Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millist naist, meest keegi jahib?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:31 pm    Teema: Millist naist, meest keegi jahib? Vasta viitega

Ma siin omaette juurdlesin, et mida ma siis naises otsin. Ja jÔudsin huvitavale tulemuseni. Mulle meeldivad naised, kellel on vÔnge. Siis muutub ta pandavaks. Ja kui naine on kaotanud oma vÔnke, siis tekib tunne: no kust selline mÔrd jÀrsku vÀlja ilmus.
Ja jĂ”udsin huvitavale tulemusele. MĂ”ni naine (vĂ”nkeomanik), kes on suhelnud minuga (tĂ€itsa meeldiv tibi), on tekkinud minu erastamise soov. Siis tĂ”ttab talle kohe appi sitavĂ”rgustik ja pakub vallutamise programme. Vastutasuks tahab ta loomulikult vĂ”nget. Ja see loll naine teebki diili. NĂŒĂŒd, kui naine on oma vĂ”nke Ă€ra andnud, siis tekib mul selle naise vastu vastikus.
Mis ma jÀreldan: iga inimene tahab kaaslaseks vÔrdset. Oma klassi kuuluvat. Kuna ma olen kuningas, siis tahan ma ka enda kÔrvale kuningannat. Aga kuninganna tunneb Àra vÔnke jÀrgi. Kui naine on kaotanud vÔnke, siis on ta jÀrelikult taandarenenud madalamasse klassi. Ja vÔÔra liigiga ei paljuneta.
Kes teie teate, mida te otsite mehes, naises. Ja millisesse juppi te armute vÔi tekib sextung.
Natuke
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ükski kuninganna ei pĂŒsi su kĂ”rval, selles on hoopis probleem.
See on ju ammusest ajast teada, et naiste areng on kiirem. Sa ei talu neid, kes sinust ĂŒle kasvavad. VĂ”i sinust tĂŒdinevad, sest oma etteaimatavuses oled sa igav.

Viimati muutis seda Natuke (Nelj Märts 31, 2005 11:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Et teid armastada ,peate kasvatama endisse veel ĂŒhe toreda jupi . See on sallivuse jupp . Ja teie elu muutub radikaalselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Natu.
Ka sinagi mĂŒĂŒsid oma vĂ”nke maha.
Seega sĂŒĂŒdistada saad aint ennast.
Ise olid loll.
LAKMUS
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 5:29 am    Teema: arvamus Vasta viitega

[quote="Tokroda"]
eks enamjagu mehi olegi ju kahjuks ka ise jobud ja ei osi peale sexy rohkemat sellega neil onnestub enamjagu prostitutidelt kontsa haarata!
mida ka naised muidugi meelsasti teevad annavad oma kontsa lahkelt nii ongi naisedki katkise kuna ees ja lodva puksikummiga sellega kinnine ring koik soovad meelsestai vaid naudingu monu ja jagavad sitta:)
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:07 am    Teema: Vasta viitega

TÔmbab energia mis naises on.

Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Okt 20, 2006 10:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Natuke
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda.
Ă„Ă€rmiselt tobe on iseend teiste tegematajĂ€tmistes sĂŒĂŒdistada. Ma sellega ei tegele. Kui sina tahad oma tegematajĂ€tmisi teiste kaela veeretada, siis see on sinu probleem. Mina olen igasugu sĂŒĂŒdistamised lĂ”petanud, nii et ei maksa mulle neid kaela mÀÀrida.

Ja oma eelmises postituses ei mĂ”elnud ma ĂŒle kasvamises ÜLE kasvamist vaid just VÄLJA kasvamist ja seda peatada pole sul vĂ”imu, kuidas sa ka ei kangutaks ning ei pĂŒĂŒaks luua oma ĂŒkskĂ”iksuse illusioonimulli.

