Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Katsetused: OOBE, rÀnnakud kehast vÀljas jne
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ehh, Jeff. Sa arvad, et sa oled mind lÀbi hammustanud aga sa siiski eksid.


Ma pole arvanud, et hammustasin sind lĂ€bi. See, kes kĂŒlvab hirmu, saab saagiks seda, mida kĂŒlvab ehk elab ise pidevalt selles. Siin Sa nĂ€itasid, mida Sa kardad: et keegi hammustab Sind lĂ€bi, ehk nĂ€eb, kes sa tegelikult oled, ja mida Sa taotled - et saadakse aru, et sildi all "HEADUS" kĂŒlvad inimestesse "HIRMU". Kui see lĂ€bi nĂ€hakse, ei toimi enam Sinu relv, ja Sa jÀÀd kas nĂ€lga, vĂ”i pead Ă”ppima elama oma jĂ”u pealt. Hirm kardab valgust ehk seda, et teda nĂ€hakse lĂ€bi Smile...

Tsiteerin::
Sul on stereotĂŒĂŒbid milles sa kinni oled. Oled sa mĂ”elnud Ă€kki sellele, et sind on Ă€kki lihtsalt lolliks tehtud? Sa ei saa arugi, et sind on Ă€ra kasutatud.


Ilusal pĂ€ikesepaistelisel pĂ€rastlĂ”unal jalutas noormees jĂ€rve kaldal. Korraga mĂ€rkas ta kalda lĂ€hedal vees mĂ€nglemas nĂ€kineidu. Kui ta tormas kohta, kuhu oli nĂ€inud nĂ€kineidu sukeldumas, kummardus ta veepinna kohale, ja pĂ€iksest sillerdavas vees nĂ€gigi ta neidu. Aga kui ta kummardus veelgi sĂŒgavamale lootuses, et saab ilusat nĂ€kineidu suudelda, tardus ta Ă”udusest - talle peegeldus veepinnalt vastu vaid ta ISE...
KĂŒsimus: miks noormees tardus Ă”udusest, nĂ€hes oma peegelpilti?
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 10:16 am    Teema: Vasta viitega

puudub loogika, mÔte ja eesmÀrk
See on jah olemise ebanormaalsuse seisund, mis vÔib isegi vihje anda pÀÀstmiseks...

Peamine normaalsuse ja ebanormaalsuse tunnus aga on seotud surma-elu vahelises valikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Aksel
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
See, kes kĂŒlvab hirmu, saab saagiks seda, mida kĂŒlvab ehk elab ise pidevalt selles. Siin Sa nĂ€itasid, mida Sa kardad: et keegi hammustab Sind lĂ€bi, ehk nĂ€eb, kes sa tegelikult oled, ja mida Sa taotled - et saadakse aru, et sildi all "HEADUS" kĂŒlvad inimestesse "HIRMU". Kui see lĂ€bi nĂ€hakse, ei toimi enam Sinu relv, ja Sa jÀÀd kas nĂ€lga, vĂ”i pead Ă”ppima elama oma jĂ”u pealt. Hirm kardab valgust ehk seda, et teda nĂ€hakse lĂ€bi Smile...


Pean tunnistama, et sul on eriline anne kĂ”igest valesti aru saada. Vastupidi, mul oleks tĂ”esti hea meel, kui keegi Ă”igesti aru saaks. Pisut kurvaks teevad mind hoopis primitiivsed lĂ€henemised, stereotĂŒĂŒpides kinni ja kitsa silmaringiga inimesed.

TĂŒpaash mida sina endale ette kujutad minu puhul vĂ”ib loomulikult kusagil olemas olla. Kurb on see aga, et sinu arvates see ongi ainuke vĂ”imalus. Sa oled oma elus saanud ĂŒhe vĂ”i rohkem sarnaseid kogemusi ning nĂŒĂŒd on sul oma stereotĂŒĂŒp. Sa ei suuda nĂ€ha vĂ”i lihtsalt ei taha nĂ€ha, et kĂ”ik on hoopis mitmekesisem. Variante on kĂ”vasti rohkem, kulla Jeff. Tee oma silmad lahti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2005 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Skyser kirjutas:
Tsiteerin::
Sest kui muidu sa ei nĂ€e kaarti ĂŒldse, siis ju selline vĂ”imalus, et kogu see projektsioon on kĂ”igest su fantaasia vĂ”i vĂ€ga reaalne unenĂ€gu... salvestasid asukoha ja kaardikuju, aga et mis kaardi tĂ€psemalt, seda ei salvestanud, kuna sa ei nĂ€inud kaardipilti oma fĂŒĂŒsikaliste silmadega



