Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Programm nimega LITS.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 10:55 pm    Teema: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Te kÔik teate, et sÔna lits tÀhistab naist, kes teeb midagi koledat. Ta nimelt suhtleb meestega. Aga loodus on nii sÀttinud, et naine peabki suhtlema mehega. Ta saab nimelt sealt programme. Aga programmid on vajalikud selleks, et naine saaks areneda. Seega öeldes naisele lits, siis nÔrganÀrviline ehmub ja lÔpetab antud mehega suhtlemise. Mis on tulemus? Naine ei saa enda arenguks vajalikku materjali. Seega litsiks sÔimaja blokeerib naise arengut. Aga kes on huvitatud naise arengu seiskumisest?
A) Teine naine. Miks? Iga naine tahab endale meest, kellel on head programmid. Aga heade programmidega mees tahab vastutasuks saada head energiat. Seega, kui naisel pole kvaliteet kĂŒtust, siis kukub ta konkurentsist vĂ€lja. Ja siin hakkabki selline naine likvideerima mehe ĂŒmbert teisi naisi. Üks meetod ongi teisi naisi sĂ”imata litsideks. Siis need naised omades veapunkti lasevadki mehest lahti. Ja kui konkurents kĂ”rvaldatud, siis on ta ainuke ja mehel pole rohkem valikut. Reaalses elus on tavaliselt sĂ”imajaks naine, kellel palju mehi olnud ja rĂŒnnatakse naisi, kellel tihti mehe kogemus puudub, vĂ”i on vĂ€ike.
Vaatleks nĂŒĂŒd seda skeemi konkreetselt meil toimuva nĂ€ite pealt.
Te mĂ€letate, et Monotoon ĂŒtles sapiselt: Tokroda on kena mees, ta leiab alati mĂ”ne naise, keda Ă”nge vĂ”tta. Nii, me teame, et kenadus on aga subjektiivne suhtumine. Antud hinnang nĂ€itab konkreetse inimese sĂŒmpaatiat. Seega Monotoonile meeldib Tokroda. Me teame, et on inimesi, kellele meeldib ja on inimesi, kellele ĂŒldse ei meeldi Tokroda. JĂ€rgmine samm oli monotoonil, et rÀÀkis jutukas, et vaimumaailm tuleb nimetada ĂŒmber Tokroda litsimajaks. Tema manipulatsioon lĂ€ks isegi korda. Paar naist lĂ”petaski foorumis kĂ€imise. Nad ju ei tahtnud olla litsid. Aga samas nad ei tulnud sellepeale, et sedasi kĂ€itudes jÀÀks foorumisse Monotoon ja mehed. Ja Monotoon oleks rÔÔmuga Tokroda lits. Siis on kogu tĂ€helepanu ja programmid Tema, ning vĂ”im kindlustatud.
VahemÀrkus: Ônnetu sitaseen lÀks ka Ônge. Ta tahtis Tokrodale hapet nÀkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne nÀide, kuidas Monotooni manipulatsioon mÔjutas noort poissi.
b) Naise mittearengust on huvitatud ka usundid. Kuidas? Usk on loodud valitsemiseks inimeste ĂŒle. Kui inimesed hakkavad arenema, siis ei saa enam manipuleerida. Aga naine areneb siis, kui ta suhtleb meestega. Seega esimene asi on blokeerida naiste suhtlust meestega. Suhtlus meestega tuleb kuulutada tabuks.
Toome nĂ€ite: Kui ĂŒhiskonda tekib tark mees, siis temaga suhtlevaid naisi hĂŒĂŒtakse litsideks. Aga kui naine lĂ€heb kirikusse ja usub Jeesust ja laeb temalt programme, siis hĂŒĂŒtakse neid naisi Jeesuse pruutideks. Huvitav, mis vahe siin on? SamahĂ€sti vĂ”ib nimetada nunnasid ka Jeesuse litsideks.
VÀike Ôpetus naistele. Kuidas te teate, et mees annab hea programmi?
Teile on antud emotsioon keha. See hindab programmi. Kui suheldes mehega tĂ”useb teie turvatunne, te muutude rahulikuks ja tekkib muudki meeldivat, siis olete saanud head kraami. Teie emotsioonide langus, stress, nĂ€rvilisus nĂ€itab, et olete mehe kĂ€est tĂŒnga saanud. Seega kuulake oma emotsioonkeha aga mitte teiste hinnangut, kas olete lits vĂ”i Ă”ige naine. Sedasi juhitakse teid saasta sisse.
Muideks vaadeldes usklike emotsioone, kui nad tulevad kirikust vÀlja saame nÀha, mis programme nad said. Tavaliselt sealt tulnud naised on Ôelad ja virilad ja ebakindlad. Aga samas tÔmmati neilt Àra energia, mida nad peaksid andma oma mehele ja poegadele.
KokkuvÔte: Kui teid sÔimatakse litsideks, siis vaadelge sÔimaja taotlust.
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:30 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mehe sees olev vÔÔra naise teisik, kes peletab teisi naisi eemale.

