Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas seksi ajal energia liigub?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel on nii palju naisenergiat saanud, et on unustanud ära, et on mees
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

OK hakkame siis järjekorras pihta. Kõigepealt Akkile.

Vaene mees on täiesti endast väljas. Rõhk sõnal täiesti. Samas ta ei julge pikalt kirjutada kuna kardab. Kardab julma moodi, et ma tema kirjutise kaudu temast jälle läbi käin.

Akk, vahet pole kui pikalt sa kirjutad. Sa oled nii ehe.

Vaadake seda Akki lauset: Pole üldse kindel et Aksel naine on. See ütleb kõik. Selles on nii palju energiat ja infot Akki kohta. Oskate seda näha?

Very Happy Akk, Akk...katsu nüüd ennast kokku võtta ja maha rahuneda. Ma olen mees Akk, ausõna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel

Sa põhiliselt ainult egotsed siin, räägid kui vigased teised on, aga õpetada ei oska, ainult proovid maha teha...
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel kirjutas:

Vaadake seda Akki lauset: Pole üldse kindel et Aksel naine on. See ütleb kõik. Selles on nii palju energiat ja infot Akki kohta. Oskate seda näha?

Very Happy Akk, Akk...katsu nüüd ennast kokku võtta ja maha rahuneda. Ma olen mees Akk, ausõna.


Aksel!
Siin on nähtud igasuguseid. Niiet miski pole kindel. Kui ütled: mees, ei tähenda see yks-ühele, et käitud nagu mees, paned nagu mees jne.
Elame-näeme
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sain jälle tõestust et Aksel naine on, sest teeb ennatlikke järeldusi teksti põhjal. Võitlusmeetodid on ka nagu naisel. Kas tõesti nii suur alaväärsus naisena sündinuna et meheks tahad saada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Rikitikile:

No kui sa tahad niimoodi uskuda, siis usu. Aga ära võta kõike oma mõõdupuuga. Katsu aru saada, et kõik ei ole ühesugused. On ka erandeid. Sinul on elus sellised kogemused ja teistsuguseid kogemusi sul veel ei ole. Maailm on siiski palju avaram ja see on kirju.

See, et sa loed välja asju sealt kus seda kirjutatud pole näitab, et sul ei ole maailmatunnetus paigas. Kas ma olen kusagil kirjutanud, et inimese elu määravaks ja kvalitatiivseks näitajaks on seksuaalvahekordade arv? Ära fantaseeri. Sa pane nii mööda oma arutlustes, et mul kuluks pool elu selgitamiseks, enne kui sa mõistma hakkd.

Ausalt öeldes tavaliselt ma ei hakka üldse seletamagi, kui saan aru, et inimesel pole tunnetust, et ta ei suuda asjade olemust õigesti mõista. See on lootusetu. Sulle teen väikese erandi. Aga hästi lühidalt ja üldiselt.

Sest vaata see on nagu niimoodi, et kui keegi on näiteks terve elu ülikoolis mingit ala õppinud ning saanud lõpuks professoriks ja siis algharidusega inimene tuleb tema käest selle ala kohta küsima küsima, siis selgitamiseks ja arusaamiseks peaks ta enne sama kaua õppima kui see professor.

Sinuga on sama lugu. Sa oled eluteaduses alles algharidusega ja ei suuda mõista selle kõrgemat matemaatikat.

Ja katsu solvumine alla neelata ning oma vigu tunnistada ning neile lahendust otsida. Olen kindel, et sul on probleeme inimestega suhtlemisel, et paljudel on sinust negatiivne arvamus. Just sellepärast, et sa oled mõistmatu ja kiuslik. Kangekaelne jäärapea.

Minu jutt on sulle hea pärast, et sind aidata. Kui ma sulle halba tahaksin, siis oleksin vait.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66dale:

Sinus tajun avatust ja mõistmist ja sallivust. See on väga meeldiv erand siinses foorumis. Suurem osa siin on ründavad. Ükskõik keda või mida aga kõike tuleb rünnata. See on arvatavasti mingist alateadvuses pesitsevast hirmust ja ettekujutusest, et teised ründavad teda ja parim kaitse on rünnak. Selle asemel, et olla tolerantne nagu see foorum siin soovitab, on suure osa hoopis sallimatud. Eneseimetlejad. Foorum on üldjoontes haaratud ärapanemisvaimust. Koha kätte näitamise vaimust. See tuleneb rahuldamatust võimuihast.

