Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millist naist, meest keegi jahib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Kui sa nii tark oled, miks sa siis ei taha asjadest aru saada ega sellest, mida sulle vastatakse?

asjadest aru saada? Cool asjadest aru saamiseks tuleb asjadega samastuda...
Aga miks peaksin loogikata vastustega oma aru risutama?

Üldiselt - laske edasi kutid ja mutid! nii ükskord saategi selle mida kardate Wink . ja küll siis ka süüdlase leiate (mitte enda muidugi)! minu jaoks on teema ammendatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

ego
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma siin mõtlesin, et millest üldse saab alguse meeste hirm naiste poolt lapse kaudu orjastatud saada. Mehed on loonud ühiskonna, kus järjepidevus, nime edasikantavus, päritavus on oluline märk. Taandub materiaalsusele. Mees soovib ilmtingimata oma elutöö läbi kogutud vara pärandada, tavaliselt eriti loeb poeg. See on point, mis võimaldab naistel kasutada taktikast mehe hoidmiseks enese juures. Kui mees teadvustab, et ta saab oma lapsi kasvatada ka moel, mis ei eelda kramplikku kooselu, siis kaob naistel võimalus manipuleerimiseks laste kaudu. Poeg pärib nime ja kannab seda ka tulevastele põlvedele - nö. kannab isa kuulsust edasi. Sisuliselt on tegemist edevuseilminguga, mis kogu suhtevärgi untsu keerab.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tsiteerin::
Kui naine juhuslikult rasestub selle põhimõttega, et meest "puuri panna"
Sel eesmärgil rasestudes ei saa juttu ollagi juhuslikkusest. Pigem on tegemist plaanimajandusest, millest maren rääkis.


Ma mõtlesin et kui juhuslikult on rasestumise eesmärgiks see konkreetne eesmärk... et võib ka normaalseid eesmärke olla...

Tsiteerin::
Aga selle naise, sellele teeks ikka mõnusat piina, aga õiglaselt.
Igaüks saab oma vitsad niikuinii ja sul pole õigust enesele võtta kohtumõistja rolli. Aga kui tahad teda selle eest piinata, siis oled tema juurde kohe algselt läinud vaid kepi järele ja naine vaid vastab oma tegude ja meetoditega sulle samaga. Ja kui hakkad omakohut mõistma lootes piinata, siis polegi sa teda armastanud. Ja selline inimene hõigub pidevalt tingimusteta armastusest?[/quote]

Ega sina ju maailma karmat ei reguleeri, vitsad saab nigunii, aga kes vitsa annavad ? Tavaliselt teised inimesed.
Ja kuidas sa saad väita, et sellises olukorras mees on läinud naise juurde vaid kepi järele ?
Siin on nagu ma arvan et sadu tegureid, mis on alati konkreetsed ja erinevad, nii suuri üldistusi pole minu arvates nagu mõtet teha.
Ja ma arvan et sa ei tea ju täpselt mida ma piinamise all silmas pidasin Rolling Eyes
Mõni piinab ennast ise, teisel pole vaja palju liigutatagi.

Ja minul muide sellist probleemi pole, et lihtsalt räägin sellest asjast Very Happy
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
ma nüüd ei tea kuidas see nõianduseapektist paistab aga mu arust ema piinamine on samahea kui lapse piinamine... (pane ennast arxos korraks selle lapse nahka, kelle ema piinatakse selleeest et tal jätkus lollust teha laps lootuses, et siis mees teda tahab)


ma arvan et selline ema saaks nagunii piina Confused

Aga no vot, kui sa asjale nõnda lähened, siis naine teeb sigadust ja võtab lapse omale kilbiks ette.
Aga vat, see sõna "piinamine" on teil väga südames.
Vat kui mees hakkab käima päris avalikult ringi teiste naistega, seksib nendega ja armastab neid jne.
No kodus käib ka ja kasvatab lapsi ja hoolitseb nende eest.