kuule sa pead mehi ikka pÀris sussideks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
ÜhesĂ”naga, kui mees sĂ”imab naist litsiks, siis teeb seda tegelikult mehe ĂŒle vĂ”imu omav naine? Mehe sees olev vÔÔra naise teisik vĂ”i egregor, kes peletab teisi naisi eemale.
Just nimelt, said asjale pihta. isane mees proovib likviteerida konkurenti, s.o. teist meest.
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

hmm... minu jaoks on litsid fĂŒĂŒsilise naudingu orjad.
sÔiman litsiks naisi kes annavad et debiilidele, ehk siis olematu vaimujÔuga meestele. orjastajad.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:53 pm    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

VahemÀrkus: Ônnetu sitaseen lÀks ka Ônge. Ta tahtis Tokrodale hapet nÀkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne nÀide, kuidas Monotooni manipulatsioon mÔjutas noort poissi..

MUL ON KURI KAHTLUS ET SUL ON JUTUKAS SPIOON

Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:45 am    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Elvis kirjutas:
MUL ON KURI KAHTLUS ET SUL ON JUTUKAS SPIOON
Mul on spioone kÔikjal.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Pole midagi parata , esimesed langevad, tagumised tapetakse ,keskmised....
Ütlen sulle otse vĂ€lja et mul omad programmid ja olen suutnud enda programmidega Tokroda programme vaid rikastada . Mis selle vastu vĂ”ib olla ?
Tokroda , oled imenud tĂ€iega ja ka selle vastu pole mul sooja ega kĂŒlma .Minu allikad on teisest materjalist .
Kui keegi kÔrvale on astunud ,siis mitte minu pÀrast .
Helgust !
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

jube huvitav kuidas kÔik kilkavad kui erilised on nende programmid.
paar hetke hiljem aga kaotavad igasugu kontrolli enda energiate liikumise ĂŒle.

tÔesti huvitav fenomen.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 1:04 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon.
Õpi ĂŒkskord selgeks, et Sinul ei hakka minupeale hammas.
Soovitan soojalt mu jalgealust mitte öönestada.
PÔhjendus. Ma olen elav mees ja ma oman kÔige modersemaid programme. Mineviku programmid, mida sina kasutad on aegunud.

Muideks sinu allika kvaliteet ei rahulda mind. Seega pole mĂ”tet mulle seda pakkuda. See, et ta rĂ€mpsu tĂ€is on siiraslt sinu enda probleem. Sa vĂ”iksid ĂŒkskord endale selgeks teha, et sinu nn. programmid on vöörad ja agresiivsed, vallutavad ning purustavad.

TÀnu sellele, et Su enda allikas on rikkis, tahad naiste vÀge endale. Aga seda saad, kui pakud naistele programme. Programme saad sitavÔrgustikust. SitavÔrgustik vÔtab sult röövitud energia.