Isegi kui ma nĂ€eks seda kaarti Ă”ieti nagu on ja enne ei vaataks , see oleks ikkagi unenĂ€gu. Seda vĂ”ib ka tĂ€ideminevate unenĂ€gude alla liigitada. Tavaliselt on nii et kui inimene hakkab ĂŒhte asja proovima siis ta leiab midagi muud. TĂ”estada pole eriti mĂ”tet, tĂ€htsam on elada nii et teha asju mis on vajalikud. Nurga taha vaatamise vĂ”ime vĂ”ib vajalik olla aga neid vĂ”imeid ei saa endale lĂ”putult laadida. Ma vĂ”tsin juhusest kinni kuna tean et millagagi tegeledes midagi ikka leian.

Aga kogu teadusemaailma point ongi selles, et katset korraldatakse kasvĂ”i 1000 korda, ja alles siis minnakse uhkelt ĂŒtlema, et nĂ€ed, et osadel inimestel on sellised vĂ”imed vĂ€lja arenenud, et suudavad nĂ€ha asju nurga tagant.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dajek
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 21 Dets 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2005 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Nii et keegi pole siinsetest foorumlastest veel teinud seda katset?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel lubas tÀnaseks katse Àra teha, suure suuga.
Mina panin kaardi akna peale nagu lubasin.
Ma arvan et ta ei saanud hakkama.
Ma vÔin ju tÀna ööseks ka panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Dajek kirjutas:
Nii et keegi pole siinsetest foorumlastest veel teinud seda katset?

Katsetan, aga vÀlja ei taha tulla Confused
VĂ€ga kĂ”vasti ka ei taha pingutada (ĂŒlepingutada), sest muidu vĂ”ib energeetika paigast Ă€ra minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kaks valikut on - kas energeerika paigast Àra vÔi egregori teenimine. Kumb on parem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Aksel
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aksel lubas tÀnaseks katse Àra teha, suure suuga.
Mina panin kaardi akna peale nagu lubasin.
Ma arvan et ta ei saanud hakkama.
Ma vÔin ju tÀna ööseks ka panna.


Akk, ma tegin ju nalja. Razz Ma arvan tĂ”esti, et ma ei saa sellega hakkama. Kes saaks? Kas sina saad Akk? Ma panen ka ĂŒhe kaardi tĂ€na ööseks aknale. Homme ĂŒtle, mis kaart see oli?

Aga igaks juhuks pane oma aknale ka kaart, ma vĂ€hemalt ĂŒritan. Laughing

Ole tubli Akk!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kui vĂ€lja ei tule siis on Tokroda vĂ”i organisatsioonid sĂŒĂŒdi . VĂ”i need kes universumi vĂ€lja mĂ”tlesid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 6:50 am    Teema: Vasta viitega

Tahtsin oma aknal vaadata. Maja leidsin ĂŒles, akna leidsin ĂŒles aga ma ei ole kaugelenĂ€gija. Pinoklit ei olnud kaasas. Üldiselt see trikk on vĂ”imalik. Praegu on hommik ja ma ei viitsi rohkem. Kui magaks edasi, jĂ”uaksin ehk sihile. Sellise ĂŒlesande puhul on sihikindlust vaja. NĂ”idus ongi tegelikult korduvad tegevused. Kui midagi untsu lĂ€heb siis alustad uuesti aga tĂ€htis on hoida kindlat joont.

NĂŒĂŒd ma ei saa seda trikki enda maja puhul tĂŒkk aega teha sest siin inimesed loevad. Ja jĂ€rgmine kord on neid segajad veel rohkem.
Teoreetiliselt on vÔimalik sinu aknani ka jÔuda. See on siis vÔimalik kui oskad leida Ôigeid abistajaid. Sest oma mÔistusega sa ei tea kus ma elan.
keha ja teadvusega manipuleerimises, Finisini jĂ”uad siis kui ĂŒlesanne lahendatud.