Sa kirjutasid nii: Tegelikult on maailm meie ümber selline, millised me ise oleme, ja mida me tahame enda ümber näha.
Välismaailm peegeldab Sulle Sinu oma sisemaailma


Aga kullake, miks ma siis ei tunne mingit sellist probleemi Inglismaal olles? Kui seal on inimesed sõbralikud ja avatud, siis Eestissse tulles kohe, kui negatiivne, tige ja ebaviisakas on siinne rahvas. Ja seda ei ütle ainult mina, seda räägivad kõik kes kauem välismaal elanud.

Ja absoluutselt ma ei hala. Ma kirjeldan. Vaata, kui sa näed vana meest, kes on küürus ja sa ütled, et näe - vana mees küürus. Siis sa lihtsalt konstanteerid. Ega sinu ütlemine teda vanaks küürus meheks ei tee. Sa võid ju öelda ka, et näe - noor sirge seljaga mees. Aga sellest ei muutu midagi. Mees jääb ikka vanaks ja küüru.

Ma arutlen ja jälgin. Jälgin ja arutlen. Eksperimenteerin. Tänu sellele ma arenen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel rohkem ei ole aega siia kirjutada. Kiirustades ei suuda ma oma mõtteid adekvaatselt edasi anda, sest samal ajal mõtlen praktiliste asjade peale.

Ainult niipalju veel Arxosile, et ma ei egotse. Ma meelelahutsen. Very Happy Ma asutn foorumlastega samale tasandile ja suhtlen nendega sellises keeles, mida mul parasjagu uute kogemuste saamiseks tarvis on.

Sina ja suurem osa teisi siin on nagu robotid, kellel on rida nuppe küljes. Igal nupul kindel funktisoon. Mina lihtsalt vajutan neid nuppe ja vaatan, kuidas miski tööle hakkab. Jätan meelde ja kaardistan. See on nagu pupetshow. See on minu jaoks meelelahutus ja samal ajal õpin ka.

Ise olenn jõudnud sellisele tasandile, et suudan üldjuhul oma nuppe ise programeerida. Very Happy

Kena päeva kõigile! Õhtul tulen võibolla veel korraks siia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et siin on yks naesterahva võnge üle...
Kiirem näikse selle omale saavat. Lennake ligi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma arutlen ja jälgin. Jälgin ja arutlen. Eksperimenteerin. Tänu sellele ma arenen.

Tore Smile! Aga... Usalda rohkem enda tajusid ja sisehäält. Need töötavad väga hästi Wink. Ära lase summutada mõistusel seda Smile. Vaata, enamik meist armastab valetada iseendale, sest me oleme loonud endast pildi, millised me tahame olla, ja siis me aksepteerime enda juures seda, mis sinna illusoorsesse minasse sobib.
Sul on paha, sest Sa tegelikult hakkad nägema endas ka jooni, mida sa ei tahaks, et nad seal on. Sa ei suuda neid taluda. Ja kõige valusamalt reageerid siis kui neid sulle peegeldatakse. Ehkki siin foorumis on raske olla, soovitan vastu pidada. Ma ütlen veelkord, seal kus ma potensiaali ei näeks, ei viitsiks ma innustada Smile... Foorum kisub inimese alast tema oma veapunktide pealt. Mida rohkem nendega tööd teed, seda vähem Sa saad "peksa". Foorum peegeldab sulle Sinus seda, mis on ka olemas, kuid mida Sa ei aksepteeri enda juures.
Mina peegeldasin ka sulle midagi Smile... See, kuidas sa mind nägid, sellisena näen ka mina sind Wink... Saad pihta?!


Tsiteerin::
Aga kullake, miks ma siis ei tunne mingit sellist probleemi Inglismaal olles? Kui seal on inimesed sõbralikud ja avatud, siis Eestissse tulles kohe, kui negatiivne, tige ja ebaviisakas on siinne rahvas. Ja seda ei ütle ainult mina, seda räägivad kõik kes kauem välismaal elanud.


Mina olen ka elanud päris pikalt välismaal. Tead, see oli hea ja helge periood Smile... Kõik on täpselt nii nagu Sa ütled..., kuid seal on omad agad. Ma muutsin seal elades avatumaks, enesekindlamaks, kuid see oli pealispind. Seest olin sama sopane. Mul on tunne, et sealses ühiskonnas on mugav, kui Sa ei süvene endasse, ei analüüsi ega arenda end, vaid lihtsalt oled. Lased elul minna... Ja ta lähebki, naeratuse saatel.
Aga ikkagi leian, et see "peks" mille saan siit meie ühsikonnast, on mulle vajalikum. Ja sel lihtsal põhjusel, et ma tahan areneda, ja mitte olla sile ja rõõmus vaid pealispinnal... Vaid ka sees.

