Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Rassi olemuse võnge. SENNAKH
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 7:22 pm    Teema: Rassi olemuse võnge. SENNAKH Vasta viitega

Rassi egregor.
Rassi egregori ülesanne on arendada inimese oskusi. Need on need oskused, millega saada siin elus hakkama. Rassi egregore on 7. inimhinge areng hakkab kõige madalamast ja lõppeb 7 tasemega (kõige kõrgem). Siis teeb ta need seitse astet uuesti läbi vahendajana, õpetuse edastajana (liidrid, juhid). Kui ka see läbi, siis teostab ta need 7 etappi valitsejana (jumalana). Igal rassil on 5 võnget. Need on 5 õpetajat, kes õpetavad meid ellu jääma.
Igal rassil on oma sagedusega energia. Inimene sünnib sinna rassi, milline on tema tase, mida ta peab õppima, selleks, et elus hakkama saada. Inimese keha on kooskõlas tema rassi egregoriga. See on staatiline ühendus. Aga inimesele on antud valikuvõimalus eksida. Iga inimene võib valida ise, millise rassi õpetuse järgi käib. See on dünaamiline ühendus. Inimene paneb oma astraalteisiku vastavasse rassiegregori. Aga siin on väike konks. Kui inimese valik kattub keha rassi sagedusega, siis hakkab ta arenema. Kui inimese valik ei kattu keha valikuga, siis muutub ta orjaks ja teenib teisi. Ise ta ei arene. Asjal on ka positiivne külg: vaadates allapoole saab meenutada oma minevikku ja vaadates ülespoole saab panna paika oma eesmärgid. Me võime teistel rassidel külas käia aga mitte sinna elama kolida.
Aga me ei tohi unustada üht asja. Madalam rass tahab kleepuda alati kõrgema külge. Miks? Kui on ühendus, siis saab madalam rass oma tööd kõrgem rassi elanike kraesse sokutada. Kõrgemal ju see läbitud etapp. Kõrgemale rassile on see alati kahjulik. Madalam koormab teda ja tal ei jää enam aega ennast arendada. Seega kleepumine on kõrgemale alati kurnav ja takistav.
Rassi olemuse võnge.
Selle võnke omanik peab õpetama, kust jõudu, energiat, teadmisi ammutada. Seega selleks, et seda võnget saada peab vaimne inimene olema rassist. Siin on esimene komistuskivi. Potentsiaalne kanditaat tavaliselt kipub siis juba tervet inimkonda enda omaks pidama. Aga see võnge ei armasta rasside kokkukleepimist. Järgmisena peab inimene kasutama ainult seda jõudu, mis on selle rassile kohane. Ja sellistest inimestest valib jõud välja sellise, kes annab kõige parema õpetuse. See tähendab, et inimese maailmapilt peab olema planeedi energiaga (loodusega) sünkronis.
Muideks kõrgem rass peab olema teadlik madalamatest. See annab kaitse. Kuna valge rass on kõige kõrgem, siis me peame olema teadlik kõigist rassidest. Kui me seda ei teadvusta, siis saavad teised rassid meie mitteteadmist ära kasutada ja meiega manipuleerida.
1) Hall rass. Sinna sünnivad need hinged, kes on äsja siia planeedile saabunud või arenenud loomast välja. Algkodu on araabia poolsaar. Tüüpilised esindajad araablased, juudid. Selles rassis tutvutakse selle planeediga. Selle rassi gurud peavad inimesi kohandama eluks sellel planeedil. Selle rassi aku on gurudes. See tähendab, et inimene saab energiat ainult siis, kui guru vaatab tema peale hea pilguga. Miks see nii säätud on? Selleks, et inimhing, kes on primitiivne ei teeks lollusi. Teda peab pidevalt jälgima. Loomulikult peab guru teenima elavat jumalat, milleks on Halli rassi olemuse võnke kandja. Miks peab olema elav jumal? Planeet ja inimkond on pidevas muutumises. Elav jumal saab anda nõuandeid, mis on hetkel kõige mõistlikumad. Surnud jumala tarkus kehtis ainutult sellel ajal, kui ta elas. Ka õpetused vananevad. Hall rass levitab õpetust läbi pühakodade. Miks? Hall inimene ei tea, kelle poole pöörduda. Siis kaugele näha. Ja teine aspekt on see, et ta peab pühakojas, kus on guru, käima ennast pidevalt laadimas. Halli mehe vägi on ju pühakodades.
Aga mis on juhtunud halli rassiga. Nad juhinduvad surnud jumalast. Ja kui sinna rassi sünnibki jumal, siis tapetakse see maha. Seega hall rass on oma aku hävitanud ja ei lase seda uuesti taastada. Millega nad seda kompenseerivad? Sellega, et pumpavad teistelt rassiegregorist energiat. Seda pumpamist on näha pühakojadena, mis on teiste rasside maapeal. Muideks ka Tiibetis ja Indias on pühakojad. Seega nemadki on halli mehe saak. Kõik teised, kõrgemad rassid ei vaja enam pühakodasid. Selle asemel peaksid olema nõiad. Inimene läheb nõia juurde siis, kui elus hakkama ei saa. Kui saab elus hakkama, siis ei pea ta käima guru juures. Ta on vaba.