Kogu su teema pĂŒstitus oli ju kah, et naist on mĂ”tet jahtida ainult vĂ”nke panemiseks. Enamus naisi ei soovi olla olemas pĂ”hirĂ”huga just panemiseks. Siis sul tulebki litse otsima minna. Normaalsed naised sinu pakutud kitsarinnalist varianti ei soovi.

Ja kuidas Ă€kki ĂŒhel hetkel sa oma jumalapositsioonist loobusid ja kuningaks hakkasid? Kas kĂ”rgemat positsiooni oli koormav taluda? Sina oled siis ju iseend taandarendanud. SamahĂ€sti mingis teooriajupis vĂ”id end uueks paavstiks kah pidada?
Tagasi üles
Krislyn
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:43 am    Teema: Vasta viitega

On jÀÀnud sedamoodi mulje, et nö "kohtumisel" kĂ”igepealt skĂ€nnitakse ĂŒksteist:
naine skÀnnib, mis programme mehel pakkuda on. Ja testib, et kas on ka tark mees. Loll naine muidugi kahmab ka kÔik programmid kohe Àra, ehk ei oska vahet teha mehel ja sussil.
Loll mees annab kohe kĂ”ik programmid ka kĂ€est - ehk tal polegi neid palju ning needki on algelised: nĂ€iteks keerab naisele kohe tite taha. Sellega pĂŒĂŒab ta nö osta naise usaldust oma suure "lahkusega" - tegelikult aga ootab pikisilmi, et teda orjastataks ja tema eest asjad Ă€ra tehtaks.
Tark mees aga vÔtab ja jaotab naisele programme teatavas jÀrjestuses (mees teab, mida mees teeb): a la nii, et kÔigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy
Naine teeb mida tahab - naine valib mÀngu.
Mees teab mida teeb - ehk mees soovib teostaja olla ning tal on alati mingi teojÀrg kÀes. Naine aga skÀnnib meest selle jÀrgi, millise mÀngu soov tal on. Ehk siis, mehes on mÀngureeglid peidus - naine kÀib ja otsib soovile vastava mÀngu. See on vist see koht, kus on nn armumine vai jupe meeldimine.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 10:12 am    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

[quote="FIHTER"]
Tokroda kirjutas:

eks enamjagu mehi olegi ju kahjuks ka ise jobud ja ei osi peale sexy rohkemat sellega neil onnestub enamjagu prostitutidelt kontsa haarata!
mida ka naised muidugi meelsasti teevad annavad oma kontsa lahkelt nii ongi naisedki katkise kuna ees ja lodva puksikummiga sellega kinnine ring koik soovad meelsestai vaid naudingu monu ja jagavad sitta:)

mis see midagi on, mida peale sexi veel pakud?
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
a la nii, et kÔigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy

Materialistilik mees on tark mees? Teatud tingimustel sobib siuke tarkus kindlasti, aga kas see sind ennast rahuldab ĂŒle Ă”la tagasi vaadates...
Krislyn kirjutas:
Naine teeb mida tahab - naine valib mÀngu.

Vaat siin olen sinuga 100 prossa nĂ”us! Ainuke hĂ€da - alati naine ei tea pĂ€ris naiseelu alguses mis mĂ€ngu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist ja siis tuleb celtik sĂ”imama et lits ja tokroda viriseb et mĂŒĂŒs vĂ”nke maha... Wink
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:

Vaat siin olen sinuga 100 prossa nĂ”us! Ainuke hĂ€da - alati naine ei tea pĂ€ris naiseelu alguses mis mĂ€ngu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist ja siis tuleb celtik sĂ”imama et lits ja tokroda viriseb et mĂŒĂŒs vĂ”nke maha... Wink

MA ÜTLEKS ET LIHTSALT LOLL.
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
MA ÜTLEKS ET LIHTSALT LOLL.

