Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Materjal.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:34 pm    Teema: Materjal. Vasta viitega

Iga reaalsus koosneb mingist materjalist. Materjal on see, mida me ei saa ühest reaalsusest teise viia (üldjuhul). Paluks materjali ja energiat mitte sassi ajada. Kuigi vahetevahel nimetatakse teise tasandi materjali ka energiaks.
Selleks, et midagi luua, peame kasutama materjali. Aga kust materjali saada? Alguses oli see vabalt saada. Nüüdseks on see kõik kellegi omandusse läinud. Toome analoognäite füüsilise reaalsuse maaga. Esmaasukatel, ürginimesel oli maad küllusega. Nüüd on see kõik erastatud. Seega, selleks , et ehitada midagi, tuleb võtta kelleltki materjal ära. Muideks söömine pole ka muud, kui kellegi teise materjali enda kehasse toppimine.
Vaatleks siis nüüd astraaltasandit: Egregorid moodustuvad astraalruumist. Seega, et luua uus egregor peame me lööma mõne muu egregori lõhki ja võtma tema materjali. Nüüd tekib küsimus kas see on eetiline? Mina näiteks, et ehitada rahvusegregori, pean hammustama kristlikust egregorist ampse. Kas minu teguviis on aateline? Vastan Jah. Miks. Kristlik egregor pole muud, kui ühe rahvuse (ma arvan, et te teate, millise) rahvusegregor. See rahvusegregor on õginud ära paljud rahvused, kaasaarvatud eestlased. Seega mina tegelikult toon röövli lõugade vahelt selle ära, mis on meilt kunagi röövitud. Muideks väga vähestel on julgust hakata kristliku egregori vastu.
Mida teevad tavalised inimesed? Nad ei julge suuregregore hammustada. Nad otsivad väikseid algeid, keda ära süüa. Mina näiteks lammutasin kristliku foorumit ja ehitasin uue foorumi. Aga siis tulid paljud mind ründama. Miks nad ründasid? Nad lootsid, et uustulnukal on vedanud, ta kuskilt selle materjali leidnud. Nüüd tahtsid nad selle käest ära võtta. Muideks ka sitaseen lootis õgida meie foorum. Tõestuseks on see, et ehitas oma foorumi lootuses, et me kokku kukume. Tema õõnestustegevust ju teate. Aga samas on ta täielik sitakott, miks? Ta ei julge oma kätt tõsta ususektide vastu. Muideks ka norrarahvusegregor koos rootsiga otsustas meid alla neelata. Ta lootis, et saab kasvada meie arvelt. Tänu selle tegevusele ei taha ma enam Skandinaaviamaadega asju ajada. Ma pidasin neist algselt lugu. Nad osutusid kristlaste sabarakkudeks. Ma praegu ei karista neid, aga kui nad veel üritavad, siis saavad paugu vastu.
See oli egregoride tasandil.
Muideks kuidas te tunnete ära, kui teilt tullakse materjali röövima? Vaadake, kui te ajate omi asju ja teid tullakse segama (näide foorumist: Dima topib idafilosoofiat). Ja segaja ongi see röövel. Omi asju saate te ju siis teha, kui teil on materjali.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

seega peaks mu foorumil igati hästi hetkel minema kuna ta ei kujuta veel erilist ohtu kellelegi.

aga niikui seal miskit sellist ilmub mis mõnele instantsile ei meeldi siis hakkab kammajaa pihta.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda !

Ma toppisin eesti rahvusegregori filosoofiat PÕRGUPEEGLI "Põrgu" lahtrisse !!! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

TOKROTS,KES MA SIIS LÕPUKS OLEN. Wink
MA HAKKAN NÜÜD JÄLLE VASTAM SINU SÕNADEGA.
NR1. http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=757&highlight=sitaseen

NR2.JUTUKAS KUTSUSID SA MIND KRISTLASTE SABARAKUKS.

NR3.SIIS KUTSUSID SA MIND EESTI RAHVA HÄVITAJAKS.

MA TÕSISELT KAHTLEN SINU VÕIMEKUSES ARU SAADA KES MA OLEN Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

JA ÜLDSE TOKROTS MA VÕIN SU VASTU ÜLES KEERATA KÕIK SELLE MAAILMA EGREGORID Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Sitaseen kirjutas:
TOKROTS,KES MA SIIS LÕPUKS OLEN. Wink
MA HAKKAN NÜÜD JÄLLE VASTAM SINU SÕNADEGA.
NR1. http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=757&highlight=sitaseen

NR2.JUTUKAS KUTSUSID SA MIND KRISTLASTE SABARAKUKS.

NR3.SIIS KUTSUSID SA MIND EESTI RAHVA HÄVITAJAKS.

MA TÕSISELT KAHTLEN SINU VÕIMEKUSES ARU SAADA KES MA OLEN Wink
Siin ei ole mingit vastuolu. Sa oled need kõik.
Sitaseen kirjutas:
JA ÜLDSE TOKROTS MA VÕIN SU VASTU ÜLES KEERATA KÕIK SELLE MAAILMA EGREGORID
Oi see oleks kena küll sinust. Mul ongi üht jahikoera vaja, kes saagi ette ajaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 1:31 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:02 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 10:24 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:03 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Oi see oleks kena küll sinust. Mul ongi üht jahikoera vaja, kes saagi ette ajaks.


