolselt.

aga kuidagi kummaline on see värk muidugi niikuinii. iseenesest on see nii ogar tegevus ,et seda 'kaine peaga' vist teha ei saagi...
iseenesest oleks huvitav teada kuidas mehed armumisse suhtuvad.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen vaadanud, et armud naised on kah natuke totakad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Seda oleks tõesti huvitav teada Wink ma polegi veel ühtgi armunud meessoo esindajat näinud...
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
ja nüüd ma tean mis on üheks põhjuseks, miks osadele naistele see teema nii revolutsiooni tekitavalt mõjub.

nad kardavad, et on juba seda tehnikat mõne mehe peal kasutanud või kasutada proovinud Rolling Eyes


tehnikaid kuidas teisele "kott" pähe tõmmata on veel rohkemgi... paanikaks pole põhjust Laughing

hiljuti siin käis kuskil läbi tehnika "mul on ajukasvaja" Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

kuulge kui poleks totakas, siis ei saakski ju vaadata suurte silmadega andunult otsa teisele osapoolele Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

ma tegin kohe uue teema kanalasse Laughing
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

p.s siit tuli idee, et võiks kevade puhul korra kirjutada ka veidi pikemalt, mis protsessid meie kehas toimuvad füsioloogiliselt, kui saabub olek nimega - armumine ehk ajutine meeltesegadus , mis väljenduv kõrvaltvaatajatele kui ühe normaalse indiviidi üleöö muutumist totakaks

Programmide ja kollide ja saamahimude koha pealt olete ju juba erudeeritud Smile.
Teen väikese uurimustöö ja kutsun ka teisi armumise sellist aspekti näitama. Me peame ju olema mitmekülgselt haritud Smile... Süsteemselt nägemiseks on vaja teada nii teooriat kui ka füüsilises kehas toimuvad protsessse.
Ja siis võiks selle kirjutada kanalasse Kati uude topicusse Smile. Tähistame kevadet, ja toome sellega kaasnevat värskust ka foorumisse Wink
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Jeff on vist armunud Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Arxos kirjutas:
Nad kardavad, et on juba seda tehnikat mõne mehe peal kasutanud või kasutada proovinud Rolling Eyes
Sa unustasid: Mõnel naisel ehk alles oli plaan, seda proovida, nüüd selgitasid sa plaani mõttetust ja kollid ei taha ju nii kergelt loobuda. Enesele musta valgeks rääkimine Laughing


Very Happy ma ei unustanud, minu "eesmärkide" juurde kuulub ka inimeste õpetamine.

aga nagu näha läksid paljud naised minu arvamuse avaldamiste peale tõsiselt vihaseks, järelikult on mu jutus ikka tõsine point sees
Tuleb meelde selline ütlus, et tõde on valus kuulata Wink
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Arxos kirjutas:
ja nüüd ma tean mis on üheks põhjuseks, miks osadele naistele see teema nii revolutsiooni tekitavalt mõjub.

nad kardavad, et on juba seda tehnikat mõne mehe peal kasutanud või kasutada proovinud Rolling Eyes


tehnikaid kuidas teisele "kott" pähe tõmmata on veel rohkemgi... paanikaks pole põhjust Laughing

hiljuti siin käis kuskil läbi tehnika "mul on ajukasvaja" Laughing Laughing Laughing


Paanika ei tule kasuks, seda tean isegi.
Neid tehnikaid on tõesti palju, kuidas teistele kott pähe tõmmata.

Samas klebitakse ka minu juttudele silte külge ja proovitakse selle sisu teistele teisiti tõlgendada, olen sellega juba parajalt harjunud.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Jeff kirjutas:

Mees teab, mis mees teeb. Ja kui mees sinuga suhte sõlmis, võttis ta ise ka vastutuse ja riski. See nüüd juba tema mure, kuidas tema saadud portsu läbi seedida suudab, ja Sina tegeled ju oma õppeka ja portsu läbi seedimisega.


Shocked

ahsoo

Samas stiilis võiks vampiirist vanemad ka oma lapsele asja seletada, laps ise võttis riski ja nemad teevad omi asju, ainult et tolmuimeja kombel Laughing
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jeff kirjutas:

Arxos, sa oled oma keevalisuses unustanud ära lapse. Lapses heaolutunde loomiseks ei tohi sa oma solvumist, et sind nii õnnetult (sind ninapidi tõmmates) ühe kohustuse otsa nagu on seda laps, köideti terveks eluks, endas kasvatada, ja seda välja valada lapse ema peale.


Oma jutu juures pole ma ära unustanud oletatavat last kui sa väheke tagasi kerid, Samas pole ma ära unustanud ka seda oletatavat ema Wink
Laughing
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vist olen tõega ebanormaalne naisinimene. Tahtsin endale last ja sain. Mul on neid 3. 1 on juba suur, 2 vajavad veel toetamist. Aga ma kasvatasin nad üksi üles. Lapsed on elu õied Very Happy Ma ei tea, mismoodi olla korralik lapsevanem, ma olen oma lastega kogu aeg hästi läbi saanud. Noh ja kui mees ikka arvab, et mõni teine seelik on lühem kui minu oma, siis ma pole kade. Ma miskipärast ei arva, et sellepärast mu elu hukas on.
Ja-jaa, pean ikka maha istuma ja mõtlema hakkama... Very Happy
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:37 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group