Viimati muutis seda akk (Laup Apr 23, 2005 8:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 7:00 am    Teema: Vasta viitega

Selleks et oma majani jÔuda, tuleb lÀbida terve hulk muid maailmu. Niimoodi otse kohe pÀrale ei ole hÀsti vÔimalik jÔuda. See on samamoodi nagu arvutiga suheldes. Selleks et tulemust saada, pead enne andmeid sisse toksima. Sa ei saa enne tulemust kui pole andmeid sisse toksinud ja vajalikke programme installinud. SellepÀrast lÀheb niipalju aega.

Segajate ja sihikindluse puudumine, on see mis takistavad.

Valgusjumal oli kohal sest valguse puudumist ei olnud. SellejÀrgi sain aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
siram
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Idea

Viimati muutis seda siram (Püh Aug 07, 2005 11:55 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
on see nĂŒĂŒd nĂ€puharjutus vĂ”i energia raisk pisiasjadele?



Kahjuks on maailm nii loodud, et otsetee ei ole alati kÔige otsem tee. Aknani jÔudmiseks kÀiakse enne teistes maailmades. MÔte on selles, et koguda energiat. Energiat saadakse nendes maailmades kÀies. Sa ei saa energiat raisata kui sul ei olegi seda. Selle akna triki tegemiseks lÀheb vaja energiat kuid see energia ei ole pÀrit siit maailmast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

VĂ”imed tekivad siis kui inimene on teeninud teisi isetult. Kui inimene on teeninud teisi ja energia hakkab vĂ€henema , siis tal saab sellest kĂ”rini ĂŒhel momendil. Siis ta hakkab teistes maailmades kĂ€ima ja muutub nĂ”iaks.





-----------------
Kogu elamine on energia raiskamine alates sĂŒndimisest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
spirit



Liitunud: 9 Apr 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

proovi jÀrgi, saad kuulsaks(kaheldav iseenesest), aga proovida vÔid ikka.
inimesed jÔuavad nagunii kunagi sinnamaale, ainult kas ise seda nÀeb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 28, 2005 7:39 am    Teema: Vasta viitega

Mis sind ennast segab proovimast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ronija
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Nelj Apr 28, 2005 2:06 pm    Teema: katse Vasta viitega

Kunagi jagelesin sama probleemiga. Üritasin unenĂ€gemises vaadata asju, mida reaalis polnud nĂ€inud ja siis Ă€rgates kontrollida. Suurt edu ei olnud. Tavaliselt osutus nĂ€htud reaalsus siinsest rohkem vĂ”i vĂ€hem nihkes olevaks.

Üks variant oli vaadata kella ning siis ĂŒles Ă€rgata ja aega kontrollida. Tavaliselt ei Ă”nnestunud seiereid fiktseerida, kuid ĂŒhel korral Ă”nnestus, aga panin 3h mööda. Natuke paremad tulemused olid kui vaatamise asemel asju kompasin. Avastasin, et kohas, kus pidi olema kapp, seda ei olnud, kuid katsudes oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2005 8:54 am    Teema: Vasta viitega

Mul pole ka enam Ônnestunud isegi oma majani jÔuda, abistajad on Àra kadunud.. Segajaid on palju.
UnenÀgemise kÔige suurem takistus on see, et kui energiat on siis tÀhelepanu ei ole ja kui tÀhelepanu on siis energiat ei ole. Kui Ônnestub neid koos rakendada siis see ka alati tulemuseni ei vii. Kui vÀlismaailmas see teema kedagi ei huvita siis abistajaid on raske leida.

Keha tavaliselt kasutab toodetud energia enda vajadusteks. VÀga raske on keha sundida rÀnnakut tegema. VÀga raske on pÔhjendada kehale selle vajalikust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Kolm Juun 01, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, ma sain kah asjale pihta, kuid vÀga saamatult, vÀljudes kaotan suuna Àra ei oska kordineerida kaon lihtsalt kuskile Àra lendan umbes mingis suunas, midagi ei nÀe kah, proovisin kah eri asendeid kÔhuli voodis lamades suutsin ilusti voodi peale ennast pysti ajada ja siis.. laks jÀin nöoli toa seina-kylge kinni sealt enam lahti ei oskanud ennast sikutada.. vajab veel tubli harjutust. Ja seda kÔikke suudan ainuld puhatuna teha, unisena vÔi vÀsinuna jÀÀn unne Àra Sad

JÀrgmisel vÔimalus proovin paigale jÀÀda ja Ôppida keha tunnetama ja keerutama, ehk lööb pildi kah ette Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group