Sa ei otsi siit meeste valgust, vaid naiste allikaid tahad erastada. SellepĂ€rast lasedki lendu jutu, et teen naisi energiast tĂŒhjaks.

TĂ”estuseks on see, et sind kuulanud naised tunnevad ennast tĂŒhjana, kui sidrun. Ja tuju on neil sitt.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 7:35 am    Teema: Vasta viitega

Sinu viha on pĂŒha , oo Tokroda !
Mina ei pakugi sulle midagi , sa ise kiibitsed neid krabada . Razz
Miks sÔdid minuga ?Kas see teeb Sulle au ?vaevalt.
Modernsust pole kusagil nÀha . KÔik on igihaljalt teada tÔed. Nopid neid ja arvad et kui oled avastanud ,et siis on uued. Sinu jaoks kindlasti.
Helgust !
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon hakkab mulle ka pinda kĂ€ima. Ta ĂŒritab meeste ĂŒle vĂ”imu saavutada sel teel et tahab pandavate naiste ĂŒle vĂ”imu saavutada ja sel teel saab ka mehi juhtida oma huvides. Jutt temaga ei aita, ainult bĂ€nnimine siit. Ise nĂ€ete, et teil tekib temaga probleeme jĂ€rjest rohkem. Ta on naiste salajane juht ja sussidest meeste nĂ”uandja.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 8:54 am    Teema: Vasta viitega

Ega monotoon esimene pole, kes end universumivalitsejaks ning kÔiketeadjaks peab Laughing
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:09 am    Teema: Vasta viitega

monotoon on lihtne kĂŒlaeit .
polegi hulgal ajal mehi nii hÀsti tantsitanud .
Tokroda peab veel veidi harjutma ,siis lÀhevad tal sammud pÀris hÀsti.
Kui ta vell higist kah puhtaks saab kĂŒĂŒritud ,siis on ĂŒsna kobe poisu .
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
monotoon on lihtne kĂŒlaeit .
polegi hulgal ajal mehi nii hÀsti tantsitanud .
Tokroda peab veel veidi harjutma ,siis lÀhevad tal sammud pÀris hÀsti.
Kui ta vell higist kah puhtaks saab kĂŒĂŒritud ,siis on ĂŒsna kobe poisu .

shalalalaa, kuule mono miks sa sellist ila ajad, rÀÀgi inimese moodi !
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
ÜhesĂ”naga, kui mees sĂ”imab naist litsiks, siis teeb seda tegelikult mehe ĂŒle vĂ”imu omav naine? Mehe sees olev vÔÔra naise teisik vĂ”i egregor, kes peletab teisi naisi eemale.
Just nimelt, said asjale pihta. isane mees proovib likviteerida konkurenti, s.o. teist meest.

jÀrelikult...kui celtic mind tÀna korduvalt jutukas miskipÀrast tokroda litsiks nimetas, siis ei sÔimanud mitte tema ise, vaid keegi tema seest...

huvitav, kes... kes on meie celticukese sisse nĂŒĂŒd pugenud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

See ju ammu teatud, tuntud tÔde, et celtikut juhivad naised.
Aga kes konkreetselt, ei tea.
Ju siis keegi, kes sinu peale armukade.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu andmetel, vÀhemalt mÔned tunnid tagasi oli Celtic must auk ja Monotoon tema ÀÀr...
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

no armukadedus on siin foorumis nagu igapÀevane leib. isiklikult arvan et efu vastu vÔiks armukade olla kas natu vÔi gerdenel.

muud vÔimalust pole.
lĂ€bi minu rÀÀgivad naised? hmm... tokroda... ehk kontrolliksid siis ĂŒle kuhu niidid veavad. sest mulle tundub et mida rohkem mind vihatakse seda rohkem ma kĂ”igile meeldin. keeruline maailm.

arxos. rÀÀgi lÀhemalt musta augu teooriast palun.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group