JAH AGA SA POLE JU KUNAGI MITTE ÜHTEGI SAAKI KINNI PÜÜDNUD,TEED AINULT SUURI SÕNU.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
peame me lööma mõne muu egregori lõhki ja võtma tema materjali.
Mismoodi see ampsamine siis käib. Nagu ma aru saan, peaks naised eriti usinalt kogumisega tegelema.
Niipalju kui ma asja jagan, siis kogutakse rünnates. Aga noh, rohkem ma enam ei jaga ka. Embarassed
No seda peaksid teadma vägahästi.
Või unustanud kogemused?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 12:57 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:03 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks osa materjali on ka niisama veel saadaval...absoluutselt kõik ei ole kellegi käpa all.
Ebateadliku saad teadlikuks muuta ennast tundma õppides. Saavutad enese üle kontrolli, siis hakkad ka rohkem teadvustama.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

On olemas küll materjal, mida on saada vabalt, aga seda peab enne töötlema. Aga kas seda on vaja?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
On olemas küll materjal, mida on saada vabalt, aga seda peab enne töötlema. Aga kas seda on vaja?

Vastavalt vajadusele ja ülesandele, kumb antud ülesande jaoks lihtsam on...kas kellegilt materjal omastada või siis töödelda. Kohati on kergem omastada, kohati on kergem töödelda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Materjal, mis on muudetud sitaks, tuleb puhastada ja taastootmisesse viia. Niikaua, kui seda on, ei tasu uut materjali võtta. Muidu upume sitasisse ära.
mine majandusruumi (teine reaalsus). see jaguneb kolmeks. võta see osa, kus luuakse hingelisi emotsionaalseid hüvesid. Vaata seda sitta. Kas laiendame sita tootmist? EI AEG OLEKS KVALITEETI TÕSTA.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
. Muideks ka norrarahvusegregor koos rootsiga otsustas meid alla neelata. Ta lootis, et saab kasvada meie arvelt. Tänu selle tegevusele ei taha ma enam Skandinaaviamaadega asju ajada. Ma pidasin neist algselt lugu. Nad osutusid kristlaste sabarakkudeks. Ma praegu ei karista neid, aga kui nad veel üritavad, siis saavad paugu vastu.

Punane võrgustik hõlmab Eestit, poolt Soomet, Rootsit, Norrat. Ja veel mõningaid piirkondi. Küsiks sult, kui mingisugune umbes pool võrgustiku all olevast territooriumist on saasta täis, mis edasi saab?
Või ei ole see sinu ülesanne?
Minul esmapilgul plahvatas, et võrgustikku mitte päris ära lasta sittuda, tuleks need "lahti ühendada võrgustikust", samas sellega kaoks osa võrgustiku territoorimust. Teine võimalus, oleks ka sealsed jurad ära likvideerida. Aga see ei ole samuti sinu ülesanne. Seega, mis saab punases võrgustikus edasi?
Tagasi üles
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Materjal, mis on muudetud sitaks, tuleb puhastada ja taastootmisesse viia. Niikaua, kui seda on, ei tasu uut materjali võtta. Muidu upume sitasisse ära.
mine majandusruumi (teine reaalsus). see jaguneb kolmeks. võta see osa, kus luuakse hingelisi emotsionaalseid hüvesid. Vaata seda sitta. Kas laiendame sita tootmist? EI AEG OLEKS KVALITEETI TÕSTA.

Ma ju ei täpsustanud mis materjali vabalt saada on:D. On saada nii saasta, mida muundada võib, kui ka niisama, ilma muundamisvajatuseta saadavat.
See, kas saasta ümber töödelda või mitte, sõltub konkreetsest inimesest, kes hetkel millegi kallal töötab. Ma olen vaadanud, et saasta ümber töödeldes on võimalik saavutada sama kvaliteet, mis algsel puhtal materjalil. Aga muundamine on pisut aeganõudvam, muud midagi.
-----------------
Kvaliteeti tõsta võid sa enda ümber, see ei tähenda, et kogu inimkond enda kvaliteeti tõstaks. Kui sa sellega hakkama saaks, siis kaoks kohe päris mitu probleemi ära.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Olen mõtisklenud materjali puhastamise teemadel. Võib vist nii nimetada küll. Kasutan selleks oma nn. juhtruumi tegelasi. Tegin selleks "kontrollimist vajavate asjade" kasti.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:18 am    Teema: Vasta viitega

Geiram, sina ei pea punase võrgustiku pärast muretsema. Selleks omad inimesed olemas. ja nad teavad väga hästi, mida teha.

Ahh, nagunii ei anta rahvale enam uut materjali sittumiseks.
Sinu uus materjal on kellegi pask, millel ilus vorm.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Geiram, sina ei pea punase võrgustiku pärast muretsema. Selleks omad inimesed olemas. ja nad teavad väga hästi, mida teha.

Ahh, nagunii ei anta rahvale enam uut materjali sittumiseks.
Sinu uus materjal on kellegi pask, millel ilus vorm.

Tundsin lihtsalt huvi, muud midagi. Ega siis küsija suu pihta ei lööda. Aga ega ka vastama ei pea.
------------------------
Ilus, kole - suhtelised mõisted.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group