Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hall ja roheline rass avastatud.
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 6:48 pm    Teema: Hall ja roheline rass avastatud. Vasta viitega

Me saime uue teadmise. Selleks, et inimkond ja inimesed areneksid peab olema 7 rassi. Iga inimene peab kuuluma vastavasse tasemesse sÔltuvalt arengule. Ja rassid ongi need tasemed ehk piltlikult öelda klassid. Noh loomulikult on igas klassis lihtinimesed ja Ôpetajad, juhid.
NĂŒĂŒd seda teadmist kasutades saime teada, et osad rassid on ennast Ă€ra peitnud. Milliseid rasse me teame? a) Kollane, kes on pilusilmad, b) punased, keda esindavad indiaanlased, c) mustad, keda esindavad neegrid, d) valged. NĂŒĂŒd tekkis kĂŒsimus: kus ĂŒlejÀÀnud on? ÜlejÀÀnud olid ennast kavalalt valgeks inimeseks maskeerunud.
Me tegime usinasti tööd ja klassifitseerisime siis nad Àra. Tutvustame siis 7 rassi.
1) kÔige madalam, ehk primitiivsem rass. Me nimetame neid halliks rassiks. Kes sinna kuuluvad? Araabia rahvad, kaasaarvatud juudid. Nemad kohanevad selle planeediga, jÀrgijad, teenrid.
2) Must rass, neegrid, nemad Ôpivad tööd tegema.
3) Kollane rass, nemad Ôpivad mÔtlema.
4) Roheline rass. India rahvad, kaasaarvatud mustlased. Nimetuse andsime vÔrgustiku jÀrgi. See rass Ôpib sulanduma planeediga, loodusega. KooskÔlas olemine.
5) Pruun rass. Nojah see ju puha maha tapetud. Aborigeenid pidid olema pruunid, aga midagi on neis nihu lĂ€inud ja loodus tahab luua uut rassi nende asemele. Selle rassi ĂŒlesanne oleks olnud eneseleidmine. Muideks klassikaline Âčamanism on nende tegelik usund.
6) Punane rass. Arendavad omi vÔimeid. Muideks CC on selle rassi tÔeline usund. Ja siit ka pÔhjus, miks valge inimene hÀsti omistab cc. Ta meile kÔige lÀhemal, ehk valge inimese lÀhiminevik. See on nÔidade rass.
7) Valge rass. Nende ĂŒlesanne on Ă”ppida valitsemist. See on kuningate rass. Muideks ma avastasin, et eestlane on kĂ”ige puhtam valge. Miks ma vĂ€idan seda. Kuninga rass ei salli ĂŒhisomandit. Iga inimene tahab olla oma riigi peremees. Valge rassi lihtliige on peremees oma elu ĂŒle. Seda on nĂ€ha kĂŒlade kultuuris. Eestlased armastavad privaatsust, nende talud olid eraldi. Omaette kuningriigid.
NĂŒĂŒd selle teadmise valguses avastasime siis india (rohelise rassi) ja halli rassi sigadused. Nad kleepusid valge inimese kĂŒlge ja hakkasid tema varjus sigatsema. Kuidas nad seda tegid? Hall mees asendas valge mehe vaimu halli mehe vaimuga. Kuidas?
Valge mehe vaim vĂ”tab, tarbib sisemist jĂ”udu, halli mehe vaim tarbib gurude, juhtide energiat. Selle vaimu nad asendasid kristluse loomisega. Valgele loodi usk, et peab kummarduma ja jĂ”udu ammutama liidrist, pÀÀstjast, kelleks on Jeesus. Nojah, muhameedlus on halli mehe vaimsus, mis teenib halli rassi ja nemad on paigas. TĂ€nu selle vaimu omaks vĂ”tmisega pÀÀses hall mees valge mehe maailma valitsema. Valge mees teostas nĂŒĂŒd halli mehe tahet, kaasaarvatud nĂ”idade tapmised. NĂ”iad ju valge rassi vaimsuse kandjad. Hall mees sai ju selle manöövriga valitseda maailma ilma karistuseta. Valge mees peab nĂŒĂŒd selle sita Ă€ra sööma. Seega, kui valge mees tahab ellu jÀÀda, peab endast hĂ€vitama halli mehe vaimu, milleks on kristlus.
Kuidas me tunneme Ă€ra mehe, kes teenib valget vĂ”i halli rassi. VĂ€ga lihtne. Valge rassi eest seisja toetub oma sisemisele jĂ”ule, halli rassi teener otsib jĂ”udu vĂ€ljast, tĂ€htsatest isikutest. Seega valge vaimuga mees loob hĂŒvesid meile, halli vaimuga mees loob hĂŒvesid moslemitele, araablastele, beduiinidele ja juutidele. Viimased on vara hoidjad, kes koorekihi endale vĂ”tavad.
Aga india (roheline rass) tahtis ka maailma valitseda lĂ€bi valge inimese. Aga nemad vĂ”tsid Ă€ra valgelt naiselt armastuse (hinge) ja asendasid selle enda omaga. Mis vahe on valge ja rohelise naise hingel. Roheline naine armastab ilusaid sĂ”nu, prestiiŸi, ilusaid nipsasju. ÜhesĂ”naga kĂ”ike vĂ€list. Valge naine armub mehesse, kes on vĂ”imeline teda arendama. Valge naine nĂ€eb mehes sisu. Ja loomulikult saame me siit jĂ€reldada, milline naine tĂ”mbab mehele vee peale ja milline naine on mehe sĂ”ber.
Muideks jÀnkilik Àrimaailm on tÀiesti india mÔju all.
Veel ĂŒks oluline teadmine:
Hall, kollane, pruun ja valge on mehekesksed rassid, kultuurid.
Must, roheline ja punane naisekesksed ĂŒhiskonnad.
Valge naine mĂŒĂŒs oma hinge maha sellega, et soovis meest valitseda.
Vot nii on selle asjaga.
Meeste ĂŒlesanne on juurida endast vÔÔras vaim vĂ€lja ja naised peavad endast jĂ€lle vĂ€lja juurima vÔÔra hinge (kolli)
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
miquell
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:20 pm    Teema: rassid Vasta viitega

