Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Riigi tuleviku võnge.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 11:03 pm    Teema: Re: pimestus valdab eesti inimesi Vasta viitega

FIHTER kirjutas:
seniks kuni rahvus pooldab ja kummardab lollisid juhte kas valitsuses vaimsuses voi usuga petetuid kirikuid ei saa rahvus tunda vabarust ja orjab pimedust!!! avage silmad ja votke pimeduse klapid peast leitke endas ulesse arengu soov ja valguse nagemise tahe.ning antke see kasvoi uhele muidugi oigele inimesele edasi ja juba olete teinud endas ja uldse suure too.
ning kummardage oiget liidrit kes aitab teil silmi avada pimedusest-Tokroda-t.

s6na selle peale...

jumal olgu alati meie sydames!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 11:14 pm    Teema: Re: pimestus valdab eesti inimesi Vasta viitega

FIHTER kirjutas:
seniks kuni rahvus pooldab ja kummardab lollisid juhte kas valitsuses vaimsuses voi usuga petetuid kirikuid ei saa rahvus tunda vabarust ja orjab pimedust!!! avage silmad ja votke pimeduse klapid peast leitke endas ulesse arengu soov ja valguse nagemise tahe.ning antke see kasvoi uhele muidugi oigele inimesele edasi ja juba olete teinud endas ja uldse suure too.
ning kummardage oiget liidrit kes aitab teil silmi avada pimedusest-Tokroda-t.
Vaimukas Laughing
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

rahvas ei poolda lollisi juhte. paraku on rahvas manipuleeritav. ise kah imestab, et kuidas sellised juhid jälle pukki said.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Ja mida sa siis välja pakud?
Relvastatud riigipööret ja Tokroda pukki panna?
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 11:55 am    Teema: Vasta viitega

relvad on head asjad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

et olukorda selgitada, peab rääkima kollektiivsest alateadvusest. ja päris riigi teema alla see ei käiks vaid rahvuse alla.

mina käin kollektiivses alateadvuses shamanistlikult.

kui nüüd vaadata küsimust, et miks rahvas valib sellised juhid, peab nentima, et seda kruvitakse läbi hirmude, häbi, jms. kui vaadata inimese alateadvust, on seal blokeeritud piirkonnad. näiteks kui hakkad siin ilmas rääkima teemal, mis seostub blokeeritud piirkonnaga, hakkab inimene nihelema ja lõpuks võib käituda suht ebaadekvaatselt, kui veel läheneda valupunktile. sama on ka rahvaga. on asjad, mida rahvas ei mäleta, aga käitub, nagu mäletaks. ma ei tea täna veel, mis on need asjad, mille peale rõhutakse. samas olen ma nõinud, et need piirkonnad alateadvuses pole ka maha maetud, neid valvatakse, et keegi ei näeks, mis seal on. mis tähendab, et keegi teine teab ja valitseb mingit kogust rahva jõudu, mitte rahvas ise. näiteks, kui mina tean, mida sina häbened, saan sinuga manipuleerida. sama on rahvaga.

näiteks venemaa valdab teatud eesti valupunkte. ja üsnagi tõenäoiselt pole ta ainuke. näiteks kui käitume nagu väljasurev ennasthävitav rahvas, ei pruugi see olla mei endi idee. kuigi võib väljastpoolt nii paista.

samas ei maksa unustada, et ühiskond pole liblikas, midagi ei muudeta kiirelt. kui seal midagi murrangulist üleöö ette võtta, võib tõesti ka üleöö verine sõda puhkeda. nüüd on küsimaus, võibolla oleks see isegi hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

olen nüüd taibanud mis mees sa Tokroda oled =)
alguses arvasin et miski soolapuhuja, aga nüüd näen su tõelist eesmärki .
respect selle peale. !
eniveis läheb aega mis läheb...aga ma ajan ka oma rahhva kokku, ning üritame sinu raskusi veidigi leevendada Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

No ok.
Toksil ja paganatel on õiged mõtted riigi tulevikust. Meie praegustel valitsejatel ja enamikul inimestest ei ole sellest halli aimugi. Siis on kaks võimalust.
1) Rahva seas teha selgitus tööd ja vabastada nad vaimsetest blokidest
2) Praeguste valitsejate seas teha selgitus tööd ja avada nende silmad.
Neid on vähem ja nendega tegelemine annab kiiremaid tulemusi.