Väike vahepala: miks juudid ja moslemid kaklevad? Hall rass valis juudid välja, et läheksid tooksid valge mehe egregorist halli mehe egregori energiat. Aga juudid ei tahtnud jahisaaki teiste hallidega jaotada. Siin see tüli põhjus astraaltasandil vaadatuna.
Kuidas me tunneme ära inimese, kes istub hallis rassiegregoris? Tema otsib selle kõige vägevama üles ja hakkab talle pugema. Sellele inimesele läheb korda, mida pealik ütleb. Tüüp näide ju hea tsaar. Muideks siin on ka venelaste allakäigu põhjus. Kehalt on ta valge inimene, aga usult hall. Seega on nad halli toit.
Muideks kristlased on halli mehe orjad. Ja ka teised inimesed, kes ehitavad pühakodasid. Vahet pole milliseid. Nemad õõnestavad valget rassi. Valge rass peaks lõpetama ristiusu toetamist. See ju vampirism. Muideks, ristimist on vaja selleks, et istutada halli mehe rassi seeme inimesse. Meie nimetame seda pimeduse kolliks.
Halli rassi võib nimetada ka orjarassiks.
2) Must rass. Sinna sünnivad need hinged, kes on juba kohanenud siinse planeediga. Nende hingede ülesanne on õppida tööd tegema. Nende aku asub loodud asjade seas. Inimene, kes istub neegri egregoris, see ajab nänni taga. Tema mõtleb ainult varanduse kokkukühveldamisest. Miks loodus on nii sättinud? See õpetab inimesele töö tegemist, sundstiimul. Kui ei ole midagi loodud, siis pole ka väge. Elada saab must inimene ainult siis, kui midagi toodab. Neegri egregoris on see kõige kõvem, kellel kõige rohkem vara. Vaataks ajalugu. Neegrid peaksid olema tootjad. Aga tegelikult ei viitsinud nad tööle hakata. Siis tuli valge mees ja tegi neist orjad. Sundis tööle. Aga samas sai ta ka ise tünga. Kuidas? Neegrid panid valge inimese asju tootma. Mass tootmine ju tuleb Ameerikast Aga seal elavad ju valge & must koos. Seega, kui meie toodame pidevalt ülearuseid asju, siis me tegelikult toidame neegreid energeetiliselt. Seega kõik nännijahtijad on neegrite orjad. Muideks neegrite gurud on firma juhid. Kõrgemad rassid toodavad ainult eluks vajaminevaid asju.
Seda rassi võib ka töölisrassiks nimetada.
3) Kollane rass. Kui inimhing on õppinud tööd tegema, siis järgmine õppetükk on vastutamine oma tegude eest. Ja seepärast on kollase inimese vägi peidetud minevikku. Mida puhtam minevik, seda suurem vägi. Kui inimene tahab varjata oma minevikku, siis ta kaotab väe. Muideks need inimesed, kes istuvad kollases egregoris, neile on väga tähtis prestii¾. Kollase gurud on traditsioonide järgijad.
Vahemärkus: miks samurai tapab enda, kui on häbisse langenud? Häbi on mineviku eitus. Ta kaotab sellega oma väe ja elujõu.
Kollane inimene õpib mõtlema, analüüsima.
4) roheline rass. Kui inimene on õppinud vastutama oma tegude eest, siis on tal kohustus hakata ümbruse eest hoolt kandma. Tema vägi on pandud inimese ümber. Ja sellepärast seal rassiegregoris istuvale inimesele on tähtis ühiskonna arvamus. Kui selle rassi esindaja ei hooli ümbrusest, siis ta ka väge ei saa. Selle rassi kodu asub indias.
Roheline õpib mõistmist
5) pruun rass. Selle rassi ülesanne on parandada purustused (loodus, inimeste ühiskond). Selle rassi vägi on tulevikus. Milline on sellise rassi mudel. Näiteks venemaal oli kommunismi ehitus. Aga neil ei läinud hästi. Miks? nad olid ju halli rassi (primitiivsema) mõju all. Inimene, kes tunneb hästi, ennast, kui tal on helged plaanid, siis teame, et ta on pruunis rassi egregoris. Kus on pruuni kodu? Austraalia. Nagu me teame on ka aborigeenid laisad olnud ja nad on ka maha löödud.
Pruun inimene õpib erinevusi ja nende vahelisi kooslusi.
6) punane rass. Selle rassi ülesanne on korda hoida. Selle inimese vägi on peidetud alamatesse. Miks. Kui alamad teevad pahandust, siis nad tunnevad endid halvasti. Ka lapsed on vanemate alamad. Selle inimesel on tähtis võim. Seega inimene, kes hoiab korda on vägev, inimene kes kuritarvitab võimu muutub väetiks. Siin ka põhjus, miks indiaanlased valge käest tappa said. Nad kuritarvitasid omi väge.
Pruun inimene arendab omi võimeid.
7) valge rass. Selle rassi ülesanne on valitseda. See tähendab koordineerida. Tema saab kõik planeedi uuendused. Ja seepärast on peidetud valge mehe vägi tema sisse. Uuendused tulevad ju anti reaalsusest, läbi sisemaailma. Valgel mehel on võim muuta maailma.
Valge õpib kasutama omi võimed nii, et kõigil oleks hea.