Aga kui naise plaan oli mees endale hoida, aga mees käib teiste naistega (milleks on tal nagunii täielik õigus), siis see võibki juba naisele piina valmistada või kuidas ?
Aga sel juhul piinab naine ennast ise, kuna see on tema saamahimu ja soov teist inimest omada jne.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

üldiselt tundub ,et hetkel siin arutelus on juba võetud lapsed kilbiks.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik taandubki suhtumisele, millega midagi tehakse.
Ootate soosivat hoiakut naiste käest, aga ise teete eesmärgipäraselt kõike selleks, et seda mitte pälvida. Nii et naised, kel algselt oligi positiivne hoiak, materdatakse maha vaid selleks, et mees saaks oma võimu demonstreerida. Mehed ajavad naised nurka ja panevad naisi kriukade abil endiga mängima. Pärast tunnevad end ahistatuna ja sõimavad naisi litsidest orjastajateks.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

olen tähele pannud, et naised jooksevad meeste järgi, kes ei luba midagi, ega oota midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
olen tähele pannud, et naised jooksevad meeste järgi, kes ei luba midagi, ega oota midagi.


see on sellepärast, et need mehed pole ka väitnud vastupidist. jääb võimalus, et see mees "õigele nupule" vajutades lubab ära need kauaoodatud lubadused Laughing

mees, kes deklameerib kohe, mida ta tahab (keppi) ei sütita neid vajalikke illusioone naises, mis käivitavad üleüldise illusiooni plahvatavast mõnutundest, mis järgneb teineteisele pühendumisel Laughing
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

arxos.

seda ma tahtsingi öelda, et see naine lisapiinamist ei vaja. laps üksi üleskasvatada ja purunenud illusioon on piisavad karistused, mida edaspidi lunastada.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
olen tähele pannud, et naised jooksevad meeste järgi, kes ei luba midagi, ega oota midagi.


see vastupidi ka ju.


Ma siin teemasse pöördudes mõtlesin ,et millist meest ma tahaks...
...ja jõudsin järeldusele ,et ma ei teagi...

ja siis mõtlesin ,et millest saab alguse peremäng. ja siis mõtlesin ,et mõnega käivitub peremäng automaatselt kohe...mõnega ei käivitugi...ja ikka on mõnna. algava suve puhul sobiks ilmselt siuke vend, kellega lihtsalt ringi chillida kõige paremini
Laughing
samas teatav kokkuhoidmine on ju vajalik. ma ei oskaks mitmenaisepidamisega diilida.
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 1:55 pm    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda Roltsick (Laup Apr 14, 2007 2:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

femmaritele jalaga munadesse on intrigeeriv mõte samuti

aga jonni pärast keppida või keppimata jätta on tase kõrgem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma ei saa aru, miks siiski ei suudeta võtta hoiakut, et hoolimata sellest, kuidas see laps eostati ja milllised olid naise eesmärgid, on see kõige vahvam ja toredam sündmus nii naise kui mehe elus Smile!!!

Laps ei tähenda, et nüüd peab "kodu mängima". Lapse elus saab osaleda, ja talle anda omalt poolt ka nii, kui ei seota end kohustusega lapse ema külge, ning vastupidi.
Lapse jaoks on oluline turvatunne, ja teadmine, et see või teine vanem on olemas. Tal on vaja õppida emalt, on vaja õppida isalt. Tegelikult hoitud ja kaitstud ja hinnatud tunde saamiseks piisab talle täiesti ühest inimesest siin elus. Ja see ei pea olema isegi bioloogiline ema või isa. Aga see panus, mida nimetatakse kogemuste õppimiseks, saab ta ikkagi erinevast soost lapsevanemat jälgides, alateadlikult infot salvestades, ja hiljem seda mustrit oma käitumises kasutades.

Arxos, sa oled oma keevalisuses unustanud ära lapse. Lapses heaolutunde loomiseks ei tohi sa oma solvumist, et sind nii õnnetult (sind ninapidi tõmmates) ühe kohustuse otsa nagu on seda laps, köideti terveks eluks, endas kasvatada, ja seda välja valada lapse ema peale. Soovitaksin see solvumine endast välja peksta, ja vaadata seda uut kohustust kui imepärast kinki elult - võimalus osaleda uue maailmakodaniku sirgumise juures Wink, ning suhtuda lapse emasse kui koostööparterisse, kellega on sul nüüd üks ühine eesmärk ja siht elus. Selles rollis nagu on seda lapsevanemaroll peate suutma saavutada ideaalse koostöö. Laps näeb, kuidas sa suhtud tema emasse. Ja usu, tal on valus..., tema jaoks olete mõlemad tähtsad, ja ta oleks õnnelik ja rahulik oma hinges, kui te suhtuksite üksteisesse lugupidamisega. Sinu suhtumine tema emasse määraks ära ka tema suhtumise ümbritsevasse ja neisse, kes on talle hiljem ning praegu olulised. Pea meeles, ta omandab sinult käitumismustrit...
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tean, millist meest ma otsin - Kellega on mul hea olla Smile... Ja ma sain aru, et ainult sel juhul suudan vastu anda, kui ma saan mehelt just seda, mida ma temalt vajan ja ootan Smile... Saamahimutult ei anna ma mitte midagi välja. Annan siis kui vastu saan.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
Kati, kui hakkad mehi jahtima, siis asenda palun kiiresti oma postituste joonealune tekst. Mu naine ütles mingi nägeluse käigus mulle midagi umbes samasugust, arva ära, mitu korda ta pärast seda k***i on saanud.