Aga kas see siis ei muutu see selgitus töö ühe teatud kindla gruppi tegelaste mõtemaailma peale surumiseks?
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

praegaste "valitsejatega" pole mõtet midagi teha. seda mängu on juba proovitud. vähemalt mina olen nad naha kandnud.

siin ilmas avalikustamine on üks asi. aga kui teaks ültse, et mida avalikustada. need on asjad, millest ajalugu vaikib tõenäoliselt. need on sündmused sadade ja tuhandete aastate tagant, mis on jätnud jälje. nälg on üks neist näiteks. ma arvan, et on ka konkreetsemaid sündmusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

näiteks blokeeringutega on määratud üleültse, et mida me näeme ja mida ei näe. põhimõteliselt võiks allilmas mõne barjääri murdmisega panna terve rahva korraga igasugu "nähtanatuid" olendeid nägema jne.

ma arvan, et niinimetatud hoovastikud ise on vägagi hästi varjatud ja kaitstud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
No ok.
Toksil ja paganatel on õiged mõtted riigi tulevikust. Meie praegustel valitsejatel ja enamikul inimestest ei ole sellest halli aimugi. Siis on kaks võimalust.
1) Rahva seas teha selgitus tööd ja vabastada nad vaimsetest blokidest
2) Praeguste valitsejate seas teha selgitus tööd ja avada nende silmad.
Neid on vähem ja nendega tegelemine annab kiiremaid tulemusi.


Variant 2) ei sobi..sest kes ei taha areneda..neid me ei sunni. Meie erinevus kristlaste ja muude sitakate ees Smile
mina valin igaljuhul variant nr 1) Bingo Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
olen nüüd taibanud mis mees sa Tokroda oled =)
alguses arvasin et miski soolapuhuja, aga nüüd näen su tõelist eesmärki .
respect selle peale. !
eniveis läheb aega mis läheb...aga ma ajan ka oma rahhva kokku, ning üritame sinu raskusi veidigi leevendada Cool

m88dub paar kuud, siis muutud neutraalseks selles suhtes. nagu iga "maailmap22stja" kes on elanud l2bi aegade, lubavad oma rahvale leiba, rahu ja headust Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

võimalik Wink
eks aeg näitab!

isegi kui miskit ette tuleb mis Selle suure plaani sassi keerab, olen ma siiski õnnelik, et sain midagigi inimkonna heaks teha. ja see midagi oli lähedaste abistamine.