PÀris huvitav mÔttekÀik. Mis siit teooriast siis vÀlja koorub selgub, et inimene oma arengus elab lÀbi kÔik need rassid vastavalt arengu tasemele kuni valge rassini vÀlja. 7es rass e valge rass on viimane - kas edasi polegi arengu ruumi?? KÔik lÔppeb valge rassiga?? See tÀhendab, et olen arenenud valgesse rassi ja siin lÔppeb minu eksistents??? VÔi siiski valgest rassist arenetakse edasi kuskile vaimutasandile ????? Mis on vaimumaailma esimene tasand kuhu arenetakse peale valget rassi???
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

jah, inimene peab kÔik etapid lÀbi kÀima.
KĂ”igepealt lihtliikmena, siis vahendajana ja lĂ”puks valitsejana. Aga kuhu edasi, kĂŒll pĂ€rast selgub. Ega siis areng seisma jÀÀ.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Arenemisruumi on kĂŒll. On veel teisi rasse olemas.
Tagasi üles
Inime
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult pole rass muud kui kohastumus teatud kindlate keskkonna tingimustega. See, et keegi on must, ei tĂ€henda veel, et ta on valgest halvem vĂ”i nĂ”rgem...Ma arvan, et tegu on rohkem kultuuriga. Musta rassi inimene, kes on elanud koos valgetega, kuulub samuti sellesse kultuuri. Ma pigem jaotaks maailma mitte rassideks, vaid kultuuripiirkondadeks. PĂ”hja-Ameerika, LĂ”una-Ameerika, Aasia, Euroopa, Austraalia jne...Kuigi viimasel ajal toimub globaliseerumine ja need piirkonnad hajuvad...KĂ”ik inimesed vĂ”tavad omaks kapitalismi ja elavad vastavalt selle reeglitele. Üldse arvan, et sinu ettekujutus rassidest ja nende hierarhiast on vale...
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ülearenenud mĂ”istus vĂ”ib selle peale tulla. Ülearenemine vĂ”ib olla ka taandarenemine. Ja areng toimub ka ilma midagi tegemata, aga nojah, liiga filosoofiline.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Viige oma tÀhelepanu keskpunkt neljandasse aurakihti, ehk astraali.
Seal nÀete, mitu maailmapalli on rassi sagedusribas.

jÀlgides Akk-i reaktsiooni jÀreldan, et olen Ôigel teel. India piinleb, sest ta on avastatud.
Ja kristlus ehitab mĂŒĂŒre, seda saate nĂ€ha kristliku foorumi ĂŒmberkorraldustest.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Arenemisruumi on kĂŒll. On veel teisi rasse olemas.
RÀÀgi meile nendest, kuulame huviga.
Must_Hunt
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Ma just jÔudsin hommikul jÀreldusele, et mingi vÔÔras hing istub mul sees, tahab ruulida ja minu hinge valtseda. Vot siis, kus point.