tjah...siis läks pahasti küll,jah...
a muidu...mille eest sa ennast siis karistasid? Wink
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Jeff kirjutas:
Mina tean, millist meest ma otsin - Kellega on mul hea olla Smile... Ja ma sain aru, et ainult sel juhul suudan vastu anda, kui ma saan mehelt just seda, mida ma temalt vajan ja ootan Smile... Saamahimutult ei anna ma mitte midagi välja. Annan siis kui vastu saan.


aga ma ei tea millisega mul hea on. kui nüüd kirjeldama peaks.
siiani on koll valikuid teinud ja suhteid sõlminud Embarassed
meestele pole see ka tervislikult mõjunud. sesmõttes on väike süümekas ka. kuna siiani on saamahimu ilma teinud ses ehk just peaks proovima kuidagi tingimusteta ja saamahimutult...või kuidas see nüüd käiski.
ja siis võiks veel olla nii,et kohe ei tuleks kooselu ja ühist raha ja lapsi jnejnejne. paistab ,et mul sarved veel peas ja pea sees on see koht ,kus mõistus käib, ka natuke tühjavõitu veel. vaja kogemusi kogeda veel Smile

asjaolude selginemist raskendab ka veel see,et senised arusaamad suhte olemusest on kõvasti muutunud ja ei klapi tihtipeale võimalike kandidaatide omadega kokku. põhimõtteliselt võib teha ju järeleandmisi...aga paistab ,et tegelikult taganemisteed enam ei ole.
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

no ma ei tea, kas ikka saamahimutult saaksid aru, kus sul on hea....

Tingimusteta on küll soovitav, sest tingimusi esitades ei suuda sa ikkagi aksepteerida seda, mis tuleb kaasa selle tingimusega, mida soovisid. Esitad tingimuse - saad mehe selle tingimusega, aga jama on see, et seal sees ka need asjad, mida sa nagu sinna tingimusse ei pannud, ja oma tingimustega ka ei välistanud Smile. Aja jookusl aga toimub areng, ja tekik ehk soov uut tingimust esitada, aga lepingu ümbersõlmimine kole keeruline protsess... Lihtsam uus diil teha Smile...
Tsiteerin ühte head näidet: minnes autojuhtimist õppima, ei saa esitada tingimust, et rool segab, ja seda ei taha. Et õpiks küll, aga ehk koristaks selle rooli ära Smile.

Tegelikult ei tahaks ma ise ka saamahimutut meest Smile... Kujutage ette nullpunktis ehk tasakaalus partnerit. Kõigega kogu aeg rahul, mitte midagi ei oota, midagi ei taha... Kuidas ma siis oma trikke teen, kuidas ma mängin, kui tal puuduvad himud..., kuidas ma kiusan kui mul kiusutuju tuleb Wink... Mitte mingit konksu pole. Ja kui annan midagi, mitte mingit tagasipeegeldust pole. Harmooniline, rahulik suhe, aga ka kole igav Smile
Tagasi üles
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
siiani on koll valikuid teinud ja suhteid sõlminud
meestele pole see ka tervislikult mõjunud. sesmõttes on väike süümekas ka.


Süümekas küll soovitav ära unustada. Mees teab, mis mees teeb. Ja kui mees sinuga suhte sõlmis, võttis ta ise ka vastutuse ja riski. See nüüd juba tema mure, kuidas tema saadud portsu läbi seedida suudab, ja Sina tegeled ju oma õppeka ja portsu läbi seedimisega. Süümekate tundmine küll asja lihtsamaks ja olematuks enam ei tee.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Jeff kirjutas:

Tegelikult ei tahaks ma ise ka saamahimutut meest Smile... Kujutage ette nullpunktis ehk tasakaalus partnerit. Kõigega kogu aeg rahul, mitte midagi ei oota, midagi ei taha... Kuidas ma siis oma trikke teen, kuidas ma mängin, kui tal puuduvad himud..., kuidas ma kiusan kui mul kiusutuju tuleb Wink... Mitte mingit konksu pole. Ja kui annan midagi, mitte mingit tagasipeegeldust pole. Harmooniline, rahulik suhe, aga ka kole igav Smile


no siit selgub, et saamahimutus ja tasakaal on mingi väga igav vegeteerimine... Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group