Kokkuvõte.
Hall toetub liidrile.
Must toetub varandusele.
Kollane toetub minevikule, traditsioonidele.
Roheline toetub ĂĽhiskonna arvamusele.
Pruun toetub tulevikule, plaanid.
Punane võimule, positsioonile.
Valge iseendale.

Muideks kõrgem saab teostada alati madalamat võnget.
Kui madalam teostab kõrgemat, siis toodab ta sitta.
Aga madalam tahab alati kõrgema positsioonile ronida.

NB KUI RĂśNNATA SEDA VĂ•NKEOMANIKU, SIIS RĂśNDAJA KAOTAB OMA VĂ„E.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Reede Märts 25, 2005 11:48 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Miks valge peaks iseendale toetuma. Kas me kasvatame valges rassis munkasid? Millest selline kastreeriv mõte valge rassi suhtes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Sina ju ei pea toetuma iseendale.
Aga valge inimese elu läheb paremaks, kui iseendale toetub.
Hea elu ei ole kohustus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Miks valge peaks iseendale toetuma. Kas me kasvatame valges rassis munkasid? Millest selline kastreeriv mõte valge rassi suhtes.kitsarinnaline mõtlemine sinu poolt.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks jätke meellde, et selle võnke omaniku rünnates kaotate oma väe.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vixmack
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 31 Jan 2005
Postitusi: 91

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Miks mulle meenub Stalini-aegne doktriin, mille alusel kõik teised rahvad-rassid mingid alamad, eriline ja valitsev kvintessents - grusiinid Laughing Või jälle valm pärdikust ja peeglist, kus peeglisse vaadates nägi peegeldaja ikka vaid omaenese lolli lõusta... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Stalini-aegne Question Mulle tuleb hoopis Hitler meelde. Tegelt on jutus siiski iva sees, valge inimene on ju teinud enamus teadusrevolutsiooni ja avastusi ja maailma ĂĽheks ĂĽhendanud ja pannud aluse praegutoimivale sĂĽsteemile.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 3:25 am    Teema: Vasta viitega

ma ka ennem nagu fännasin indiaanlasi ja neegreid.....mõtlesin, et paljud indiaanlased on hullud ¹amaanid ja kõvemad sellel alal kui valged.
neegrid muusikas paremad (valged ahvivad neid jne).

aga siis lugesin seda http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=400
ja lugesin veel miskit ja mõtlesin ning avastasin, et pole need indiaanlased midagi nii lahedad - parajad petised.

ja neegri mehed on parajad limuskid....vastik hakkab kui mõni neeger või italiano ligi ajab. mina lähen kyll vihasex ja teen kohe vehkat.
ma ei saa yltse aru mix naised neile järgi jooksevad?
need italianod, kes eestisse tulevad, on nii s...d ei saa lihtaslt oma kodumaal naisi ja sis tulevad siia ärplema kui kõvad täkud nad on - kõigepealt ostavad kogu oma raha eest rolex kella, et näidata oma rikkust (mida neil ei ole) ja eesti naised lähevad õnge. arvavad et saavad rikka mehe ja toreda myrakaru voodisse.