KÀisid torkimas asja, mis ei olnud sinu tasemele vastav. Ma ei hakka loopima, kas oli kÔrgem vÔi madalam, aga sulle ta ei sobinud. See oli pÔhjus, miks tundsid vÔÔrast enda sees ma pakuks.
--------------
Huvitav, miks ruulib just see valge rass? NĂŒĂŒd on siis eestlased vĂ€ljavalitud rahvus? Meenutab kergelt sedagi, et juudid oma sĂ”nul vĂ€ljavalitud rahvas on....
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Geiram, Sina ei pea olema vÀljavalitud. See ei ole kohustus.

NB kelle leiutisi kasutatakse? Kelle mĂ”istus on loonud hĂŒved?

Muideks tehke mis tahate, ma löön rasside vaimud lahku. Ei aita nutt, Ă€hvardus, ega muu. Muideks, kes ennast maha mĂŒĂŒnud, selle hing ja vaim lĂ”heneb, see piinleb. Ja piinatud tulevad siia minu tööd takistama.

Ne nada lala.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu Shiva kujutis on minu kaitsejumal ĂŒhe raamatu jĂ€rgi. Te vĂ”ite naerda aga kuni midagi paremat ei ole siis mulle sobib. Te ĂŒtlete et kaitse ennast ise. Nojah, mul ei ole koguaeg aega kaitse peale mĂ”elda. Muid asju vaja teha. Ja ma ei saa sinna midagi parata kui ma pean turvateenust sisse ostma.
Tagasi üles
Jeff
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, kas sa mÔelnud pole, et kaitset vajad ehk eelkÔige iseenda eest... Suurim vÔitlus on sinus eneses, kuid Sa eirad seda ehk...
Tagasi üles
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, aga miks sa seda venekeelset vÀljendit kasutad? ma mÔtlen seda-ne nada lala...

saad pÔhjendada?
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, kas sa mÔelnud pole, et kaitset vajad ehk eelkÔige iseenda eest... Suurim vÔitlus on sinus eneses, kuid Sa eirad seda ehk...

Ma ĂŒtlesin et minu nr on 7, ma ĂŒtlen nendele kes ei tea, see tĂ€hendab et minu vĂ”itlused on vĂ”ideldud ja mul on infokorrastamise ja kogumise aeg. Ma otsin vastuseid ja vĂ”itlusega ei ole siin midagi tegemist. Usu vĂ”i mitte aga tulemusi on vĂ”imalik saavutada ka rabelemata. Ma saan endaga vĂ€ga hĂ€sti hakkama.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Roheline rass. India rahvad, kaasaarvatud mustlased. Nimetuse andsime vÔrgustiku jÀrgi. See rass Ôpib sulanduma planeediga, loodusega. KooskÔlas olemine.

Kui eestlased on nii kĂ”va rahvas. Siis siia peaksid ulatuma kĂ”ik vĂ”rgustikud igast maailma punktist. Kui kedagi siin paremat ei ole siis ma vĂ”iks esindada indiat . Mul tekkis selline mĂ”te sellest et mul oli ĂŒhe india mehega linnas Ă”iendamist kelle auto numbrimĂ€rk oli AKK.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

hakake nĂŒĂŒd dimaga kaklema.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 12:59 am    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Tokroda, aga miks sa seda venekeelset vÀljendit kasutad? ma mÔtlen seda-ne nada lala...

saad pÔhjendada?
Ma klaarin praegast Vene sortsidega arveid. olen nende lainepikkusel.
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:01 am    Teema: Vasta viitega

tÀiskuu on tulekul...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:01 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kui kedagi siin paremat ei ole siis ma vÔiks esindada indiat.
Sa esindadki indiat. Aga see Sinu isiklik tragöödia ja vaba tahe.
Muideks miks sa muudest rassidest ei rÀÀgi. Kui kÔike ei tea, siis rÀÀgi neist, mida tead.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 16

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group