Mina olen selles protsessis hetkel. Sina kõhkled, eitad... Kuid ma ütlen, hüppa sisse Wink...
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Cool just...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ma selgeltnägija ei ole. Võid ka mees olla. Enne kui lahkud siit foorumist , külasta ka Sitaseenlaste foorumit. Muidu jääb sul liiga ühekülgne vaadenurk. Hea kui saad Sitaadminniga jutule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel kirjutas:
Celtic Very Happy sinust ei ole mulle vastast...mitte ühelgi tasandil, mitte üheski situatsioonis. Very Happy




selle lausega sa kahjuks tunnistasid enda allajäämist minule.
mul pole isegi kahju.
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 12:08 am    Teema: Vasta viitega

Nonii, ei viici enam praegu. Kr66dale vastan.

Ausõna Kr66t, usu mind, sa tajud mind valesti.
Tunnistan, et mul on anne ümber kehastuda ja mängida parajasti seda keda vaja. Võin sulle vanduda, et mind jätab selles mõttes absoluutselt külmaks, mida foorumlased siin minust arvavad. Nalja ja lõbu teeb see aga küll. Ja nagu ennistki ütlesin - see on hariv.

Juba mõned aastad olen suutnud enda viia sellele tasemele, et olen kogu aeg rõõmus ja optimistlik. Ma ei vihastu ja olen kogu aeg sõbralik. Pole asja mis suudaks mind endast välja viia. Tegelikult vale. Kui keegi mu lähedastest peaks surema või temaga peaks suur õnnetus juhtuma, siis arvatavasti murdun. Aga muu värc mind ei kõiguta.

Kokkuvõtteks, täiesti ausalt - kirjutan selleks, et nalja saaks ja selleks, et inimloomust tundma õppida. Mulle meeldib inimestega mängida, neid provotseerida midagi tegema, neid proovile panna. Tekitada olukordi ja vaadata, kuidas keegi siis käitub.

Reaktsioonides peegeldub reeageerija loomus, millest ammutan tarkust ja eluenergiat. See toidab mu hinge. See annab mulle hea enesetunde.

Nii lihtne see ongi. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rikitiki
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 68
Asukoht: Teel

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Aksel kirjutas:
No kui sa tahad niimoodi uskuda, siis usu. Aga ära võta kõike oma mõõdupuuga. Katsu aru saada, et kõik ei ole ühesugused. On ka erandeid. Sinul on elus sellised kogemused ja teistsuguseid kogemusi sul veel ei ole. Maailm on siiski palju avaram ja see on kirju.


Seda sõnumit ma Sinuni viia tahtsingi - et maailm on täis teistsuguseid arusaami ja kujutelmi ning näitena tõin enda kogemuse. Kolmas näide on näiteks Krõõda kogemused/tunded.

Seega ei tohi Sa väita, et Sinu kogemus on ainuõige. Sa võid küll tõdeda, et see on Sinu valitud tee, kuid Sa ei saa keelata ega kritiseerida teiste valitud Teid ega anda hinnanguid valikute õigsuses, lähtudes enda jaoks sobivaimast/arusaadavamast - ehk siis pole olemast olukorda, kus eksisteerib Sinu arvamus ja valearvamus. Nii, et rohkem tolerantsust ka SInu enda poolt, kui Sa teistelt seda ootad:)

Professori ja Üliõpilase näide on hea, ainult et Professor on Mentor, kes ei juhata Tudengit mitte omakäidud radu pidi lahendusteni, vaid julgustab tudengit jõudma Tudengi oma lahendusteni läbi keskkonnas kehtivate valemite. Kui Sina asetad ennast Professori tasemele ja minu tudengi tasemele (lisades sinna minu Sinu poolt nähtud isiksuse omadused) ning nö "profileerid" mind ca 20 esitatud tekstirea põhjal, siis tunnistan ausalt, et eelistan endale Mentoreid ja viise teadmiste omandamiseks ise valida.

Edu oma Tee leidmisel!
_________________
tuultes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Urantsa irmenge urenta kanatsi palero mutte uk isbe. Un ille mutte kun kaira kun asse maila rukka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Urantsa irmenge urenta kanatsi palero mutte uk isbe. Un ille mutte kun kaira kun asse maila rukka.


inma ei asandu mttie imlelsekit rua Sad
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel, vi memorigias mi iu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Jah...ega ma eriti ei lootnudki, et keegi mõikaks. Kurb ka natuke. Kas siin foorumis pole siis ühtegi?

Elle manu kain mutte.

??????????????????????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group