aga ehk ma olen veel liiga noor, et aru saada suurtest naistest ja nende vajadusest nn. ekstooiliste meeste järgi Laughing Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 3:30 am    Teema: Vasta viitega

aga tglt mulle meeldibki ainult oma mees, sest ta on nii eriline....ta on teiselt planeedilt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

meow kirjutas:
aga tglt mulle meeldibki ainult oma mees, sest ta on nii eriline....ta on teiselt planeedilt


missmõttes,mõnitad mind?Omast arust tahan ma külle hea ja tore inimene olla.
ma arvan ,et sellisel juhul on kõik paganad kuna ainult nende juures on kodusem tunne.


Viimati muutis seda mel (Laup Jan 20, 2007 4:50 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

ma mõtlesin ka ,et elame ühel suurel ja armsal planeedil ja riigi piirid ei tähenda midagi.Aga vot tähendavad küll.Ei sa välismaal loodusega sellist kontakti nagu kodumaal.Ja kodumaa armastus annab muideks jõudu juurde.
Igal asjal on mittu tahku....on igasuguseid erandeid....selle juttu puhul need enamus tahud töötavad ja neist on kasu ka teistel rassidel.EGA VALGE PAREM TEISTEST POLE ta on lihtsalt juba teisies arengu süsteemis.Samas võib ju hetkel halli rassilene valgesse rassi jõudes meist kõrgemal arengu tasemel olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ei need riigi piirid meid takista,
On juba piisavalt Nöidasid,kes oskavad reisida hetkega ilma viisa ja passita näiteks Aafrikasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Ei need riigi piirid meid takista,
On juba piisavalt Nöidasid,kes oskavad reisida hetkega ilma viisa ja passita näiteks Aafrikasse.


vot jah,aga ma ei pidanud seda silmas.Sest mingi teema ikkagi on aga jah võibolla mina ei saa asjast aru.näiteks sõida hispaaniasse vaata kas enesetunne on sama mis eestis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Kayaman kirjutas:
Ei need riigi piirid meid takista,
On juba piisavalt Nöidasid,kes oskavad reisida hetkega ilma viisa ja passita näiteks Aafrikasse.


vot jah,aga ma ei pidanud seda silmas.Sest mingi teema ikkagi on aga jah võibolla mina ei saa asjast aru.näiteks sõida hispaaniasse vaata kas enesetunne on sama mis eestis?


Ei mina ei saanud asjast aru. Seda kĂĽll,kodu kallis kodu Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yaman
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Ei need riigi piirid meid takista,
On juba piisavalt Nöidasid,kes oskavad reisida hetkega ilma viisa ja passita näiteks Aafrikasse.


Oskaks ja tahaks keegi nõid ka hetkega minujuurde nõiduda end...
Tagasi üles
The Green Knight
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 8:10 pm    Teema: .. Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas ma saan õigesti aru, et kui ma olen nyyd valgerassist, olen ma kõik eelnevad rassid läbielanud??
Ja näiteks kas see on ka võimalik, et kui valge rassi esindaja hetkel elab täiesti valesti ja külvab ainult kaotust ja valu kõigile, siis ta võib ümbersündida järgmises elus nt. neegri nahas kusagil aafrikas?arvan, et see on õiglane. samamoodi tokroda v õib järgmises elus sündida kristlasena. kuskil siin oli, et eelmises elus elas inglismaal, aga noh võikski sinna tagasi saata. richard poori nahka elama. see ehitas ühe kiriku ja oli väga vaga krislane ja temanimeline tähestiku font on igas wordi versioonis mida mulle meeldib kasutada, rohkem kui times romanit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
The Green Knight
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 9:25 pm    Teema: .. Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
The Green Knight
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 1:00 am    Teema: . Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5798
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 4:22 am    Teema: Vasta viitega

sa loe usa osariikides kehtivaid seadusi.
siin on kah vist kuskil, kas vaba teema all või jumalikus kanalas osa neid pärleid üleval.
minu arust parim on see, et siiani kehtib seal alaskal ühes linnas seadus, et peatänaval emast põhjapõtra keppida ei tohi.
huvitav, kas siis isast tohib keppida ka peatänaval ja emast ainult kõrvaltänavatel?
ja kas teisi loomi tohib keppida kus iganes?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group