aa skyzer ole sa tänatud, aitasid leida minus ''kerge '' veapunkti Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
isegi kui miskit ette tuleb mis Selle suure plaani sassi keerab, olen ma siiski õnnelik, et sain midagigi inimkonna heaks teha. ja see midagi oli lähedaste abistamine.
Kas inimkond ei saa endaga hakkama, et pead nende jaoks midagi head tegema?
Kas oled üldse kindel, et sinu lähedused vajavad sellist maailmapilti mida sina õigeks pead?
Ja üldse, kas oled kindel, et sinu endaga ei ole mingeid probleeme, et saad iseendaga nii hästi hakkama, et hakkata inimkonda ja oma lähedasi "päästma"?
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas,
üksiku inimese puhul on üsna kergelt jälgitav, kuidas ehmatuse, trauma või muutaolise peale mingi teema kinni läheb. Üsna tõenäoline, et kollektiivse alateadvuse puhul mehhanism sarnane on. Kas sa tahad öelda, et igal niisugusel juhul ilmub sellele kinnisele alale n-ö. vangivaht ja ülemus väljaspoolt. Sellesama trauma tekitaja siis arvatavasti?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kas inimkond ei saa endaga hakkama, et pead nende jaoks midagi head tegema?
ma usun et vastus vaatab sulle igalpool päevast päeva vastu Wink
Kas oled üldse kindel, et sinu lähedused vajavad sellist maailmapilti mida sina õigeks pead?
kui nad vajavad seda siis nad võtavad minuga ise ühendust. kellegile pähe ma jõuga midagi ei määri .
Ja üldse, kas oled kindel, et sinu endaga ei ole mingeid probleeme, et saad iseendaga nii hästi hakkama, et hakkata inimkonda ja oma lähedasi "päästma"?
võimalik et on midagi lahti. ei välista seda. pole ju mingi eriline nõid veel hetkel. ei näe ja värkki särkki. ja kui miskit valed programmid on hetkel sees ,siis ju nad pikapeale väljuvad. ja nendest on võimalik õppida nii ühte koma teist.
aga jah.. olen elluaeg virelenud ja värelenud igast pasa sees.nokk kinni-saba lahti.. nüüd on mul vähemalt üks eesmärk . see toob jõudu ja kindlasti pole see miski paha eesmärk..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole alati mitte peremeest. samuti ma isegi kahtlen, kas ala peremehed alati ise täpselt teavad, milline oli trauma. küll teavad nad hästi, et inimene ala väldib. põhimõttelislt võib nn varitsemise teel igaüks ise enda pimedad alad välja uurida. sündmuse taastamine pole alati võimalik, eriti, kui sündmus ulatus inimpõlvede taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma usun et vastus vaatab sulle igalpool päevast päeva vastu
Sama väidavad ka kristlased, keskerakondlased ja muud sellised ühtse maailmapildi esindajad. Miks on see teistele hea, mida sa arvad, et sinule on hea?
Tsiteerin::
võimalik et on midagi lahti. ei välista seda. pole ju mingi eriline nõid veel hetkel. ei näe ja värkki särkki. ja kui miskit valed programmid on hetkel sees ,siis ju nad pikapeale väljuvad. ja nendest on võimalik õppida nii ühte koma teist.
Kes on nõid ja kes ei ole, see on tõlgendamise küsimus.
Isegi õige programm muutub mingil ajal valeks.
Kuigi jah, õppida on vaja. Aga samas mida?
Kas seda mida sa antud hetkel pead õigeks või mis on tegelikult sinu jaoks õige.
Aga samas jälle tõlgendamise küsimus.
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
ei ole alati mitte peremeest. samuti ma isegi kahtlen, kas ala peremehed alati ise täpselt teavad, milline oli trauma. küll teavad nad hästi, et inimene ala väldib. põhimõttelislt võib nn varitsemise teel igaüks ise enda pimedad alad välja uurida. sündmuse taastamine pole alati võimalik, eriti, kui sündmus ulatus inimpõlvede taha.


väga õige. ise hakkasin ka nüüd oma suguvõsa lahti harutama. selgub et meil suht huvitav pere oli Very Happy
eks aeg näitab kas sealtpoolt ka mõned vastused tulevad.

[quote="wudu"]
Tsiteerin::
ma usun et vastus vaatab sulle igalpool päevast päeva vastu
Sama väidavad ka kristlased, keskerakondlased ja muud sellised ühtse maailmapildi esindajad. Miks on see teistele hea, mida sa arvad, et sinule on hea?[quote]
. kui teised võtavad minuga ühendust,ning soovivad et ma neid aitaksin. annan endast parima , teen ka neile head. edasi jätan nende otsustada ,kes hakkab paganaks,kes vabaks kodanikuks, ja kes maailmavalitsejaks Wink
mind ausalt öeldes ei koti üldse need võnked ja surra-murra rattad mida teie näete. ei koti kes neid omavad ja kes mitte. peaasi et oelskid õigetes kätes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

miski hääl mu peas teatas ,et see saab viimne lahing olema Shocked
rohkem katseid meile ei anta. seda on juba näha ka ,vaadates maamuna tervislikku seisundit..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group