Ja mida sa sellega mÔtleks? Cool
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:

Ainuke hÀda - alati naine ei tea pÀris naiseelu alguses mis mÀngu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist Wink

SEDA Wink
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:

SEDA Wink

aaa... vÔi SEDA! sobival teel oled, vaheta tossud matka saabaste vastu Wink
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 12:11 am    Teema: Re: Millist naist, meest keegi jahib? Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mis ma jÀreldan: iga inimene tahab kaaslaseks vÔrdset. Oma klassi kuuluvat. Kuna ma olen kuningas, siis tahan ma ka enda kÔrvale kuningannat.

Minu etikett ĂŒtleb, et ei kuningas ega kuninganna, ei saagi endast madalamal seisvat partnerit valida. Ainuke vĂ”imalus on vĂ”rdne, kuna see ongi kĂ”rgeim juhi aste ja kĂ”ik muud on nn. madalam. Ükski kuningas ega kuninganna ei saa ju ometi oma rahvale valida nĂ”rka juhti etteotsa.
Krislyn
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
Krislyn kirjutas:
a la nii, et kÔigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy

Materialistilik mees on tark mees? Teatud tingimustel sobib siuke tarkus kindlasti, aga kas see sind ennast rahuldab ĂŒle Ă”la tagasi vaadates...

Ei tasu igas sÔnas kinni istuda. See oli vaid nÀide, et lihtsam oleks mÔtet edastada. Aga ikka nÀe, on mÔni kraaksumas, et pole arusaadav...
...palun rohkem loovust...
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Aga ikka nÀe, on mÔni kraaksumas, et pole arusaadav...
...palun rohkem loovust...

Ära kĂŒsi et loovust vĂ€ljendaksin siinse klanni sĂ”nade kasutamise tĂ”lkimimisel...see lööks rohkem pildi eest sul kui eelmine sĂ”bralik pisikomm... Cool
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada tahavad enamus juhtudel just naised mehest rasedaks jÀÀda ja just selle pÀrast, et siis nÔnda meest endaga siduda, ehk tÀnu lapsele orjastada. Et kui naise rasestumise pÔhjuseks on see, et mees kindlalt temaga kokku jÀÀks, siis sellisele ............

Edit: Asi selles et see kas naine rasestub, on ikka naisest kinni. Kuid loeb see mida naine pö. sĂŒgavamal "asjast arvab", mitte see mida ta siin fĂŒĂŒsilisel tasandil mĂ”tleb ja omale otseselt teadvustab.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

mina jahin vist energiat mitte naist, enamasti. vahel ennelĂ”unal, kui kĂ”ht tĂŒhi jÀÀb pilk peatuma ka minides tibide kintsudele. kĂ”ht on tĂŒhi.

jalutad linnas, leiad tibi.
on sellel mÔtet?
miks ta meeldib mulle?
kas ta meeldib mu emale?
on ta sĂŒĂŒtu?
Ă€kki ta lööb mind, kui keppi kĂŒsin?
Ă€kki on tal dripper?
.....
vÔi on hoopis vÔimalus?
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu teada tahavad enamus juhtudel just naised mehest rasedaks jÀÀda

Tead, mees, sa ajad ikka lĂ”pp naiivset juttu! Enamus juhtudel tahavad mehed keppi ja noored naised "suure tunde" ajel alluvad oma armastatu tahtele. Seksit kui sellisest ei tea nad enamasti midagid tahta, naiste psĂŒĂŒhika lihtsalt selline. kiimas kobapoiste oma ihutahtmisest kaugemale nĂ€gemisest parem ei rÀÀgigi see ei kannata enamasti mingit kriitikat! ja nĂ€ita mulle need noorte naiste hordid ette kes kangesti tahavad rasedaks jÀÀda nigu kutiga maganud on!
Huvitav oleks teada kas sinu sperma on surnd vĂ”i oled mungavande andnud et siin sihukest joga ajad?! kui keppi tahad hoia vĂ€hemasti kondoom ligi vĂ”i veel parem lase ennast Ă€ra steriliseerida siis ei tĂ”mba ĂŒksaki plika sind hoovi!

ja ĂŒldse - mehed naisest rasedaks jÀÀda ei saa, isegi kui tahaks!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group